• Ново
Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Панк Ѓердан 8L005 Должина од 18 до 36 Инчи Достапни

Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Панк Ѓердан 8L005 Должина од 18 до 36 Инчи Достапни

DEN 4080.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : висок Квалитет на Дебели и Цврсти 925 Sterling Silver
(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)
Ширина : Прибл. 0.22" ( 5.5 мм )
Дебелина : Прибл. 0.22" ( 5.5 мм )
Должина : Околу. 18" ~ 36"
Тежина : Околу. 35.1 g (24") (Забелешка : како што е рачно изработени , тежина ќе бидат малку различни, дури и иста должина ! )
=======================
>> Различна Должина има Различни цена
>> Ве Молиме Изберете Ја Вашата Должина
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.

Особините

Метална боја:
18 инчи, 20 инчи, 22 инчи, 24 инчи, 26 инчи, 28 инчи, 30 инчи, 32 инчи, 34 инчи, 36 инчи
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18~36
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
8L005
Бренд Име:
LINSION
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Купувачите избираат и

Жолто Парче Монистра Овална Обоена Pendant Ѓердан Шарм Камен Супер Популарност Европската Мода Накит за Жените

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Точка PendantКвалитетот Одделение : ААГолемина : 630мм секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 654.00 710.40

КИНЕСКИ Зелен Природна А Мушка бисери Ѓердан 18 инчи

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 6932.00 11952.00

Додатоци Божиќ Подароци Девојки 10мм Зелено Стакло Круг Бисер Бисери Ѓердан Девојка Накит Одлуки Дизајн Жените Божиќ подароци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 235.00 335.52

Моден свет pendant ѓердани Хемисфера модел авион нерешено pendant ѓердани Прекрасна сферични сребро позлатен ѓердани

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1...

DEN 856.00 1679.52

12pcs/set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary/католичката кабелот rosary ѓердан/јаже rosary

1.име : ffer12pcs / set 7*8мм кафеава или природно дрво боја на дрво мушка rosary / католичката кабелот rosary ѓердан / јаже rosary2.мушка големина : 7*8 MM3.централен : без4.крстот : дрво5.испорака : наскоро по ред.6.ние нема да се одговорни за било каква увоз на трошоците на купувачот земјата.

DEN 432.00

Убава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените L Y Бренд

ПРОИЗВОД НАСТАВАУбава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените 2016 L Y БрендБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : ААА Опал + Австриската Кристали Друг Камен : ААА Опал Позлата : Сребро позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

DEN 55.00 60.96

Полиран Конектор Голем Камен Druzy Фацетирани Камен Мушка се Зголеми Плоча камен Приклучок Лежиште Pendant Целосна Влакно

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Околу формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 520mm секој еден, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фикснаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 777.00 844.80

XUSHUI XJ Гроздобер Дрвото на Животот Стакло Cabochon Pendant Ѓердан рачно изработени Накит, Сребрен Синџир жените ѓердан

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Превозот Микс ЦелНо испрати парцела е нормално...

DEN 47.52

12pcs/многу HP Накит - Феликс Felicis Ѓердан - хемија - Течни Среќа - стаклено шише шишенцето златен сјај светлината магија

Детали за производот : Материјал : Цинк ЛегураБоја : сребрена на ѕвонењеPendat големина : 30ммСинџир lenght : за 60смПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 936.00 1247.52

срцето ѓердан секси половината синџир тело накит бикини подигнат синџир ѓердан макси колиер bijoux femme joyeria плажа синџир

срцето ѓердан секси тело синџир накит бикини подигнат синџир ѓердан макси колиер bijoux femme joyeria плажа стомак синџир

DEN 45.00 59.52

10Strand Stseven чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири

седум чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири, Метал, шарениГолемина : за 17.7" долго, монистра : 8mm.

DEN 1324.00 1439.52

Трговија на големо Мода Накит Гитара ги Собереш Приврзоци Кога зборовите не, музика зборува Шарм Ѓердан за Момче Девојка LN1001,20pcs/Многу

Точка Бр : #LN1001 Синџир Должина : 45 CM Pendant Големина : 2.5 CM Гравирање : "'Кога зборовите не, музика зборува" 45см Кутија синџир со Hummer затворач

DEN 922.00 1152.00

U7 Златна Боја Накит Ѓердан Синџир на трговија на Големо Трендовски 55 CM Бисери Ѓердан Жени /Мажи Накит N391

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга Змија Синџир Ѓердан N308Златен Ѓердан Од Злато Синџир Мажите Накит

DEN 275.00 549.12

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Шума Бајка Јасно Кубни Циркон Крилја Pendant Ѓердан За Жените S925 Накит BKC359

Опис: Ова лежиште прави цвет самовила како елемент, исклучителна појава е прекрасна и шармантна Вие сте прекрасен цвет самовила со чиста и благородна душа..

DEN 486.00 648.48

ПРИРОДНИ 12-15MM ЈУЖНА ЦРНИОТ БИСЕР ЃЕРДАНИ 35 ЖОЛТА ЗАТВОРАЧ

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 2194.00 3782.40

популарната 5rows слатководни бисер, кафе круг 5-7mm ѓердан 17

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 749.00 1291.20

N2025 Црна Велур Кожа Кабелот Ѓердан Панк Занитвам Мода Долг Лак Ѓердан Изјава Ѓердани за Жените Колиер Bijoux Collares

Производ : Мода жените ѓерданБоја : Сребрена / Злато ПозлатенМатеријал : алуминиум Синџир Lengh : 150cm (1"=2.54 см)Тежина : 5gКоличина : 1pcПакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

DEN 17.00 27.84

Бесплатен Превозот 6MM Сребро Позлатен Hummer Затворач Rondelle Змија Синџир 16 18 20 22 24 инчен Изберете Големина За Изработка на Накит

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуацијаСе надевам дека вашиот разбереTonyandbeadsБесплатен Превозот 6 MM Сребро Позлатен Hummer Затворач Rondelle Змија СинџирИзберете ГолеминаЌе добиете една слична на фотографијата...

DEN 96.00 127.20

Природни оникс камен beaded ѓердан со Бул главата pendant ѓердан рачно изработени 28 ѓердан камења за жените 2249

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos...

DEN 1616.00 1776.00

Големо Намалување на Кубанската Линк Biker Ѓердан Две Тон Злато Боја Синџир За Мажи Хип Хоп Накит 9MM Ѓердан/Долго Буци Подарок

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL / Федекс / UPS / Aramex.Проценето Време на Пристигнување : Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL / UPS / Федекс / Aramex : околу 38 работни дена ЕМС : за 720 дена

DEN 240.00 240.48

11.11 се Занимава Xuping Модни Луксузни Pendant Кристали од Сваровски Вода Капка Pendant Ѓердани за Жените денот на Благодарноста Подарок 43461

Главниот камен околу 14*9 mm На ѓердан големина околу 4301 mm.( +60 mm ) тежина на ѓердан е околу 4,6 g Објектот е со нашето име "xuping" за тоа .

DEN 407.00 830.40

2 стил 8-9mm бела природните слатководни nearround бисер бисери ѓердан ѓердан жените синџир на трговија на големо цена накит 18inch B3188

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 465.00 619.20