• Ново
ABS Автомобил Подигање Усна Заден Спојлер на Багажникот Крилја За Land Rover Freelander 2

ABS Автомобил Подигање Усна Заден Спојлер на Багажникот Крилја За Land Rover Freelander 2

DEN 2399.52
DEN 2280.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


ABS Автомобил Подигање Усна Заден Спојлер на Багажникот Крилја За Land Rover Freelander 2
Fitment
Одговара За Land Rover Freelander2
Фотографии
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и. Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : ДА 3 M лента & завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, ние ќе ги стави во пакет. Имаме инсталација настава врз основа на различни делови, pls се однесуваат за опис.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
Брод од страна на EMS, времето за испорака е 7~10 работни дена.
Брод од страна на Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от, времето за испорака е 5~7 работни дена.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем.

Особините

За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Land Rover Модел:
Freelander 2
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Име На Модел:
JC-YI046
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери

Купувачите избираат и

Задниот Спојлер Крило за Mecerdes Мерцедес Бенц W222 Седан S400 S500 S600 S63 S65 AMG 2014-2017 Опашка Багажникот Багажникот Усна Крило

8980 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаЗабелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

DEN 10131.00 11780.16

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот без База Одговара За 2008-2015 R35 GTR СВА велика британија Задниот Спојлер Крило w/o База

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц СтандардноМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 23280.00

Карбонски Влакна Задните Средината Спојлер Крило за Mazda 3 Axela Hatchback 2014-

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 7746.00 8703.84

Карбонски Влакна VS Стил Задниот Спојлер со FRP Стаклени Влакна Сечилото Одговара За 2003-2007 Година Infiniti G35 2Dr Купе Панорама

Детален цртеж : Ве молиме имајте предвид слики што се користи во овој оглас е Ножот во карбонски влакна, всушност, но не стаклени влакна како што се наведени предизвика ние немаме слики од оваа точка во FRP во моментов, во форма на FRP една од нив е само ист како и оној на слики, но тоа не е карбонски влакна доработка на кожа.ФУНКЦИЈА : Бела FRP Гел Обложени ЗавршиМала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.ФУНКЦИЈА : Влажни Постават Јаглерод Сјаен Финиш3 K 200g Twill Јаглерод Ткаат (Јапонија Toray Јаглерод)Мала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.ВЕ МОЛИМЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,Сите "Infiniti G35 G37" објектот, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКАСите "Infiniti" објектот, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКАДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 21600.00

A3 S3 S Линија на Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Усна Крило за Ауди А3 S3 Sline 8VS Салон Vario Стил 2014-

Производ Детали : 1.100% нови и никогаш не се користат во 2.Поштенски се вклучени : 1 p c V стил спојлер3.Материјал : висок квалитет на карбонски влакна4.Fitment : одговара Ауди А3 8 VS салон 20142016 тоа Како Да се Инсталира : Користете 3 M лента и силикон за да помогне да се инсталира.Напомена : Ве молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 8517.00 9569.76

Карбонски Влакна VS Стил Задните Diffuser Одговара За 2008-2010 Субару Impreza ГРБ СПИ

ДЕТАЛИ : ФУНКЦИЈА : Јапонија Troay Јаглерод Twill Ткаат гланц Влажни се Постават Јаглерод / Инфузија Вакуум мала Тежина УВ Заштитен Многу лесно да се инсталираВЕ МОЛИМЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,Сите "Impreza ГРБ" точкаСите "Субару" точкаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 23952.00

Карбонски Влакна VS Стил Задните Diffuser w/ Страна Addon и Метал Фитинг Комплет Одговара За 2008-2010 Субару Impreza ГРБ СПИ

ДЕТАЛИ : ФУНКЦИЈА : Јапонија Troay Јаглерод Twill Ткаат гланц Влажни се Постават Јаглерод / Инфузија Вакуум мала Тежина УВ Заштитен Многу лесно да се инсталираВЕ МОЛИМЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,Сите "Impreza ГРБ" објектот, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКАСите "Субару" објектот, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКАДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 28320.00

Карбонски Влакна 3D Стил на Покривот Спојлер Одговара За 2011-2014 BMW 1 Series F20 5D Hatchback

ДЕТАЛИ : ФУНКЦИЈА : Влажни Постават Јаглерод Сјаен Финиш3 K 200g Twill Јаглерод Ткаат (Јапонија Toray Јаглерод)Мала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.ВЕ МОЛИМЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,Сите "E89 Z4" објектот, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКАДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 8112.00

Карбонски Влакна РА Стил Duckbill Багажникот Спојлер Одговара За периодот 2008-2012 Мицубиши Еволуција ЕВО X

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Влажни Постават Јаглерод Сјаен Финиш3 K 200g Twill Јаглерод Ткаат (Јапонија Toray Јаглерод)Мала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.Добар дел да се надополни на клиентот оригиналниот дел.Ние не се земе мала количина цел, ве молиме контактирајте со нас за помош.За повеќе информации, ве молиме посетете ја нашата компанија вебстраница : www.yachant.comВе молиме исто така да контактирате со нас за нашата вебстраница член најава, која ќе ви овозможи да го симнете нашиот најнов каталог.Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 8592.00

СТП Unpainted Задното крило усна Спојлер Автомобил подигање усна За Ауди А3 2013UP

9076 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.СТП Unpainted Задното крило усна Спојлер Автомобил подигање усна За Ауди А3 2013 UPFitmentОдговара за ауди а3 2013upИНСТАЛАЦИЈА3 M лента вклучени во пакетотФотографии

DEN 4706.00 5472.48

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Трки Задниот Спојлер Усна Крило одговара за Maserati GranTurismo Конвертибилна 2-Вратата на Станот Багажникот 2012-2014

9861 Можеби, исто така, како овие производиАвтомобилСтил, Карбонски Влакна Трки Задниот Спојлер Усна Крило одговара за Maserati Gran Turismo Конвертибилна 2Вратата на Станот Багажникот 20122014Направи Модел Година Уреденост на Моторот за Maserati Gran Turismo 2012 База Конвертибилна 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2012 Спортски Кабриолет 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2013 База Конвертибилна 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2013 Спортски Кабриолет 2Врата 4.7 L 4691 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за Maserati Gran Turismo 2014 MC Конвертибилна 2Врата 4.7 L 4691 CC 286 Cu...

DEN 13205.00 15354.72

Карбонски Влакна СУМ Стил Заден Спојлер со Високо Нога Одговара За 2008-2013 Nissan R35 GTR

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Влажни Постават Јаглерод Сјаен Финиш3 K 200g Twill Јаглерод Ткаат (Јапонија Toray Јаглерод)Мала ТежинаАеродинамиченПодобар Изглед.ВЕ МОЛИМЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,Сите "Панорама R35" точкаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 40752.00

Автомобил-Стил, FRP Стаклени Влакна Задниот Спојлер Крило Одговара За 2008-2015 R35 GTR СВА велика британија Полнење Брзина Стил Вител Генератор

Детален Цртеж : ФУНКЦИЈА : Висок Квалитет на Влакно Стакло со Вакуум ИнфузијаМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 7920.00

Карбонски Влакна на Задното Крило Спојлер за BMW F32 F33 4 Серија 428i 435i Купе 14-16 Опашка Багажникот Капак Усна Крило Спојлер ML Стил

Answer : ___________________________ Note : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги...

DEN 5531.00 6431.52

Автомобил-Стил, Авто Додатоци Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Одговара За 08-14 А5 S5 Б8 B9 Купе 2D RW Стил Ducktail Задното Крило

Детален Цртеж : ФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц СтандардноМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

DEN 9072.00

Универзална СТП Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Покривот Крило Трим 1.5 Метри за Ауди БМВ Фолксваген Бенц

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1059.00 1115.04

Карбонски Влакна Задниот Спојлер на Багажникот Багажникот Крило Налепница За BMW Серија 3 E93 325i 328i 330i 335i 2-Врата Конвертибилна E93 М3 2007-2013

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

DEN 4047.00 4705.92