• Ново
DHS C-8 C 8 C8 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот

DHS C-8 C 8 C8 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот

DEN 497.28
DEN 428.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Двојно задоволство DHS C8 C 8 C-8 Долго Pips-Out Тенис на Маса Гума Без Сунѓерот OX
OX, Гума само, Без сунѓерот
C-8 долго-мозолчиња гума, "Кинески Магија Рекет" или "Кинески Т Т Тим Тајно Оружје"некогаш се нарекува од страна на светската Т Т поле, го прави неверојатен ефект се должи на нејзината нерегуларни замав на супер-долго-pimple. Опремени се игра : за Одбрана/Јамка Карактеристики : Промена + Спин Контрола : 8 Спин : 10 Брзина : 8
Оваа цена е само за ЕДНА гума без сунѓер.

Особините

Гума:
Долго Мозолчиња
Број На Модел На:
C-8
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Контрола Средства:
Само гума без сунѓерот
Baseboard Слој Број:
Само гума без сунѓерот
дното:
Само гума без сунѓерот
Продавница број:
SX0005002

Купувачите избираат и

HaiFu Ајкула III (Ајкула 3, Shark3, Ајкула-3) Фабрички Подесени Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

Hai Fu Ајкула III (Фабрички Подесени) PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерОвој производ е навистина комбинација на брзина, флексибилност, цврстина и стабилност...

DEN 3504.00

Sanwei T88-II (T88 2, T88-2, T88 II) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

SANWEI T88II Тенис на Маса Гума Со СунѓерВисока Брзина Forehand внатрешна Енергија ГумаПо извонредни карактеристика на силен ротација на Кинеската традиционална леплива гума и се исти со моќта на светлината ултра внатрешна енергија сунѓер, T88II станува најдобри брзо закачите јамка тип rubberthat се погодни за пингпонг групи.Брзина : 11Спин : 10Контрола : 10Сунѓерот дебелина : MAXОваа цена е за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

DEN 483.00 561.60

Palio CJ8000 Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 42-44)

Palio CJ8000 (Сунѓерот Цврстина 4244) PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерСунѓерот Дебелина : 2.2 mmСунѓерот Цврстина : 4244°Брзина : 9.25 Контрола : 8.75Еластичност : 9Спин : 9.25Опремени Се Игра : Кратко / Средно Суд, Јамка / Напад.Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

DEN 399.84

KTL Странец Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот)

KTL Странец Долго Pipsout Topsheet ГУМА (Не сунѓерот), OX,НОВО!!!Гума само, Без сунѓеротСтранец е одличен нов долго pimple гума развиена од страна на KTL.Странец е измамен квалитети кои ќе предизвика топката да имаат случаен пат на патување, како и случаен спин...

DEN 600.00

Оригиналниот Palio TCT (Ti + Јаглен), Тенис на Маса Сечилото јаглерод сечилото табела тениски рекет рекети спортови за Пекинг тим

Добредојдовте на нашиот магазинPalio TCT (Ti + јаглен), тенис на маса сечилотоОсобено за Пекинг тенис на Маса tem во КинаСе справи со : CS / FLPly : 5(Дрво)+2(Ti)+2(меки Јаглерод)Дебелина : 6.2+ / 0.2 mmБрзина : 9Контрола : 8Тип : Напад / Јамка

DEN 983.00 1854.24

Оригиналниот XIOM HINOKI S7 тенис на маса сечилото рекети спортски табела тениски рекети затворен спортски чемпрес чиста дрво

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Оригинални XIOM HINOKI S7 тенис на маса сечилото чемпрес сечилотоСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSДебелина : за 7.5 mmТежина : околу 85+ / 5gPly : 7 чиста чемпрес дрвоОдговараат : брз напад со јамкаОригиналното пакувањеAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 3735.00 7046.88

Palio службен BLSTZ teble тенис гума мозолчиња во astringent брз напад со јамка пробив Германија-Кинески соработка

Palio официјалната продавницаПредмет : BLSTZ тенис на маса гумаБоја : црвена / црнаМозолчиња воГумена површина функција : astringentсунѓерот дебелина : 2.0Цврстина : 42.5 / 47.5(брод како случаен избор)Одговараат за брз напад со јамкаНаправена во Германија и во оригиналното пакувањеФункција : Blstz среден цврстина сунѓерот развиена од страна на напредни германски внатрешна енергија Temsor технологија, која се одразува на комбинација на брзина, ротација и принудени сопственост...

DEN 1907.00 2724.00

Kokutaku Tulpe 007 Обука-II Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер 2.2 mm

Kokutaku 007II PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерБидејќи усвојување на 100% на природни гума рафинирани и KOKUTAKU уникатен производство, TULPE може да се задржи траен frictional сила за долго време...

DEN 478.08

Kokutaku Tuple 119 Краток Pips-Out Тенис на Маса Гума (без Сунѓерот)

ДОЛАРИ 9.75 Kokutaku Tuple 119 Краток PipsOut Тенис на Маса Гума (без Сунѓерот)Јапонија Меѓународната пингпонг институт за Истражување (KOKUTAKU) и Тијанџин TUTTLE компанија од кина имаат развиено и направи нови честички'arrengement и најновите структура на честички и цврстина на дното чип со знаат како рамките на пропишаната регулатива од Меѓународната пингпонг Федерација (ITTF), тоа е супер сила на напаѓаат и со голема брзина и може да се направи топката многу ротации, така Што има многу добар коментар од играчите на тенис на маса.Спин : 11.5Брзина : 13Контрола : 12.5Оваа цена е за ЕДЕН rubbers без сунѓер.

DEN 452.64

Kokutaku BLutenkirsche 868 (НАПНАТОСТ, СУПЕР-ВУЛГАРЕН) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

KOKUTAKU BLutenkirsche 868 ( НАПНАТОСТ, СУПЕРВУЛГАРЕН ) Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерKokutaku BLütenkirsche 868 Токио е Нов тип на ЕКСТРАВУЛГАРЕН ЕКСПЛОЗИЈА професионалниот тенис на маса гума со сунѓер...

DEN 545.00 633.60

Оригиналниот XIOM ЕКСТРЕМНИ S тенис на маса сечилото рекети спортски табела тениски рекети затворен спортски чиста дрво брз напад со јамка

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Оригинални XIOM ЕКСТРЕМНИ S тенис на маса сечилотоСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSДебелина : за 6.1 mmТежина : околу 85+ / 5gPly : 7 чиста дрвоОдговараат : Брз напад со јамкаИСКЛУЧУВАЊЕ+Оригиналното пакувањеAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 2893.00 5459.52

Palio Царот Змеј Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

Palio Царот Змеј PipsВо Тенис На Маса Гума Со СунѓерБрзина : 10.5Контрола : 11Еластичност : 11Спин : 11.5Опремени Се Игра : Среден / Краток Маса, Јамка / НападСунѓерот Дебелина : 2.2 mmСунѓерот цврстина е две се движи H4042 , H4244Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина и сунѓерот цврстина, ве молиме порака кога ќе понудата на објектот.

DEN 589.92

Palio HK1997 (HK 1997 ГОДИНА, хонг конг-1997) БИОТЕХНОЛОШКА Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

Palio HK1997 (БИОТЕХНОЛОШКА) PipsВо Тенис на Маса Гума W о СунѓеротТип : 2Страна ЈамкаБрзина : 12.5Контрола : 11.5Еластичност : 11.5Спин : 11.5Цврстина : 3638° / 3941°Сунѓерот Дебелина : 2.2 mmОваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

DEN 553.92

61second ТИ-LM-ST Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

61second LM ST Супер Меки & Супер Вулгарен PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерLM ST е дизајнирана посебно за играчи кои сакаат супер меки и супер вулгарен rubbers, и имаат многу супериорен мекост и ултра tackiness...

DEN 648.48

2 Парчиња Sanwei ДУХ Кратко Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

2 Парчиња SANWEI ДУХ Кратко Мозолчиња надвор Тенис на Маса Гума со сунѓерLingyi pimpleout гума усвојува ослободување на енергија технологија ново истражуван и развиен од страна на Threedimensional Компанија.Нејзината еластичност е голем и брзина е брза, "јадење" топката од страна на спин...

DEN 1180.80

729 Високото Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

RITC 729 ВИСОКОТО PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерВисокотриење превртен гумен прави топката исклучително агресивен! Таа ужива карактеристики на голема вискозност, високо ниво на триење, долго време вискозност одржување, проѕирни мозолчиња и мек и мазен изглед...

DEN 494.40

Sanwei КОД Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер 1.0 mm Црвена

Sanwei КОД Долго Pipsout Тенис на Маса Гума Со СунѓерКод долго гума Код долго гума наследува карактеристични за да бидат светлина и мистериозна од Кинеската традиционална долго гума, уникатен честички се тресат технологија и ultrathin дното кожа структура направи бие топката спин силно; тоа е пресврт на спин, рамни хитови тоа може да се пофали на голема еластичност, се врти и чука брзо; долго pips е како непредвидливи траекторија, за одбрана против циклуси е голема, кога соработува со превртена гума, тоа ќе ги збуни противник и да се произведуваат многу видови на играње тактики со напад и одбрана промени...

DEN 619.00 720.00

Оригиналниот Palio Пијан змеј титаниум мрежа+ двојно јаглерод тенис на маса ножот за брз напад со јамка уредни табела

Добредојдовте на нашиот магазинPalio Пијан змеј титаниум мрежа+ двојно јаглерод тенис на маса ножот за брз напад со јамка уредни табелаСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSДебелина : 6.4 милиметриТежина : CS ≤ за 91g, FL ≤за 93gМатеријал : Титаниум мрежа+ двојно јаглеродБрз напад со јамка во близина на табелаAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 1447.00 2729.76

Palio CJ8000 (БИОТЕХНОЛОШКА) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 36-38)

Palio CJ8000 (БИОТЕХНОЛОШКА) 2Страна Јамка Тип PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерТип : 2Страна ЈамкаБрзина : 9.25Контрола : 10.5Еластичност : 9.5Спин : 11Цврстина : 3638°Дебелина : 2.2 mm / 2.0 mm / 1.8 mmОваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот дебелина, ве молиме порака сунѓерот дебелина кога ќе понудата на објектот...

DEN 538.56