• Ново
2015 Година Нови Европски И Американски Парична Казна Накит Nobles Имитација Имитација Бисер Крстот Кристал Круна Обетки Бесплатен Превозот Жени

2015 Година Нови Европски И Американски Парична Казна Накит Nobles Имитација Имитација Бисер Крстот Кристал Круна Обетки Бесплатен Превозот Жени

DEN 47.04
DEN 45.00 -4 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[27114]
[xlmodel]-[custom]-[27114]
[xlmodel]-[custom]-[8888] 1
Трговија на големо 1 : Цел износ помалку од $ 8., Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.
Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)
Тие обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.
(Следење код пакет)
3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените области
Ве молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)
Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре. Ако времето не се парцела, ве молиме контактирајте ме, ние ќе се реши за вас. Ви благодарам многу
[Боја], како што е прикажано во сите производи добиени во природна светлина, како што ќе се види, се примени во вид, но поради различни монитори и други причини, бојата можете да го видите во сликата може да биде мала разлика во видот, ве молиме вид преовладува.
[xlmodel]-[производи]-[29879]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Жешки Предмети
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[27115]
[xlmodel]-[custom]-[27115]
[xlmodel]-[custom]-[8888] 2
Нормален Воздух mail : (global бесплатен превозот) 15-30 дена во светот
Ако на цел износ од помалку од $ 150, ние ќе ја испрати преку испратени China_Post_Air_Parcel
Доколку вкупната цена на вашата цел е повеќе од $ 150, ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или Fed Ex бесплатен превозот, кој може да пристигне во 5-7 дена! (Ние само ги поддржува следниве земји : Велика Британија, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија, Австрија. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
Ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, или на други земји, но се очекува да бидат испратени од страна на брз начин, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во пренесување до 12 : 00
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена!

Особините

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
изјава обетки
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
shuzhenxue

Купувачите избираат и

До 2015 Нова Имитација Скапоцен Камен Обетки Ретро Модата Накит Имитација Кристал Имитација Бисер Обетки Три Боја Бесплатен Превозот

1Трговија на големо 1 : Цел износ помалку од $ 8., Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

DEN 56.00 59.04

Најновите бројки Циркон Студ Обетки квалитет циркони циркониум начичкана начичкана златни обетки студ

Материјал : животната средина бакарни легури Висок квалитет на цирконот Производ површина : без никел Platinum Electroplating шампањ злато позлата (антиалергиски, антиоксидација) Производ големина : 15.3 мм 28.3 mm Циркон Големина : Циркон : 2mm 4mm 1mm 2mm 3мм

DEN 244.00 259.20

Oly2u Мода Копчето Студ Обетки Партија Накит Pendientes Plata Brincos boucle d'oreille femme 2017 SYED074

tart2 nМатеријал : сребро 925Боја : Злато / Розово Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

925 sterling silver црвениот Кристал Студ Обетки за жените мода накит earings brinco brincos pendientes orecchini

dianxiaobao_1dianxiaobao_2фунта сребрен накит,обетки,925 фунта сребро,brinco,фунтасребронакит,обетки за жените,brincos,pendientes,boucle d'oreille,925sterlingсребро,дијамантски накит,sapphire накит,earings,студ обетки,earring,рубин накит,brincos де феста,925 фунта сребро обетки,earing,бисер накит,бисер,boucle d'oreille femme,earings мода накит,aretes,двојно бисер обетки,brincos гроздобер,perlas,канал обетки,златни обетки,cc обетки,пирсинг,brincos ouro,brincos де prata,orecchini,oorbellen,pendientes plata 925,уво ' рскавица обетки,aretes де mujer,pendientes гроздобер,boucles d'oreille жените,изјава обетки,dilataciones oreja,orecchini дона,двојно двострано earring,Материјал : 925 фунта сребро и природни црвени ахатМонистра, големина : за 6mmСтуд обетки големина : 15mmdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 384.00 479.52

Uloveido Бела Свадба Сребро Lotus Студ Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит 15% попуст BL3355

Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355

DEN 181.00 213.12

2018 Сребрена Боја Круг од не ' Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки за Жените Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит orecchini E612151

2018 Сребрена Боја Круг од не 'Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки за Жените Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит orecchini Стил : 2018 Сребрена Боја Круг од не' Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки Материјал : Круг од не ' Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски двата Мода на Жените Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит новодојдени Дизајн Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит orecchini

DEN 118.00 157.44

TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066

Кристал Украси за Божиќни Обетки За Жените Познатиот Бренд Трендовски Earring Мода Накит Партија Brincos Bijoux Ser150066 Стил : Мода Накит / Луксузни Обетки Материјал : Австриската Кристал, Позлатен, Обложено Големина : 2cm*1cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Круг Капка Обетки

DEN 137.00 211.20

yiustar Сребро Сина Геометриски Срцето Студ Обетки за Жените Партија Подарок

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

HanCheng Нова Мода Златни Сребрени Позлатен Помине ААА Циркон Крстот Детелина Керамички Студ Обетки За Жените Накит bijoux brincos

Han Cheng Нова Мода Златни Сребрени Позлатен Помине ААА Циркон Крстот Детелина Керамички Студ Обетки За Жените Накит bijoux brincos

DEN 408.00 627.36

yiustar нова мода Обетки Класичен Животинско Мат Дух Студ Обетки за Жени на Модата Партија сребро Обетки позлатен

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

Hight Квалитет Накит 2017 Нов Моден Дизајн Мраз Кристали Цвет 925 Sterling Silver Студ Обетки за Жените Божиќ Подарок

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

DEN 248.00 302.40

Студ Earring 2017 Нов Моден Бисер Накит 925 Фунта Сребро Обетки за Жени, Девојки трговија на Големо Подарок за Денот на Вљубените

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

DEN 275.00 331.20

Нова Мода Прекрасна Накит Шарм Цвеќиња Студ Едноставни Обетки Кристал Earring За Жени

100% Сосема Нов и Висок КвалитетТочка Законик : E21Материјал : Алуминиумски,КристалГолемина : 1.7*1.4 cmНето Тежина : 3gКоличина : 1pairБоја : Злато, Сребро, злато се зголемиПол : женитеApplicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmATT : 1...

DEN 41.00 58.08

Нова мода sterling silver чили обетки солидна 925 сребрен едноставна Чили patte Студ обетки жена партија накит Божиќ подароци

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

DEN 311.00 379.20

Моден Кубни Циркони Студ Обетки Кристал Лист Гранка Свадба Обетки за Жените и Девојка DYZ010408

Опис Ова е прилично l eaf гранка earring ,Тоа го направија со многу јасни c ubic ziron во метал амбиент,Многу убави!!! Материјали бакарни легури на никел слободен; Метални Родиум позлатен Боја ве молиме видете слика ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

DEN 652.80