• Ново
Убава 5Strds Природни Мулти Чип Ѓердан-за да се Префрлате Затворач

Убава 5Strds Природни Мулти Чип Ѓердан-за да се Префрлате Затворач

DEN 1915.20
DEN 1111.00 -42 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница :
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!
За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање. ве молиме да го прочитате ставка Опис и превозот Опис.
Ние ќе ја испорача стварта На купувачот исплата во рок од 3 работни денови .
Овој објект е превозот од Сингапур Воздухопловната,Превозот Време : 18-30 работни денови(со Исклучок на сабота и во недела и правни празници) за да пристигнете(Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity),Имаат следење на број,
Плаќање :
Јас прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay
Превозот И Ракувањето Со :
EMS,Просек превозот период е 7-10 дена.
Ако изберете EMS, треба да се плати одреден надомест. ЕМС .
товарни е поскапо. Треба да се плати (25 US : ). тоа нормално се зема 8-12 дена.
Штом го исчистите вашиот плаќање, ние ќе брод надвор од објектот во 48 часа. (викенд и holidy не се вклучени.) Превозот и ракувањето со надомест вклучува пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не поштенски само. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
Политика На Враќање :
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите објект од нас. Ве молиме да ни ме наскоро. Јас ќе се реши за вас во 48 часа. (Целосна наплата или размена е валидна во рок од 15 дена по плаќањето беше потврдено)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе остави positve повратни информации за вас, откако ќе се примени на објект. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Особините

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Метали Тип:
Железо легури
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker

Купувачите избираат и

925 Фунта Сребрен Накит Мулти Топки Ѓердан Бесплатен Превозот Сосема Нов RM037

1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупната цена на редот! Превозот Начин(бесплатно) Време на Испорака Цел Цена Кина Пост 1225 работни дена ЕМС 812 работни дена >= $200 DHL / Федекс / UPSот 38 работни дена >= $200 Понекогаш тоа може да потрае до 47 недели поради строгите обичај Инспекција...

DEN 195.00 214.08

Полиран Конектор Голем Камен Druzy Фацетирани Камен Мушка се Зголеми Плоча камен Приклучок Лежиште Pendant Целосна Влакно

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Околу формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 520mm секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фикснаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 777.00 844.80

10Strand Stseven чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири

седум чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири, Метал, шарениГолемина : за 17.7" долго, монистра : 8mm.

DEN 1324.00 1439.52

U7 Златна Боја Накит Ѓердан Синџир на трговија на Големо Трендовски 55 CM Бисери Ѓердан Жени /Мажи Накит N391

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга Змија Синџир Ѓердан N308Златен Ѓердан Од Злато Синџир Мажите Накит

DEN 275.00 549.12

Жолто Парче Монистра Овална Обоена Pendant Ѓердан Шарм Камен Супер Популарност Европската Мода Накит за Жените

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Точка PendantКвалитетот Одделение : ААГолемина : 630мм секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 654.00 710.40

N2025 Црна Велур Кожа Кабелот Ѓердан Панк Занитвам Мода Долг Лак Ѓердан Изјава Ѓердани за Жените Колиер Bijoux Collares

Производ : Мода жените ѓерданБоја : Сребрена / Злато ПозлатенМатеријал : алуминиум Синџир Lengh : 150cm (1"=2.54 см)Тежина : 5gКоличина : 1pcПакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

DEN 17.00 27.84

Филм Убавицата и Ѕверот Сребрена Боја Pendant Ѓердан Жените Создадени Дијаманти Синџир Ѓердани Накит -30

Филм Убавицата и Ѕверот Сребрена Боја Pendant Ѓердан Жените Создадени Дијаманти Синџир Ѓердани Накит 30100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 2.8*3.7 cm Тежина : 12.1 g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

DEN 68.00 99.36

Убава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените L Y Бренд

ПРОИЗВОД НАСТАВАУбава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените 2016 L Y БрендБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : ААА Опал + Австриската Кристали Друг Камен : ААА Опал Позлата : Сребро позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

DEN 55.00 60.96

11.11 се Занимава Xuping Модни Луксузни Pendant Кристали од Сваровски Вода Капка Pendant Ѓердани за Жените денот на Благодарноста Подарок 43461

Главниот камен околу 14*9 mm На ѓердан големина околу 4301 mm.( +60 mm ) тежина на ѓердан е околу 4,6 g Објектот е со нашето име "xuping" за тоа .

DEN 407.00 830.40

Додатоци Божиќ Подароци Девојки 10мм Зелено Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Девојка Накит Одлуки Дизајн Жените Божиќ подароци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

Beier 3мм/4mm/5mm/6mm Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Мажите Момче Spiga Plait Ѓердан Синџир Сребрена Боја BN1006 ( 20-32 Инчи )

Слика ШоуКако да се избере ѓердан lenth?45см=18 инчен 50cm=20 инчи 55cm=22 инчен 60cm=24 инчен65cm=26 инчи 70cm=28 инчи 75см=30 инчен 80см=32 инчиПревозотОбјектот ќе биде предаден во рок од 23 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро...

DEN 47.52

12pcs/многу HP Накит - Феликс Felicis Ѓердан - хемија - Течни Среќа - стаклено шише шишенцето златен сјај светлината магија

Детали за производот : Материјал : Цинк ЛегураБоја : сребрена на ѕвонењеPendat големина : 30ммСинџир lenght : за 60смПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 936.00 1247.52

12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary

1.име : ffer12pcs / set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary / католичката кабелот rosary ѓердан / јаже rosary2.мушка големина : 7*8 MM3.централен : без4.крстот : дрво5.испорака : наскоро по ред.6.ние нема да се одговорни за било каква увоз на трошоците на купувачот земјата.

DEN 432.00

2018 Топла Продажба На Злато Во Боја Долго Tassel Ѓердан Ѓердан Со Кристално За Жените Шарм Накит Додатоци Двоен Слој Chokers Синџир

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 34.00 36.00

Chran Нови 2017 Мода Секси синџир Ноќен Клуб Носат Плажа Синџир Bralette Подигнат Изјава Синџир Ѓердан Фустан Накит CRBJ915

​​​​​​Chran Нови 2017 Мода Секси тело синџир Ноќен Клуб Тело Синџир Bralette Изјава на Жените Ѓердан Подигнат Тело Накит CRBJ915* Ова парче изгледа неверојатна, со многу различни облека, или од себе како исклучително секси објект на долна облека...

DEN 715.00 1402.56

КИНЕСКИ Зелен Природна А Мушка бисери Ѓердан 18 инчи

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 6932.00 11952.00