• Ново
Трговија на големо 5pcs Antiqued Сребрен Тон Мајчин Индискиот Главата Портрет Pendant Шарм Накит Ѓердан Додатоци Топла 58*50mm 02715

Трговија на големо 5pcs Antiqued Сребрен Тон Мајчин Индискиот Главата Портрет Pendant Шарм Накит Ѓердан Додатоци Топла 58*50mm 02715

DEN 253.44
DEN 142.00 -44 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Точка законик : 02715
Функција : J ewelry Одлуки,рачно изработени Занаетчиски,Вратот чипка Додатоци
Големина : 58*50mm (прибл.)
Боја : Како на сликата прикажани
Материјали : цинк легура
Количина : 5pcs по многу
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm

Особините

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
02715-022B
Бренд Име:
GraceAngie
Материјал:
Метал
Пакување:
многу / пп торба
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
5pcs
боја:
антички сребрен
Големина:
58*50mm
Функција:
Накит Одлуки,Рачно Изработени Занаетчиски,Ѓердан Додатоци

Купувачите избираат и

Трговија на големо 100pcs Мода златна боја флеш шарм метал приврзоци за diy накит наоди и компоненти 26*9mm A3605

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во првиотПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww.dhl.comUPSотЗа 35 денаwww.ups.comEMSОколу 57 денаwww.ems.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.intmail.183.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.hongkongpost.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБААко не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута...

DEN 454.56

20pcs/многу Сребро Тетка срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток лебди шарм

20pcs / многу Сребро Тетка срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток лебди lockets шарм1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 20pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 245.00 268.80

0.5*13.7*16.3 ММ Бакар Материјал Сребро злато едноставна шупливи ЅВЕЗДА празно печат шарм за ѓердан Pendant за DIY изработка на Накит

Име : DIY pendantБоја : злато,сребро,КС злато,пиштол црна,бела К,антички сребренМатеријал : СертификатиЦена за 50pcsголемина : 13.7*16.3 MMдебелина : 0.5 mmСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Друг објектSHOWПревозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 403.20

20Pcs/многу француски булдог Глеѓ Шарм Dangle Шарм Одговара Хривнија Ѓердан Pendant DIY Изработка на Накит

20 Pcs / многу француски булдог Глеѓ Шарм Dangle Шарм Одговара Хривнија Ѓердан Pendant DIY Изработка на Накит*преку Ali Express Зачувам како што е подолу : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Packet ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.*различни превозот методи да се избереПревозот Метод RU Превозот BR Превозот НИ Превозот International Shipping Просек Превозот Време EПакет(>200g) / / 715 Дена / Кина Пост Воздухопловната 3060 Дена 6090 Дена / 2030 Дена Изразат Испорака(ЕМС / DHL / Федекс / ДПД / UPSот) 59 Дена 59 Дена 59 Дена 59 Дена*ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИЗА НАС 1...

DEN 344.00 362.40

Лебдечки шарм КРИСТАЛ акцент иницијали A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z без стакло locket Божиќ подарок

не locket во овој ред 10 компјутери секој дизајн во една многу и 260 компјутери целосно во еден lotfor 26 иницијали дизајни : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y ZТехнички предности : 100% никел и оловобесплатноПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)Позлата : може да се галвански во платина, родиум и златоОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услуги и трговија тимОбетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се исто така достапниСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799

DEN 2188.00 2544.00

трговија на големо 25мм круг pendant амбиент, со висок квалитет ruond pendant ќорци база дизајн

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 768.00

50pcs/многу 9.4*4mm бакар материјал злато сребро симпатична лист шарм pendant додатоци за нараквица DIY изработка на накит

1lot = 50pcsГолемина : 9.4*4mmРеден број : JH8055Ако целосно цел достигне $120, ние ќе брод слободни DHL за вас.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 415.00 437.28

Новиот Дизајн легура капка масло Злато/Азија сребрен тон Животни Цртан филм 3D коњ Форма Шарм Diy Накит Keyring/Клучни Синџир Приврзоци

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 23*18mm(за) Материјал : алуминиум Количина : 30pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

DEN 768.00 863.52

Мин цел 20pcs/многу легура капка масло животни цртан филм риба форма метал лебди locket шарм diy накит earring/ѓердан приврзоци

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 35*42mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 20pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

DEN 726.00 815.52

20PCS Светло Сребрена Боја, Плоча 2 Круг Pendant Коцки Cabochon Settings 23065

МОДЕН ПРИВРЗОЦИОПИС : ГОЛЕМИНА на : Внатрешен Големина(празно) околу 2 ИнчиКОЛИЧИНА : 20 PCSБОЈА : Светло СребренаМАТЕРИЈАЛ : цинк легура металПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

DEN 661.00 734.40

Алатка Шарм Колекција 40pcs Тибетската Сребрен Тон Чекан Клуч Видов Клешти Лента Шрафцигер Изградба Вежба Приврзоци Diy занает

Добредојдовте на нашиот магазин>Materal : легураГолемина на : големина : за 10x25mmКонверзија : 1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченБоја : Количина : Ќе добиете 50pcs .Дел Бр.Answer : ___________________________ Note : Таму ќе биде 12mm прирачник за грешка при мерење , ве молиме да се разбере!

DEN 275.00 312.00

50pcs/многу Сребро позлатен шарм кристал ѕвезда pendant ѕвезди charmsDIY накит додатоци промет на големо со бесплатен превозот

Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1334089 / search?origin=y&Search Text=letter+шармМатеријал : Цинк Легура1lot=50pcsГолемина : 31*39 MMНие можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

DEN 707.00 744.48

Легура Глеѓ TaiChi Јин Јанг Неколку Шарм За Ѓердан Keychain Изработка На Накит

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиМоже да се направи за : keychain , pendant ѓердан и обеткиДијаметар : 3cmТежина(Приближно) : 13g / ЕЕЗ.Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

DEN 48.96

СЛАТКА БЕЛ 10pcs 15*49mm Метал Brooch Форма Черепот Шарм Diy Накит Додатоци Черепот Pendant Шарм за Накит Одлуки D6166

СЛАТКА БЕЛ 10pcs 15*49mm Метал Brooch Форма Черепот Шарм Diy Накит Додатоци Черепот Pendant Шарм за Накит Одлуки D6166Точка Бр.D6166Објектот Количина10 компјутери / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички злато ЗлатоОбјектот Околу Големината 15*48mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

DEN 211.00 234.24

10Pcs/многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ-100

10 Pcs / многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ100

DEN 649.00 940.80

50pcs 4*15mm Бакар Материјал Мали стапчиња шарм Едноставна Лента долга Лента шарм за ѓердани линк Pendant за DIY

1lot = 50pcsРеден број : 7743Големина : 4*15mmАко целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за васако ви е потребно.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 507.00 533.76

12x50mm sandglass шише 8мм устата бронза кауција hourglass тајмер парфем шишенцето pendant сакаат шарм DIY материјали 1800216

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USD12x50mm sandglass шише 8мм устата бронза кауција hourglass тајмер парфем шишенцето pendant сакаат шарм DIY материјали 1800216За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

DEN 768.00

Природни abalone школка лист круг цвет мачка очи зрнца сребро позлатен purfle pendant мода жена накит наоди B1144-4

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 307.00 383.52