• Ново
Топла аниме Cosplay КАЈГАНА кожа хривнија & Алка Cosplay модни Додатоци подароци година нови пристигнување

Топла аниме Cosplay КАЈГАНА кожа хривнија & Алка Cosplay модни Додатоци подароци година нови пристигнување

DEN 100.80
DEN 87.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Метална боја:
антички бакар позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
18cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
mengtuyi
Функција:
красат
Тежина:
24g

Купувачите избираат и

Девет засекогаш шарм пол мажи накит фудбалски спортски нараквици за жените pulseira masculina feminina денот на вљубените подароци

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодаримеНие прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попустЗгора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земјиОдете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

DEN 248.00 302.40

Трговија На Големо Микро Отвори Циркон Накит Резерви На Бакар Крстот Конектор Шарм Златни Ланци Жените Мода Крстот Шарм Нараквици

1 Али Moda Dropshipping Трговија На Големо Микро Отвори Циркон Накит Резерви На Бакар Крстот Конектор Шарм Златни Ланци Жените Мода Крстот Шарм Нараквици2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Крстот Шарм6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница :

DEN 115.00 164.64

10pcs/многу Големо Случаен Микс 18mm Snap Копчето Хривнија&Алки Шарм Стакло Snap Копчето Хривнија За Жени Snap Копчето Накит

100% Нов Материјал Животната средина Легура & Стакло Големина Приближно : 18mm( 6 / 8") Кол Дебелина : 11mm( 3 / 8") 12mm( 4 / 8")1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Quantiy 10 Парчиња / многу Квалитет на Висок квалитет на Забелешка : Големината на Snap Fastener : 5.5 мм( 2 / 8") Предмети се меша случајно, оние што се не може да ги вклучува сите бои во слики.Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата...

DEN 105.00 144.00

Црна Боја Тигар Око Хривнија 108 Кристал Молитва Мушка Мала Хривнија/Ѓердан Тибет Будистички Буда Медитација Хривнија

HG0012497Карактеристики : 1 Мазна,блескавата и проѕирен резба 2 Совршен за туризам сувенири, рекламирање, промоција на продажба, деловни подароци, јубилеј, изложба, надоместоци на вработените...

DEN 116.00 166.08

Anniyo 20.5 CM,Златна Нараквица за Жени/Мажи Златна Боја & Месинг,Дубаи Алки Африка Рака Синџир Накит Етиопската/Арапските 002007

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

DEN 328.80

LongWay Кристал Имитација Бисер Нараквици за Жените Синџир Линк Pulseiras се Зголеми Златна Боја Накит Жените Хривнија SBR160113

Long Way Мода Кристал Имитација Бисер Нараквици за Жените Синџир & Линк Pulseiras Позлатен Накит Жените Хривнија SBR160113 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 16cm Тежина : 14g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 241.00 388.80

5PCS Мода Сребрен Тон на Боја Надеж Ангел Проширување со Жица Алка Хривнија 91132 бесплатен превозот

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Проширување алка,Внатрешен дијаметар приближно 60mm,дебелина од 1,5 mm.шарм од 10мм да 20mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 5 PCSБОЈА : сребрена на ѕвонењеМАТЕРИЈАЛ : метал закачам и алуминиумски шармПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

DEN 324.00 360.00

8.66*14mm Топ Дизајн Мода Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Хривнија Закачам на Големо/Мало!

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 431.00 479.04

Bangrui Мода Пол Мажи Накит Жолто злато боја 7mm 21 см Трендовски Venitien злато исполнет Синџир Хривнија трговија на Големо

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Мода Пол Мажи Накит Жолто Злато / Розово Злато Позлатен за 0,7 см, 21 см Трендовски Venitien Синџир Хривнија трговија на ГолемоНапомена : Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DEN 190.56

YMorl 8мм Природни Тигар Око Камен Нараквици, Хематит Геометриски Хривнија За Мажи И Жена

YMorl 8мм Природни Тигар Око Камен Нараквици, Хематит Геометриски Хривнија За Мажи И ЖенаОпис на производот Материјал : ААА тигар око, хематит, еластична јаже...

DEN 178.00 186.72

12pcs/многу Нови Пристигнувања во текот на ноќта на Вештерките Црна Мачка Шема 18mm Стакло Snap Копчето Одговара Хривнија Ѓердан Прилепува Накит KZ0376

12pcs / многу Нови Пристигнувања во текот на ноќта на Вештерките Црна Мачка Шема 18mm Стакло Snap КопчетоОдговара Хривнија Ѓердан Прилепува НакитМодел : KZ0376 На Братучед Накит е професионална накит производителот со три години на Индустријата искуство која се разви околу 1500 различни стилови за модата, Накит, прилепува Накит, ангел lockets, Лебдејќи lockets и среќа нараквица...

DEN 132.00 235.20

5PCS Мода Сребрен Тон на Боја во Живо се Смеат Љубов Алка Хривнија 91125

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Проширување алка,Внатрешен дијаметар приближно 60mm,дебелина од 1,5 mm.шарм од 10мм да 20mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 5 PCSБОЈА : сребрена на ѕвонењеМАТЕРИЈАЛ : метал закачам и алуминиумски шармПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

DEN 324.00 360.00

8.66*15mm 74g Нови Накит Charmings 316L не ' Рѓосувачки Челик Злато Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Хривнија Алка Мода Копчето

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 691.00 767.52

Насмевка Шема Легура Snap Копчето Монистра Jewerly За 18mm Snap Копчето Хривнија

· Име : Насмевка Шема Легура Snap Копчето Монистра Jewerly За 18mm Snap Копчето Хривнија· Материјал : Алуминиумски ,Кристално· Големина : 18mm· Овој Накит спогодба со еу за животната средина барање· Погоден за : 18mm Snap копчето накит· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не дојде со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

DEN 86.40

Топла Семејна Љубов НАНА Срцето Хривнија Подароци Кристал Кожа Јаже, Верига Нараквици Бабата Баба Жените Алка Накит Претставува

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Белегзии Алка Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

DEN 52.00 60.48

LongWay Домот Имитира скапоцен камен Сини Кристал Хривнија Имитација Бисер Зголеми Златна Боја Нараквици Свадба Накит SBR160114

Long Way Елегантен Стил Големи Имитира скапоцен камен Сини Кристал Хривнија Имитација Бисер Нараквици Свадба за Невеста SBR160114 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 17cm Тежина : 16g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 146.00 235.20