• Ново
Бомба Талент Стандард Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

Бомба Талент Стандард Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

DEN 762.72

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бомба Талент Тензија Стандард Долго Pips-Out Тенис на Маса Гума со Сунѓер
I. Најдобро Решение за проблемот на интеракција помеѓу брзината и контрола
Интеракцијата помеѓу брзината и контрола е никогаш не е решен проблемот на обичните гумаголема брзина, но лоша за контрола; или подобро контрола, но, мала брзина. БОМБА Тензија Гума СеријаБОМБА Талент.Тензија(Внатрешно Висока Енергија Експлозија Тип) се постигнува идеална интеракцијаподготвени брзина+најдобри контрола.
II. Сосема независни од брзина лепак
Внатрешниот висока енергија на БОМБА Талент.Тензија прави гума се задржи постојана експлозивни ефект произведени од НАПНАТОСТ, постигнувајќи вкупно независност од брзината лепак и зачувување на редовни проблеми на користење на лепак. Тоа е се покажа дека : брзина без лепак, Талент.Напнатоста може сама да постигне истиот супериорен ефект како и обичните гума се користи со брзина лепак. Сепак кога се користи заедно со брзина лепак, ефектот од БОМБА Талент.Тензија(Внатрешно Висока Енергија Експлозија Тип) е незамисливо неверојатни.
Тип : Насочуваат Моќ За Контрола
Брзина : 70
Спин : 60
Контрола : 75
Еластичност : +
Внатрешна моќ : +++
Против стареење : ++
Сунѓерот Цврстина : 40-45°
Дебелина : ≤1.3 mm

Особините

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Долго Мозолчиња
Број На Модел На:
Талент (Стандард)
Baseboard Слој Број:
гума со сунѓер
Контрола Средства:
гума со сунѓер
дното:
гума со сунѓер
Продавница број:
ZD0004024

Купувачите избираат и

Sanwei КОД Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер 1.0 mm Црвена

Sanwei КОД Долго Pipsout Тенис на Маса Гума Со СунѓерКод долго гума Код долго гума наследува карактеристични за да бидат светлина и мистериозна од Кинеската традиционална долго гума, уникатен честички се тресат технологија и ultrathin дното кожа структура направи бие топката спин силно; тоа е пресврт на спин, рамни хитови тоа може да се пофали на голема еластичност, се врти и чука брзо; долго pips е како непредвидливи траекторија, за одбрана против циклуси е голема, кога соработува со превртена гума, тоа ќе ги збуни противник и да се произведуваат многу видови на играње тактики со напад и одбрана промени...

DEN 619.00 720.00

61second УМЕТНИК Долго Pips-Out Тенис на Маса Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

ДОЛАРИ 9.75 61second УМЕТНИК Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Без СунѓеротГума само, Без сунѓер, OXУМЕТНИКОТ е нова голема pimple долго гума, и обликот и дел од pimple се во согласност со ITTF стандарди, па тоа има добри карактеристики : 1...

DEN 610.08

Kokutaku BLutenkirsche 868 (НАПНАТОСТ, СУПЕР-ВУЛГАРЕН) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

KOKUTAKU BLutenkirsche 868 ( НАПНАТОСТ, СУПЕРВУЛГАРЕН ) Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерKokutaku BLütenkirsche 868 Токио е Нов тип на ЕКСТРАВУЛГАРЕН ЕКСПЛОЗИЈА професионалниот тенис на маса гума со сунѓер...

DEN 545.00 633.60

Sanwei T88-II (T88 2, T88-2, T88 II) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

SANWEI T88II Тенис на Маса Гума Со СунѓерВисока Брзина Forehand внатрешна Енергија ГумаПо извонредни карактеристика на силен ротација на Кинеската традиционална леплива гума и се исти со моќта на светлината ултра внатрешна енергија сунѓер, T88II станува најдобри брзо закачите јамка тип rubberthat се погодни за пингпонг групи.Брзина : 11Спин : 10Контрола : 10Сунѓерот дебелина : MAXОваа цена е за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

DEN 483.00 561.60

Palio Царот Змеј Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

Palio Царот Змеј PipsВо Тенис На Маса Гума Со СунѓерБрзина : 10.5Контрола : 11Еластичност : 11Спин : 11.5Опремени Се Игра : Среден / Краток Маса, Јамка / НападСунѓерот Дебелина : 2.2 mmСунѓерот цврстина е две се движи H4042 , H4244Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина и сунѓерот цврстина, ве молиме порака кога ќе понудата на објектот.

DEN 589.92

Оригиналниот Епоха KingRoc тенис на маса гума сурова гума табела тениски рекети рекети спортски економски енергија

детали за производотОригиналниот Епоха King Roc тенис на маса гумаСурова гумаБрзина : 90Спин : 80Контрола : 80Цврстина : 3841во близина на табелата брз нападПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеНа прв еден вид на бомба тргна на внатрешниот енергетски лепак!Тоа содржи супер брз лепак ефект! Целосно да се ослободи од зависноста на брз лепак!БОМБА БОМБА може да се постави на гума kunpeng King Roc третата генерација наВнатрешни еластична Еластичност : + +Внатрешна енергија содржина на Внатрешна моќ : + + +Стареењето отпор Против стареење : + +У некогаш заеднички сет на лепак не можеше да го реши проблемот, таму е брзина и контрола на односот помеѓу едни со други...

DEN 517.00 975.84

Palio CJ8000 (БИОТЕХНОЛОШКА) Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 36-38)

Palio CJ8000 (БИОТЕХНОЛОШКА) 2Страна Јамка Тип PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерТип : 2Страна ЈамкаБрзина : 9.25Контрола : 10.5Еластичност : 9.5Спин : 11Цврстина : 3638°Дебелина : 2.2 mm / 2.0 mm / 1.8 mmОваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот дебелина, ве молиме порака сунѓерот дебелина кога ќе понудата на објектот...

DEN 538.56

Оригиналниот Xiom Strato тенис на маса сечилото рекети спортски затворен спортски xiom табела тениски рекет Кинески Чемпрес сечилото

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Оригинални Xiom Strato тенис на маса сечилотоСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSДебелина : за 6.8 mmТежина : околу 85+ / 5gPly : Чемпрес + енергија јаглерод + пауловнија + јаглерод + чемпресОдговараат : брз напад со јамкаОригиналното пакувањеAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 5425.00 10236.96

729 Високото Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

RITC 729 ВИСОКОТО PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерВисокотриење превртен гумен прави топката исклучително агресивен! Таа ужива карактеристики на голема вискозност, високо ниво на триење, долго време вискозност одржување, проѕирни мозолчиња и мек и мазен изглед...

DEN 494.40

Palio CJ8000 Светло & Брз Тип Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

Palio CJ8000 Светло & Брз Тип Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерСунѓерот Дебелина : 2.2 mmСунѓерот Цврстина : 3841°На rubbers користите два различни пакет, пакет може да бидат различни, на rubbers се исти.Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

DEN 460.80

Галакси YINHE Yinhe Предизвик Класичен CS9 Тенис на Маса Сечилото

ДОЛАРИ 9.75 Галакси Yinhe Предизвик Класичен CS9 Тенис на Маса СечилотоТип : брз Напад / ЈамкаБрзина : 9Контрола : 9Ply : 9Дебелина : околу 5.7 mm±0.2 ммВистинска Тежина : околу 94g±5gСе справи со : Shakehand(долга рачка)FL, Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН нож.Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак : 1...

DEN 3609.12

KTL Странец Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот)

KTL Странец Долго Pipsout Topsheet ГУМА (Не сунѓерот), OX,НОВО!!!Гума само, Без сунѓеротСтранец е одличен нов долго pimple гума развиена од страна на KTL.Странец е измамен квалитети кои ќе предизвика топката да имаат случаен пат на патување, како и случаен спин...

DEN 600.00

Свет 999 Снабдување Кина Националниот Тим Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер

Свет 999 Снабдување Кина Националниот Тим Pipsво Тенис на Маса Гума Со Сунѓер ITTF одобрениМа Lin и Конг Linghui само го користи овој врвот на состојба и сунѓер е специјално дизајнирана и произведена од страна Свет компанија...

DEN 995.00 1156.80