• Ново
10 компјутери 45x120 mm Темно Сина Лична Нега Шишиња Со Црна Пластика Заедничка Капа&Приклучоци DIY 100 ml Етерично Масло Стаклени Шишиња

10 компјутери 45x120 mm Темно Сина Лична Нега Шишиња Со Црна Пластика Заедничка Капа&Приклучоци DIY 100 ml Етерично Масло Стаклени Шишиња

DEN 1708.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

10 компјутери 45x120 mm Темно Сина Лична Нега Шишиња Со Црна Пластика Заедничка Капа&Приклучоци DIY 100 ml Етерично Масло Стаклени Шишиња (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 45 X120 mm
Тежина : 96 г по парче
Количина : 10 парчиња по торба
Боја : Темно Сина
Јачина на звук : 100 ml
Answer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3.Ако шишиња на меурчиња или мали недостатоци, е нормален феномен, умот, ве молиме внимателно да се разгледа За Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
За Превозот 1. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат. 2. Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPS-от Изразат Saver-от,DHL,Fedex IP,UPS-от Препорачана(Потреба За 8-10 дена),EMS(Потреба За 10-15days),Но Тие треба да носат некои од такси. Се разбира, ова исто така може да се прилагоди според количината на вашата нарачка, ние се стремиме да се најдобра цена да добиете најмногу задоволни со стоката. 3. Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни фактори уште многу разбирање,ВИ Благодариме!
Превозот Начини
Време На Испорака
Превозот Бесплатно
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Работни Дена
Бесплатен Превозот
ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL
8-10 Дена
Треба купувачи да ги сноси некои од такси
EMS
10-15 Дена Забелешка : Општо за режим на сообраќај е Кина Пост регистрирани парцела дифолт , но понекогаш , ние ќе го избере начинот на превоз за вас според конкретната ситуација , многу разбирање , ви благодариме ! Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дневна на аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени со 100% задоволства гаранција ,но Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот Повратни информации Политика, Откако ја вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој .срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги .Тоа само ќе ве однесе 1 минута .ви благодарам многу ! И ако имате било незадоволство,ве молиме контактирајте со нас љубезно и да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Особините

Стил:
Тренди
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Стакло
боја:
Сина
Големина:
45X120 mm
Капацитет:
100 ML
Карактеристики:
Стаклени Шишиња со Црна Пластична Капа
Употреба:
Етерично Масло Шишиња/Подароци
Место на Потекло:
Yiwu Кина
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Ashtray со капак Ретро креативна Личност керамика Дома спалната соба Ashtray Дома Декорација Накит Складирање Кутија резервоарот

Ashtray со капак Ретро креативна Личност керамика Дома спалната соба Ashtray Дома Декорација Накит Складирање Кутија резервоаротПред Да Купи 1...

DEN 1858.00 2064.00

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Виолетова stoneware) Teapot ,Жаби & Lotus,нема 33,со марк,Бесплатен превозот

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

DEN 3070.00 3744.00

100pcs Мини Симпатична Стаклени Шишиња Приврзоци Мали Diy Шишиња Со Плута Diy Тегли Подароци Шишенцето 10 Облик Бесплатен Превозот

Мини Симпатична Стаклени Шишиња Приврзоци Мали Diy Шишиња Со Плута Diy Тегли Подароци Шишенцето Мешани>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!Капацитет : 1mlголемина : за 24mmx20mmВратот дијаметар : 6mmколичина : ќе добиете 100 парчиња на листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Шишиња Приврзоци Со Corksупотреба : Шишиња Приврзоци Божиќ Подароци Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, кои Сакаат Шишиња Со КоркПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

DEN 3216.00

50pcs 39*6mm чисто стакло шишенцето pendant КРАТОК ЗАБ fang шише Ориз Шишенцето парфем ѓердан ЗАВРТКА КАПА Минијатурни Шише diy накит

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 39x6mm без завртка капа големина : 34x13mm Количина : 50 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 853.00 897.60

КИНЕСКАТА НАРОДНА УМЕТНОСТ парична Казна Стариот Кинески порцелан насликани Глазура порцелански Вазни класичната уметност собирање и внатрешни декорации

Парична казна Стариот Кинески порцелан насликани Глазура порцелански Вазни класичната уметност собирање и внатрешни декорацииПроизвод Димензии : Тежина прибл : 850 грамависина : 315mmШирина : 100 mmW осум : 850gЗа нас : Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиЗа нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

DEN 1324.00 1919.52

5pcs микс големина шупливи Стаклена купола покрие двојно поставување база конектор сет стаклени ампули pendant DIY стакло свет меур ѓердан подарок

стакло шишенцето големина : 16 28 20 25 30мм5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

DEN 297.00 312.00

0.5 ml 1ml Мали Стаклени Шишиња Со Corks Мала Чаша Транспарентен Јасно Тегли кои Сакаат Шишиња Подарок 100 компјутери

0.5 ml 1ml Мали Стаклени Шишиња Со Corks Мала Чаша Транспарентен Јасно Тегли кои Сакаат Шишиња Подарок 100 компјутери (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm)Капацитет и големина : 0.5 ml ( 10x18x5mm) , 0.8 ml( 10x24x5mm ), 1ml( 10x28x5mm ), 4ml( 10x75x7mm )Дијаметар : 10 mmколичина : ќе добиете 100 шишиња со corks на листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : Занаети Шишиња, Тегли, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks, Дома Декор Декорација ЗанаетиAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 691.00 768.00

30*100mm 50мл Стаклени Шишиња Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 48pcs/многу

Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!големина : 30*100mmКапацитет : 50млВисина : 100mmДијаметар : 30ммВратот дијаметар : 30ммколичина : ќе добиете 48pieces на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

DEN 3168.00

Стаклени Шишиња Pendant Со Клучните Алки Hummer Затворач Шишиња рачно изработени Ѕвезди Pendant Подарок Шишиња Микс 7Colors Бесплатен Превозот

Мини Стаклени Шишиња Pendant Со Клучните Алки Hummer Затворач Шишиња рачно изработени Pendant Подарок Шишиња Микс 7 ColorsШише Висина Содржат Кабелот : 30мм , Ширина : 20mm, Дебелина : 10ммколичина : ќе добиете 7 шишиња со Синџир по многуСинџири : должина 50mmсинџири бои : сина, црна, црвена, розова, жолта, ние ќе испратиме Синџири бои Случаен изборКапацитет : за 2mlШишиња боја : црна , сина, Килибар, Зелена, розова, јоргованот, Транспарентни .Напомена : сите шишиња 100% рачно изработени ,Па таму можеби littles девојче секој еден или Малку unfairnessДека е нормално ако Умот PLS не Нарачка !ви благодаримеупотреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци , Стаклени Шишиња со Плута Затка,кои сакаат шишиња, подарок шишиња мали Божиќ Свадба ПодарокЗошто Да Го Одберете My Шишиња ?1.Имавме Професионални Фабрика Производство на најдобрите шишиња Во Кина!2.Повеќе од 99.5% Висока оценка! Најдобар Шишиња Продавачот !3.Брза Испорака Може да се Добијат Парцели 720 Дена, што е Нормално !4.Добро и Професионални пакување Не се Грижите за тоа дали Тие ќе Скршен Дури и Тие се Кревка !5.Трговија на големо Цена, Ако ви треба Голема количина !6.Пад на Превозот било Каде ако ви треба !7.можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит и Стаклени Шишиња снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

DEN 379.20

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Виолетова stoneware) Teapot ,Жаби & Lotus,нема 32,со марк,Бесплатен превозот

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

DEN 4448.00 5424.00

50pcs 20*30мм рамен круг Шарм стакло сакаат Шише со плута Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише накит наоди

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 50 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 1049.00 1104.00

100 компјутери 20x24x6 mm Мали Стаклени Шишиња Со Corks DIY Круг Топка во Облик на Мини Уметност Тегли Подароци Ампули Симпатична Приврзоци Шишиња

100 компјутери 20x24x6 mm Мали Стаклени Шишиња Со Corks DIY Круг Топка во Облик на Мини Уметност Тегли Подароци Ампули Симпатична Приврзоци Шишиња (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20 X24 X6 mmТежина : 2 g по парчеКоличина : 100 парчиња по торбаБоја : Јасно ТранспарентенAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 1440.00

Уникатен Стариот Кинески Занаетчиски YiXing Zisha Teapot, Жаба, со марк, Бесплатен превозот

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

DEN 3700.00 4512.00

Фабриката стоки пастелни кутии диск Гроздобер Антички Мапата среќа во античкиот порцелански колекција од класични

добредојдовте во мојата продавница>Фабриката стоки пастелни кутии диск Гроздобер Антички Мапата среќа во античкиот порцелански колекција од класичниСпецификации 15 cm високи 10 см дното 7.5 cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

DEN 1071.00 1487.52

10 компјутери 40x100 mm Темно Сини Стаклени Шишиња Со Црна Пластика Заедничка Капа&Приклучоци DIY 50 ml Етерично Масло Стаклени Шишиња

10 компјутери 40x100 mm Темно Сини Стаклени Шишиња Со Црна Пластика Заедничка Капа&Приклучоци DIY 50 ml Етерично Масло Стаклени Шишиња (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 40 X100 mmТежина : 66 г по парчеКоличина : 10 парчиња по торбаБоја : Темно СинаЈачина на звук : 50 mlAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 1392.00

Кина колекција резби во дрво Lotus Пенкало сад

добредојдовте во мојата продавница големина : 13.5x10.6x10.6cm 744g Поддршка за големи нарачки Ако купување на голема количина, ве молиме контактирајте ме за трговија на големо цена и повеќе отстапки Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш...

DEN 2563.00 2879.52

20pcs 34x5mm мал црн пипер стакло шишенцето pendant стаклено шише locket 5mm метал капа, гумени plug парфем ѓердан pendant накит подароци

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) diy треба лепак големина : 34x5x5mm не метал капа големина : 29x5x5mm Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 297.00 312.00

Ретки Стариот Кинески HanDyansty(25---186)бронзен&злато tripod Статуа/ Скулптура,најдобро е колекција&украс,бесплатен превозот

ако вистински се допаѓа колекција Кинески антички, ве молиме да не го пропушти најдобрата шанса , чудовиште се направени од рачно производство, изработка е многу префинетост...

DEN 3442.00 4048.80

Античкиот QingDynasty бакар тенџере,резба Змеј литургија, Рака-насликани занаети,Декорација,собирање &Украс,Бесплатен превозот

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

DEN 3550.00 4176.00

300pcs 34x5mm трговија на големо јасно пипер стакло Шишенцето Pendant 5mm метал капа, гумени plug мини ориз шише diy парфем масло ѓердан подарок

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) diy треба лепак големина : 34x5x5mm не метал капа големина : 29x5x5mm Количина : 300 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 2690.00 2832.00

10 компјутери 45x120 mm Темно Сина 100ml Стакло Лична Нега Парфем Шишиња DIY Бела Пластика Заедничка Капа&Приклучоци Етерично Масло Шишиња

10 компјутери 45x120 mm Темно Сина 100ml Стакло Лична Нега Парфем Шишиња DIY Бела Пластика Заедничка Капа&Приклучоци Етерично Масло Шишиња (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 45 X120 mmТежина : 96 г по парчеКоличина : 10 парчиња по торбаБоја : Темно СинаЈачина на звук : 100 mlAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

DEN 1706.40

Фабриката стоки кутии Антички Гроздобер пастелни цвет диск антички порцелански колекција на класичниот антички садови

добредојдовте во мојата продавница>Фабриката стоки кутии Антички Гроздобер пастелни цвет диск антички порцелански колекција на класичниот антички садовиСпецификации 15 cm високи 10 см дното 7.5 cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

DEN 1071.00 1487.52

15ml 30*40*17mm Мини Транспарентност Стаклени Шишиња Со Плута Празни Тегли Занаети Јасно Шишиња 100pcs/многу Бесплатен Превозот

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!30*40*17mm 15ml Транспарентност Стаклени Шишиња Со Плута 100pcs / многу Бесплатен Превозотголемина : 30*40*17mmКапацитет : 15mlВисина : 40mmДијаметар : 30ммВратот дијаметар : 17mmколичина : ќе добиете 10 0 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

DEN 2688.00

Мини Вино во Шишиња Форма Стакло Pendant со Најлон Јаже Кратки Синџири Мини Бел Нараквици Тегли од Стакло Приврзоци Мешана Боја 7pcs

Мини Вино во Шишиња Форма Стакло Pendant со Најлон Јаже Кратки Синџири Мини Бел Нараквици Тегли од Стакло Приврзоци Мешана БојаШише Висина Содржат Кабелот : 30мм , Ширина : 20mm, Дебелина : 10ммколичина : ќе добиете 7 шишиња со Синџир по многуСинџири : должина 60mmсинџири бои : Синџири бои Случаен изборКапацитет : за 2mlШишиња боја : црна , сина, Килибар, Зелена, розова, јоргованот, Транспарентни .Напомена : сите шишиња 100% рачно изработени ,Па таму можеби littles девојче секој еден или Малку unfairnessДека е нормално ако Умот PLS не Нарачка !ви благодаримеупотреба : Стаклени Шишиња, Мини Уметност Тегли, Празни козметички контејнери,Боја Шишиња Привезоци , Копче Pendant,кои сакаат шишиња, подарок шишиња,Телефон pendantЗошто Да Го Одберете My Шишиња ?1.Имавме Професионални Фабрика Производство на најдобрите шишиња Во Кина!2.Повеќе од 99.5% Висока оценка! Најдобар Шишиња Продавачот !3.Брза Испорака Може да се Добијат Парцели 720 Дена, што е Нормално !4.Добро и Професионални пакување Не се Грижите за тоа дали Тие ќе Скршен Дури и Тие се Кревка !5.Трговија на големо Цена, Ако ви треба Голема количина !6.Пад на Превозот било Каде ако ви треба !7.можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит и Стаклени Шишиња снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

DEN 364.80

Дали стариот антички бронза ѕвона антички бронза украси Домот Опремување со елипсовидна креативни подароци занаети украси

добредојдовте во мојата продавница>>Дали стариот антички бронза ѕвона антички бронза украси Домот Опремување со елипсовидна креативни подароци занаети украси[име] : ѕвона [материјал] : Бронзени [size] : висока 17 см широк на дното 12 cm широк и 9 cm во дијаметар 5.7 cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

DEN 4401.00 6287.52