• Ново
925 sterling silver црвениот Кристал Студ Обетки за жените мода накит earings brinco brincos pendientes orecchini

925 sterling silver црвениот Кристал Студ Обетки за жените мода накит earings brinco brincos pendientes orecchini

DEN 479.52
DEN 384.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
фунта сребрен накит,обетки,925 фунта сребро,brinco,фунта-сребро-накит,обетки за жените,brincos,pendientes,boucle d'oreille,925-sterling-сребро,дијамантски накит,sapphire накит,earings,студ обетки,earring,рубин накит,brincos де феста,925 фунта сребро обетки,earing,бисер накит,бисер,boucle d'oreille femme,earings мода накит,aretes,двојно бисер обетки,brincos гроздобер,perlas,канал обетки,златни обетки,cc обетки,пирсинг,brincos ouro,brincos де prata,orecchini,oorbellen,pendientes plata 925,уво ' рскавица обетки,aretes де mujer,pendientes гроздобер,boucles d'oreille жените,изјава обетки,dilataciones oreja,orecchini дона,двојно двострано earring,
Материјал : 925 фунта сребро и природни црвени ахат
Монистра, големина : за 6mm
Студ обетки големина : 15mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Особините

Главниот Камен Боја:
Црвена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
обетки за жени
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Жените
Материјал:
Сребро.
Процес На Преработка:
Накит
Видови:
Обетки
Кристал Категорија:
црвениот кристал
Моделирање:
Монистра
Пакет:
индивидуални пакет
Чистота:
925 сребрен
Име:
Обетки

Купувачите избираат и

Жолто Злато Студ Обетки Тренди Модни Околу Накит Обетки За Жените 001

Материјал : Злато ПозлатенПакување : Фланелен Боксери Накит КесиТежина:7.1 g Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

DEN 205.92

Сјае Додатоци Hyaline Среќа Кристал Круг Монистра, Стаклени Обетки Студ Обетки DIY Мода Накит што Жените Девојки Подароци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52

2018 Сребрена Боја Круг од не ' Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки за Жените Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит orecchini E612151

2018 Сребрена Боја Круг од не 'Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки за Жените Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит orecchini Стил : 2018 Сребрена Боја Круг од не' Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки Материјал : Круг од не ' Рѓосувачки Челик Долги Студ Обетки за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски двата Мода на Жените Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит новодојдени Дизајн Дрвото на Животот Обетки За Жените Накит orecchini

DEN 118.00 157.44

HanCheng Нова Мода Златни Сребрени Позлатен Помине ААА Циркон Крстот Детелина Керамички Студ Обетки За Жените Накит bijoux brincos

Han Cheng Нова Мода Златни Сребрени Позлатен Помине ААА Циркон Крстот Детелина Керамички Студ Обетки За Жените Накит bijoux brincos

DEN 408.00 627.36

925 Sterling Silver Кристал Студ Обетки за жените earring мода накит earings brinco brincos pendientes orecchini

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЧИТЕ,Ве молиме мора да прочитајте ги следниве информации пред да почнете да работите ,ви благодариме !1...

DEN 230.00 287.52

Hfarich Нова Мода Едноставна Т Бар Уво Јакна Студ Обетки за Жените Свадба Подароци 2018 студ накит девојка Накит Dropshipping

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

DEN 74.00 124.32

Модата жените Круг Метал Ротирачки Три-Димензионални Бисер Обетки За Жените 2017 Нова Топла Продажба Модни Накит

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

DEN 42.72

Нова Мода Прекрасна Накит Шарм Цвеќиња Студ Едноставни Обетки Кристал Earring За Жени

100% Сосема Нов и Висок КвалитетТочка Законик : E21Материјал : Алуминиумски,КристалГолемина : 1.7*1.4 cmНето Тежина : 3gКоличина : 1pairБоја : Злато, Сребро, злато се зголемиПол : женитеApplicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmATT : 1...

DEN 41.00 58.08

yiustar Жените Мода Накит Мини Загатка Уво Studs Симпатична Затвореник Симпатична Смешно Подароци За Девојки Девојки

end24796463031221Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 57.00 95.52

yiustar нова мода Обетки Класичен Животинско Мат Дух Студ Обетки за Жени на Модата Партија сребро Обетки позлатен

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

Студ Earring 2017 Нов Моден Бисер Накит 925 Фунта Сребро Обетки за Жени, Девојки трговија на Големо Подарок за Денот на Вљубените

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

DEN 275.00 331.20

Uloveido Бела Свадба Сребро Lotus Студ Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит 15% попуст BL3355

Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355

DEN 181.00 213.12