• Ново
ROLILASON трговија на Големо & Мало Срце стил Кралска Сина Циркон Златна боја шарм Нараквици Циркон Мода накит за жените TBS773

ROLILASON трговија на Големо & Мало Срце стил Кралска Сина Циркон Златна боја шарм Нараквици Циркон Мода накит за жените TBS773

DEN 374.40
DEN 232.00 -38 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Aliexpress Најниска цена Бренд Срцето дизајн ААА Циркони Длабоко Сини кристал Нараквици за жените вечера Мода Накит TB621 US$ 8.60 /парче
Бренд дизајн 18 K жолто Злато Позлатен свадба шарм нараквици за дами Боја Циркон & Кристал мода жените накит TB619 US$ 7.50 /парче
Деликатна 18 K к Злато Позлатен Нараквици Стил за жени со Сини Топаз Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB617 US$ 7.40 /парче
Романтични Циркони 18 K к Злато Позлатен Нараквици Стил Боја Кристал Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит за жените TB615 US$ 7.40 /парче
Плоштадот дизајн нараквици за жените бренд 18 K к жолто Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Здравје Мода накит TB609 US$ 7.29 /парче
2015 година нови Кралската 18 K жолто Злато Позлатен кристално Бела Свадба предмети Нараквици за жени Здравје мода накит TB610 US$ 7.90 /парче
18 K Злато Позлатен бел кристал Кралската дизајн партија вечера Нараквици за жени Здравје Никел & Доведе слободни мода накит TB611 US$ 6.80 /парче
Неверојатни Боја Кристал & ААА Циркон 18 K к Злато Позлатен Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB612 US$ 7.60 /парче
Ние само нудиме врвен квалитет на накит
Секој стил се тестира ,и да го положат
Три Животната Средина Позлатен
Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
Само prong поставување со рака!
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Бања
Да Се Избегне Несреќа
Избегнувајте Пот
Избришете со мека крпа
Не се носат додека спиете
Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 3-7 работни дена по добиени расчисти исплата.
Цел износ повеќе од $10 помалку од $150,испрати преку Хонгконг пост воздухопловната за слободни
Цел износ повеќе од $200 ќе ја испрати преку DHL, или ЕМС за слободни
Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно!
Нашите производи се достапни и превозот во Светот каде ви се;
Тоа нормално се зема 7-30 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење. Време на испорака трае приближно.
А) европските Земји : 15-30 дена.
Б) Северна Америка : 10-25 работни дена.
В) Австралија : 15-30 дена.
D) Други земји : 30 работни дена или повеќе.
Секој дополнителен објект нема да додадете било превозот и ракувањето со обвиненија.
Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас.
Ако се појават какви било проблеми, сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот, Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 25 дена.

Особините

Метална боја:
Злато-боја
Бренд Име:
ROLILASON
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
TBS773
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Гем Боја:
Deep blue
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Хривнија Тежина:
11.74 g
Повод:
Партија,Годишнина,Подарок...
Хривнија ширина:
7mm
хривнија должина:
за 18.8 cm

Купувачите избираат и

бесплатен превозот топла 3 ред ААА 9-10мм природни јужна море црниот бисер хривнија 7.5-8 инчен р

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

DEN 1277.00 1824.00

Нова Пристигнување Егзотични Стил Хривнија Додатоци Зелен Камен Sliver Позлатен Накит Додатоци Пад На Превозот

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

DEN 34.00 41.28

Бесплатен превозот Европа метал темперамент Хривнија Шарм Жените Легура Ткаенината Нараквици и Накит бижутерија

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : ЛЕГУРАГолемина на : 19+5 CMконверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченБоја : 3 БОИКоличина : 1 компјутерC ondition100% НовиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

DEN 48.00 59.52

Ayowei Нов Дизајнер Бренд Deep Blue Циркон Сребрен тон Тренди Модни Накит Шарм Нараквици за Жените Партија Подарок TBS1120A

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

DEN 331.00 408.00

AMUMIU Панк Рок Черепот Кастинг Синџир од Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка машки Накит За Biker Божиќ Подароци HZB113

ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик Големина : 23cm*20mm Тежина : 55gramPS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

DEN 1276.00 1343.52

20pcs Висок Квалитет Метал Snap мода Копчето куче часовници прилепува Snap Накит Одговара Хривнија Накит

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 540.00 719.52

Солидна Жолто Злато Исполнет Mens Хривнија Двојно Кубанската Линк 8.3

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓеСтавка ОписСостојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носиМатеријал : 18k жолто злато исполнет mens хривнијадолжина : 21cmширина : 0.8 cmТежина : 21 грама / еезКоличина : 1pcsКвалитет : ААА+++Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрниСите објектот со Убава бесплатен подарок кутија...

DEN 763.00 954.24

До 2015 Фенси Надмоќно Големи Тешки Нараквица од Нерѓосувачки Челик Хривнија Сребро Полиран Хривнија За Мажи Големина 25 x 225 mm

colares,горниот дел на раката нараквица,paracord нараквица,joias,мојот aliexpress ви Благодариме за секој вредни клиенти! Wecome на нашата продавница! Ние сме manufactuer, само да се произведуваат Високо Квалитетни производи...

DEN 1185.00 1427.52

Атрактивни нараквици за жените се зголеми Кристал циркони бело Злато на ѕвонење нараквици трговија на големо & мало Мода накит TB530A

Прекрасен 18 K бело Злато Позлатен Светло сини топаз шарм нараквици за жени Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB529 A парчеЉубител дизајнер 18 K бело Злато Позлатен боја нараквици Здравје Никел & Доведе слободни популарни Модни накит TB527 A најниска цена парчеДизајнер за љубител deep blue циркон хривнија за жени 18 K бело Злато Позлатен Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB528 A парче2015 година Нови пристигнување боја кристал циркон 18 K yelow Злато Позлатен жените Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB546 A парчежешка нов 2014 мода нараквици 18 K к Розово Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Здравје Мода накит TB280 A парчеНови пристигнување Гранат Кристал ААА Циркон накит 18 K к Розово Злато Позлатен Нараквици 6.75" Мода накит TB062 A парчеКралската Боја ААА Циркон & Кристал 18 K к Злато Позлатен Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB106 A парчеТрговија на големо Пурпурна ААА Циркон & Кристал Onxy 18 K к Злато Позлатен Нараквици Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB107 A парчеЧекор 1 ...

DEN 358.00 441.60

Црна Оникс & Fluorite Сребро Комбинирање на Бакар Хривнија , 20.1 cm, B1601

Вкупна Должина : 20.1 cm, 30.8 g,Главниот камен големина : 27 х 21 mmКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

DEN 425.28

ТОПЛА 2018 Мода Срцето Копче Желка Шарм Хривнија Сина Кристално Стакло Стр Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Синџир Должина : 17~23cm Метали Тип : Цинк легура Формашема : Геометриски Нараквици Тип : Синџир & Линк Нараквици Бренд Име : џек накит Occashion : Годишнина,подарок,дел

DEN 145.00 164.64

Топла продажба 20pcs18mm круг глеѓ те спаси snap мода сребро види одговара бразлетна и pendant накит

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 540.00 719.52

UMODE Бренд за Накит Мода Шарм Нараквици За Жени Јасно Bracciali Prong Поставување на Кутија Синџир Braclets Трендовски Љубов Подароци AUB0097

UMODE Бренд за Накит Мода Шарм Нараквици За Жените Симулирани Рубин Смарагд Sapphire Јасно Дијамант Bracciali Љубов Подароци AUB0097Бренд : UMODEПредмет Тип : Кубни Циркони НараквициГлавниот Камен : ААА+ 4mm 0.25 кт Круг Кубни ЦиркониДруг Камен : P lainБоја : Ruby / Смарагд / Sapphire / Избриши / Боја На АквамаринMeterial : Бакар / МесингПрилики : Запознавање Партија Секојдневно носење Матурска ГодишнинатаGitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово , Никел , Кадмиум СлободниСовети : Таа има пет бои, ruby,смарагд,сафир,јасно и аквамарин бои.

DEN 163.00 272.16

QCOOLJLY Мода Златна Боја Синџир Линк Нараквици Алки Жените Хривнија

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Злато ПозлатенКамен : Австриската Кристал хривнијаКамен Боја : Виолетова, кафена, жолта, јасно, синаОблик : Срцето шарм хривнијаХривнија Боја : Боја ХривнијаКоличина : 1 парче

DEN 43.00 59.04

Трговија на големо 90pcs Свила Ресни рачно изработени Виножито Мулти Обоени Кабелот Пријателство Колекција Хривнија Заврши Anklet

Опис (Приближни Димензии Само) : Свила Кабелот Прилагодливи вратоврска кабелот за напојување за да се обезбеди рачно изработени (па големини ќе се разликуваат) Кабелот должина околу 290mm (вклучувајќи ги и вратоврска) Кабелот ширина околу 23мм Прицврстување : Едноставен Јазол да се обезбеди во вистинско пријателство стил...

DEN 1007.52

Роуз Quarts Сребро Комбинирање на Бакар Хривнија , 19.8 cm, B1673

Вкупна Должина : 19.8 cm, 18.7 g,Главниот камен големина : 15 x 11 mmКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

DEN 403.00 423.84

YFJEWE Луксузни Класичен Кристал Злато-Боја Нараквици Накит Мода Кристал Свадба Партија Накит Нараквици за Жените B128

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 130.00 200.16

Starlord Бренд Хривнија За Мажи Накит Рака Синџир Златна Боја Две Тон Хривнија Подарок 23CM трговија на Големо H1654

2016 година Мода Хривнија За Мажи Накит Рака Синџир Platinum / 18 K Вистински Злато Позлатен Две Тон Хривнија Подарок 23 CM трговија на Големо H1654 Хривнија За Мажи, Две Тон Хривнија трговија на ГолемоБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 336.00 671.04

Ayowei Топла Продаде Во Мојата Продавница Класичен Шарм Нараквици Сина Циркон Злато на ѕвонење Мода Накит TBS1111A за Жени

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

DEN 324.00 400.80

Escalus Унисекс 4in1 Сина Магнет Негативни Јони Германиум, Далеку Infar Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Wristband Шарм

http : / / www.aliexpress.com / store / 1298531Класичен 4in1 Магнетни Здравје Нерѓосувачки Челик Унисекс ХривнијаБрој на Магнети : 3Магнет : NeodymiumГаус Сила на секоја Магнет : 3,000 гаусБрој на Германиум : 3Број на Далеку Infar Црвена : 2Бројот на Негативни Јони : 2Врвен КвалитетИспорака преку Хонг Конг Пост Воздух Mail (Супер и Сигурен)Слични Производи : MBS071 T / MBS072 RG / MBS073 T

DEN 551.00 671.52

Бесплатен Превозот Жените Мода Сребрена Боја Синџири Шарени Монистра Имитација Бисери Рака Синџири Уникатен Монистра Прст, Рака Синџири

Бесплатен Превозот Жените Мода Сребро Позлатен Синџири Шарени Монистра Имитација Бисери Рака Синџири Уникатен Монистра Прст, Рака Синџири

DEN 90.72