• Ново
Скутер Гас Костец WUXING Бренд 48V Пресврт Гас&се Справи со Притисокот со Клучот во& LED Индикатор(Скутер Делови и Опрема)

Скутер Гас Костец WUXING Бренд 48V Пресврт Гас&се Справи со Притисокот со Клучот во& LED Индикатор(Скутер Делови и Опрема)

DEN 466.56

Износот
Во форма достапна за нарачката


Модел Бр. : AG04 Бренд Име : WUXING Име на Производ : Електричен Скутер Гас Зафат со 5 Жица Линии, Igntion Копче ( 2 копчиња) и Батеријата Индикатор Напон : 48 V Гас Дијаметар : 20mm Жица Линии Должина : 1350mm Нето Тежина : 0.38 КГ Бруто Тежина : 0.6 KG 5 Жица Линии Конекција Опис :
Подебели Жолта Жица : Поврзете се на Клучот; Подебели Црвено Жица : Поврзете се на Батеријата Дисплеј; Тенка Црвена Жица : се Поврзете со "+"5 V; Тенка Црна Жица : се Поврзете со" -"; Тенок Бел Жица : Поврзете се на Гас за Јачина на Жица
Кога објектот кој ќе нареди има различна боја , различни напон (24 V, 36 V или 48 V) или други различни спецификација, pls информирате на точно сакате, така што ќе може да испраќа точниот производ за вас. Ние не ќе се одговорни за погрешен точка може да ги добиете ако не се покаже или одговор на нашите потврда писмо во рок од 5 дена. Ако цел 3 или повеќе предмети во исто време, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се поевтини превозот цена, ако без менување на превозот метод. Ние сме директни Скутер производителот, ако вие не може да го најде вистинскиот објект од нашата продавница, pls се чувствуваат слободни да не контактирате за наоѓање на тоа за вас. Ако coudln не потврди дали предмети е погоден за вашето возило или не, ве молиме слободно контактирајте нè за потврда. Ако сакате да се направи трговија на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за промет на големо pricelist. Ве молиме да биде љубезно, истакна дека нашата MOQ за промет на големо е 20pcs за секој објект. Ако сте заинтересирани во целото возило, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе информации во секое време.
Може да се направи со плаќање од страна на T/T, Кредитни картички (Visa или Master Card), Western Union и Paypal. Кога ќе нарачате, ве молиме да не информирате на превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена што ние ќе го цитирам не вклучува никакви увозни даноци, и купувачот се одговорни за Царински давачки.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен ако објектот има акции. Ако нема акции, ние ќе ја испрати на објекти надвор во рок од 15 дена.Ви благодариме многу за вашиот вид разбирање. Ако вие не може да чекаат за тоа, pls да бидат претпазливи кога ќе се плати. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од редот информации. Така купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е валидна и точни. Ние нема да се одговорни за било каква damges или загуба поради погрешна адреса. Ако купувачот изберете Fed EX, DHL, или ТНТ превозот метод, пратката ќе транзит низ Хонгконг. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека не можеме да добиете на следење на број до пакет пристигна во Хонгконг.

Особините

is_customized:
Yes
Тип:
Скутер Костец
Број На Модел На:
AG04
Напон:
48V

Купувачите избираат и

Игри Со Авијација Сечилото Острилка Дијамант Скејт Дијамант Рачни Скејт Острат Алатка

1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Предности : вграденво камен дијаметар 10 mm, мелење сечилото ритам ќе биде подлабоко, па го користите ефект на производот ќе се повисоки од страна нож острилка на пазарот.3...

DEN 410.00 431.52

41 Заб 64mm Задните Синџир Затегнувачки за Електрична Tricycle одговара 420 Синџир

41 Заб 64mm Задните Синџир Затегнувачки за Електрична Tricycle одговара 420 СинџирЗабите 415mm дебелина Заб Растојание 12.7 mm Внатрешен дупка со Дијаметар 64mm Надворешниот Дијаметар 170mm Монтажа Дупка со Дијаметар од 8мм Број на дупки за Монтажа 4 Теренот (Монтажа дупки) 57mm Дијагонала (Монтажа дупки) 81mm се Вклопи во Синџирот 420 одговара Freewheel 95mm Надворешниот Diamete Пакување вклучуваат : 1pcs Задните Синџир ЗатегнувачкиПоради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки...

DEN 866.00 911.52

Диск Кочница Плоча 158mm 37mm со 6 Монтажа Дупка за Електричен Скутер e-Велосипед

Диск Кочница Плоча 158mm со 6 Монтажа Дупка за Електричен Скутер eВелосипедМатеријал : Челик Број на Поставени дупки : 6 дупка Надворешниот дијаметар : 158mm Внатрешен дијаметар : 37mm Дебелина : 2mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm Теренот : 24mm (центар растојание помеѓу два соседни дупки) Дијагонала : 48mm (дијагонала две дупка центар далечина) Одговара : Електричен Скутер eВелосипед Пакет се вклучени : 1 x Диск Кочница Плоча

DEN 638.00 671.52

10 тркала! Голем попуст! 100 mm 88a скутер трик тркала/ABEC-9 лежишта/скутер тркала

Ние сме производител на сите видови на СТП тркала во Кина, добредојдени да се одржи редот! Тип : Про Скутер Трик тркала Материјал : 6063 алуминиум core со SHR СТП Големина : 100x24mm Цврстина : 88 A Имајќи : 608стандард ABEC9bearings Количина : 10pcs / многу Високо квалитетни производи, тоа е ваш избор! Белешки : Добредојдовте на нови и стари клиенти во една производство, производство циклус : 2030 дена, ви благодариме! 1...

DEN 3312.00 3600.00

Електричен Скутер Батеријата 36V 4.4 Ах XT60 За Segway Hoverboard 2 Тркала Стои Електричен Скутер Smart Скејтборд Lipo Батеријата

Електричен Скутер Батеријата 36 V 4.4 Ах XT60 За Segway Hoverboard 2 Тркала Стои Електричен Скутер Smart Скејтборд Lipo БатеријатаКарактеристики : Батеријата има overcharge заштита , во текот на испуштање на заштита , во текот тековната заштита , краток спој заштита , наплата изедначување на автоматска идентификација и заштита коло...

DEN 3835.20

Стенли Ролери Скејт Тркала СТП 85A 72mm/76mm/80mm 8PCS FSK Лизгачки Сопирање Улица Издржлив Материјал Со Сите Целосно уметничко Лизгање Тркала

Големина : 72mm 76mm 80mmЦврстина : 85 AМатеријал : Висока густина полиуретан пластика (СТП)Карактеристики : Воланот добра еластичност, висока јачина, нога се чувствува добро, земи зандана, антиносат, високата цена перформанси, уметничко лизгање сесија ужива висок углед, е претпочитаниот пракса круг рамен цвет акција.1...

DEN 1364.00 1482.24

Предно Тркало Центар 16x2.125 за Електричен Велосипед Скутери e-Велосипед Барабан Сопирачки, Предни Тркала Rim

Предно Тркало Центар 16x2.125 за Електричен Велосипед Скутери eВелосипед Барабан Сопирачки, Предни Тркала RimМатеријал : АлуминиумТип : Предните Тркала ЦентарНадворешен дијаметар : 320mmБарабан сопирачки, внатрешен дијаметар : 80mmТркала Центар ширина : 40mmЛагери Модел : 6000 RZЗа 16 X2.125 гумаПакување вклучуваат : 1 Pcs Предните Тркала Центар.Answer : ___________________________ Note : шема на центар можеби различни од фото шоу, ве молиме да се разбере...

DEN 2107.00 2217.60

52 104 156 208 Firestones уметничко Лизгање Тркала 80mm 76mm 72mm Бела Жолта

Карактеристики : уметничко ЛИЗГАЊЕ 3 е специјално дизајниран за Лизгање; Можете да изберете 52 104 156 208 firestones цврстина е 90 A, и лесно да се добие повеќе лизгачки далечина; Тоа е издржлив и добра еластичност...

DEN 866.00 912.00

Предно Тркало Центар 14x2.125 за Електричен Велосипед Скутери e-Велосипед Барабан Сопирачки, Предни Тркала Rim

Предно Тркало Центар 14x2.125 за Електричен Велосипед Скутери eВелосипед Барабан Сопирачки, Предни Тркала RimМатеријал : АлуминиумТип : Предните Тркала ЦентарНадворешен дијаметар : 270mmБарабан сопирачки, внатрешен дијаметар : 80mmТркала Центар ширина : 40mmЛагери Модел : 6000 RZЗа 14 X2.125 гумаПакување вклучуваат : 1 Pcs Предните Тркала Центар.Answer : ___________________________ Note : шема на центар можеби различни од фото шоу, ве молиме да се разбере...

DEN 2016.00 2121.60

Чадор се Залага за Мини Свитлива Xiaomi Smart Електричен Скутер EF1 Mijia Qicycle E-Велосипед Скутери Чадор Држач Дожд Опрема Алатка

Чадор се Залага за Мини Свитлива Xiaomi Smart Електричен Скутер EF1 Mijia Qicycle EВелосипед Скутери Чадор Држач Дожд Опрема АлаткаПовеќе ДеловиИспорака детали 1...

DEN 767.52

8 Професионални фабрика снабдување скејт тркала 72mm 76mm 80mm 84A

Ние сме професионални производител на скутери, ролери, ролери скии за спортски производи за обработка на растенија.СТП Материјал : Високо еластични, триење полиуретан Димензии : 72x24mm, 76x24mm, 80x24mm Цврстина : 84 A Лежишта : Стандард 608 ILQ9 Количина : 8 PCS Боја : бела, црна Производи имаат две опции, ќе можете да изберете во зависност од индивидуалните потреби : првиот : содржи лежишта На второ : не содржи лежиштаКарактеристики : Воланот добра еластичност, висока јачина, нога се чувствува добро, земи зандана, антиносат, високата цена перформанси, уметничко лизгање сесија ужива висок углед, е претпочитаниот пракса круг рамен цвет акција.1...

DEN 1259.00 1368.00

Издржливи Внатрешно Ролери уметничко Лизгање Кочница Блок за Weiqiu Скејт Чевли се Забави Сопирање Ролери Додатоци

****************************************** ******** ****************************Постојат некои изненадувања тука за вас!********************************** ******** ************************************Издржливи Внатрешно Ролери уметничко Лизгање Кочница Блок за Weiqiu Скејт Чевли се Забави Сопирање Ролери ДодатоциЗдраво,мојот драг пријател : Добредојдовте на нашиот продавница, Ние секогаш се обезбеди добар квалитет на производи со разумна цена, задоволство ни е да ви служи!Со цел да ви помогне да се избегне обичај данок, ние ќе ги Прогласи соодветна цена за вас, ве Молам само да се unworried да купите~Благодарение Карактеристики на Производот : 1...

DEN 447.00 470.40

Солидна Задна Гума се Користи со Brushless Мотор 200X50 се Вклопува 8 инчен Паметни Само-Балансирање на Скутер Електричен Скутер Возило 200 X 50

Тврда Гума се Користи со Brushless Мотор 200 X50 Одговара на Гас Скутер Електричен Скутер Возило 200 X 50Answer : ___________________________ NOTE : Оваа тврда гума се користи само со Brushless Мотор...

DEN 1185.00 1247.52

14 Заб Затегнувачки Назабена Опрема одговара 428 Синџир се Обединат Моторни 1418 1020Z Електричен Скутер

14 Заб Затегнувачки Назабена Опрема одговара 428 Синџир се Обединат Моторни 1418 Z 1020 Z 1120 Z Електричен СкутерВе молиме бидете сигурни дека големината на вашиот мотор пред да поставите цел на Забите 14 се Вклопи во Синџирот 428 Синџир на Теренот(mm) 12.7 Дебелина 7mm Внатрешна дупка со Дијаметар D(mm) 12 / 17 Надворешниот Дијаметар(mm) 61 Пакување вклучуваат : 1pcs Заб ЗатегнувачкиПоради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки...

DEN 410.00 431.52

DMD Мало 1PC игри со авијација Сечилото Острилка Скејт Острилка Дијамант Рачни Скејт Острат Алатка уметничко Лизгање Алатка Бесплатен Превозот

Дијамант Парк бар Дијаметар 1 / 2"(12.7 мм)Дијамант Чакал Груба 80#Дијамант Ронки Парична Казна Со 400#Две дијамант прачки во еден сет,груба и фина.Така на двефаза остратЛесен и многу остра да се користи

DEN 556.80

Бесплатен Превозот Брендирани уметничко ЛИЗГАЊЕ 3 90A внатрешно тркала ролери за Сопирање ролер Блејд rodas Слајд уметничко Лизгање Ruedas за Лизгачки paiting

Карактеристики : уметничко ЛИЗГАЊЕ 3 е специјално дизајниран за Лизгање; цврстина е 90 A, и лесно да се добие повеќе лизгачки далечина; Е е издржлив и добра еластичност, вреди да се обидува; Спецификации : Боја : Бела и Жолта боја Материјал : Трајни СТП Големина : 80mm / 76mm / 72mm Ако сакате да се купи уметничко Лизгање Лого, силно препорачуваме да се ILQ11 подолу...

DEN 618.00 672.00

Гуми 14 X 3.0 / 76-254 се вклопува Многу Гас Електрични Скутери и e-Велосипед 14X3.0

Гуми 14 X 3.0 / 76254 се вклопува Многу Гас Електрични Скутери и eВелосипед 14 X3.0 Материјал : Butyl Гумена Цевка Големина : 14 X 3.0 , Внатрешен Дијаметар 254mm, надворешниот Дијаметар 14inch, ширина 3inch...

DEN 1809.00 1904.16

2 ПАРЧИЊА! 2017 нов оглас бесплатен превозот 110mm скејтборд тркала / скејтборд тркала скутер тркала (вклучувајќи ABEC-9 лежишта)

ние сме професионални производител на скутери, уметничко лизгање, ролери фабрики спортски стока...

DEN 1325.00 1440.00

8мм трансфер на 6mm Внатрешно тркала Ролери завртки ракав spacer приклучок адаптер за деца деца Скејт Patines

8мм трансфер на 6mm Внатрешно тркала Ролери завртки ракав spacer приклучок адаптер за деца деца Скејт Patines Карактеристики : внатрешен дијаметар е за 6mm; надворешниот дијаметар е за 8mm; 16 парчиња адаптери 1...

DEN 132.00 143.04

1PC Перфорирани Скејтборд Палубата Зафат Лента Скејтборд Песок Хартиена Трака Griptape Црна Скејт Скутер Sandpaper Налепница 81cm * 22cm

P S : Големи цел трансакции може да се приватни договори.1 PC Перфорирани Скејтборд Палубата Зафат Лента Скејтборд Песок Хартиена Трака Griptape Црна Скејт Скутер Sandpaper Налепница 81cm 22cmКарактеристики : Совршен за Скејтборд, faying површини и балон за слободни...

DEN 237.00 281.76

LCD Дисплеј за 36V Ruima 8inch Electirc Скутер

LCD displayer за електричен скутер модел на Ruima 8inch само Не цел ако модел е различен.Тоа е за 36 V ruima и има 6 линија од грбПревозот Објектите се добро се одликува со силна пакети,ние изберете превозникот спрема клиент избор или подобро превозникот според нашите искуства...

DEN 1536.00