• Ново
Промоција!12mm бело злато микро отвори CZ Диско Зрнца црн Кристал Shamballa Ѓердан За мажи жени мода трговија на Големо Подарок .

Промоција!12mm бело злато микро отвори CZ Диско Зрнца црн Кристал Shamballa Ѓердан За мажи жени мода трговија на Големо Подарок .

DEN 2822.40
DEN 1976.00 -30 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!
Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Ве молиме кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една нарачка
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15 ,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.
Опис На Производот :
Топката Мушка Големина : 12mm
Материјал : Глина+Најдобри Кристално
(Мин.$20 Мешани Цел)
Другите Бои Може Да Избере :
мојот добар пријател,ако изберете боја која е различна од
главниот производ слика,секоја боја можете да изберете се најмалку 2 Парче.
(Мин.$20 Мешани Цел)
Голем Попуст На Производот (Мин.$20 Мешани Цел) Сите производот имаат голем попуст сега( 20% попуст -49%off ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!! Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.Попуст Диско Топка Мушка 10мм Бела Глина Кристал Shamballa Ѓердан Earring Сет . САД$ 9.97 /парче
Голем Попуст Накит!Бесплатен Превозот!10мм Микро Отвори Диско Топка Shamballa Сет.Нараквици+Earring+Прстен За Жените Fasion Hotsale. САД$ 23.75 /многу
5 парчиња / многу
Голем Попуст Накит!Бесплатен Превозот!10мм 10 Pcs/Многу Зелена Микро Отвори Диско Топка Shamballa Сет.Нараквици+Earring+Ѓердан GFR. САД$ 32.95 /многу
10 групи / многу
Голем Попуст Накит!Бесплатен Превозот!10мм 5 Pcs/Многу Микро Отвори Диско Топка Shamballa Сет.Нараквици+Earring Fasion Големо. САД$ 14.25 /многу
5 групи / многу
Бесплатен Подарок+Бесплатна Испорака.Микс 10мм Најдобри Диско Топка Кристал MIE Сребро Позлатен Shamballa Поставите Хривнија Студ Earring Ѓердан Hotsale. САД$ 19.89 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен Подарок+Бесплатна Испорака.Микс 10мм Диско, Отворајќи Топката Кристално Сребро Позлатен Shamballa Поставите Хривнија Earring Ѓердан Pendant Hotsale. САД$ 58.49 /многу
12 парчиња / многу
Бесплатен Подарок+Бесплатна Испорака.Микс 8 Компјутери/Лот 2 парче секоја боја 10мм Кристално Сребро Позлатен Shamballa Поставите Хривнија Earring Ѓердан. САД$ 38.89 /многу
8 парчиња / многу
Бесплатен Подарок+Бесплатна Испорака.Микс 10мм Диско, Отворајќи Топката Кристал OLO Сребро Позлатен Shamballa Поставите Хривнија Студ Earring Ѓердан Pendant. САД$ 19.89 /многу
4 парчиња / многу
50% Попуст!12mm 70 топката Црвено OKE микро отвори CZ Диско Монистра Кристал Shamballa Поставите Ѓердан Хривнија Earring трговија на Големо Подарок . САД$ 27.00 /парче
50% Попуст!12mm 70 топката Црна микро отвори CZ Диско Монистра Кристал Shamballa Поставите Ѓердан Хривнија fasion трговија на Големо жените многу US$ 26.00 /парче
50% Попуст!12mm 70 топката бела wwdd микро отвори CZ Диско Монистра Кристал Shamballa Поставите Ѓердан Хривнија fasion трговија на Големо жените.

Особините

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
Глина
Должина:
Adjusted
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Глина
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
312 Многу
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Мушка големина:
10мм
квалитет:
Супериорен(Сите Производи Се Проверуваат Пред Превозот)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

U7 Златна Боја Накит Ѓердан Синџир на трговија на Големо Трендовски 55 CM Бисери Ѓердан Жени /Мажи Накит N391

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга Змија Синџир Ѓердан N308Златен Ѓердан Од Злато Синџир Мажите Накит

DEN 275.00 549.12

Жолто Парче Монистра Овална Обоена Pendant Ѓердан Шарм Камен Супер Популарност Европската Мода Накит за Жените

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Точка PendantКвалитетот Одделение : ААГолемина : 630мм секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 654.00 710.40

12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary

1.име : ffer12pcs / set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary / католичката кабелот rosary ѓердан / јаже rosary2.мушка големина : 7*8 MM3.централен : без4.крстот : дрво5.испорака : наскоро по ред.6.ние нема да се одговорни за било каква увоз на трошоците на купувачот земјата.

DEN 432.00

ПРИРОДНИ 12-15MM ЈУЖНА ЦРНИОТ БИСЕР ЃЕРДАНИ 35 ЖОЛТА ЗАТВОРАЧ

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 2194.00 3782.40

Убавицата и Ѕверот Ѓердан Накит од Стакло Слика Сребро Гроздобер Ѓердан Уметност Pendant за Ѓердан Подароци -30

Убавицата и Ѕверот Ѓердан Накит од Стакло Слика Сребро Гроздобер Ѓердан Уметност Pendant за Ѓердан Подароци 30100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 2.3*3.5 cm Тежина : 14g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

DEN 52.00 77.28

срцето ѓердан секси половината синџир тело накит бикини подигнат синџир ѓердан макси колиер bijoux femme joyeria плажа синџир

срцето ѓердан секси тело синџир накит бикини подигнат синџир ѓердан макси колиер bijoux femme joyeria плажа стомак синџир

DEN 45.00 59.52

Убава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените L Y Бренд

ПРОИЗВОД НАСТАВАУбава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените 2016 L Y БрендБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : ААА Опал + Австриската Кристали Друг Камен : ААА Опал Позлата : Сребро позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

DEN 55.00 60.96

КИНЕСКИ Зелен Природна А Мушка бисери Ѓердан 18 инчи

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 6932.00 11952.00

Додатоци Божиќ Подароци Жени, Девојки 10мм Бело Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Накит Одлуки Дизајн Рачно Изработени Украси

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

Collare Класичен Избричат сечилото Ѓердани & Приврзоци Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик трговија на Големо Хип-хоп Ѓердан Жени Мажи P243

Нерѓосувачки Спорт Накит Pendent & Ѓердан За Мажи жолто Злато Позлатен Ѓердан Pendent трговија на Големо Мажите Олимписки Накит P2143 Pendent & Ѓердан Спорт Накит Pendent & Ѓердан трговија на Големо Мажите Олимписки НакитМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 ѓердан,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 410.40

Полиран Конектор Голем Камен Druzy Фацетирани Камен Мушка се Зголеми Плоча камен Приклучок Лежиште Pendant Целосна Влакно

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Околу формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 520mm секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фикснаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 777.00 844.80

Додатоци Божиќ Подароци Девојки 10мм Зелено Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Девојка Накит Одлуки Дизајн Жените Божиќ подароци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

Collare Египетските Пирамиди Pendant Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Ѓердан Жените Амајлија Гроздобер Египет Накит P996

U7 Magen Дејвид Ѕвезда Фауима Hamsa Рака Ѓердани & Приврзоци Жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Еврејски Накит P127 Ѓердани & Приврзоци Еврејски Накит Ѓердан ЖениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 410.40

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Шума Бајка Јасно Кубни Циркон Крилја Pendant Ѓердан За Жените S925 Накит BKC359

Опис: Ова лежиште прави цвет самовила како елемент, исклучителна појава е прекрасна и шармантна Вие сте прекрасен цвет самовила со чиста и благородна душа..

DEN 486.00 648.48

Бесплатен Превозот 6MM Сребро Позлатен Hummer Затворач Rondelle Змија Синџир 16 18 20 22 24 инчен Изберете Големина За Изработка на Накит

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуацијаСе надевам дека вашиот разбереTonyandbeadsБесплатен Превозот 6 MM Сребро Позлатен Hummer Затворач Rondelle Змија СинџирИзберете ГолеминаЌе добиете една слична на фотографијата...

DEN 96.00 127.20

XUSHUI XJ Гроздобер Дрвото на Животот Стакло Cabochon Pendant Ѓердан рачно изработени Накит, Сребрен Синџир жените ѓердан

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Превозот Микс ЦелНо испрати парцела е нормално...

DEN 47.52

10Strand Stseven чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири

седум чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири, Метал, шарениГолемина : за 17.7" долго, монистра : 8mm.

DEN 1324.00 1439.52

популарната 5rows слатководни бисер, кафе круг 5-7mm ѓердан 17

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 749.00 1291.20

IJP0127 Автомобил Парфем Шише во Refillable Шишиња Мода Накит Цвет Дрво Шкорпија Автомобил Парфем Воздух Два 12 Слободни Влошки

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

DEN 296.64