• Ново
Најниска Цена!10мм Бело Злато Црна микс Hotsale Најдобри Микро Отвори Диско Топка Монистра Кристал Shamballa ѓердан за жените накит

Најниска Цена!10мм Бело Злато Црна микс Hotsale Најдобри Микро Отвори Диско Топка Монистра Кристал Shamballa ѓердан за жените накит

DEN 1133.76
DEN 624.00 -45 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот (Мин.$20 Мешани Цел)
Мушка Големина : 10 мм
Голем Попуст (Мин.$20 Мешани Цел)
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Најдобри Мешани Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 10.89 /многу
4 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Зелена Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 2.89 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Бела Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 2.89 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Сина Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 3.34 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Fasion Диско Топка Монистра Глина Кристал Shamballa Хривнија Многу Накит За Жените и Мажите. САД$ 5.89 /многу
2 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм KE Мешани Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 18.29 /многу
6 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Диско Топка Монистра Глина Кристал Shamballa Хривнија Накит За Жените и Мажите. САД$ 5.89 /многу
2 парчиња / многу
Фабрика Цена!Рачно изработени PIWJ Мешани 2 Боја 10мм Микро Отвори Диско Топка Мушка Кристал Shamballa Хривнија жени мажи накит за подарок. САД$ 7.49 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Рачно изработени 6 Мешани Бела Боја Бисер 10мм Микро Отвори Диско Топка Мушка Кристал Shamballa Хривнија жени мажи накит US$ 7.99 /многу
6 парчиња / многу
Фабрика Цена!Рачно изработени WOM Мешани 4 Боја 10мм Микро Отвори Диско Топка Мушка Кристал Shamballa Хривнија жени мажи накит за подарок. САД$ 14.99 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Топла рачно изработени Микро Отвори CZ Disco10mm Топката Лежиште за Најдобар Нов Пристигнување Кристал Shamballa Хривнија жените накит US$ 44.58 /многу
14 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Топла рачно изработени Микро Отвори CZ Disco10mm Топката Мушка Висок Квалитет Микро Отвори Кристал Shamballa Хривнија жените накит US$ 44.58 /многу
14 парчиња / многу
Бесплатен превозот!Мешани 6 Боја Најдобри Микро Отвори Deep Blue Монистра розова Hello kitty Алки Кристал Shamballa Хривнија жените накит US$ 18.98 /многу
6 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Висок Квалитет на Микро, Отворајќи KSW Сина Монистра розова Hello kitty Алки Кристал Shamballa Хривнија жените накит US$ 9.98 /многу
3 парчиња / многу
Бесплатен превозот!Hotsale Најдобри Микро Отвори Deep Blue Монистра розова Hello kitty Алки Кристал Shamballa Хривнија жените накит US$ 9.98 /многу
3 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Бела Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 3.29 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.Црвено Црните се меша топла 10мм микро отвори cz Диско Монистра Кристал Жени Мажи Shamballa Нараквица. САД$ 3.48 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.Сиво бела мешани топла 10мм микро отвори cz Диско Монистра Кристал Жени Мажи Shamballa Нараквица.

Особините

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
Can Be Adjusted To Any Size
Обликотшема:
Топката
Метали Тип:
Глина
Материјал:
Глина+Најдобри Кристал+ Хематит
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
3991 Парче
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Shamballa Мушка Големина:
10мм
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
квалитет:
Супериорен(Сите Производи Се Проверуваат Пред Превозот)

Купувачите избираат и

Starlord Нерѓосувачки Челик Spiga/Пченица Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9MM Златна Боја Голем Долг Ѓердан Мажите Накит GN2169

Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9 MM 18 K Печат Злато Позлатен Голема Долго Буци Ѓердан Мажите Накит GN2169 Долг Синџир на ѓердан златен ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 575.04

Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Панк Ѓердан 8L005 Должина од 18 до 36 Инчи Достапни

Опис На Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : висок Квалитет на Дебели и Цврсти 925 Sterling Silver(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)Ширина : Прибл...

DEN 4080.00

Collare Египетските Пирамиди Pendant Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Ѓердан Жените Амајлија Гроздобер Египет Накит P996

U7 Magen Дејвид Ѕвезда Фауима Hamsa Рака Ѓердани & Приврзоци Жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Еврејски Накит P127 Ѓердани & Приврзоци Еврејски Накит Ѓердан ЖениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 410.40

2018 Топла Продажба На Злато Во Боја Долго Tassel Ѓердан Ѓердан Со Кристално За Жените Шарм Накит Додатоци Двоен Слој Chokers Синџир

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 34.00 36.00

Полиран Конектор Голем Камен Druzy Фацетирани Камен Мушка се Зголеми Плоча камен Приклучок Лежиште Pendant Целосна Влакно

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Околу формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 520mm секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фикснаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 777.00 844.80

Chran Нови 2017 Мода Секси синџир Ноќен Клуб Носат Плажа Синџир Bralette Подигнат Изјава Синџир Ѓердан Фустан Накит CRBJ915

​​​​​​Chran Нови 2017 Мода Секси тело синџир Ноќен Клуб Тело Синџир Bralette Изјава на Жените Ѓердан Подигнат Тело Накит CRBJ915* Ова парче изгледа неверојатна, со многу различни облека, или од себе како исклучително секси објект на долна облека...

DEN 715.00 1402.56

IJP0127 Автомобил Парфем Шише во Refillable Шишиња Мода Накит Цвет Дрво Шкорпија Автомобил Парфем Воздух Два 12 Слободни Влошки

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

DEN 296.64

RONGQING 1pcs/многу Висок Квалитет Круг Кристал Pendant Ѓердан Лето Накит Круг Круг Ѓердан за Жените Роденден Подароци

1pcs / многу Висок Квалитет Круг Кристал Pendant Ѓердан Лето Накит Круг Круг Ѓердан за Жените Роденден Подароциpendant големина : 15*21mmКоњ око циркон големина : 5*10ммПлоштад Циркон Големина : 6*6mmОбрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

DEN 396.00 527.52

LZHLQ Гроздобер Резба Multilayer Монета Tassel Ѓердани 2017 Нова Мода Извештаи Жените Позлатен Накит Макси Приврзоци Ѓердан

ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИItem Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Синџири Ѓердани Гроздобер Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJB208 Формашема Геометриски Pendant Големина Ниту една Функција никој Компатибилност никој Тежина 86g Продолжен синџир 5cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Мултислој геометрија + ретро монети Материјал Цинк Легура

DEN 223.68

Промоција!12mm бело злато микро отвори CZ Диско Зрнца црн Кристал Shamballa Ѓердан За мажи жени мода трговија на Големо Подарок .

Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина...

DEN 1976.00 2822.40

Додатоци Божиќ Подароци Жени, Девојки 10мм Бело Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Накит Одлуки Дизајн Рачно Изработени Украси

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

U7 Златна Боја Накит Ѓердан Синџир на трговија на Големо Трендовски 55 CM Бисери Ѓердан Жени /Мажи Накит N391

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга Змија Синџир Ѓердан N308Златен Ѓердан Од Злато Синџир Мажите Накит

DEN 275.00 549.12

КИНЕСКИ Зелен Природна А Мушка бисери Ѓердан 18 инчи

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 6932.00 11952.00

2 стил 8-9mm бела природните слатководни nearround бисер бисери ѓердан ѓердан жените синџир на трговија на големо цена накит 18inch B3188

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 465.00 619.20

Убава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените L Y Бренд

ПРОИЗВОД НАСТАВАУбава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените 2016 L Y БрендБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : ААА Опал + Австриската Кристали Друг Камен : ААА Опал Позлата : Сребро позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

DEN 55.00 60.96

Жолто Парче Монистра Овална Обоена Pendant Ѓердан Шарм Камен Супер Популарност Европската Мода Накит за Жените

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Точка PendantКвалитетот Одделение : ААГолемина : 630мм секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 654.00 710.40

ПРИРОДНИ 12-15MM ЈУЖНА ЦРНИОТ БИСЕР ЃЕРДАНИ 35 ЖОЛТА ЗАТВОРАЧ

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 2194.00 3782.40

Убавицата и Ѕверот Ѓердан Накит од Стакло Слика Сребро Гроздобер Ѓердан Уметност Pendant за Ѓердан Подароци -30

Убавицата и Ѕверот Ѓердан Накит од Стакло Слика Сребро Гроздобер Ѓердан Уметност Pendant за Ѓердан Подароци 30100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 2.3*3.5 cm Тежина : 14g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

DEN 52.00 77.28

Големо Намалување на Кубанската Линк Biker Ѓердан Две Тон Злато Боја Синџир За Мажи Хип Хоп Накит 9MM Ѓердан/Долго Буци Подарок

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL / Федекс / UPS / Aramex.Проценето Време на Пристигнување : Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL / UPS / Федекс / Aramex : околу 38 работни дена ЕМС : за 720 дена

DEN 240.00 240.48