• Ново
X10085 - Луксузни Палубата Монтирани Само Затворање На Вода Допрете Месинг Време На Одложување Тапа

X10085 - Луксузни Палубата Монтирани Само Затворање На Вода Допрете Месинг Време На Одложување Тапа

DEN 1625.76
DEN 1382.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


[ Точка Бр. ] : X10085
[ Материјал ] : Месинг
[ Модел ] : Еден Лост Време На Одложување Тапа
[ Боја ] : Хром
[ Употреба ] : Мијалник
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. Ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail.

Особините

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Ладно & Топла Вода:
No
Топли И Ладна Вода:
No
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тапа Планината:
Една Дупка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Површински Третман:
Полиран
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
X10085
Бренд Име:
xTruly
Тип:
Челик Топката Гајтанот

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот Ново Бања Слив Ѕид Монтирани 3 дупки двоен Крст се справи со Када Антички Бакар Тапа миксер допрете го Постави GI129

Бесплатен Превозот Ново Бања Слив Ѕид Монтирани 3 дупки двоен Крст се справи со Када Антички Бакар Тапа миксер допрете го Постави GI129Опис на производот : Инсталација Тип : Монтира на ЅидИнсталација Дупки : Три ДупкаБрој на Рачки : Двојна РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Цврсти Месинг ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 3087.00 5145.60

Ѕидот поставена Славина Кујна Тапа Миксер Месинг Хром Топла и Ладна Вода кујна допрете Двоен Носителот Двојна Дупка кујнски мијалник DONA1320

Ѕидот поставена Славина Кујна Тапа Миксер Месинг Хром Топла и Ладна Вода кујна допрете Двоен Носителот Двојна Дупка кујнски мијалник DONA1320Карактеристики : 1...

DEN 1810.00 2784.00

Бесплатен Превозот Солидна Месинг Бања Потоне Слив Тапа Антички Месинг Керамика Се Справи Со Ретро Стил Миксер Допрете Палубата Монтирани Вода Допрете Го

карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет ORB Заврши Со 50 CM нерѓосувачки челик флексибилни црева Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

DEN 3528.00 4704.00

Бесплатен превозот водопад антички слив тапа гроздобер месинг бања тапа палубата монтирани бронза миксер допрете Б-1524

Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

DEN 2803.00 3185.28

Бесплатен превозот Прекрасна латинска Стил Антички Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер со керамички носителот Бања санитарија GI73

Бесплатен превозот Прекрасна латинска Стил Антички Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер со керамички носителот Бања санитарија GI73Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 2427.00 4045.92

Torayvino Класичен Деликатна Керамички и Златна Заврши Слив Тапа Двојна Рачка Палубата Монтирани Топла и Ладна Вода Миксер Слив Тапа

ОписСупериорен Квалитет и Возвишено Двојна Рачка Слив ТапаРазумни во Цена и Керамичка Плоча Гајтанот Слив ТапаКрај : Златна Заврши и КерамичкиМатеријал : ПолиранТип : Слив ТапаЗаврши Топли и ладна вода црева & додатоциГарантниот период : 5 годиниЛесно да се инсталира.Лесно да се чисти.1.Ние прифаќаме Visa ,Master Card ,Western Union,Qi Wi,Веб Пари и Банкарски Трансфер.2.Имате 3 дена да ги плати по вашата нарачка е ставен успешно.3.Ако не можете да проверите успешно,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Ако сè уште не можат да ги платат ве Молиме испратете email на нас за помош.1.Ние само брод потврдените адреса.Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса може да биде deliveried.2.Купувачот треба да се провери предмети кога предметите се доставени .Ние го цениме тоа ако можете љубезно го прифатат тоа кога објектите се оштетени...

DEN 6356.16

Нови Пристигнување Антички Бакар Тапа Бања Водопад Чешми Слив Countertop Палубата Монтирани Ладно&Топла Миксер Кран ZR215

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

DEN 1613.00 2688.00

Бесплатен превозот Countertop Тапа Двоен Крст се Справува со Завртување Spout црна чешми бања допрете црна тапа ORB слив тапа GI641

Бесплатен превозот Countertop Тапа Двоен Крст се Справува со Завртување Spout црна чешми бања допрете црна тапа ORB слив тапа GI641Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 2940.00 4900.80

Бесплатен превозот Ecnomic Дизајн Двојно се Справува Слив Антички Заврши Тапа палубата монтирани топли и ладни миксер torneira banheiro Допрете GI80

Бесплатен превозот Ecnomic Дизајн Двојно се Справува Слив Антички Заврши Тапа палубата монтирани топли и ладни миксер torneira banheiro Допрете GI80Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Двојна РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 2617.00 4362.24

Висок Квалитет на Европскиот Антички Повлече Бања Флексибилни Слив Чешми Кристал Spout Кујна Миксер Допрете GI82

Слободен испорака на Високо Квалитетни Европски Антички Повлече Бања Флексибилни Слив Чешми Кристал Spout Кујна Миксер Допрете GI82Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 3197.00 5328.96

Бесплатен превозот Месинг Хром Допрете Бања Слив Тапа Голема Spout Водопад Тапа Бања Тапа torneira став banheiro ZR620

Бесплатен превозот Месинг Хром Допрете Бања Слив Тапа Голема Spout Водопад Тапа Бања Тапа torneira став banheiro ZR620Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ХромВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 3386.00 5209.44

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Хром Финиш Палубата Монтирани Една Дупка Ладно Слив Допрете за Бања Потоне Dona2018

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Хром Финиш Палубата Монтирани Една Дупка Ладно Слив Допрете за Бања Потоне Dona2018 Опис на Производот Тип на : слободен Ладно Слив ТапаУпотреба : За СливБоја : Хром ФинишМатеријал : Цинк Легура Детали ЕкранотИСПОРАКА1)ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

DEN 821.00 1263.84

НОВИОТ Црвен Бакар Бања Единствена Славина се Справи со Брегалница Миксер Потоне Чешми Ладно / Топла Вода и Чешми lnf254

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 2402.00 3695.52

Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој На Рачки : Една РачкаКрај : Масло Протри Бронза / Chrome / Бранеа НикелСтил : СовремениЛадна и Топла Прекинувач : YesВентил Тип : Керамички ВентилДимензииВкупна Висина : 170mm (6.7 инчи)Spout Висина : 75mm (2.95 инчи)Spout Ширина : / Spout Должина : 80mm (3.15 инчи)Тапа центар : Еден ДупкаИнсталација Дупка со Дијаметар : 3540mm(1.41.57 инчи)Одредување на Завртка Цилиндар Должина : 60mm (2.36")Инсталација Дебелина Палубата : Помалку од 30мм (1.18 инчи)МатеријалТапа Рачка Материјал : Цинк легураТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингДодатоци ИнформацииВентил Вклучени : ДаИсцедете Се Вклучени : Никој

DEN 1362.00 2232.96

НОВА Бања Слив Тапа Црвено Бакар Заврши Палубата Монтирани Една Дупка Мијалник и Мијалник Миксер Чешми lnf256

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 2402.00 3695.52

KEMAIDI Една Рачка Слив Дигитален Дисплеј Бања Хром Месинг 97123 Палубата Планината Потоне Torneira Допрете Миксер Тапа

Ouboni Слив Чешми Torneira Висок Квалитет На Дигитален Дисплеј Бања Хром Месинг Палубата Монтирани 97121 Потоне Чешми,Миксери &Чешми TemperaturКарактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш Дигитален Дисплеј Температура Водопад Spout Палубата Монтирани Еден Справи со Топла и Ладна Вода Лесно да се инсталира...

DEN 3290.00 6450.72

Дигитални Touchless сензор led Слив тапа авто дигитални тапа миксер Слив Бања тапа потоне тапа Допрете Torneira

Внимание : Цената е за еден ладно допрете го, ако сакате миксер , ние ќе ја додадете на температура вентил , и треба да додадете $ 6 / пеќскатаДруга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

DEN 3756.00 4127.52

Fapully Потоне Бања Слив Тапа Дијамант Порцелански Украс Еден Справи Со Миксер Допрете Топла И Ладна Вода, Допрете Тапа

Fapully Потоне Бања Слив Тапа Дијамант Порцелански Украс Еден Справи Со Миксер Допрете Топла И Ладна Вода, Допрете Тапа

DEN 2972.00 4952.64

Бесплатен Превозот Топла Продажба на Хотелот Евро Стил антички месинг тапа Високи Тоалетот бања чешми месинг заврши мијалник чешми GI66

Бесплатен Превозот Топла Продажба на Хотелот Евро Стил антички месинг тапа Високи Тоалетот бања чешми месинг заврши мијалник чешми GI66Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 2667.00 4444.80