• Ново
PLAYBULB Кометата 2M 6.6 ft Јаже Флексибилни LED Светло Лента Светилка за Полнење RGB Боја се Менува Божиќ Светла Затворен Отворено Декорации

PLAYBULB Кометата 2M 6.6 ft Јаже Флексибилни LED Светло Лента Светилка за Полнење RGB Боја се Менува Божиќ Светла Затворен Отворено Декорации

DEN 3540.00
DEN 2832.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Bluetooth smart боја-промена на LED светло лента
ЛЕСНО КОРИСТЕТЕ & ИНСТАЛАЦИЈА– Приклучок на полнење DC адаптер и приклучете го на светло лента да PLAYBULB X СТАН, можете да почнете да се контролира светлината лента. Постои само-лепило лента на грбот на PLAYBULB Комета, погодно да се држи на местото што сакате.
SMART CONTROL Безжична Контрола нејзино вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, Осветленост, боја, колор ефекти и тајмери од вашиот паметен телефон или таблет преку СЛОБОДЕН СТАН, преземени од i OS App Store или Android на Google Play. Контрола до 5 светлосни ленти по група и мулти групи може да биде создадена. Ексклузивно "се ТРЕСАТ КОНТРОЛА" овозможи тресат телефон да го промени бои.
16 МИЛИОНИ БОИ и 4 ЕФЕКТИ-Променете го вашиот паметен PLAYBULB комета до 16,000,000 RGB бои. Пред-сет 4 боја ефекти : ПУЛСИРА , ВИНОЖИТО, БЛЕДНЕЕ, СВЕТКАВИ го постави во движење.
ТАЈМЕРОТ за ПОСТАВУВАЊЕ Поставите тајмер од PLAYBULB X СТАН за да го вклучите / ИСКЛУЧИТЕ во одредено време и боја, и тоа може да функционира како безбедност на алатката за да се избегне крадец кога сте надвор со поставување режим на безбедност.
ШИРОК АПЛИКАЦИИ – Убаво декоративни светлина лента за дома, хотели, театри, клубови, ресторани, трговски центри и така натаму.
Декорација на домот, светне љубов!
Дизајн креативни светлина форми за да ги красат вашата куќа и да се зголеми слатко расположение.
На таванот
Пријатна и топла светлина во кревет прави што и да имате убав сон.
Лепило светлина лента може да се држи на флексибилно

Особините

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
максимална брзина:
Никој
Бренд Име:
MIPOW
Карактеристики:
Блескави
Контрола На Канали:
12 Channels & Up
жиро:
Никој
Број На Модел На:
BTL501
Скала:
Никој
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Купувачите избираат и

ЕУ/САД Стандард Itead Sonoff Допир, Wifi Switch Smart DIY LED Допир Тајмер Светлина Switch Стакло Панел Далечински Управувач Префрлат Преку Телефон

ЕУ / САД Стандард Itead Sonoff Допир, Wifi Switch Smart DIY LED Допир Тајмер Светлина Switch Стакло Панел Далечински Управувач Префрлате По Телефон Опис: 100% сосема нов и висок квалитет На Sonoff Допир е еден начин Wi Fi чувствителни контрола луксузни кристално стакло панел ѕиден прекинувач...

DEN 1482.24

Xiaomi mijia yunmai Зглоб Тренер LED Gyroball од Суштинско значење Фабрика Gyroscopic Надлактицата Exerciser Жиро Топка за Mijia ми дома колекции

Оригиналниот xiaomi mijia yunmai Зглоб Тренер LED Gyroball од Суштинско значење Фабрика Gyroscopic Надлактицата Exerciser Жиро Топка за mihome комплетКарактеристики : Мали, чиста машини, без електрични губење на тежината вежба артефакт...

DEN 809.00 998.40

DHT11 Температура И Релативна Влажност Сензор Модул/DHT11 Сензор

Answer : ___________________________ Note : Yanwen Економски Воздух Mail превозот начин на патеката број ние снабдување само покажува патеката во кина, кога пратката ја напушти кина не постои песна повеќе, но можете да ја користите оваа песна број за контакт aliexpress услуги на Клиентите за да проверите , или само email на нас, ние ќе провери за вас .Yanwen Економски Воздух Mail е многу евтини превозот начин , Па тоа може да се земе 4060days превозот, кога ќе се избере превозот начин ,pls прифати долгорочни превозот ...

DEN 47.00 47.04

Xiaomi Mijia Smart WiFi Plug Подобрена Верзија со Двојна USB Порт Ми Smart Home Phone Безжичниот Далечински Управувач Xiaomi Smart Socket

Ве молиме оставете порака за да изберете адаптер кој ви треба, инаку ние ќе НЕ испрати адаптери .Нови Пристигнување Xiaomi Mijia Smart Wi Fi Приклучок со Двојна USB Порт Ми Smart Home Phone Безжичниот Далечински Управувач Xiaomi Smart Штекер Подобрена ВерзијаТОА Е КОМПАТИБИЛЕН ЗА ADRIOD И IOS.Спецификација : Големина : 56mm*64.5 мм*35mmWi Fi : WiFi IEEE 802.1 b / g / n 2.4 GHzВлезен напон : 90 ~ 250 VUSB излез : 5 V, 2.4 НАМаксимално оптоварување : 2200 W, 10 AОперативен температура : 040 степениКомпатибилен Систем : Android 4.0 / IOS 7.0 и погоре.СТАН : MijiaПакување Листа : 1 x Socket1 x Кинески УпатствоЗа Пратката 1...

DEN 911.52

Оригиналниот Xiaomi човечкото тело сензор База ,работа со mijia човечкото тело сензор сензор за движење За xiaomi Mi Smart home почетниот комплет

Оригиналниот Xiaomi човечкото тело сензор База ,работа со mijia човечкото тело сензор сензор за движење За xiaomi Mi Smart home почетниот комплетНапомена : Носителот би можеле да работат со Xiaomi Mijia Човечкото Тело Сензор;Му овозможува на телото сензор за да ги ротира 360° слободно да ја прилагодите откривање агол;Доаѓа со 3 M селотејп,може да се инсталира и на секое место.Пакет Содржина : 1 x НосителотЗа Пратката 1...

DEN 234.72

RadioLink AT10 2.4 Ghz 10CH РК Предавателот со R10D Приемник PRM-01 Напон се Врати Модул за RC Хеликоптер Quadcopter

Answer : ___________________________ Note : Mode 1=Десната рака гас за Режим 2=Левата рака гасТехнички Параметар : Фреквенција : 2.4 GHz ISM бенд (2400 MHz~2485 MHz); Модулација на владата : QSPK Канал пропусниот опсег : 5.0 MHz се Шири спектар : DSSS во непосредна близина на каналот отфрлање : >38d BM Предавателот моќ : Оперативен Напон : 8.6~15 V Оперативни Струја : Контрола на далечина : 800 метри земјата 10 Канал,8~10 канал се индивидуализира Компатибилен модел : Вклучуваат сите 120 степен и 90 степени swashplate хеликоптер,сите поправи крило и едрилица,пет летање модел Симулатор модел : под симулатор Спецификации : Пакет големина : 33 * 26 * 12cm / 13 * 10.2 * 4.7 во Пакет тежина : 1276g / 2.8 lb опис пакување Пакет листа : 1 * Radio Link AT10 10 CH Transimitter без кутија 1 * R10 D 10 Ch Приемникот 1 * PRM01 Напон се Врати Модул 1 * 4 Pin Конектор 1 * CD Manua

DEN 5238.24

Службен DOIT У Зрак У тип Заградата Волан Опрема Рамка Biped Робот Механичка Рака Рамка Stent за Манипулатор Роботиката DIY РК

Повеќе детали, ве молиме посетете : https : / / github.com / Smart Arduino / SZDOITWi Ki / wiki1 Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки...

DEN 168.00

Оригиналниот xiaomi mijia yuemi Убавина пополнете светлината Led Униформа пополнете светлината / три затемнување / минималистички дизајн За xiaomi smart home

Оригиналниот xiaomi mijia yuemi Убавина пополнете светлината Led Униформа пополнете светлината / три затемнување / минималистички дизајн За xiaomi smart homeЕдинствен пополнете светлината / три затемнување / минималистички дизајн / грижат операцијаAnswer : ___________________________ Note : ова е usb полнење изданиеПакување Детали

DEN 475.20

Оригиналниот Xiaomi Температура Влажност Интелигентни Сензор Мини Средина Automatic За Smart Home Connect To Портал Џеб Големина

Оригиналниот Xiaomi Температура Влажност Интелигентни Сензор Мини Средина Automatic За Smart Home Connect To Портал Џеб Големина • Тоа може реалновреме на откривање на температурата и влажноста на воздухот состојба • Тоа ќе автоматско аларм ако температурата и влажноста на воздухот е абнормален • Можете лесно контрола на температура и влажноста на воздухот се промени од прикажување на податоци според историските записи • СТАН контрола : Далечински управувач со Mijia стан или Mi Smart Home стан • Влажност мерење на точност е 3 3% • Напојува со 1 x 3 V CR1632 копчето батеријата (вклучени) • Температура опсег : 20 60 Сте.C

DEN 528.00 753.60

1pcs 4 копчиња 12V DC напон 220V 433Mhz Голема Моќ Предавателот Безжичниот Далечински Управувач Switch за да ги Копирате кодот (Боја случаен пратката)

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или 4 px Сингапур Пост НП Про.Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

DEN 88.00 110.40

ЕУ Стандард Wifi Светлина Прекинувач,2 Банда 1Way Ѕид Светлина Безжичниот Далечински управувач на Екранот на Допир, се Префрлат Comaptible Broadlink Про,Паметни Дома

Главни Карактеристики : Со допир функција и далечински управувач функција, тоа е опремен со далечински контролер...

DEN 711.00 1481.76

Оригиналниот Xiaomi Mi Smart Масти Скала 2 Mifit СТАН & Тело Состав Следи Со Скриени LED Дисплеј И Големи Нозе Подлога

Xiaomi Mi Smart Масти Скала 2 Mifit СТАН & Тело Состав Следи Со Скриени LED Дисплеј И Големи Нозе Подлога Мерење Скала Ultrathin дизајн со тенок телоТоа е само 14.75 мм дебел...

DEN 2353.00 2353.44

Eruiklink RF433 Smart Switch Универзален Далечински Интелигентна се Префрлите Interruptor 2 Банда 1 Начин на Допир се Префрлите Панел Smart Home Префрлате

Главни Карактеристики : Со допир функција и далечински управувач функција, тоа е опремен со далечински контролер...

DEN 950.00 1056.00