• Ново
Ф1.4 1/3 Инчен CS Mount 3.5-8мм DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа на Камерата

Ф1.4 1/3 Инчен CS Mount 3.5-8мм DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа на Камерата

DEN 686.40

Износот
Во форма достапна за нарачката


Објектот Вклучуваат :
1 x Ф1.4 1/3 Инчен CS Mount 3.5-8мм DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа на Камерата
Спецификација : Број на Модел EP-LENS06 Фокусна Должина(mm) 3.5-8мм Решетка(F) 1.4 Формат(инчи) 1/3 Планината кс Агол на Гледање за 78,9-34.7 MOD(m) 0.3 Димензија(mm) 34×44×60 Нето Тежина(g) 69.1 Карактер DC

Особините

Број На Модел На:
EP-LENS06
Бренд Име:
EFOSE

Купувачите избираат и

ПРАТЕНИКОТ HD 9-22mm 1/3 Varifocal Прирачник Ирис ИНФРАЦРВЕНА леќа КС за Надзор CCD Камера за видео надзор

ПРАТЕНИКОТ HD 922mm 1 / 3" Varifocal Прирачник Ирис ИНФРАЦРВЕНА леќа КС за Надзор CCD Камера за видео надзорСпецификации : Агол на Гледање (AOV) : 13.3 да 30.0Фокусна Должина : 922mmИрис Тип : Прирачник За ПрилагодувањеФокус Тип : Прирачник За ПрилагодувањеЗум Тип : Прирачник За ПрилагодувањеIR се Корегирани : ДаБленда : 1.4 за да го затворитеЛеќи на Планината Тип : CSЛеќа Формат : 1 / 3"Леќи на камерата Резолуција : MP (Висока Резолуција)Леќа Материјал : СтаклоМинимална Објект Растојание (М О Д) : 0.3 м.Домување"МеталБоја : ЦрнаТежина : 2.1 оз.Ution : Објективи се наменети за поголема слика сензор уред ќе работи на нова, помала големина на камерата...

DEN 883.00 959.52

30Leds 5mm Инфраред МО 60 Степени Светилки Одбор 30 Led диоди 850nm Илуминатор За видео надзор Камера

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 30 Led диоди инфрацрвени лампи, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, 8mm леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 60 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~25mТежина : 25gПакет се вклучени : 1x 30 Led диоди 5mm Инфраред МО 60 Степени Сијалица За видео надзор Камера1x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 200.00 235.20

30Leds 5mm Инфраред IR 90 Степени Светилки Одбор 30 Led диоди 850nm Илуминатор За видео надзор Камера

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 30 Led диоди инфрацрвени лампи, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, за 2,8 мм леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 90 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~25mТежина : 25gПакет се вклучени : 1x 30 Led диоди 5mm Инфраред IR 90 Степени Сијалица За видео надзор Камера1x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 200.00 235.20

4K Леќа 8Megapixel 2,5 mm Фиксна Fisheye CS Mount Леќа 2/3 Инчен 190 Степен За видео надзор 4K Камера Бесплатен Превозот

1.леќа meterial е стакло и метал,без пластика.2.леќи на камерата може да се користи за висока температура и ладна средина(20 до 60).3.објективот има 8 MP(4 K) резолуција,тоа може да биде поддржана од страна на 2 / 3 Инчен сензор.4.јапонски optorun слој машина за mutiслој слој има одлична transmittance,ефикасно да се елиминира остане светлина и ореол карактеристики.5.l ens има 190 степен кога сензорот е 2 / 3 или 1 / 2 инчи(Хоризонт).Напомена : 1.бидете сигурни дека вашата камера структура може да се одржи на леќа,вклучувајќи го и TTL и големина.

DEN 2016.00

25-40M 42mil висока Моќност НИЗА IR LED Светилка на Одборот за надворешна/внатрешна водоотпорен Wifi Камера за видео надзор

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!Идејата за отворен / затворен водоотпорен Безбедносна Камера за видео надзор1 PCS 42mil чип 3 W 850nm IR Спектар LED ОдборРаботното растојание : 30mРаботни valtage : 12 VБранова должина : 850 nmПроекција ангел : optional1530456090 степени (default 90 степени)Работата на далечина : 15~30mДимензии : 80mmЕдиница Тежина : 20gАпликативната леќа : Fixed ирис леќаАпликативната школка :

DEN 470.00 588.00

HD видео надзор леќа Pinhole 2,5 MM М12*0.5 Планината 1/3 F2.0 110 степен за безбедност CCTV камери

HD видео надзор леќа Pinhole 2,5 MM М12*0.5 Планината 1 / 3" F2.0 110 степен за безбедност CCTV камериПАКУВАЊЕ : 1 X PH2,5 MM ОбјективСПЕЦИФИКАЦИЈА : Фокусна Должина : 2,5 MMАгол на Гледање : 110 степенСлика Формат : 1 / 3Бленда : F2.0Планината : М12 *0.5Н...

DEN 330.00 384.00

[Фабрика Директни]5pcs/многу 4.35 ММ Леќа 1/2.3 Инчен 10MP IR 72D HFOV Нема Нарушување Gopro DJI Фантом беспилотни Летала XiaoYi SJCAM cctv леќа

4.35 ММ Леќа 1 / 2.3 Инчен 10 MP IR 72 D HFOV Нема Нарушување за Gopro леќа, DJI Фантом беспилотни Летала леќа, Xiaomi Yi леќа, SJCAM на камерата леќи на Камерата, cctv леќа, 2015 година Нови ПристигнувањеКарактеристики На Производот : 1) малку пошироко FOV од повеќе заеднички 5.4 mm замени.2) остри доволно за да направите 4k видео3) 12 степени поширока од популарната 5.4 мм леќа, што го прави идеално за многу платформи4) 0.5 g полесни, што го прави совршен за употреба на gimbals.5) Нема Нарушување, соодветни за Go Pro Леќа, DJI Фантом беспилотни Летала Леќа, Xiaomi Yi Леќа, SJCAM на камерата леќи на камерата.Производ Слики : Детали За Производот : Видео Екранот : Клиент Осврти : Компанијата Политика :

DEN 6240.00

ELP 170degree широк агол fisheye леќа со М12 Планината за видео надзор USB Камери, IP камери

ELP 170degree широк агол fisheye леќа со М12 Планината за видео надзор USB Камери, IP камериОвој објектив е погоден за повеќето нашата usb камери со М12 планината .Производот се прикаже : Превозот : 1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 13 работни дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.Нашиот бесплатен превозот само се вклучени Хонгконг пост воздух mail и Eпакет ,и тежина треба да биде во рамките на 2 KG...

DEN 342.00 360.00

8MP 4K 1:1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5MP 6MP 8 Мегапикселна HD Кутија Тело Камера

8 MP 4 K 1 : 1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5 MP 6 MP 8 Мегапикселна HD Кутија Тело КамераКарактеристики : 1...

DEN 3024.00 3359.52

Ф1.4 1/3 КС Планината 2.8-12mm DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа за Камери

Објектот Вклучуваат : 1 x Ф1.4 1 / 3" КС Планината 2.812mm DC Авто ИРИС Прирачник Varifocal CCTV Леќа за Камери .Спецификација : Број на Модел EPLENS04 Фокусна Должина(mm) 2.812mm Решетка(F) 1.4 Формат(инчи) 1 / 3 Планината кс Агол на Гледање 98.523.8 MOD(m) 0.3 Димензија(mm) 71*48*36 Нето Тежина(g) 132.7 Карактер DC

DEN 1081.44

Фиксна Ирис F2.0 CCTV Леќа - 2.1 мм За Безбедност Exview Камера

Објектот Вклучуваат : 1 x Фиксна Ирис F2.0 CCTV Леќа 2.1 мм За Безбедност Exview Камера.Спецификација : Број на Модел EPLENS08 Фокусна Должина(mm) 2.1 mm Решетка(F) 2.0 Формат(инчи) 1 / 3 Планината КС Агол на Гледање 151 степен MOD(m) 0.2 Димензија(mm) Φ30×16.7 Нето Тежина(g) 45 Карактер Фиксна

DEN 1024.80

2x 48Leds 5mm Инфраред IR 90 Степени Светилки Одбор 48 Led диоди 850nm Илуминатор За видео надзор Камера

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 48 Led диоди инфрацрвени лампи, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, за 2,8 мм леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 90 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~25mДимензии : 60mmТежина : 25gПакет се вклучени : 2x 48 Led диоди 5mm Инфраред IR 90 Степени Сијалица За видео надзор Камера2x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 318.00 374.40

10pcs 1/2.5 HD 5mp 12mm CCTV Леќа 30 Степени Агол МТВ IR Одбор М12 Видите 40m за Безбедност IP Камера

Нови IR Одбор HD 5mp 12mm 30° Агол ЛЕЌА За видео надзор IP КамераКарактеристики : 12mm 5mp 30° агол одбор lense за IP CCTV камери има стандард M12x0.5 тема, погодна за двете 1 / 3" и 1 / 4" CCD чипсети.Стандард M12x0.5 темаСлика формат за двете 1 / 3" и 1 / 4" CCDСпецификации : Агол на Гледање : 30°Фокусна Должина : 12mmНазад Фокусна Должина : 5.44 mmФормат : 1 / 2.5"Планината тема : 12x 0.5Тежина : 7gПакувањето се вклучени : 10× HD 12mm IR Одбор Леќа 5.0 mp за видео надзор IP КамераГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 1550.00 1824.00

Ф1.8 1/3 Инчен CS Mount 5.0-100mm DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа на Камерата

Објектот Вклучуваат : 1 x Ф1.8 1 / 3 Инчен CS Mount 5.0100mm DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа на Камерата Спецификација Фокусна Должина[mm] 5.0100mm Слика Формат[инчен] 1 / 3 инчен Планината КС Отворот[F] Ф1.8 Агол на Гледање[степен] 54 Dgeree27 Степен MOD(m) ≥0.3 m Димензија(mm) 85*48mm Нето Тежина(g) 207.1 Карактер DC

DEN 1803.84

42 LED 5mm Инфраред IR Led Одбор За Камерата 60 Степен Сијалица.CY42F5-60A

Опис : Answer : ___________________________ Note : производ во боја ќе примите може да се разликува (Случаен Боја)Идејата за камератаОбезбедува 42 инфрацрвени лампи, 5mmПроекција ангел : 60 степенРаботата на далечина : 20мвнатрешен дијаметар : 32милиметринадворешен дијаметар : 60mmРаботни valtage : 12 VТежина : 17gПакетот вклучува 10pcs X42 LED 5mm Инфраред За Камерата МО 60 Степен Сијалица

DEN 1204.32

30-60M 42mil ВИСОКА МОЌНОСТ НИЗА IR LED ОДБОР ЗА КУПОЛА КАМЕРА за видео надзор НАДЗОР ДОДАТОК

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!Идејата за отворен / затворен водоотпорен Безбедносна Камера за видео надзор2 ПАРЧИЊА 42mil чип 3 W 850nm IR Спектар LED ОдборРаботното растојание : 3060mРаботни valtage : 12 VБранова должина : 850 nmПроекција ангел : optional1530456090 степени (default 90 степени)Работата на далечина : 30mДимензии : 60mm*21mmЕдиница Тежина : 20gАпликативната леќа : Fixed ирис леќаАпликативната школка :

DEN 144.00 152.16

Бесплатен Превозот F2.0 широк агол 5MP Панорамски Поглед леќи /CCTV Леќа 1.7 мм 185 степени fisheye М12*P0.5 планината леќа

Бесплатен Превозот F2.0 широк агол 5 MP Панорамски Поглед леќи / CCTV Леќа 1.7 мм 185 степени fisheye М12*P0.5 планината леќаКомпанијата Вовед : Jiangxi Hongxin Оптички Co., Ltd започна во 2008 година во Shangrao, Jiangxi Кина, која се наоѓа во професионална CCTV леќа производство основи...

DEN 475.20