• Ново
8.26*15mm 89g Мода Тешки Црна Тон Спречување на Кубанската Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Мажите Хривнија Алка Добар Квалитет Најниска Цена

8.26*15mm 89g Мода Тешки Црна Тон Спречување на Кубанската Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Мажите Хривнија Алка Добар Квалитет Најниска Цена

DEN 813.60
DEN 732.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 20-30 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Особините

Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Granny Шик
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Тип На Објект:
хривнија
Обликот:
исто како на слика
Големина:
View The Picture
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
обложено:
Никој
Стил:
Моден
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Должина:
22cm

Купувачите избираат и

LongWay Кристал Свадба Нараквици Булчински Хривнија се Зголеми Златна Боја Синџир Кристал Нараквици за Жените Накит SBR160112

Long Way Лето Кристал Свадба Нараквици Булчински Нараквица Со Синџир Кристал Нараквици за Жените Накит SBR160112 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 16cm Тежина : 15g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 189.00 230.40

Круг виножито бои нараквици за жените, отворајќи мал кубни циркон прилагодливи синџир Ресни накит за жените 1593

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година...

DEN 1616.00 1776.00

LongWay Домот Имитира скапоцен камен Сини Кристал Хривнија Имитација Бисер Зголеми Златна Боја Нараквици Свадба Накит SBR160114

Long Way Елегантен Стил Големи Имитира скапоцен камен Сини Кристал Хривнија Имитација Бисер Нараквици Свадба за Невеста SBR160114 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 17cm Тежина : 16g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 146.00 235.20

8.66*14mm Топ Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Момчето Хривнија Алка Панк Накит Нова Година Подароци

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 344.00 382.08

LongWay Жените Златна Боја Нараквица Со Ѕвезда Коњ Pendant Копчето За Заклучување Шарм Линк Синџир Хривнија Pulseras Sbr160106

Long Way Мода Жените Нараквица Со Ѕвезда Коњ Pendant Копчето за Заклучување Шарм Линк Синџир Хривнија Pulseras Bijoux Sbr160106 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 20cm Тежина : 37g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 203.00 326.40

5PCS Мода Сребрен Тон на Боја во Живо се Смеат Љубов Алка Хривнија 91125

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Проширување алка,Внатрешен дијаметар приближно 60mm,дебелина од 1,5 mm.шарм од 10мм да 20mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 5 PCSБОЈА : сребрена на ѕвонењеМАТЕРИЈАЛ : метал закачам и алуминиумски шармПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

DEN 324.00 360.00

Црна Боја Тигар Око Хривнија 108 Кристал Молитва Мушка Мала Хривнија/Ѓердан Тибет Будистички Буда Медитација Хривнија

HG0012497Карактеристики : 1 Мазна,блескавата и проѕирен резба 2 Совршен за туризам сувенири, рекламирање, промоција на продажба, деловни подароци, јубилеј, изложба, надоместоци на вработените...

DEN 116.00 166.08

СУРФЕР МАЖИТЕ ХРИВНИЈА ТКАЕНИНАТА WRISTBAND ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАВРШИ ОКОЛУ КРАВЈА КОЖА ХРИВНИЈА РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ПЛЕТЕНКА РЕТРО ХРИВНИЈА ЗА МАЖИ НАКИТ

Точка Име : СУРФЕР МАЖИТЕ ХРИВНИЈА ТКАЕНИНАТА WRISTBAND ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАВРШИ ОКОЛУ КРАВЈА КОЖА ХРИВНИЈА рачно изработени ПЛЕТЕНКА РЕТРО ХРИВНИЈА ЗА МАЖИ НАКИТ Боја : Кафена Материјал : Висок Квалитет на Кожа , Восок јаже , Цинк Легура , Големина : 17 30 см Периметар (1 cm = 0.39 Инчен , прилагодлив ) 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 12 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин...

DEN 403.00 536.64

На Одделение Природни /Jadeite Pixiu рачно изработени Ткаат Хривнија Може да се прилагодува Големината 1PCS

Информации за производотМатеријал : Оценка JadeГолемина : 18mm*14mm*5mmПревозот : *Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање : * вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

DEN 864.00

Shuangshuo Мода Мат домашно Милениче Мачка Нараквици & Алки Животинско Ткаенината Нараквици за Жените Kitty Синџир Линк Шарм Хривнија bileklik

Материјал : Бакар(Синџир,Hummer,Приврзоци направени од бакар)Синџир Должина : 13cmExtender Синџир : 5cmБоја : Сребро 925 Позлатен(Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

8.66*15mm 74g Нови Накит Charmings 316L не ' Рѓосувачки Челик Злато Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Хривнија Алка Мода Копчето

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 691.00 767.52

LongWay Кристал Имитација Бисер Нараквици за Жените Синџир Линк Pulseiras се Зголеми Златна Боја Накит Жените Хривнија SBR160113

Long Way Мода Кристал Имитација Бисер Нараквици за Жените Синџир & Линк Pulseiras Позлатен Накит Жените Хривнија SBR160113 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 16cm Тежина : 14g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 241.00 388.80