• Ново
Автомобил-Стил, ABS Дербито на Задното Крило Спојлер на Багажникот Усна За Kia Sportage

Автомобил-Стил, ABS Дербито на Задното Крило Спојлер на Багажникот Усна За Kia Sportage

DEN 3469.92
DEN 2984.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Автомобил-Стил, ABS Дербито на Задното Крило Спојлер на Багажникот Усна За Kia Sportage
Fitment
Одговара За Kia Sportage
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и. Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : ДА 3 M лента & завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, ние ќе ги стави во пакет. Имаме инсталација настава врз основа на различни делови, pls се однесуваат за опис.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
Брод од страна на EMS, времето за испорака е 7~10 работни дена.
Брод од страна на Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от, времето за испорака е 5~7 работни дена.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем.

Особините

За Возило Брендови/Модел:
Kia
Kia Модел:
Sportage
Sportage-Година:
2011
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Име На Модел:
JC-YI066
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери

Купувачите избираат и

Автомобил стил Супра Јаглерод &FRP Две заградата Задните Спојлери Одговара За 1993-1998 Супра MK4 TRD Спојлер на Багажникот

Карактеристики : •Прекрасен дизајн , за подобрување на вашиот вкус; •Дизајн според оригиналната големина, за да се направи вашиот автомобил сопствени повеќе оригинални карактеристика; •Издолжени завртки, издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed; •Никогаш не исчезнат ,има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции; •Лесно да го инсталирате, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен! Превозот и Плаќање Брод во светот од Кина, тоа ќе потрае околу 1525 дена да наведени земји...

DEN 13680.00

Карбонски Влакна VRS Стил Задните Diffuser Одговара За 2008-2010 Мерцедес Бенц W204 C63 AMG

ДЕТАЛИ : ФУНКЦИЈА : Влажни Постават Јаглерод Сјаен Финиш3 K 200g Twill Јаглерод Ткаат (Јапонија Toray Јаглерод)Мала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 13272.00

ABS буквар задните багажникот багажникот усна спојлер крило За Infiniti Q50 2014UP

Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

DEN 4020.00 4675.20

A3 S3 S Линија на Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Усна Крило за Ауди А3 S3 Sline 8VS Салон Vario Стил 2014-

Производ Детали : 1.100% нови и никогаш не се користат во 2.Поштенски се вклучени : 1 p c V стил спојлер3.Материјал : висок квалитет на карбонски влакна4.Fitment : одговара Ауди А3 8 VS салон 20142016 тоа Како Да се Инсталира : Користете 3 M лента и силикон за да помогне да се инсталира.Напомена : Ве молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 8517.00 9569.76

За Mazda 3 Axela ABS Буквар Автомобил Задните Усна Спојлер Крило за Mazda3 2014-

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1176.00 1320.96

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Трки Задниот Спојлер Усна Крило одговара за Maserati GranTurismo Конвертибилна 2-Вратата на Станот Багажникот 2012-2014

9861 Можеби, исто така, како овие производиАвтомобилСтил, Карбонски Влакна Трки Задниот Спојлер Усна Крило одговара за Maserati Gran Turismo Конвертибилна 2Вратата на Станот Багажникот 20122014Направи Модел Година Уреденост на Моторот за Maserati Gran Turismo 2012 База Конвертибилна 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2012 Спортски Кабриолет 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2013 База Конвертибилна 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2013 Спортски Кабриолет 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2014 MC Конвертибилна 2Врата 4.7 L 4691 CC 286 Cu...

DEN 13205.00 15354.72

FRP Стаклени Влакна 3D Стил Задните Diffuser Одговара За 2009-2013 Z4 E89

ДЕТАЛИ : Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 9552.00

Гума Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот или Покрив Крило Трим 1.5 Метри за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat CC Jetta Phaeton Седан

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1059.00 1115.04

Карбонски Влакна РА Стил Duckbill Багажникот Спојлер Одговара За периодот 2008-2012 Мицубиши Еволуција ЕВО X

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Влажни Постават Јаглерод Сјаен Финиш3 K 200g Twill Јаглерод Ткаат (Јапонија Toray Јаглерод)Мала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.Добар дел да се надополни на клиентот оригиналниот дел.Ние не се земе мала количина цел, ве молиме контактирајте со нас за помош.За повеќе информации, ве молиме посетете ја нашата компанија вебстраница : www.yachant.comВе молиме исто така да контактирате со нас за нашата вебстраница член најава, која ќе ви овозможи да го симнете нашиот најнов каталог.Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 8592.00

Карбонски Влакна Zele P Style Задниот Спојлер Одговара За Toyota GT86 FT86 ZN6 FR-S BRZ ZC6

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Ова е за вистински карбонски влакна производ како цртичка опише Јапонија Troay Јаглерод Twill Ткаат гланц Влажни се Постават Јаглерод / Инфузија Вакуум мала Тежина УВ Заштитен Многу лесно да се инсталираВЕ МОЛИМЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,Сите " ZN6 " ТочкаСите "ЗА ТОЈОТА" ТочкаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 26832.00

JC Стил на Карбонски Влакна Автомобил Покривот Крило Усна Спојлер За Бенц Smart 2008-2013

9896 Можеби, исто така, како овие производиJC Стил на Карбонски Влакна Автомобил Покривот Крило Усна Спојлер За Бенц Smart 20082013FitmentОдговара за Бенц Smart Fortwo 20082013Инсталацијасо силикон заедно,силициум е fulid не може да се испраќаат преку експрес , па pls добив од вашиот локален автомобил работилницаФотографии Покажуваат1, П : Колку данок што треба да се платат?Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 3545 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци...

DEN 9688.00 11265.60

8PCS/Set Универзална Карбонски Влакна Задните Багажникот Багажникот Опашка Спојлер Крило Одговара За Било Седан Автомобил

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили...

DEN 25537.00 26880.96

W213 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило за Мерцедес Бенц E-Класа W213 Седан E200 E220 250 E300 up

Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања...

DEN 5902.00 6707.04

Универзална СТП Карбонски Влакна Багажникот Усна Спојлер или Покрив Спојлер Тело за Полнење на Вратите Налепница 1.5 Метри

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1059.00 1115.04

Карбонски Влакна Задните Трупот Двојно Слоеви Спојлер Крило за Ferrari 458 Italia База Купе Конвертибилна 2 Вратата 2011 2012 2013

Направи Модел Година Трим Мотор На Ferrari 458 Italia 2011 База Купе 2Врата 4.5 L 4499 CC 275 Cu Во V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ferrari 458 Italia 2011 База Купе 2Врата 4.5 L 4499 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ferrari 458 Italia 2012 База Купе 2Врата 4.5 L 4499 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ferrari 458 Italia 2013 База Купе 2Врата 4.5 L 4499 CC 275 Cu...

DEN 26688.48