• Ново
E39 да G12, E40 да G12,E39/E40 Светилка База на G12 Светилка Носителот конвертор, светилка носителот конвертор

E39 да G12, E40 да G12,E39/E40 Светилка База на G12 Светилка Носителот конвертор, светилка носителот конвертор

DEN 911.52
DEN 848.00 -7 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


E39 да G12, E40 да G12,E39/ E40 Светилка База на G12 Светилка Носителот конвертор, светилка носителот конвертор
За Конвертирање на светилки со G12 База на E40 Светилка Носителот
G12 Светилки Носителот : Женски
E40 Светилки База : Машки
Тело Материјал : Пламен Retardant PBT
Контакт Материјал : Бакар

Особините

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
E-SIMPO
Број На Модел На:
E40-G12
Материјал:
PBT

Купувачите избираат и

Популарната 3 Во 1 E27 Да E27 База Штекер Splitter LED Светлина, Крушка Светилка Адаптер Носителот K4U3X

Популарната 3 Во 1 E27 Да E27 База Штекер Splitter LED Светлина, Крушка Светилка Адаптер Носителот #K4 U3 X# Опис : Материјал : Пламен retardant PC Производ во Боја : Бела Карактеристики : Овој производ е главно се користи во фотографија, адаптер за студио бел ден светилки...

DEN 157.00 193.92

6pcs/многу E12 да E14 Огноотпорни Светилка Носителот Конвертор Штекер База Тип Адаптер За Халоген/Led Светилка Сијалица Бесплатен Превозот

Детали за производот : •Светилка Адаптер Конвертор •Апликации : Погоден за сите напон, халоген LED, CFL светилки,итн...

DEN 237.60

1 buc Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер ЕУ/САД да АУ Адаптер AC Конвертор Приклучок Адаптер за Полнач

1 buc Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер ЕУ / САД да АУ Адаптер AC Конвертор Приклучок Адаптер за ПолначМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Лесен за користење Боја : Црна Напон спектар : AC 110 V 240 V Пакет се вклучени : 1 x ЕУ / САД да АУ AC Адаптер

DEN 32.16

5pcs B22 да E27 LED Сијалица База Универзален Адаптер Светлина Конвертор Светилка Носителот Socket

Карактеристики : B22 да E27 Led светилка сијалица адаптер. Висока температура отпорни и антистареењето. Едноставен за користење, се Проширува вашиот лустерот штекер за да одговара на стандардните светилки. Погоден за сите напон (Овој производ е само штекер конвертор, тоа не конвертирате електричниот напон)Материјал : Бакар + огноотпорни PBTНапон : 0~250 VОтпорност На Топлина : 165℃Актуелни : 3АКоличина : 5pcsЗабелешка : ве Молиме проверете ја вашата сијалица тип внимателно да се обезбеди ако овој производ е вистинскиот ви треба.Пакет Тежина : 56 G / 1.98 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 150*130*40 ММ / 5.91*5.12*1.57 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување5 x B22 да E27 Сијалица База Адаптери1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

DEN 274.00 334.08

Прекрасен Дизајн E27 Да E27 20CM Должина Флексибилни Прошири Продолжување LED Светлина, Крушка Светилка База на Носителот Завртка Приклучок Адаптер Конвертор

Карактеристики : Професионално направени со добри перформансиE27 да E27 Адаптер Конвертор за LED / Халоген / CFL Светлина, Крушка светилкаПромена на вашата E27 база за да се прилагодат E27 штекер фитингНаправени од издржлив и практичнаМали димензии, мала тежина, лесно да го инсталиратеТоа може да биде поврзан со LED Халоген CFL Крушка СветилкаПогоден за сите напонМожете да ја промените на сијалицата е осветлување аголСпецификации : Номинална Напон : 100240 VНоминална струја : 4 (А)Боја : БелаСтил : ЗаврткаГолемина (Должина) : 20cm(Прибл.)Материјал : Премија за метал и ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Ние, исто така, имаат 30cm, 40cm, Должина 60см во продавницата.Ако не можете да ја најдете,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x E27Lamp, E27 Флексибилни Продолжување Адаптер

DEN 105.60

E-Simpo 6pcs/многу Флуоресцентни T8 да T5 endcap конвертор, T8-T5 адаптер, T5 Светилка Носителот на T8 светилка База конвертор, CE, Rohs Z1067

Топло Потсетник : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.Flurescent T5 да T8 Endcap конвертор, традиционалните T5 цевка за да се T8 светилка носителот конвертор, T5 светилка сопственикот, T8 светилка база, конвертирање T5 Цевка за да се T8 тела.За Конвертирање на Традиционалните Флуоресцентни T5 да T8 тела, ви овозможи да се инсталира T5 28 W CFL во T8 телаT5 Светилки Носителот : ЖенскиT8 Светилки База : Машки

DEN 250.00 263.04

24pcs/многу Флуоресцентни T8 да T5 endcap конвертор, T8-T5 адаптер, T5 Светилка Носителот на T8 светилка База конвертор, CE, Rohs Z1066

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.Flurescent T5 да T8 Endcap конвертор, традиционалните T5 цевка за да се T8 светилка носителот конвертор, T5 светилка сопственикот, T8 светилка база, конвертирање T5 Цевка за да се T8 тела.За Конвертирање на Традиционалните Флуоресцентни T5 да T8 тела, ви овозможи да се инсталира T5 28 W CFL во T8 телаT5 Светилки Носителот : ЖенскиT8 Светилки База : Машки

DEN 1116.00 1199.52

5X Бела ABS LED G24 да E27 Адаптер Приклучок Халоген CFL Светлина Светилка база конвертор адаптер g24 сијалицата во држачот адаптер 2pin 85-265V

Карактеристики : G24 да E27 Led светилка сијалица адаптер. Висока температура отпорни. Едноставен за користење, се Проширува вашиот лустерот штекер за да одговара на стандардните светилки. Погоден за сите напон (Овој производ е само штекер конвертор, тоа не конвертирате електричниот напон)Материјал : Бакар + огноотпорни PBTНапон : 0~250 VОтпорност На Топлина : 200℃Струја : 5 AКоличина : 5pcsЗабелешка : ве Молиме проверете ја вашата сијалица тип внимателно да се обезбеди ако овој производ е вистинскиот ви треба.Пакет Тежина : 110 G / 3.88 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 150*130*65 ММ / 5.91*5.12*2.56 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување5 x G24 да E27 Сијалица База Адаптери1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

DEN 279.00 344.16

Огноотпорни Пламен Retardant E14 да E27 База Конвертор Штекер AC110V 220V LED Светлина, Крушка Светилка Носителот Адаптер Промена За LED Сијалица

Карактеристики : Употреба на оваа Крушка Приклучок Адаптер за да го конвертирате E14 сијалица штекер за да E27 сијалица штекер...

DEN 26.00 57.12

E27 да E27 Светлина, Крушка Светилка Флексибилни Продолжување Адаптер Конвертор (Бела,60cm)

Се прошири и да се промени правецот на вашата моментална постојните E27 Завртка планината тела,сите насока прилагодливи Volatage : Одговара за сите напон Лесен за употреба и инсталирање...

DEN 216.00

2x E27 Адаптер E27 на Двоен Vis Бајонет Конвертор

Погоден за сите напон Материјал : пластика, метал Погоден за сите напон.Материјал : пластика, метал.Нов & висок квалитет.E27 2 X E27 LED халоген CFL светлина, крушка светилка адаптер.LED халоген CFL светлина, крушка светилка адаптер.Двојно вашата моментална E27 завртка планината / тела.Висока температура отпорни, антигорење PBT и антистареењето.2 светилки наместо 1.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја вашата сијалица конектор внимателно за да бидете сигурни дека овој адаптер ќе се исполнат.Боја : Како што е прикажаноПакетот вклучува : 2 x E27 Сијалица АдаптерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 см.

DEN 96.00

1Pcs 65mm E27 Да E27 Приклучок за Продолжување База Сијалица Адаптер Конвертор Носителот L15

Професионално направени со добра изведба E27(женски socket) за да E27(машки приклучок) Светло Светилка Светилки Адаптер Конвертор се Прошири вашата моментална постојните E27 Завртка планината / телаОдговара за ЛЕР, Халоген, CFL Светлина, Крушка Светилка СтабилнаПерформанси и лесно да се инсталира Погоден за сите напонМатеријал : Ултрабела PC пламенretardant школка,Главната цел : За продолжен светилка;Особено за вградна светилка фитинзи [некои од светилка првенство, сијалица е кратко, се зезнав во вградна светилка е премногу длабоко, светлината не дојде лабава, можете да ја користите оваа светилка издолжени.Должина : 65mm / 2.56"Боја : БелаНема Мало ПакетиКоличина : 1 / 5 / 10 PcsЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 35.00 36.96

E27 да E14 База Конвертор Штекер LED Светлина, Крушка Светилка Огноотпорни Пламен Retardant Носителот Адаптер Промена За LED Сијалица Светлина

Карактеристики : Употреба на оваа Крушка Приклучок Адаптер за да го конвертирате E27 сијалица штекер за да E14 сијалица штекер...

DEN 24.00 52.32

6 x Бајонет пред нашата ера Капа B22 Да E27 ES Lumiled Завртка Светлина, Крушка Светилка База Штекер Конвертор Extender Адаптерот на Држачот за Монтирање 220-240V [

Тип : База B22 да E27, бела боја, PBT пластични материјалиФункција : го Претвора еден Бајонет B22 Приклучок на E27 Завртка Фитинг за лер и халогенМатеријал : Алуминиум,ПластикаПриклучок : B22 да E27Тип : Светилка КонверторФрекфенција : 50 / 60 HzНапон : 220240 VСтартување Време : ИнстантГолемина : D61.5 x H36.5mmПакет Содржина : 6 x Светилка ОсновиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 184.80

Jiguoor E27 Да B22 Светилка Носителот Конвертори Фитинг Светлина, Крушка Светилка Адаптер Конвертор

Предмет : E27 да B22 Светлина, Крушка Светилка Адаптер Конвертор Димензии : 1.97 во x 1.26 во x 1.26 во (5 х 3.2 cm x 3.2 см)Тежина : 0.78 оз (22 g) E27 да B22 светлина, крушка светилка адаптер конвертор Променете го вашиот B22 да E27 фитинг Погоден за сите напон

DEN 63.00 78.72

BA15D да Gu10 светилка база adpater, со BA15D Светилка база, Gu10 светилка носителот Светилка носителот конвертор, CE, Rohs

BA15 D да Gu10 светилка база adpater, со BA15 D Светилка база, Gu10 светилка носителот Светилка носителот конвертор, CE, RohsЗа Конвертирање на Светилки со Gu10 База на BA15 D Светилка НосителотBA15 D светилки БАЗА : МашкиGu10 Светилки Носителот : ЖенскиНоминална Напон : 220230 VМатеријал : PBTCE, ROHS

DEN 1339.00 1439.52

E27 5 во 1 ПРЕДВОДЕНА База Адаптер Носителот Штекер Светлина, Крушка Светилка Конвертор Завртка Splitter Бела

Спецификација : База тип : 5 во 1 E27Напон : 220 VАктуелни : 6 AМатеријал : PBTФункција : Направени од висококвалитет PBT материјал, топлинадоказ стареење, добра изолација, трајни и здрав.Штекерот тип е E27, па тоа е компатибилен со стандардна сијалица E27.Дозволувајќи им на 5 светилки се инсталирани во еден штекер во исто време, лесно да се зголеми осветлување интензитет.Мора да се има за секој кој треба да се конвертира досадна & мрачно место во место сјае со светло & светлината.Погоден за употреба со флуоресцентни светилки во дом или други места.Пакет Се Вклучени : 1*5 во 1 E27 Приклучок Адаптер ( Сијалица не е вклучена )

DEN 308.00 385.44

Водоотпорен UniqueFire 1508 38mm Глава Одговара За 1508-38mm Светилка, Алуминиум, 38mm Конвексни Леќа

Производ Decription : Модел : UF1508 Рефлектор : 38mm Конвексни ЛеќаМатеријал : Алуминиум Легура Прилагодливи : Да Тема : Двојно О прстен затворен во основа и во рамките на леќите.Зајакнато aspherical СТАКЛЕНА леќа со неверојатно зголемување.Многу непречено функционирање на функцијата за зумирање со претходно greases теми.Голема топлина мијалник главата за да се спречи прегревање на чип...

DEN 679.00 714.72