• Ново
Бесплатен Превозот! 1pc 8 минути снимање модул ISD4004-08 звук модул со чип сензор

Бесплатен Превозот! 1pc 8 минути снимање модул ISD4004-08 звук модул со чип сензор

DEN 760.80
DEN 647.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот! 8 минути снимање модул ISD4004-08 звук модул со чип
Големина : 5.1 CM * 5.6 CM; напон : 5 V; време на Снимање : 8 минути; Карактеристики : 1 чип ISD4004-08, времето за снимање е 8 минути; (2) со моќ индикатор за светло и евиденција-програмабилни LED; 3 чип контрола на pin-от е веќе води за да се олесни контролата врска; Второ, производ конфигурација 1.ISD4004-08 Модул 1 (содржи глас чип); 2 Микрофони x1; 3. Поддршка на линија x2; 4 аудио приклучок x1; 5 шеми, процедури
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!
Напојување и моќност засилувач одбор подели со користење на компактен дизајн, може да биде вчитан 43mm тенок шасија, секој напојување одбор и засилувач одбор ги содржи сите на еден (без столбови). Засилувач одбор со две TDA7293, која може да се пристапи како OCL (dual-канал) или BTL (моно) режими, BTL врска излезна моќност е двојно поголема.

Особините

is_customized:
Yes
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Магнетен Сензор
Теорија:
Тековната Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
1

Купувачите избираат и

Мерење предавателот мерење засилувач сензор за мерење напон и струја конвертор 0-5V0-10V4-20MA

Предавателот е на сензорот излезни сигнали се трансформира за да биде со признавање контролер сигнал (или текст сензор на кои не се електрични квантитет во електричен сигнал засилувач за далечинско мерење и контрола на јачина на изворот) на конвертор...

DEN 803.00 845.28

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ РЕКОЛ-1024-2MD енкодер

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 1819.20

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ EB40S6-600-6HG2 енкодер

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 2880.00

Бесплатен превозот 30pc Водороден гас сензор MQ-8 гас senor модул

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

DEN 2369.00 2520.00

Glyduino SCT-013-000 YHDC 100A Префрлување Тип Тековната Трансформатор SCT013000

SCT013000 YHDC 100 A Префрлување Тип Тековната Трансформатор SCT013000 Опис : Модел : SCT013 Фреквенција : 50 HZ150 KHZ Префрлување тип на трансформатор SCT013 номинална влезниот струја : 100 A тип : SCT013 текст на струјата : 60 A / 100 A Карактеристики : Отворање големина : Отворање големина : 13mm * 13mm, целосно компатибилен со слични странски производи; nonlinearity ±3%(10%~120%номинална влезниот тековен); доведе должина од 1,5 метри,Со стандардни Φ3.5 pin три plug излез ,струја, напон, два вида на излез форми (напон излез, изграденаво примерокот отпорник)...

DEN 428.00 503.04

425-450MHz Растојание 100 zigbee Температура,Светлина композитни,телото одговор Сензор,zigbee безжичен сензор за температура и влажност

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски 425450 MHz комуникација на далечина 100 zigbee температура,Светлина композитни,телото одговор Сензорzigbee безжичен сензор за температура и влажност, Големина : 77*61*28mmБоја : бела (стандард е белата, друга боја може да се прилагоди)Моќност : 2.13.6 V (батеријата)Прекинувач : еднаначин(и исклучување)Комуникација параметри : 425450 MHZ (стандардна комуникација параметри)Комуникацијата на далечина : 100 (пренос моќ 5 db)На точноста : температура +0.3°C влажност +2% (висок)Стекнување на податоци временски интервал : 1s120s(стандардна фабрика е 60тите години,не поддржува измена време)Потрошувачка на енергија : стартувајте 《5m A,спиење《3u AМрежни Поставки : 0255 (фабрички Поставки)Адреса сет : 0255(фабрички Поставки)Мерен опсег : температура,30 до 70°C, влажност : 0100% (под стандардот на мерен опсег),Услови за работа : температура,30 до 70°C, влажност : :0100% (не нурнати вода )Заштита одделение : IP31(за да се спречи дожд вода)Лебдат : температура《0.1° / година, влажност : 《0.5% / година Опрема тежина : 73g Апликација : (1) висок напон, струја, се префрлат на кабинетот на температурата;(2) земјоделско стакленички температура и влажност наплата;(3) свежи, вакцини, инкубатор, ладна синџир превоз, како што се температурата и влажноста на воздухот мониторинг;(4) безжични лого, цилиндар и се врти температура и влажност, мониторинг;(5) бетонски, рудникот и тунел, температурата и влажноста на воздухот мониторинг;(6) складирање, библиотеки и музеи, како што се животната средина температура и влажност, мониторинг;(7) внатрешна и надворешна температура и влажност, мониторинг; производот може да се прилагоди сензор надворешни(PT1000 / PT100 / DS18 B20),умерено висока температура откривање.Плаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Превозот1.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена...

DEN 4285.00 4608.00

Бесплатен превозот 30pc 3А Спектар Тековната Сензор Модул MAX471 Тековната Откривање Модул

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

DEN 2279.00 2424.00

Glyduino XD-61 MT8870 DTMF Говор Декодирање Модул Телефонски Говорни Модул

XD61 MT8870 DTMF Говор Декодирање Модул Телефонски Говорни Модул Featyres : 1.Одборот MT8870 комплексна фреквенција декодирање чип 2.Одборот говорно внесување интерфејс 3.Tthe одбор содржи 5 LED индикатор за светло, погодно за приказ на излезниот статус 4.Главната pin на чип е доведе до основниот 5.PCB големина : 26.5 (mm) x24.5 (mm) 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 103.00 121.44

Брз Слободен Брод 500pcs/многу Добар квалитет NTC thermistor MF52 15K+-2% 3950

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБрз Слободен Брод 500pcs / многу Добар квалитет NTC thermistor MF52 15 K+2% 3950Најдобра цена Обичај услуга за сите на видови на NTC СензорПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 1339.00 1439.52

0-5000PPM Чад Сензор Предавателот Детектор Пожар Чад Собирање на Сегашниот 4-20mA RS485 Сензор 100PPM Мерка Чад Сензор

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски 05000 PPM Чад Сензор Предавателот Детектор Пожар Чад Собирање на Сегашниот 420m A RS485 Сензор 100 PPM Мерка Сензор на Чад (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки ) Мерен опсег : 05000 PPMМаксимална дозволена грешка : +7%Повторете го тестот : +5%Температурата карактеристики : +0.5% / °CЧувствителни тело : Кореја увезени чад сензорПалета на производи : околу 150gBaud rate : 9600Комуникацијата пристаниште : RS485 / 420m AНапојување : busнапојуван,DC6 V24 V 1АМоќност : 2 WСкладирање температура : 40°C до 85°CРаботна околина : 40°C до 85°C​Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 2321.00 2496.00

Брз Слободен Брод 100pcs/многу Оригиналниот Ритам тип optocoupler ITR9606 ITR-9606

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБесплатен превозот 100pcs / многу Оригиналниот Ритам тип optocoupler ITR9606 ITR9606Производ вовед : Оригиналниот Ритам тип optocoupler ITR9606 ITR9606Производ слики : Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 1115.00 1199.04

Брз Слободен брод 10pcs/многу Оригинален германски јазик за Heraeus Тенок Филм Отпорник PT100 ниво Platinum Отпорник RTD WZP PT100A

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки / Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиФункцијаБрз Слободен брод 10pcs / многу Оригинален германски јазик за heraeтенок филм отпорник PT100 ниво platinum отпорник RTD WZPОсновните сензор општи електронски параметри : Inductance : 20°C , >10 MOhmкога на 500°C , >1 MOhmОтпорност на висок притисок : 20°C >1000 V500°C ,> 25 VПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 920.00 988.80

Слободен брод 20pcs NTC single-ended стакло запечатени thermistor 100K 1% 3990 3d печатач сензор на температура на

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиСлободен брод 20pcs NTC singleended стакло запечатени thermistor 100 K 1% 3990 3 D печатач сензор на температура наПроизвод вовед : Обичај прави услугаГлавата големина : 1.8 mm (дијаметар), отпорни на топлина 40 да 250 CПроизвод слики : Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 580.00 623.52

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ LK-G80 Висока прецизност ласерски поместување на сензорот

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 57600.00

Бесплатен Превозот! 10pc WT588D-16p глас модул

Бесплатен Превозот! WT588 D16p глас модулМодул Пакет (со ФЛЕШ меморија и периферни кола) имаат DIP16, DIP28, чип пакување има DIP18, SSOP20 и LQFP32 форми; ? Според приклучокот или вграденво SPIФлеш различни, репродукција траење е различно, поддршка 2 M ~ 32 Mbit на SPIФлеш меморија; ? Вграден DSP аудио процесор брзина, брзо брзина на обработка; ? Изграден 13 Bit / DA конвертори и 12 Bit / PWM излез, добар квалитет на звукот; ? PWM излез може директно да се промовира 0.5 W / 8Ω јазик, pushpull тековната изобилство; ? Поддршка DAC / PWM излез на два начина; ? Поддршка за вчитување на WAV аудио формати; ? Достапни преку професионални PC оперативен софтвер, случаен комбинации на глас, тишината може да биде вметната, вметнете тишина не заземаат капацитетот на меморијата, а гласот може да биде вчитан повтори повиците на повеќе адреси; ? USB преземете, поддршка онлајн download / offline преземете; WT588 D глас чип, дури и во случај на електрична енергија, тоа исто така може да го симнете на податоци на SPIФлеш; ? Поддржува MP3 контрола на владата, копче за контрола на владата, 3 × 8 копчето комбинација контрола на владата, паралелно контрола на владата, на предлинија сериски контрола на владата, трижица сериски контрола на владата и трилинија сериски контрола на I / O портот проширување излез на владата; ? Трилинија сериски контрола на владата на трилинија сериски контрола на I / O портот проширување едноставно испраќање на податоци излез на чекање може да биде вклучен...

DEN 2262.00 2661.60

Бесплатен Превозот Низок Напон 30pc Безбедно Резервоар за Течноста Плови Нивото на Водата Сензор Страна планината Плови Switch модел опција 400mm 110VDC

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

DEN 2504.00 2664.00