• Ново
Од 18 до 36 инчи Огромен Тешки Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Ѓердан 8L008 Бесплатен Превозот

Од 18 до 36 инчи Огромен Тешки Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Ѓердан 8L008 Бесплатен Превозот

DEN 10560.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : висок Квалитет на Дебели и Цврсти 925 Sterling Silver
Ширина : Прибл. 0.24" ( 6 мм )
Дебелина : Прибл. 0.31" ( 8 mm )
Тежина : Околу. 3.88 мл / 110g ( 24" ) (Забелешка : како што е рачно изработени , тежина ќе бидат малку различни, дури и иста должина ! )
=======================
>> Различна Должина има Различни цена
>> Ве Молиме Изберете Ја Вашата Должина
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.

Особините

Метална боја:
18 инчи, 20 инчи, 22 инчи, 24 инчи, 26 инчи, 28 инчи, 30 инчи, 32 инчи, 34 инчи, 36 инчи
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
18~36
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
8L008
Бренд Име:
LINSION
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Купувачите избираат и

Додатоци Божиќ Подароци Жени, Девојки 10мм Бело Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Накит Одлуки Дизајн Рачно Изработени Украси

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

Beier 3мм/4mm/5mm/6mm Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Мажите Момче Spiga Plait Ѓердан Синџир Сребрена Боја BN1006 ( 20-32 Инчи )

Слика ШоуКако да се избере ѓердан lenth?45см=18 инчен 50cm=20 инчи 55cm=22 инчен 60cm=24 инчен65cm=26 инчи 70cm=28 инчи 75см=30 инчен 80см=32 инчиПревозотОбјектот ќе биде предаден во рок од 23 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро...

DEN 47.52

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Шума Бајка Јасно Кубни Циркон Крилја Pendant Ѓердан За Жените S925 Накит BKC359

Опис: Ова лежиште прави цвет самовила како елемент, исклучителна појава е прекрасна и шармантна Вие сте прекрасен цвет самовила со чиста и благородна душа..

DEN 486.00 648.48

IJP0127 Автомобил Парфем Шише во Refillable Шишиња Мода Накит Цвет Дрво Шкорпија Автомобил Парфем Воздух Два 12 Слободни Влошки

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

DEN 296.64

Starlord Нерѓосувачки Челик Spiga/Пченица Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9MM Златна Боја Голем Долг Ѓердан Мажите Накит GN2169

Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9 MM 18 K Печат Злато Позлатен Голема Долго Буци Ѓердан Мажите Накит GN2169 Долг Синџир на ѓердан златен ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 575.04

Моден свет pendant ѓердани Хемисфера модел авион нерешено pendant ѓердани Прекрасна сферични сребро позлатен ѓердани

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1...

DEN 856.00 1679.52

Додатоци Божиќ Подароци Девојки 10мм Зелено Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Девојка Накит Одлуки Дизајн Жените Божиќ подароци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

6-14mm Среќа Камен Розова Кварцен Кристал Ѓердан Синџир Круг Монистра Мода Накит Жените Девојка Партија Подароци Додатоци 15inch

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 238.00 383.52

2 стил 8-9mm бела природните слатководни nearround бисер бисери ѓердан ѓердан жените синџир на трговија на големо цена накит 18inch B3188

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 465.00 619.20

12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary

1.име : ffer12pcs / set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary / католичката кабелот rosary ѓердан / јаже rosary2.мушка големина : 7*8 MM3.централен : без4.крстот : дрво5.испорака : наскоро по ред.6.ние нема да се одговорни за било каква увоз на трошоците на купувачот земјата.

DEN 432.00

Полиран Конектор Голем Камен Druzy Фацетирани Камен Мушка се Зголеми Плоча камен Приклучок Лежиште Pendant Целосна Влакно

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Околу формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 520mm секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фикснаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 777.00 844.80

2018 Топла Продажба На Злато Во Боја Долго Tassel Ѓердан Ѓердан Со Кристално За Жените Шарм Накит Додатоци Двоен Слој Chokers Синџир

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 34.00 36.00

Collare Египетските Пирамиди Pendant Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Ѓердан Жените Амајлија Гроздобер Египет Накит P996

U7 Magen Дејвид Ѕвезда Фауима Hamsa Рака Ѓердани & Приврзоци Жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Еврејски Накит P127 Ѓердани & Приврзоци Еврејски Накит Ѓердан ЖениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 410.40