• Ново
Neoglory Сјајна Ѕвезда Дизајнер Студ Обетки Бренд за Накит Австриската Кристал 2018 Нов подарок за mas

Neoglory Сјајна Ѕвезда Дизајнер Студ Обетки Бренд за Накит Австриската Кристал 2018 Нов подарок за mas

DEN 480.00
DEN 350.00 -27 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд Neoglory Накит Материјал Легура Позлатен Објект Обетки Главниот камен Австрија Кристал Големина Трендовски Стил

Особините

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Имитација Родиум Позлатен, Розово Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Бела, Сина, Розова
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
NEOGLORY
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Hfarich Нова Мода Едноставна Т Бар Уво Јакна Студ Обетки за Жените Свадба Подароци 2018 студ накит девојка Накит Dropshipping

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

DEN 74.00 124.32

QIMING Сребро Обетки Кристал Бренд за Накит Симпатична Прекрасна Риба Кит CZ Очи Студ Обетки За Девојка Жените Најдобар Пријател Подарок

925 Фунта Сребро Обетки Кристал Симпатична Прекрасна Риба Кит CZ Очи Студ Обетки За Девојка и Жените Најдобар Пријател Подарок НакитНие сме Фабрика...

DEN 80.00 114.72

yiustar Сребро Сина Геометриски Срцето Студ Обетки за Жените Партија Подарок

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

925 Sterling Silver Кристал Студ Обетки за жените earring мода накит earings brinco brincos pendientes orecchini

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЧИТЕ,Ве молиме мора да прочитајте ги следниве информации пред да почнете да работите ,ви благодариме !1...

DEN 230.00 287.52

моден кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија Conch Обетки жена

моден кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија Conch Обетки жена ГОЛЕМИНА околу 7*2.5 CM ТЕЖИНА 11 G бренд YULUCH ПАКЕТ СЕКОЈ ВО ЕДНА OPP ВРЕЌА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ +ПРИРОДНИ ШКОЛКА

DEN 68.00 100.80

yiustar нова мода Обетки Класичен Животинско Мат Дух Студ Обетки за Жени на Модата Партија сребро Обетки позлатен

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

Нова мода sterling silver чили обетки солидна 925 сребрен едноставна Чили patte Студ обетки жена партија накит Божиќ подароци

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

DEN 311.00 379.20

Најновите бројки Циркон Студ Обетки квалитет циркони циркониум начичкана начичкана златни обетки студ

Материјал : животната средина бакарни легури Висок квалитет на цирконот Производ површина : без никел Platinum Electroplating шампањ злато позлата (антиалергиски, антиоксидација) Производ големина : 15.3 мм 28.3 mm Циркон Големина : Циркон : 2mm 4mm 1mm 2mm 3мм

DEN 244.00 259.20

yiustar 2017 Нова Мода Сребро Мат Авион Студ Earring за Жените Подарок

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 100.00 143.52

Нова Мода Прекрасна Накит Шарм Цвеќиња Студ Едноставни Обетки Кристал Earring За Жени

100% Сосема Нов и Висок КвалитетТочка Законик : E21Материјал : Алуминиумски,КристалГолемина : 1.7*1.4 cmНето Тежина : 3gКоличина : 1pairБоја : Злато, Сребро, злато се зголемиПол : женитеApplicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmATT : 1...

DEN 41.00 58.08

Uloveido Бела Свадба Сребро Lotus Студ Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит 15% попуст BL3355

Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355

DEN 181.00 213.12

Моден Жените Пинк Бисер Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Мали Бисер Barbell Студ Обетки Brincos Уво Пирсинг Накит За Жените

Производ : Пинк ОбеткиБоја : BPinkМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

DEN 60.00 66.72

Моден Кубни Циркони Студ Обетки Кристал Лист Гранка Свадба Обетки за Жените и Девојка DYZ010408

Опис Ова е прилично l eaf гранка earring ,Тоа го направија со многу јасни c ubic ziron во метал амбиент,Многу убави!!! Материјали бакарни легури на никел слободен; Метални Родиум позлатен Боја ве молиме видете слика ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

DEN 652.80

2015 Година Нови Европски И Американски Парична Казна Накит Nobles Имитација Имитација Бисер Крстот Кристал Круна Обетки Бесплатен Превозот Жени

1Трговија на големо 1 : Цел износ помалку од $ 8., Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

DEN 45.00 47.04

DCTVICT 10Pcs трговија на Големо Жените Обетки Злато Saguaro Кактус Студ Обетки Бохемски Накит Brincos Pendientes Hombre

Модерен дизајн и висок квалитетБренд име : ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНАПредмет : студ earringБоја : Сребрена / ЗлатоКоличина за овој оглас : 10pairСостојба : НоваУпотреба : Промотивни подароци,сувенириЕ Прилагодено : ДаМесто на Потекло : Yi Wu Жеџијанг во Кина (копно)

DEN 634.00 720.00

TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066

Кристал Украси за Божиќни Обетки За Жените Познатиот Бренд Трендовски Earring Мода Накит Партија Brincos Bijoux Ser150066 Стил : Мода Накит / Луксузни Обетки Материјал : Австриската Кристал, Позлатен, Обложено Големина : 2cm*1cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Круг Капка Обетки

DEN 137.00 211.20

925 sterling silver црвениот Кристал Студ Обетки за жените мода накит earings brinco brincos pendientes orecchini

dianxiaobao_1dianxiaobao_2фунта сребрен накит,обетки,925 фунта сребро,brinco,фунтасребронакит,обетки за жените,brincos,pendientes,boucle d'oreille,925sterlingсребро,дијамантски накит,sapphire накит,earings,студ обетки,earring,рубин накит,brincos де феста,925 фунта сребро обетки,earing,бисер накит,бисер,boucle d'oreille femme,earings мода накит,aretes,двојно бисер обетки,brincos гроздобер,perlas,канал обетки,златни обетки,cc обетки,пирсинг,brincos ouro,brincos де prata,orecchini,oorbellen,pendientes plata 925,уво ' рскавица обетки,aretes де mujer,pendientes гроздобер,boucles d'oreille жените,изјава обетки,dilataciones oreja,orecchini дона,двојно двострано earring,Материјал : 925 фунта сребро и природни црвени ахатМонистра, големина : за 6mmСтуд обетки големина : 15mmdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 384.00 479.52

CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042

CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042Предмет : Жените Студ Обетки Материјал : 30% Сребро + Бело Злато Позлатен Пакување : Пена Фах Претставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,Романтични Повод : Секојдневниот Носат,Свадба,забава,Ангажираност на Тули Боја : Јасно Циркони : ААА Намалување на : Срцето&Стрелка Продавница Линк : Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

DEN 137.00 210.72