• Ново
Трговија на големо 36pcs Дрво Монистра Хривнија Моден Микс Многу Алка Ткаенината Шарм Хривнија За Жени Евтин Накит Капка Слободни

Трговија на големо 36pcs Дрво Монистра Хривнија Моден Микс Многу Алка Ткаенината Шарм Хривнија За Жени Евтин Накит Капка Слободни

DEN 1227.36
DEN 1031.00 -16 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Одобрението за промет на големо се Меша Многу 36pcs Дрво Монистра Нараквици Мода Накит Прилагодливи Бесплатен Превозот [B413*36]
Опис
1.Тип : шарм хривнија
2.Материјал : дрво Монистра
3.Големина : како на сликата
Должина : прилагодлив wid ти : 2.5 cm
4.Количина : 36pcs (Случајно го испрати)
Нето тежина : Околу 15g по парче
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред.
молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )
област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,
Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,
Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,
Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,Шведска
Швајцарија,Канарските острови,чешка Република
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во него?s оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа?s високо ценети ќе ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.

Особините

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
as pictures
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Pinksee
Метали Тип:
Дрво
клучен збор :
кожни нараквици за жени
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
дрво шарм хривнија
клучни зборови:
нараквици за жени
клучни зборови:
синџир хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B413M

Купувачите избираат и

Круг виножито бои нараквици за жените, отворајќи мал кубни циркон прилагодливи синџир Ресни накит за жените 1593

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година...

DEN 1616.00 1776.00

LongWay Домот Имитира скапоцен камен Сини Кристал Хривнија Имитација Бисер Зголеми Златна Боја Нараквици Свадба Накит SBR160114

Long Way Елегантен Стил Големи Имитира скапоцен камен Сини Кристал Хривнија Имитација Бисер Нараквици Свадба за Невеста SBR160114 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Материјал : Животната средина цинк легура, Обложено Големина : 17cm Тежина : 16g Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање Одговара за : Женски Овој накит договор со животната средина барања

DEN 146.00 235.20

12pcs/многу Нови Пристигнувања во текот на ноќта на Вештерките Црна Мачка Шема 18mm Стакло Snap Копчето Одговара Хривнија Ѓердан Прилепува Накит KZ0376

12pcs / многу Нови Пристигнувања во текот на ноќта на Вештерките Црна Мачка Шема 18mm Стакло Snap КопчетоОдговара Хривнија Ѓердан Прилепува НакитМодел : KZ0376 На Братучед Накит е професионална накит производителот со три години на Индустријата искуство која се разви околу 1500 различни стилови за модата, Накит, прилепува Накит, ангел lockets, Лебдејќи lockets и среќа нараквица...

DEN 132.00 235.20

Моден Мажите Хривнија Шарени Черепот Плетенка Јаже Кожа Синџир Нараквици Панк-Рок Стил Машки Накит bijoux homme

Моден Мажите Хривнија Шарени Черепот Плетенка Јаже Кожа Синџир Нараквици ПанкРок Стил Машки Накит bijoux hommeМатеријал : кравја кожаГолемина : 17cm + 10cm продолжен должинаПакет : 6 компјутери / многу ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

DEN 287.00 301.92

Девет засекогаш шарм пол мажи накит фудбалски спортски нараквици за жените pulseira masculina feminina денот на вљубените подароци

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодаримеНие прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попустЗгора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земјиОдете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

DEN 248.00 302.40

На Одделение Природни /Jadeite Pixiu рачно изработени Ткаат Хривнија Може да се прилагодува Големината 1PCS

Информации за производотМатеријал : Оценка JadeГолемина : 18mm*14mm*5mmПревозот : *Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање : * вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

DEN 864.00

Рачно Изработени Вистинска Кожа Weaved Двоен Слој Човек Кожни Нараквици Неврзан/Спортски Велосипед Мотор Деликатна Кул Мажите Накит

Ставка описТопла Продаде Мода Плетени Вистинска Кожа Јаже, Верига Човек Нараквици Класичната Едноставен Дизајн Мажите Накит Со Магнет ТокаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 19.5 cm, 20.5 cm, 21.5 cmТежина : 30 GПакување : OPP Кеси, КовертиПогоден За Објект : Погоден За Мажи И ЖениСвадба RinСвадба ПрстенСвадба ПрстенСвадба Прстен1...

DEN 240.00 299.52

8.66*14mm Топ Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Момчето Хривнија Алка Панк Накит Нова Година Подароци

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 344.00 382.08

5PCS Мода Сребрен Тон на Боја во Живо се Смеат Љубов Алка Хривнија 91125

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Проширување алка,Внатрешен дијаметар приближно 60mm,дебелина од 1,5 mm.шарм од 10мм да 20mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 5 PCSБОЈА : сребрена на ѕвонењеМАТЕРИЈАЛ : метал закачам и алуминиумски шармПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

DEN 324.00 360.00

5PCS Мода Сребрен Тон на Боја Надеж Ангел Проширување со Жица Алка Хривнија 91132 бесплатен превозот

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Проширување алка,Внатрешен дијаметар приближно 60mm,дебелина од 1,5 mm.шарм од 10мм да 20mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 5 PCSБОЈА : сребрена на ѕвонењеМАТЕРИЈАЛ : метал закачам и алуминиумски шармПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

DEN 324.00 360.00

10pcs/многу Мешана Боја 18mm Snap Копчето Накит Цвет Смола Snap Копчето Pression Bijoux Часовници Жените Шарм Хривнија

100% Нов Материјал Животната средина Легура & Смола Големина Приближно : 18mm( 6 / 8") Кол Дебелина : 11mm( 3 / 8") 12mm( 4 / 8")1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Quantiy 10 Парчиња / многу Квалитет на Висок квалитет на Забелешка : Големината на Snap Fastener : 5.5 мм( 2 / 8") Предмети се меша случајно, оние што се не може да ги вклучува сите бои во слики.Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата...

DEN 105.00 144.00

SUTEYI бренд хривнија mandala јога накит сребро синџир namaste хривнија медитација стакло Зен-Будистички нп хривнија накит

SUTEYI хривнија mandala јога накит сребро синџир namaste хривнија медитација стакло ЗенБудистички нп хривнија накитПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 57.00 81.60