• Ново
трговија на големо 25мм круг pendant амбиент, со висок квалитет ruond pendant ќорци база дизајн

трговија на големо 25мм круг pendant амбиент, со висок квалитет ruond pendant ќорци база дизајн

DEN 768.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен, Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
АЛФОНС
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Бакар
Шарм Тип:
Кружни
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

150 Компјутери Антички Сребрен Пливач Конкурентна Пливање, Спортски Шарм Приврзоци Лежиште за Европски Нараквици 30 mm x 29 mm A00123

​Секоја недела, ние ќе ги стави повеќе модни производи за оваСостојба : НоваМатеријал : Цинк Легура(Без Олово)Мерење(за) : 30мм x 29mm, дупка кол.5mmКонверзија : 1 инч = 2.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.393 инченМало боја и големина отстапување постои.ПлаќањеA : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции...

DEN 729.00 911.04

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 13*21MM Антички Бронза Позлатен Метални Легури Pendant Лаптоп Компјутер Шарм за Накит Додатоци Diy

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 13*21 MM Антички Бронза Позлатен Метални Легури Pendant Лаптоп Компјутер Шарм за Накит Додатоци Diy БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

DEN 406.00 450.72

10Pcs/многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ-100

10 Pcs / многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ100

DEN 649.00 940.80

12pcs Шарм зајак со морков 15*10мм Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52

Нови пристигнување 10pcs големи 316L не се евтини 304 мајката плоча за лебдечки шарм 30мм s.челик стакло locket Мин износ $15

можете да количка избрани различни стилови за да се задоволат минимум за износот ние не можеме да брод за цел износ помал од овој лебдечки шарм за стакло locketlocket не е вклученана подвижна плоча сликите се малку зголемена со камераТехнички предности : Вакуум IP позлата100% никел и оловобесплатноПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)ОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услугиСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799Основно Конкурентни Предности : Брендиме ДеловиЗемја на ПотеклоDistributorships ПонудениЗелена ПроизводГаранција / ГаранцијаПакувањеЦенаПроизвод КарактеристикиУслугаМали Наредби Се ПрифатениГлавни Извозни Пазари : Источна ЕвропаСеверна АмерикаСреден Исток / АфрикаЦентралниот / Јужна АмерикаАзијаЗападна ЕвропаПакување : Производи фиксиран на пластична кесаНадворешната страна меур пластика или запечатени OPP вреќаСтандардна картонска кутија

DEN 248.00 288.00

Трговија на големо 100pcs Мода златна боја флеш шарм метал приврзоци за diy накит наоди и компоненти 26*9mm A3605

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во првиотПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww.dhl.comUPSотЗа 35 денаwww.ups.comEMSОколу 57 денаwww.ems.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.intmail.183.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.hongkongpost.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБААко не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута...

DEN 454.56

10pcs 36MM Ретро Патина Позлатен Цинк Легура Зелена Круг Шупливи Надвор Шарм Приврзоци За DIY Накит Додатоци PJ007

Големина : 23*36 MMБоја : синаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаП uantity : 10 парчиња / ТорбаСостојба : 100% Сосема НовAnswer : ___________________________ Note : 1.Бојата на предмети може да има разлика од различни светлосни услови.Ве молиме во вид преовладува.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,ве молиме во вид преовладува.Ви благодариме за вашето разбирање.

DEN 127.00 140.64

Мин цел 20pcs/многу легура капка масло животни цртан филм риба форма метал лебди locket шарм diy накит earring/ѓердан приврзоци

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 35*42mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 20pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

DEN 726.00 815.52

Бесплатен Превозот 20PCS Зголеми Цвет Глеѓ Легура Шарм 14*17MM DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Earring Pendant Шарм Занает

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 14*17mmколичина : за 20pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

50pcs 8.5 mm Месинг Мала шестоаголна Злато/сребрена Боја Шарм за DIY Наоѓање Прибор трговија на големо Pendant

1lot = 50pcsРеден број : 7898Големина : 8.5 mmАко целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за васако ви е потребно.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 512.00 538.56

Новиот Дизајн легура капка масло Злато/Азија сребрен тон Животни Цртан филм 3D коњ Форма Шарм Diy Накит Keyring/Клучни Синџир Приврзоци

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 23*18mm(за) Материјал : алуминиум Количина : 30pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

DEN 768.00 863.52

50pcs/многу 9.4*4mm бакар материјал злато сребро симпатична лист шарм pendant додатоци за нараквица DIY изработка на накит

1lot = 50pcsГолемина : 9.4*4mmРеден број : JH8055Ако целосно цел достигне $120, ние ќе брод слободни DHL за вас.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 415.00 437.28

100pcs Зелено дрво, дрвени Scrapbooking Carft Шарм за Домашна декорација 30x31mm MT0500

Производ Детали100pcs Зелено дрво, дрвени Scrapbooking Carft за Домашна декорација 30x31mm MT050001МатеријалДрвениГолеминаПрибл : 30x31mmНе Дупкаконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаИстата сликаКоличинаЌе добиете 100 на овој објект во листата ценаДел Бр.MT0500Имајте на ум.Тие би можеле да бидат пораби или залепени...

DEN 273.00 287.52

50pcs/многу Микс Направен со љубов ви благодариме срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток виси шарм

50pcs / многу Микс Направен со љубов ви благодариме срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток виси шарм1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 50pcs по дизајни по 25pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 349.00 383.52

50pcs 4*15mm Бакар Материјал Мали стапчиња шарм Едноставна Лента долга Лента шарм за ѓердани линк Pendant за DIY

1lot = 50pcsРеден број : 7743Големина : 4*15mmАко целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за васако ви е потребно.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 507.00 533.76

Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant Кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може Да Се Отвори

Наслов Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може да Се Отвори Метал Материјал 925 сребрен Дизајн На крстот / круна / Римски numerals Стил Панк Применливи Пол Мажи Enchase материјал Sterling silver инкрустирани камења Боја класификација Мали став 2.9 x1.6 магнат x2.1 3.4

DEN 3192.00 4200.00

12x50mm sandglass шише 8мм устата бронза кауција hourglass тајмер парфем шишенцето pendant сакаат шарм DIY материјали 1800216

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USD12x50mm sandglass шише 8мм устата бронза кауција hourglass тајмер парфем шишенцето pendant сакаат шарм DIY материјали 1800216За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

DEN 768.00