• Ново
Европската Британски Стил На Табела Тркач Поставите Полиестер Памучна Крпа Двојно Deers Plaid Моделот Табела Мат И Маса Божиќ Тркач

Европската Британски Стил На Табела Тркач Поставите Полиестер Памучна Крпа Двојно Deers Plaid Моделот Табела Мат И Маса Божиќ Тркач

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Материјал : Полиестер Памук
Шаблон Тип : Двоен Срни
Табела Тркач
Големина : 33*145cm 33*180cm 33*210cm 33*240cm 33*46cm
Тежина : 160g 200g 240g 300g 50g
За миење : 40 степени топла вода да се измијат, не кајгана, не дехидрација сушење, сушење директно, може да ironingwith умерена температура.
Не сува чиста!

Особините

Стил:
Dobby
Големина:
33 x 145cm Runner, 33 x 180cm Runner, 33 x 210cm Runner, 33 x 240cm Runner, 33 x 46cmx4 Mat, 33 x 46cm Mat
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Техника:
Плетени
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Дома,Хотел
Шема:
Извезена

Купувачите избираат и

XYZLS 40x170cm Божиќ Везени Табела Тркач Мат Tablecloth Божиќ Знаме Дома Партија Оркестарот Црвена Маса Тркачи 1PC

XYZLS 40x170cm Божиќ Везени Табела Тркач Мат Tablecloth Божиќ Знаме Дома Партија Оркестарот Црвена Маса Тркачи 1 PCОпис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : полиестер ткаениниГолемина : 40x170cmПакет се вклучени : 1 парче табела тркачAnswer : ___________________________ Note : 13cm грешки се дозволени поради прирачник за мерењеAnswer : ___________________________ Note : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

DEN 530.88

Црвена боја свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација трговија на големо

свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација на големо Состав Сатен Големина 30x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции СјајнаМногу сјајна Картон тежина 22kgs (300 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 недели

DEN 48.00

Пурпурна боја со висок квалитет сатен табела тркач свадба за лен табела ги опфаќа moderm партија и свадба декорација трговија на големо

свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација на големо Состав Сатен Големина 30x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции СјајнаМногу сјајна Картон тежина 22kgs (300 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 недели

DEN 48.00

Небото сина боја свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација трговија на големо

свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација на големо Состав Сатен Големина 30x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции СјајнаМногу сјајна Картон тежина 22kgs (300 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 недели

DEN 48.00

Тифани боја сатен табела тркач свадба декорација за модерен свадба партија хотел банкет декорација табела тркач трговија на големо

свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација на големо Состав Сатен Големина 30x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции СјајнаМногу сјајна Картон тежина 22kgs (300 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 недели

DEN 48.00

2 ПАРЧИЊА 30cm*108cm Луксузни Чипка Burlap Табела Тркач Свадба Партија Табела Декорација Лен Дома резерви Табела Тркачи

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Боја : Каки Burlap+Бела Чипка Materiel : Природни hessian Burlap и Чипка Димензии : 30cm108cm Пакет се Вклучени : 1x Burlap Чипка Табела Тркач Забелешка : ве Молиме овозможи 1~3мм прирачник за грешка при мерење, ви благодариме!

DEN 874.00 960.00

Класичен Британски знаме табела тркач / вечера табела мат / tablecloth табела декорација лента мат за Божиќ/отворено место мат

метарДетали За ПроизводотВе молиме Забелешка : Ако не марк перници, цената е за перница опфаќа само !1 Сите pillowcases / табела тркач во нашата продавница може да се прилагоди, вие би можеле да додадете или change image (смени слика, цитат, боја на неа, ако сакате...

DEN 192.00 239.52

Црна боја свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација трговија на големо

свадба маса тркач декорација сатен табела тркач за модерна партија дом хотел банкет декорација на големо Состав Сатен Големина 30x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции СјајнаМногу сјајна Картон тежина 22kgs (300 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 недели

DEN 48.00

партија декорација табела тркач,сатен табела тркач,врба зелена свадба,банкет,хотел и на партиските декорација 30x275cm големина сатенски

Сатенски Табела тркач за свадба масисвадба декорација табела тркачРазни бои опција Состав Сатен Големина 30x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции Сјајна Многу сјајна Картон тежина 22kgs (300 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 35 дена Fedex време на испорака 57 дена Кина пост испорака 26 недели

DEN 48.00

Дома Табела оркестарот Placemat Чај Западен душеци кафе на Маса знаме Медитеранот Елитното Шарени Sequins Табела знаме Едноставен модерен

[Име] Минималистички модерна геометриски печати табела runner [Материјал] Крои Sequins [Size] 32 *180 CM / 32 *200 CM / Прилагодите ве Молиме Имајте во предвид : 1.Рачно изработени може да биде 12cm отстапување постои...

DEN 936.00 1247.52

Модерната Табела тркач Со Tassel Свадба Хотел Банкет Партија Дом Луксузни Печати Памук, Лен трпезарија Табела Тркач Декорација

Модерната Табела тркач Свадба Хотел Банкет Партија Дом Луксузни Печати Памук, Лен трпезарија Табела Тркач Декорација трговија на ГолемоУбава Печати Табела Тркач Со Tassel.Двоен Слој Направен,Значи Два Ткаенини Шие Заедно Да Се Направи Една Табела Тркач.Железо Слободни.Рака Мие Само,Не Shrinke По Миење.Бојата Не Исчезнат.Може Да Се Користи За Долго Време...

DEN 504.00

Небото сина боја партија декорација кристал organza табела тркач свадба,банкет,хотел и на партиските декорација 30x275cm големина трепет

Organza Табела тркач за свадба масисвадба декорација табела тркачРазни бои опција Состав Organza Големина 30x275cm Работ Крои заврши работ Боја Различни бои опција Сјајна Не сјајна Картон тежина 22kgs (400 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 57 дена Тежина 50 Grams по парче

DEN 38.40

275 x 30cm Burlap Табела Тркач Селски Чипка роуз свадба партија Јута Оркестарот Hessian Гроздобер Tablecloth Покрие крпа Сет Чај

Пакување Листа 1 x Burlap Табела Тркач Објект специфичности : 1 Боја : Каки 2 Материјал : Burlap + Чипка 3 Димензија : 275 x 30cm / 108.27 x 11,8 во (L x W) 4...

DEN 437.00 546.24

Бесплатен Превозот Гроздобер Burlap Чипка Hessian Табела Тркач Природни Јута Земја Партија Свадба Декорација Природни Burlap Лента

wyприклучокstartЖешка Стока$66$25$250$20$29.9$4.99$30$2wyприклучоккрајзапочнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаМатеријал : ЛенБоја : како на сликата шоуГолемина : 30x275cmГроздобер стил природни обоени лента.100% природни јута hessian за материјалот.Овој убав квалитет на лента, ја прави лак изгледа многу елегантна како акцент за било занает проекти, занает резервации, подарок wrappings, лакови.Можете да DIY, големината може да биде произволно намали, оваа лента е совршен завршувањето на допир за завиткување подароци и свадбауслуги итн.

DEN 475.20

Памук Пастирски Стил на Табела Тркач Бели Цвеќиња Везени Табела Покрие Dustproof Табела Знаме за Дома Партија Декорација

modname=ckeditorКуршум точка : Материјал : 100% ПамукГолемина : 30x140cm, 30x180cm, 30x200cm, 30x220cmОдберете висок квалитет на Памучна ткаенина, таписерии изработка, обезбедување на квалитетMultifuntion : Декорирани за јадење или кафе на маса, бар, ноќни кабинети, ТВ кабинет и салон Опис : Пакет : 1 Buc Табела ТркачЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

DEN 410.00 431.52

На високо-одделение кафе на маса знаме,табела декоративна ткаенина,табела тркач

Пакување : 1pcs / многу;(Други додатоци не се вклучени) Забелешка : табела знаме намали со рака , така постојат 05cm грешка,ако предвид тоа,ве молам не го оставајте цел.

DEN 2614.00 2810.88

10pcs YHR05 burlap и чипка табела тркач за било настани декорација, прилагодена големина на располагање

Burlap и чипка табела тркач, елегантен и фенси, за било какви настани, забава и свадба.НАШАТА УСЛУГА Цена услови : ФОБ Ningbo Кина normall, или други консултации Квалитетот на стоката : 100 ОТСТО Сосема Нов, висок квалитет во КК...

DEN 2832.00