• Ново
1800mA Ски Производ Нозе Затоплување Табани Батеријата Греење Безжична Термо Електрични Нога Потоплите Батерија Insole Загрева Стапала

1800mA Ски Производ Нозе Затоплување Табани Батеријата Греење Безжична Термо Електрични Нога Потоплите Батерија Insole Загрева Стапала

DEN 2373.60
DEN 2017.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


1800m A Далечинска Контрола на Температурата на Батеријата Греење Безжична Термо Електрични Табани Нога Потоплите Батерија Големина Прилагодливи НОВИ Зимски Електрични Нога Потоплите Табани
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ :
Главната insole материјал : Ortholite меморија СТП пена Единствена
Insole цврстина : Мека
Карактеристики : Дише, нога затоплување, мека, батерија, анти-бактериски, се сечат за да одговараат, шок апсорбирање
Греење областа на табани : Forefoot и прсти
Пол : Унисекс, возрасни мажи и жени
Insole боја : Црвена, Црна
Insole големина : S, L
ЖЕНИТЕ големина S 35-40 ЕВРА; МАЖИ големина L 41-46 ЕВРА
ВНИМАНИЕ : НЕКОИ ОД МАЖИТЕ ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ СЕ СО SAMSUNG ПОЛНЕЊЕ ТИП КОНЕКТОРИ НАМЕСТО КРУГ DC КОНЕКТОРИ ПОКАЖА ДЕКА ТУКА.
Вкупно insole комплет тежина(големина L) : 450g
ПАКУВАЊЕ ЛИСТА :
1.Табани X 1pr
2.Далечински X 1pc
3.USB Полнач(ЕУ или САД приклучок) X 1pc
4.Двојна линија за полнење кабел X 1pc
5.Прирачник за корисникот лист X 1pc
6.Боја на хартија кутија X 1pc
Клучни зборови : електрични нога потоплите, нога потоплите, нога потоплите табани, insole нога warmers, загрева нога потоплите, батерија загрева нога потоплите, загрева табани нога потоплите,електрични безжичниот далечински управувач загрева insole,безжично полнење загрева табани

Особините

боја:
Црна, Црвена
Чевли Големина:
10, 10.5, 11, 11.5, 12, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Материјал:
Полиуретански
Бренд Име:
DreaMAXports
Точка име :
3.7 V Електрични нога потоплите табани
Пол:
Унисекс, Мажи & Жени
Insole Материјал:
Ortholite мемориска пена СТП
Insole Дебелина:
5mm Пети и 13mm Пета
S големина табани(Жени големина):
ЕУР 35-40
L големина табани(Мажи големина):
ЕУР 41-46
Insole боја:
Црвена, Црна
Insole карактеристики:
Мека, нога затоплување, батерија, шок апсорбирање
Insole полнач:
ЕУ, држачи, држачи за НАС
Пакет:
4C paperbox 31x2x5cm

Купувачите избираат и

Soumi Гел 3/4 Дама Insole Со Лак За Поддршка На Перница Orthotic Перат Задебелена Вметнете Висока Пета Чевли Подлога Нозе Грижа Ублажување На Болката

комбоДетали : Боја : Црна, Беж, Транспарентни Должина : 20.5 cmМатеријал : Силикон Гел, Кадифе Лак Висина : 1.3 см3 / 4 должина и тенок дизајн за да ги собере најголем број на димензииНа кадифена површината е вид и нежна за кожатаПрави одење и стоење во високи потпетици полесно и помалку тешко на нозетеSoumit® Силна Само Лепило Невидливи Силиконски Гел Табани, Специјално дизајнирани за Високи ПотпетициКарактеристики : Со масажа поени и лак поддржува, расфрлани нога притисокЕфикасно регулирање на обувка, спречување на нога брзаат напредУблажување на стрес, болка и замор кога носат висока пета чевли или сандалиЕдноставен за употреба кора исклучите лента за лепило...

DEN 292.00 343.68

Чевли Табани Потпетици Поттикне Табани Силиконски Гел Plantar Fasciitis Пета Заштитник Пета Поттикне Перница Подлога Влошки За Чевли

Големина на : мажите големина LЖените големина Sедна големина одговара за ситеКомпанијата Дополнителни ИнформацииВие Исто Така Може Да Се Допаѓа

DEN 336.00

50 Пара Топла продажба на Силиконски Гел Чевли подлога Табани жените висока пета Перница Заштита Удобен Нозе Дланка Грижа Влошки

Бренд нови со најдобар квалитет Големина : Една големина одговара на сите маж и жена табани Функција : антилизга табани Материјал : Вистинска Кожа insloes Објект големина(пар) : 10cm*24cm*2cm Нето тежина : 0.03 KG / пар50 Пара Топла Продажба на Силиконски Гел Чевли подлога Табани жените висока пета Перница Заштита Удобен Нозе Дланка Грижа Влошки додатоци

DEN 2452.00 3772.80

KOTLIKOFF 2 Piar Не се Лизга Сандали со Висока Пета Лак Перница Поддршка на Силиконски Гел Влошки Чевли Insole Болка Чевли додатоци

Опис Не се Лизга Лак Пета Перница Поддршка на Силиконски Гел Влошки Чевли Insole Болка 3 / 4 lenght Состојба : Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Силикон Боја : Сина , розова Големина : 21 (L) x 6.5 (W) х 1 cm (H) / 8.26" x 2.7" x 0.39"(Производ е растеглив, може да се прилагоди за да одговара на вашите нозе) Карактеристики : 1...

DEN 283.00 354.24

Спортски Воздух Перница Табани Трчање Кошарка Гел Внесува Чевли Подлога Ортопедски Брзо Сушење табани Мажи& Жена Нозе Нега

Спортски Воздух Перница Табани Трчање Кошарка Гел Внесува Чевли Подлога Ортопедски Брзо Сушење табани

DEN 299.00 498.72

3/4 Рамни Стапала Orthotic Табани Лекар Дизајниран Нога Нега Лак Пета Болка Артритис Ортопедски Insole за Plantar Fasciitis Жени

3 / 4 Рамни Стапала Orthotic Табани Лекар Дизајниран Нога Нега Лак Пета Болка Артритис Ортопедски Insole за Plantar Fasciitis Жените XНога Корекција Половина ТабаниВНИМАНИЕ : Ова insole модел само за жени големина 3540 ЕВРА...

DEN 420.00 442.08

Дише 5cm се Зголемува Висината Чевли Подлога 2 Слој Мажи Жени Прилагоди Половина Код Висина Зголемување на Чевли Табани Шок-Absorbant

Тежина : 210gДве слој дизајн : 3.5 см+1.5 cmМ aterial : ПВЦБоја : црна, сина, виолетова, розова,леопард,ширина : 5.56cm

DEN 528.00 959.52

1 Пар Ортопедски Висина Зголемување Табани Мажи Жени Масажа Невидливи ЕВА Табани Нога Подлога Чевли Кренете Нозете Грижа Palmilha 5 см

1 пар Нова Мода Унисекс Мека Гума Гел Пета Поттикне Првенство Табани Поддршка Чевли Перница Инсерти За Човек / Женски ЧевлиПодлога

DEN 436.00 623.52

Силиконски У Облик Вметнете Повисоки Нога Подлога Пета Првенство Половина Insole Plantar Fasciitis Болка Масажа Шок Апсорбирање На Перница Подлога

комбоДетали : Должина : S 8.5 cm / M 10см / L 11cm Материјал : Силикон ГелГолемина : S (ЕУ 3034) / M (ЕУ 3539) / L (ЕУ 4045) Боја : Светло СинаУлтра удобно Uформа пета влошки со медицински одделение силиконски гел за масажа и влијаниеОдлично за болка во петицата, plantar fasciitis, пета поттикне и грбот итнОдговара на сите типови на секојдневниот чевли или високи потпетици и да се обезбеди дендолго удобностКарактеристики : Противалергиски, нетоксични, шок апсорпција и антимирисУблажува притисокот на потпетици и ги ублажува болкатаИзбегнувајте нога болка и плускавци или триење проблемНе се лизга технологија за да останат цврсто на местоПрилагодете ја големината ако чевли се малку премногу големиПерат со рака во 45 степен вода, да се исуши самоПакетот Вклучува : 1 пар на Пета Перници

DEN 278.00 327.36

3-9cm Висина Зголеми Insole Перница Висина Лифт Прилагодливи Намали Чевли Пета Вметнете Повисоки Жени Мажи Унисекс Квалитет Нога Влошки

можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница : >>>>>Начин на плаќањеКога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.>>>>>ПревозотНие сме превозот со Кина пост воздух mail и eпакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката...

DEN 300.00 508.80

Soumit Еластична Медицински Силиконски Гел Insole Plantar Fasciitis Пета Поттикне Работи Спорт Табани Шок Апсорпција Влошки за Мажи Жени

Опис : Направи на медицински одделение силиконски, интегрирани врежана дизајн, поддршка на лак и пета болка малку различни симптоми, може да го подобри и точни несоодветна нога притисок состојба и притисок дисперзија за секој Ши одење, качување, спортски и носи работата може да се обезбеди чувствувате шок апсорпција, одлична амортизирање и трајни удобност, олеснување на нога болка и замор, тридимензионални притисок преку разградување, апсорпција на нозете, колената и грбот, итн...

DEN 511.00 700.32

KOTLIKOFF 3/4 должина Кожа insole Рамна Нога Orthotic табани Лак Поддршка 2.5 cm Половина Чевли Подлога Ортопедски Табани Нога Нега

Опис на производот : >>>Специјално дизајнирани за ниска Лак и рамна нога Помага контрола, се стабилизира и биланс на нога...

DEN 283.00 354.24

Целосна должина Orthotics табани Лак Поддршка Масажа Силикони Против Пролизгување Шок апсорпција Insole Подлога За мажи и Жени за чевли

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Унисекс, не само за мажите, но исто така и за жените.Изработени од мек силикон, многу удобно кога носат.Одговара најмногу стил на чевли, патики, подигање и тренер.Предмет тип : подлога insoleМатеријал : силиконБоја : една страна, сина, другата белаГолемина : S(27.6 cm / 10.87") се погодни за жени, L(12.40")погодни за мажиS : ЕУ 3742 НИ 6.510 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 47.5L : ЕУ 4247 НИ 8.512.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 7.511.5Погоден за : патики, подигање, тренер и слПакетот вклучува : 1 пар на insole влошки

DEN 625.00 1008.00

Bocan Табани Загрева Вештачка Волна Табани Зимски Дебели Insole Волна Топло крзно Задржи Нозете и Топло, Удобно за Мажи Жени Чевли

Големина на : S големина ЕУ 3541 / НИ 510L големина ЕУ 4145 / НИ 813Упатство за Употреба : 1 Тргнете моментната табани од вашиот чевли2.Место на оваа нова табани со вашата тековна табани назад кон назад3.Ако вашата оригинална табани се помали од оваа нова табани, може да се намали должината на преглед на дното на нов табани да одговара на големината на вашата моментална табани4.Табани во чевлите (не стави нов табани на врвот на вашата моментална табани во чевлите како тоа ќе биде премногу густа и широк)5.Лекарите ПРЕПОРАЧУВАМЕ може да се купи два пара на табани потоа користете тие страна се врти, промовирање на здрави нозе,Компанијата Дополнителни ИнформацииВие Исто Така Може Да Се Допаѓа

DEN 408.00

3pair/многу СТП Спорт Табани Пот Апсорпција Влошки Работи Спортски Чевли Внесува Дише Табани Нога Нега Експерт Мажите И Жените

Топло Совети 1.Лесно да се чисти и удобни за носење, Може да го намали нога штета поради вибрации2.Има deodorizing ефект, Лесен и удобен за да одговараат на вашите чевли3...

DEN 1161.00 1872.00

Бесплатни Големина Унисекс Orthotic Лак Поддршка Чевли Подлога Спорт Работи Гел Табани Вметнете Перница за Мажи Жени Година Нови

100% Сосема нов и висок квалитет Унисекс дизајн,да се собере во големината 4045(Мажи Големина), може да се намали на мултифункционален insole за да одговара на вашите чевли...

DEN 108.00 133.92

Soumit Високо Еластична 3D Премиум Удобно Кадифен Крпа Orthotic Табани Рамни Стапала Лак за Поддршка на Ортопедски Табани Здравствена Заштита

Детали : Меки, Удобни и Biomechanically дизајни за луѓе со Дијабетес, Артритис и Чувствителни НозеBiomechanically дизајн може да се спаси трошоци и тие се првиот чекор третман опција за артритични, дијабетична или чувствителни нозеЦелосна Должина contruction со medial лак поддршка и длабоко пета првенствоИзградени со мултигустина на материјалот, нудејќи врвен еластичност и шок апсорпцијаДише и антимикробиолошка ткаенина combats нога мирисМатеријал : Високо еластична дише пена,ЕВА,СомотБоја : СинаГолемина референца : Големина XS : 24.5*8.8*3cmГолемина S : 26*9*3cmГолемина M : 27.5*9.5*3cmГолемина L : 29.5*10*3cmГолемина XL : 30.5*10.5*3cmПакет : 1 Пар* Здравствена заштита табани

DEN 291.00 331.20

Soumit Гел Унисекс O/X Нога Valgus Varus Пенкалата Orthotic Табани Нога Влошки Пета Корекција Влошки Flatfoot Поддршка Вметнете Табани

комбоДетали : Ефикасно ги исправи во петата valgvarи O / X нога, подобрување на триење помеѓу пета и чевли одвнатрешна / надворешна странаПерат и еднократно, рака мие со ладна вода, да се исуши и да не се стави под сончева светлинаНаправени од гел, мека и удобнаМатеријал : ГелБоја : Беж, Розова, ЦрнаГолемина : 8 * 5.5 cmПакет : 1 пар Orthotics Табани

DEN 94.00 104.64