• Ново
E40 да E27, E27 Светилка сопственикот да E40 Светилка База конвертор, 70g/pc светилка носителот конвертор, PBT Материјал со висок квалитет

E40 да E27, E27 Светилка сопственикот да E40 Светилка База конвертор, 70g/pc светилка носителот конвертор, PBT Материјал со висок квалитет

DEN 660.96
DEN 615.00 -7 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


E40 да E27, E27 Светилка сопственикот да E40 Светилка База конвертор, светилка носителот конвертор, PBT Материјал со висок квалитет
За Конвертирање на светилки со E27 светилка База на E40 Светилка Носителот
E27 Светилки Носителот : Женски
E40 Светилки База : Машки
Тело Материјал : Пламен Retardant PBT
Cotact Материјал : Бакар

Особините

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Карактеристики:
E40 да E27 конвертор, светилка носителот конвертор
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
НАСТАВАТА ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК-LCHE40E27
База Материјал:
ABS,Железо
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Користат За:
Инсталирајте E27 светилка во E40 светилка тела

Купувачите избираат и

Еден/Три Светилки Лустери Таванот Плоча База на Високо-одделение Светлина Тркалезна Плоча Хром Круг Правоаголна Лустерот Крошна Плоча

Еден / Три Светилки Лустери База на Високоодделение за Осветлување Додатоци на Chrome Заоблени Правоаголна Лустерот Таванот Плоча 3 БоиПроизвод Детали : Додатоци : Лустери База,Таванот плочаAnswer : ___________________________ Note : Ние може да го прилагодите големина и бројот на суспензија жица, ве Молиме контактирајте со нас.Има три боја избори : Црна,Бела ( pls ни даде порака каква боја сакате,ако не,ќе испрати црна боја стандардно.) ,сребро(chrome).На база Dia10cm се Применуваат за само една светилка;Друг Вид на Таванот Плоча(pls кликнете на следете ги сликите) : Напон : Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Ние брод на светот,освен во некои земји и APO / FPO .3.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 57 работни дена по приемот на вашата исплата,но тоа ќе биде на задоцнување на испораката кога складирање промени.4.Објектот испратени од Кина,постигнување на некои земји во рамките на околу 1015 дена, освен за одмор.5...

DEN 384.00

10pcs 1 метар вдлабнати led домување алуминиумски профил за led лента lignt бар светлина ширина 15mm-20mm со крајот капи

Спецификација : 1.Материјал : Алуминиум2.LED диоди : лер флексибилни газа или led цврсти лента осветлување3.Должина : 1 метар долг / pcМатирано маска или транспарентен капакПрименаПакување се вклучени : 10pcs алуминиум led куќишта10pcs Матирано покрива или транспарентни опфаќа20pcs Монтажа крајот капи1.Објектот ќе биде предаден во рок од 13 дена.2.Време на испорака : Преку Експрес : Генерално од 37 работни дена.Преку Воздух Mail : Genrally 1030 работни дена.3.Купувачот одговори за(во случај) сите даночни или ДДВ под мравка околности.1...

DEN 3557.00 3744.00

5pcs E14 да E27 LED Универзална Светлина Конвертор Светилка Штекер Држачот за Сијалица База Адаптер Приклучок Extender

5pcs E14 да E27 LED Сијалица База Адаптер Приклучок Extender Универзална Светлина Конвертор Светилка Носителот SocketСпецификации : Карактеристики : E27 да E27 светилка база адаптер. Висока температура отпорни, антигорење PBT и антистареењето. Едноставен за користење, се Проширува вашиот лустерот штекер за да одговара на стандардните светилки. Погоден за сите напон, халоген LED, CFL светилки,итн...

DEN 146.88

светилка база Два Жица вградна светилка место светилка носителот рамка 10pcs

светилка база Два Жица вградна светилка место светилка носителот рамкаНадворешен дијаметар 152mm се Отвори дупка 140mmПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 4752.00

PBT Материјал E39 Да E26 Светилка База на Конверзија Светилка Носителот Адаптер Конвертор 200W Max LED Светлина, Крушка Светилка Штекер AC110-240V

Спецификации : Тип : Конвертор SocketНапон : AC110240 VMax.Моќност : 200 WМетал : БакарДруги Материјали : PBTБаза Тип : E39 Да E26Боја : белаКарактеристики : Лесен за употреба, само пресврт во постоечки приклучокОдговара за сите стандардни светилкиПакет Се Вклучени : 1x E39 Да E26 Адаптер

DEN 61.00 72.48

(100pcs)wholesales цена E14 бела или црна Lumiled сијалица со вжарено фитинг pendant светилка носителот алуминиум керамички осветлување сокети

E14 фитинг светилка носителотголемина : H30mm D52mmтежина : 55gЦрна или бела боја E14 алуминиум керамички сокетиАлуминиум и керамички материјал завршиsuot за двете 110 V и 220 VE14 светилка носителот100pcs / многупоголема количина може да добиете попуст.Ви благодариме за вашата нарачка!Најдобри желби за вас и вашето семејство!

DEN 5214.00 5606.40

Круг Таванот Плоча Крошна Плоча Лустери Светилка База Правоаголна DIY Светилка Додатоци За Јаже Pendant Светлина База

​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Круг Таванот Плоча Крошна Плоча Лустери Светилка База Правоаголна параметри : Предмет : Крошна Плоча Големина : D25cm, D30 CM, L50 Напон : AC 220240v ,AC110120 V Материјал : Железо Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X Крошна Плоча со заврткиКруг Таванот Плоча Крошна Плоча Лустери Светилка База Правоаголна како подолу : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

DEN 874.00 1213.92

БЕСПЛАТЕН превозот D100mm Гроздобер ретро diy таванот крошна со кабелот зафат метал таванот се зголеми за pendant светилка-Golden

Подетални Информации : *Материјал : Железо*Тип : изборен Круг таванот се зголеми*Дијаметар : 100mm*Висока : 20mm*МАКСИМАЛЕН напон : 300 V*MAX моќност : 300 W*Боја : 8 бои на располагање на Оваа таванот се зголеми мора 8 бои...

DEN 312.00 328.80

E27 светилка база на носителот порта додатоци за таванот виси светлина 20pcs

E27 светилка база на носителот порта додатоци за таванот виси светлина[Спецификација] морон : 97mm* дијаметар висока 20mm Жица фабрика : виси 1 метри, висина може да се прилагоди Светилка на корица : дијаметар 65mm Светилка : E27 целосна заб спирала метални + пластика капа [погоден] коридор агол, хотел, дневна соба, спална соба, бар и така натамуПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 4752.00

2 парчиња/10pcs Бесплатен превозот bakelite sockets пластични E12 УЛ светилка држачи 110V/220V половина завртка pendant светилка штекер со сенка прстен

Висок квалитет на индустриски pendant светилка носителот4 / 10pcs / многуМатеријал : bakeliteE12 УЛ светилка држачиГолемина : D38*H55mmБесплатен превозот, треба 1535days...

DEN 322.00 345.60

Злато/хром боја E27 железо се покрива со пластична ѕидниот штекер светилка држачи база AC110V/2220V Lumiled крушка светилка носителот со агол на арм

E27 фитинг светилка носителотголемина : H60mm D40mmтежина : 55gпогодна за двете 110 V и 220 VE27 светилка фитингЗлато или хром бојаЖелезо се покриваат со бели пластични socketпоголема количина може да добиете попуст.Ви благодариме за вашата нарачка!Најдобри желби за вас и вашето семејство!

DEN 322.00 345.60

Higuchi Q35 CL/DC JC 24V 35W BA15D OT светлина халоген сијалица бесплатен превозот-50pcs

Higuchi Q35 CL / DC JC 24 V 35 W BA15 D О Т светлина халоген сијалица бесплатен превозот50pcsvolts : 24vw : 35wбаза : BA15 Dглавната примена : OT светлинаживот време : 1000hrsкрстот референца : Higuchi Q35 CL / DC24 Vние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

DEN 15792.00

18 Led диоди Батерија Управувана D12cm 5V 1А 16 Боја се Менува RGBW Led Водоотпорен База Led Извор на Светлина Директно Полначот 20pcs/многу

18 Led диоди Батерија Управувана D12cm 5 V 1А 16 Боја се Менува RGBW Led Водоотпорен База Led Извор на Светлина Директно Полначот 20pcs / многуОпис : Спецификација : Предмет Тип : Светилка Основи База Тип : LED Карактеристики : 16 rgb боја се менува Гаранција : 1 година Број на Модел : 18 RGW+18 Бела Основа Материјал : PE+ABS Име на Производ : IP68 Водоотпорен директни полнење IRдалечински RGBW LED извор на светлина Боја : RGB 16 боја се менува Осветлувањето : SMD 5050 Суперсветли LED животниот Век : 50.000 часови IP Водоотпорен Рејтинг : IP68 Батерија : 2000 Mah Литиум батерија Главни Карактеристики : 1.Основната Големина : D120mm 2.Net Тежина : 0.3 кг / pc 3...

DEN 20160.00

50PCS 1W 3W 5W LED Светилка PCB Одбор,Heatsink основна Плоча 20mm ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум основна плоча за висока моќност ПРЕДВОДЕНА Чипови

Дијаметар : за 20mmБоја : бела и црнаДебелина : околу 1.3 mmПовршински третман процеси : anodizingПримена : се користи за заварување 1 парче ПРЕДВОДЕНА од монистра (1 W или 3 W)

DEN 228.00 240.00

E27 керамички светилка база на носителот заградата 14mmH филе за e27 lampholder 100pcs

E27 керамички светилка база на носителот заградата 14mm H филе за e27 lampholderиме : заградата за светилка базатип : E27Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 912.00