• Ново
Европската Луксузни Маса Крпа Поставен Кинески Национален Цвет Везени Peony Табела Перница И Назад Перница Дома И Хотелски Оркестарот

Европската Луксузни Маса Крпа Поставен Кинески Национален Цвет Везени Peony Табела Перница И Назад Перница Дома И Хотелски Оркестарот

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Материјал : Полиестер Памук
Шаблон Тип : Peony
Табела Платно
Големина : 14 5*195 см 14 5*245 cm
Стол Перница : Пренослив и Со PP Памук Внатре
Големина : 44*44 CM
Назад Перница : Пренослив и Со PP Памук Внатре
Големина : 45*45СМ
За миење : 40 степени топла вода да се измијат, не кајгана, не дехидрација сушење, сушење директно, може да ironingwith умерена температура.
Не сува чиста!

Особините

боја:
Пинк
Спецификација:
145 x 195cm Cloth, 145 x 245cm Cloth, 44 x 44Chair Cushion, 45 x 45Cushion Cover, Cushion with Inner
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Плетени
Големина:
145*245CM
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Извезена
Функција:
Кинески Стил Шема
Обликот:
Правоаголни

Купувачите избираат и

WINLIFE Бохемски Национално Ветер Декоративни Табела Ткаенина, Памук, Лен Чипка Tablecloth Трпезариска Маса Покрие Кујна Дома Декор

Пад На Превозот ПоддршкаМатеријал : Памук, ЛенИмајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети...

DEN 216.00 287.52

Топла продажба памук правоаголна tablecloths Eropen стил супер квалитет маса крпа за свадби хотел кујна Божиќ маса маска

Топла продажба памук правоаголна tablecloths Eropen стил супер квалитет маса крпа за свадби хотел кујна Божиќ маса маскаПроизвод ЕкранотПревозот

DEN 361.00 707.52

Maple leaf серија печатени жакард маса крпа, катедрата покрива, маса крпа стол перница поставува предмети за Домаќинството

Европската врвот одделение маса крпа, чипка везови растворлив во вода, чаир перница, катедрата покрива, маса крпа стол перница поставува парчеЈадете стол перница / стол покрие / antependium костуми, Европската aristocrat серија печатени маса крпа, фабрика директни продажби парчеЈадете стол перница / стол покрие / antependium костуми, Европа тип љубовни чувства на памук вежба маса крпа, фабрика директни продажби парчеЧипка табела памучна крпа, корејски печатени памук јадат клупа и стол покритие, маса крпа стол перница поставува парчеНови luxuriant стил маса крпа, чаир перница, катедрата покрива, маса крпа стол перница поставува предмети за Домаќинството парчеКрпа уметност Европската везени маса крпа, катедрата покрива, маса крпа стол перница одговара на предмети за Домаќинството парчеЈадете стол перница / стол покрие / antependium костуми, Европската aristocrat серија печатени маса крпа, фабрика директни продажби парчеЈадете стол перница / стол покрие / antependium костуми, Европската aristocrat серија печатени маса крпа, фабрика директни продажби парчеОпис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба...

DEN 4704.00

Топол Печат ПВЦ Пластика Tablecloth Печати Водоотпорен и Oilproof Маса Крпа Европската Градина Маса Место Мат Мулти-функција

Топол Печат ПВЦ Пластика Tablecloth Печати Водоотпорен и Oilproof Маса Крпа Европската Градина Маса Место Мат Мултифункцијаголемина : 75x120 cmТемпературата опсег : 30°C~190°C Пријателски потсетување : 1.Прирачник за мерење на 14cm грешка е дозволиво,тежина за 00.3 кг грешка е дозволиво 2.Бидејќи долго растојание транспорт проблем,ќебе ќе биде малку капакот ,не е така рамен како на слика 3.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.

DEN 628.32

WLIARLEO Tablecloth Прашина-доказ Полиестер Tablecloth Луксузни Зголеми Флорални Печатени Свадба Декорација Табела Покрие manteles став меса

WLIARLEO Tablecloth Прашинадоказ Полиестер Tablecloth Луксузни Зголеми Флорални Печатени Свадба Декорација Табела Покрие manteles став месаКако да го одберете tablecloth sise : Круг Tablecloth димензии : Дијаметар + Tablecloth droop x 2Табела висина генерално е 75см : 1.Tablecloth половина droop 3040cm најдобри .2.Tablecloth целосна droop 70cm Најдобри ,5cm од земјата .Површината Платно : А + Droop (околу 30cm40cm)*2Под Платно : А + Целосна Droop (Општо Табела Heigt За 75см , ПолнDroop За 70cm) *2Тежина : 250g / ㎡Топлина Совети : големината е Tablecloth,Не Маса големина,ве Молиме да не купи погрешно.Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

DEN 782.00 1421.76

Дома Декор Пастирски Стил На Растенијата Шема Декоративни Табела Ткаенина, Памук, Лен Tablecloth Трпезариска Маса Покритие За Кујна

Табела Големина Делокруг на примена85x85cm 4555cm Чај маса Фрижидер 32inch ТВ Ноќни шкафот110x110cm 6075см Чај маса 4042inch ТВ110x140cm 6075см Чај маса 60110cm Правоаголна Маса140x140cm 100110cm Чај маса 4347inch ТВ 80100cm Плоштадот Табела140x180cm 125140cm Правоаголник Чај маса 120130cm Правоаголна Маса140x200cm 150160cm Правоаголник Чај маса 140150cm Правоаголна Маса140x230cm 170190cm Правоаголник Чај маса од 160180cm Правоаголна МасаReminder Handmade, не може да биде 12cm отстапување постојат[xlmodel][фото][0000]Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

DEN 808.00 877.92

PANFELOU Медитерански стил крем-боја поезија Ајфеловата Кула кујнската маса крпа чај маса крпа покрие крпа платно

Среќен денот на вљубените!Добредојде! Ве молиме забелешка : mostimportant:Оваа стока вклучуваат само на маса крпа~Не ги вклучуваат перница маска 1.Ова е маса крпа 2.Материјали и процеси : задебелување имитација памук, лен ткаенини, добар квалитет, увезени печатење машини, добар квалитет 3...

DEN 426.00 835.20

2017 Ананас едноставна црна и бела маса крпа кафе на маса круг tablecloth

2017 Ананас едноставна црна и бела маса крпа кафе на маса круг tablecloth​Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

DEN 1849.00 2010.24

Емулација свила скапи маса крпа, чаир перница, катедрата покрива, маса крпа стол перница поставува

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата...

DEN 7104.00

Висок Квалитет на Памук густа маса крпа персоналните цртан филм диносаурус деца маса крпа

Висок Квалитет на Памук густа маса крпа персоналните цртан филм дино saur деца маса крпаКако да се Изберете Големина?Tablecloth должина=табела должина+доделување на должината*2Tablecloth width=табела ширина+доделување на должината*2Забелешки : 1.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел, како што може да даде добар попуст.2.Ако сакате да се измеша нарачки,pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.3.Ако вашата земја не е во листата на Aliexpress за Кина Пост Воздухот,pls контактирајте со нас.Ќе треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPSот,Fedex со freigh на ваш трошок.За нас1.Вашето задоволство,Нашата цел.2.Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби.Превозот : Ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Chinapost воздухопловната, кој ќе чини 2040 за повеќето Азиските и Европските земји...

DEN 763.00 1495.20

Памук, Лен Маса Крпа Земја Стил Мапата Печатени Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth Дома Декорација за Кујна

modname=ckeditorИме : Квалитет лен tableclothМатеријал : Памук и ленСтил : map, кулаТехнологија : животната средина печатење и боењеКарактеристики : Одберете висок квалитет на памук и лен ткаенини, таписерии изработка, обезбедување на квалитет, оваа позадина стил да се пробие на повеќе традиционални елементи на мапата, кула за креативни, уникатен стил на публицитет, позадина убава мода, се сече картичка заштита на животната средина, се Носат, влага пропустливост и други карактеристики.

DEN 273.00 287.52

WLIARLEO Пастирски Tablecloth Едноставна Правоаголна Зелена Plaid Печатени Трпезариска Маса Партија/Home Табела Покрие tableclothes декорација

WLIARLEO Пастирски Tablecloth Едноставна Правоаголна Зелена Plaid Печатени Трпезариска Маса Партија / Home Табела Покрие tableclothes декорацијаКако да го одберете tablecloth големина?Правоаголник : 60x60cm 100g ; 90x90cm 200g90x140cm 300g ; 120x120cm 350g120x140cm 400g ; 120x160cm 450g120x180cm 500g ; 140x140cm 450g140x160cm 520g ; 140x180cm 580g140x200cm 650g ; 140x220cm 700g150x210cm 720g ; 160x160cm 590g160x200cm 720gГолемина можеби 12 см грешка поради рака мерка, боја можеби отпадоци различни, поради монитор.Ви благодариме за разбирањето.Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

DEN 447.00 812.16

Јапонија Стил Памук, Лен Tassel Маса Крпа Правоаголна Работ Tablecloth Писмо Печатени Dustproof Табела ги Опфаќа toalha де меса

Пакет се вклучени : 1 парче маса крпа Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 811.00 954.24

33x180cm Црвена сина велика БРИТАНИЈА Земја Знаме Табела Тркач Селски Гроздобер Памук, Маса тркач Оркестарот Свадба Hessian Tablecloth Партија B416

Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани купувачот пријател, оваа цена е само табела тркач цени, не содржат било кој друг производ, ве молиме да не се разбереме погрешно, ви благодариме! 33x180cm Црвена сина велика БРИТАНИЈА Земја Знаме Табела Тркач Селски Гроздобер Памук, Маса тркач Оркестарот Свадба Hessian Tablecloth Партија B416Спецификација : Материјал : ПамукСтил : табела тркачБоја : како на сликиГолемина : види големина опцијаТежат : 200gзатворете ги Видите : Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизностПревозот и ракувањето со политикаСо цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.За Превозот време.ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days.Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.ако брод преку DHL, Fedex, UPSот, го испорача време е околу 3~7 денаПлаќањеБезбедноста на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!Сервисот За ПолитикаНие сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.

DEN 610.00 641.76

3D Tablecloth Цртан филм Црвено Печурки Замокот Шема Полиестер, Водоотпорен Згусне Правоаголна Свадба Вечера Маса крпа производство на Текстил

1.Спецификации : Tablecloth Бренд : SenisaihonПроцес На Производство : Прилагодено Серија TableclothМатеријал : Задебелена ПолиестерБоја Шема : Разни моделиПечатење Процес : Дигитално ПечатењеМоделот Печатење : ЕденДвострано ПечатењеTablecloth Ефект : Водоотпорен OilproofЗа Големина : Прирачник за Мерење Намали Околу ± 3cm2...

DEN 249.00 408.00

WLIARLEO Круг Tablecloth Печатени Свадба Маса крпа coverFor Банкет Црвено Виолетова Oilproof Јадење tablecloth manteles став меса

WLIARLEO Круг Tablecloth Печатени Свадба Маса крпа cover For Банкет Црвено Виолетова Oilproof Јадење tablecloth manteles став месаКако да го одберете tablecloth sise : Круг Tablecloth димензии : Дијаметар + Tablecloth droop x 2Табела висина генерално е 75см : 1.Tablecloth половина droop 3040cm најдобри .2.Tablecloth целосна droop 70cm Најдобри ,5cm од земјата .Површината Платно : А + Droop (околу 30cm40cm)*2Под Платно : А + Целосна Droop (Општо Табела Heigt За 75см , ПолнDroop За 70cm) *2Тежина : 250g / ㎡Топлина Совети : големината е Tablecloth,Не Маса големина,ве Молиме да не купи погрешно.Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

DEN 734.00 1334.40

Полиестер-памук Крпа Везени Мода Ресторан Маса Крпа Пастирски Стил Tablecloths Кафе Маса Крпа Чај Маса Крпа

Полиестерпамук Крпа Везени Мода Ресторан Маса Крпа Пастирски Стил Tablecloths Кафе Маса Крпа Чај Маса Крпа Покрие ПлатноПроизводот Се Покаже : Политики и Планови за Плаќање 100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата...

DEN 475.00 632.64