• Ново
Кубен циркони Накит Нов Стил Топла продаде 2017 Сребро исполнет Шарм Нараквици за жените трговија на Големо & Мало Мода накит TBS722

Кубен циркони Накит Нов Стил Топла продаде 2017 Сребро исполнет Шарм Нараквици за жените трговија на Големо & Мало Мода накит TBS722

DEN 345.60
DEN 280.00 -19 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
ROLILASON
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
TBS722
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
trinket
Компатибилност:
triket
Гем Боја:
Трендафил
Главниот Камен:
роуз циркони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Ракување со времето:
Еден работен ден
Хривнија Тежина:
11.90 g
Повод:
Партија,Годишнина,Подарок...
Поставување:
Prong поставување
Должина:
About 16.5cm

Купувачите избираат и

YFJEWE Луксузни Класичен Сребро Позлатен Multicolor Кристал Нараквици Алки Модата Партија Накит Љубов Нараквици за Жените B129

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 64.00 115.20

До 2015 Фенси Надмоќно Големи Тешки Нараквица од Нерѓосувачки Челик Хривнија Сребро Полиран Хривнија За Мажи Големина 25 x 225 mm

colares,горниот дел на раката нараквица,paracord нараквица,joias,мојот aliexpress ви Благодариме за секој вредни клиенти! Wecome на нашата продавница! Ние сме manufactuer, само да се произведуваат Високо Квалитетни производи...

DEN 1185.00 1427.52

Ayowei Топла Продаде Во Мојата Продавница Класичен Шарм Нараквици Сина Циркон Злато на ѕвонење Мода Накит TBS1111A за Жени

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

DEN 324.00 400.80

YFJEWE Луксузни Класичен Кристал Злато-Боја Нараквици Накит Мода Кристал Свадба Партија Накит Нараквици за Жените B128

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 130.00 200.16

ROLILASON трговија на Големо & Мало Срце стил Кралска Сина Циркон Златна боја шарм Нараквици Циркон Мода накит за жените TBS773

Aliexpress Најниска цена Бренд Срцето дизајн ААА Циркони Длабоко Сини кристал Нараквици за жените вечера Мода Накит TB621 парчеБренд дизајн 18 K жолто Злато Позлатен свадба шарм нараквици за дами Боја Циркон & Кристал мода жените накит TB619 парчеДеликатна 18 K к Злато Позлатен Нараквици Стил за жени со Сини Топаз Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB617 парчеРомантични Циркони 18 K к Злато Позлатен Нараквици Стил Боја Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит за жените TB615 парчеПлоштадот дизајн нараквици за жените бренд 18 K к жолто Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Здравје Мода накит TB609 парче2015 година нови Кралската 18 K жолто Злато Позлатен кристално Бела Свадба предмети Нараквици за жени Здравје мода накит TB610 парче18 K Злато Позлатен бел кристал Кралската дизајн партија вечера Нараквици за жени Здравје Никел & Доведе слободни мода накит TB611 парчеНеверојатни Боја Кристал & ААА Циркон 18 K к Злато Позлатен Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB612 парчеНие само нудиме врвен квалитет на накитСекој стил се тестира ,и да го положатТри Животната Средина ПозлатенНие само го користите вистински 18k злато позлатенСамо prong поставување со рака!Избегнувајте ХемикалииИзбегнувајте БањаДа Се Избегне НесреќаИзбегнувајте ПотИзбришете со мека крпаНе се носат додека спиетеОд безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам .Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 37 работни дена по добиени расчисти исплата.Цел износ повеќе од $10 помалку од $150,испрати преку Хонгконг пост воздухопловната за слободниЦел износ повеќе од $200 ќе ја испрати преку DHL, или ЕМС за слободниСекоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно!Нашите производи се достапни и превозот во Светот каде ви се;Тоа нормално се зема 730 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење...

DEN 232.00 374.40

Атрактивни нараквици за жените се зголеми Кристал циркони бело Злато на ѕвонење нараквици трговија на големо & мало Мода накит TB530A

Прекрасен 18 K бело Злато Позлатен Светло сини топаз шарм нараквици за жени Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB529 A парчеЉубител дизајнер 18 K бело Злато Позлатен боја нараквици Здравје Никел & Доведе слободни популарни Модни накит TB527 A најниска цена парчеДизајнер за љубител deep blue циркон хривнија за жени 18 K бело Злато Позлатен Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB528 A парче2015 година Нови пристигнување боја кристал циркон 18 K yelow Злато Позлатен жените Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB546 A парчежешка нов 2014 мода нараквици 18 K к Розово Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Здравје Мода накит TB280 A парчеНови пристигнување Гранат Кристал ААА Циркон накит 18 K к Розово Злато Позлатен Нараквици 6.75" Мода накит TB062 A парчеКралската Боја ААА Циркон & Кристал 18 K к Злато Позлатен Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB106 A парчеТрговија на големо Пурпурна ААА Циркон & Кристал Onxy 18 K к Злато Позлатен Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB107 A парчеЧекор 1 ...

DEN 358.00 441.60

Mytys Girly Пеперутка Розова Кристал Синџир Линк Хривнија Жолта GP B827

Girly Пеперутка Розова Кристал Синџир Линк Хривнија 18 K Жолто Злато Позлатен B827Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

DEN 443.00 738.24

QCOOLJLY Мода Златна Боја Синџир Линк Нараквици Алки Жените Хривнија

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Злато ПозлатенКамен : Австриската Кристал хривнијаКамен Боја : Виолетова, кафена, жолта, јасно, синаОблик : Срцето шарм хривнијаХривнија Боја : Боја ХривнијаКоличина : 1 парче

DEN 43.00 59.04

бесплатен превозот топла 3 ред ААА 9-10мм природни јужна море црниот бисер хривнија 7.5-8 инчен р

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

DEN 1277.00 1824.00

Солидна Жолто Злато Исполнет Mens Хривнија Двојно Кубанската Линк 8.3

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓеСтавка ОписСостојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носиМатеријал : 18k жолто злато исполнет mens хривнијадолжина : 21cmширина : 0.8 cmТежина : 21 грама / еезКоличина : 1pcsКвалитет : ААА+++Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрниСите објектот со Убава бесплатен подарок кутија...

DEN 763.00 954.24

Escalus Унисекс 4in1 Сина Магнет Негативни Јони Германиум, Далеку Infar Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Wristband Шарм

http : / / www.aliexpress.com / store / 1298531Класичен 4in1 Магнетни Здравје Нерѓосувачки Челик Унисекс ХривнијаБрој на Магнети : 3Магнет : NeodymiumГаус Сила на секоја Магнет : 3,000 гаусБрој на Германиум : 3Број на Далеку Infar Црвена : 2Бројот на Негативни Јони : 2Врвен КвалитетИспорака преку Хонг Конг Пост Воздух Mail (Супер и Сигурен)Слични Производи : MBS071 T / MBS072 RG / MBS073 T

DEN 551.00 671.52

Ayowei Нов Дизајнер Бренд Deep Blue Циркон Сребрен тон Тренди Модни Накит Шарм Нараквици за Жените Партија Подарок TBS1120A

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

DEN 331.00 408.00