• Ново
42 LED 5mm Инфраред IR Led Одбор За Камерата 60 Степен Сијалица.CY42F5-60A

42 LED 5mm Инфраред IR Led Одбор За Камерата 60 Степен Сијалица.CY42F5-60A

DEN 1204.32

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Answer : ___________________________ Note : производ во боја ќе примите може да се разликува (Случаен Боја)
Идејата за камерата
Обезбедува 42 инфрацрвени лампи, 5mm
Проекција ангел : 60 степен
Работата на далечина : 20м
внатрешен дијаметар : 32-милиметри
надворешен дијаметар : 60mm
Работни valtage : 12 V
Тежина : 17g
Пакетот вклучува 10pcs X42 LED 5mm Инфраред За Камерата МО 60 Степен Сијалица

Особините

Бренд Име:
QNTSQ
Број На Модел На:
CY42F5-60A
Тип:
LED
IR-Led диоди:
42LEDS
За IR:
10lux за ir
LEDsize:
5mm
Проекција ангел:
60 степен
IR бранова Должина:
850nm
Работни valtage:
12v
Работата од далечина:
20mm
Внатрешен дијаметар:
32-милиметри
Надворешен Дијаметар:
60mm

Купувачите избираат и

30Leds 5mm Инфраред МО 60 Степени Светилки Одбор 30 Led диоди 850nm Илуминатор За видео надзор Камера

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 30 Led диоди инфрацрвени лампи, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, 8mm леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 60 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~25mТежина : 25gПакет се вклучени : 1x 30 Led диоди 5mm Инфраред МО 60 Степени Сијалица За видео надзор Камера1x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 200.00 235.20

8MP 4K 1:1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5MP 6MP 8 Мегапикселна HD Кутија Тело Камера

8 MP 4 K 1 : 1.4 50mm Ф1.2 Прирачник за СВОЈАТА Сообраќајот на Надзор и CCTV Леќа В Гората за 5 MP 6 MP 8 Мегапикселна HD Кутија Тело КамераКарактеристики : 1...

DEN 3024.00 3359.52

30-60M 42mil ВИСОКА МОЌНОСТ НИЗА IR LED ОДБОР ЗА КУПОЛА КАМЕРА за видео надзор НАДЗОР ДОДАТОК

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!Идејата за отворен / затворен водоотпорен Безбедносна Камера за видео надзор2 ПАРЧИЊА 42mil чип 3 W 850nm IR Спектар LED ОдборРаботното растојание : 3060mРаботни valtage : 12 VБранова должина : 850 nmПроекција ангел : optional1530456090 степени (default 90 степени)Работата на далечина : 30mДимензии : 60mm*21mmЕдиница Тежина : 20gАпликативната леќа : Fixed ирис леќаАпликативната школка :

DEN 144.00 152.16

10pcs 1/2.5 HD 5mp 12mm CCTV Леќа 30 Степени Агол МТВ IR Одбор М12 Видите 40m за Безбедност IP Камера

Нови IR Одбор HD 5mp 12mm 30° Агол ЛЕЌА За видео надзор IP КамераКарактеристики : 12mm 5mp 30° агол одбор lense за IP CCTV камери има стандард M12x0.5 тема, погодна за двете 1 / 3" и 1 / 4" CCD чипсети.Стандард M12x0.5 темаСлика формат за двете 1 / 3" и 1 / 4" CCDСпецификации : Агол на Гледање : 30°Фокусна Должина : 12mmНазад Фокусна Должина : 5.44 mmФормат : 1 / 2.5"Планината тема : 12x 0.5Тежина : 7gПакувањето се вклучени : 10× HD 12mm IR Одбор Леќа 5.0 mp за видео надзор IP КамераГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 1550.00 1824.00

Ф1.4 1/3 КС Планината 2.8-12mm DC Авто ИРИС Прирачник за Зумирање CCTV Леќа за Камери

Објектот Вклучуваат : 1 x Ф1.4 1 / 3" КС Планината 2.812mm DC Авто ИРИС Прирачник Varifocal CCTV Леќа за Камери .Спецификација : Број на Модел EPLENS04 Фокусна Должина(mm) 2.812mm Решетка(F) 1.4 Формат(инчи) 1 / 3 Планината кс Агол на Гледање 98.523.8 MOD(m) 0.3 Димензија(mm) 71*48*36 Нето Тежина(g) 132.7 Карактер DC

DEN 1081.44

HD видео надзор леќа Pinhole 2,5 MM М12*0.5 Планината 1/3 F2.0 110 степен за безбедност CCTV камери

HD видео надзор леќа Pinhole 2,5 MM М12*0.5 Планината 1 / 3" F2.0 110 степен за безбедност CCTV камериПАКУВАЊЕ : 1 X PH2,5 MM ОбјективСПЕЦИФИКАЦИЈА : Фокусна Должина : 2,5 MMАгол на Гледање : 110 степенСлика Формат : 1 / 3Бленда : F2.0Планината : М12 *0.5Н...

DEN 330.00 384.00

2x 48Leds 5mm Инфраред IR 90 Степени Светилки Одбор 48 Led диоди 850nm Илуминатор За видео надзор Камера

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 48 Led диоди инфрацрвени лампи, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, за 2,8 мм леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 90 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~25mДимензии : 60mmТежина : 25gПакет се вклучени : 2x 48 Led диоди 5mm Инфраред IR 90 Степени Сијалица За видео надзор Камера2x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 318.00 374.40

ПРАТЕНИКОТ HD 9-22mm 1/3 Varifocal Прирачник Ирис ИНФРАЦРВЕНА леќа КС за Надзор CCD Камера за видео надзор

ПРАТЕНИКОТ HD 922mm 1 / 3" Varifocal Прирачник Ирис ИНФРАЦРВЕНА леќа КС за Надзор CCD Камера за видео надзорСпецификации : Агол на Гледање (AOV) : 13.3 да 30.0Фокусна Должина : 922mmИрис Тип : Прирачник За ПрилагодувањеФокус Тип : Прирачник За ПрилагодувањеЗум Тип : Прирачник За ПрилагодувањеIR се Корегирани : ДаБленда : 1.4 за да го затворитеЛеќи на Планината Тип : CSЛеќа Формат : 1 / 3"Леќи на камерата Резолуција : MP (Висока Резолуција)Леќа Материјал : СтаклоМинимална Објект Растојание (М О Д) : 0.3 м.Домување"МеталБоја : ЦрнаТежина : 2.1 оз.Ution : Објективи се наменети за поголема слика сензор уред ќе работи на нова, помала големина на камерата...

DEN 883.00 959.52

Бесплатен Превозот F2.0 широк агол 5MP Панорамски Поглед леќи /CCTV Леќа 1.7 мм 185 степени fisheye М12*P0.5 планината леќа

Бесплатен Превозот F2.0 широк агол 5 MP Панорамски Поглед леќи / CCTV Леќа 1.7 мм 185 степени fisheye М12*P0.5 планината леќаКомпанијата Вовед : Jiangxi Hongxin Оптички Co., Ltd започна во 2008 година во Shangrao, Jiangxi Кина, која се наоѓа во професионална CCTV леќа производство основи...

DEN 475.20

Фиксна Ирис F2.0 CCTV Леќа - 2.1 мм За Безбедност Exview Камера

Објектот Вклучуваат : 1 x Фиксна Ирис F2.0 CCTV Леќа 2.1 мм За Безбедност Exview Камера.Спецификација : Број на Модел EPLENS08 Фокусна Должина(mm) 2.1 mm Решетка(F) 2.0 Формат(инчи) 1 / 3 Планината КС Агол на Гледање 151 степен MOD(m) 0.2 Димензија(mm) Φ30×16.7 Нето Тежина(g) 45 Карактер Фиксна

DEN 1024.80

30Leds 5mm Инфраред IR 90 Степени Светилки Одбор 30 Led диоди 850nm Илуминатор За видео надзор Камера

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 30 Led диоди инфрацрвени лампи, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, за 2,8 мм леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 90 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~25mТежина : 25gПакет се вклучени : 1x 30 Led диоди 5mm Инфраред IR 90 Степени Сијалица За видео надзор Камера1x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

DEN 200.00 235.20