• Ново
Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant Кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може Да Се Отвори

Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant Кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може Да Се Отвори

DEN 4200.00
DEN 3192.00 -24 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Наслов Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може да Се Отвори Метал Материјал 925 сребрен Дизајн На крстот/круна/Римски numerals Стил Панк Применливи Пол Мажи Enchase материјал Sterling silver инкрустирани камења Боја класификација Мали став 2.9 x1.6 магнат x2.1 3.4

Особините

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Религиски
Број На Модел На:
40138495588
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 сребрен
дизајн:
Крстот/круна/Римски numerals
Стил:
Панк
Применливи пол:
Мажи
Enchase материјал:
Sterling silver инкрустирани камења
Боја Класификација:
Мали став 2.9 x1.6 магнат x2.1 3.4
Материјал:
Sterling Silver

Купувачите избираат и

Природни abalone школка лист круг цвет мачка очи зрнца сребро позлатен purfle pendant мода жена накит наоди B1144-4

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 307.00 383.52

10Pcs/многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ-100

10 Pcs / многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ100

DEN 649.00 940.80

50pcs 8.5 mm Месинг Мала шестоаголна Злато/сребрена Боја Шарм за DIY Наоѓање Прибор трговија на големо Pendant

1lot = 50pcsРеден број : 7898Големина : 8.5 mmАко целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за васако ви е потребно.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 512.00 538.56

СЛАТКА БЕЛ 10pcs 15*49mm Метал Brooch Форма Черепот Шарм Diy Накит Додатоци Черепот Pendant Шарм за Накит Одлуки D6166

СЛАТКА БЕЛ 10pcs 15*49mm Метал Brooch Форма Черепот Шарм Diy Накит Додатоци Черепот Pendant Шарм за Накит Одлуки D6166Точка Бр.D6166Објектот Количина10 компјутери / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички злато ЗлатоОбјектот Околу Големината 15*48mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

DEN 211.00 234.24

50pcs/многу 9.4*4mm бакар материјал злато сребро симпатична лист шарм pendant додатоци за нараквица DIY изработка на накит

1lot = 50pcsГолемина : 9.4*4mmРеден број : JH8055Ако целосно цел достигне $120, ние ќе брод слободни DHL за вас.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 415.00 437.28

50pcs/многу Микс Направен со љубов ви благодариме срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток виси шарм

50pcs / многу Микс Направен со љубов ви благодариме срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток виси шарм1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 50pcs по дизајни по 25pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 349.00 383.52

Антички Сребрен Метални Легури Прекрасна Шупливи Був Шарм Pendant Шарм на Животните Шарм (25 парчиња/многу) 15*25mm

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиОблик : бувКоличина : 25 PCS / многуБоја : антички сребренГолемина : 15x25mmТежина : 1.4 g / pcБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

DEN 142.56

Нови пристигнување овална природни abalone школка pendant тренди одговара diy долг синџир на ѓердан бесплатен превозот накит наоди B1134-1

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 307.00 383.52

60Pcs тибетската сребрен тон верски УЛ. ФРЕНСИС цвет дизајн шарм H1389

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 21mmx16mm дупка 2mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : НоваКонверзија : 25.4 mm=1 инчМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

DEN 580.80

Бесплатен Превозот 20PCS Зголеми Цвет Глеѓ Легура Шарм 14*17MM DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Earring Pendant Шарм Занает

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 14*17mmколичина : за 20pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

Новиот Дизајн легура капка масло Злато/Азија сребрен тон Животни Цртан филм 3D коњ Форма Шарм Diy Накит Keyring/Клучни Синџир Приврзоци

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 23*18mm(за) Материјал : алуминиум Количина : 30pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

DEN 768.00 863.52