• Ново
Сосема Нова Мода Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Бар Кристал Двојно Топката Папокот Тело Пирсинг Накит

Сосема Нова Мода Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Бар Кристал Двојно Топката Папокот Тело Пирсинг Накит

DEN 441.60
DEN 420.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
DQK1101
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Пол:
uxisex
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

бесплатен превозот илузија измамници earring 30pcs Нерѓосувачки Челик мешани бои Месинг стави на запалената ласерски сече уво пирсинг лажни приклучоци

*Detial1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.30 компјутери / многу3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници,lllusion пирсинг4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : Месинг стави на запалената , o прстен , сребрена боја,ласерски сече8.големина : 1.2*6*5 / (6*10)мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати12.пакување : а) сребрена 30pcsб) црна 30pcsв) злато 30pcsг) мулти сребрена , црна,златна 10pcs / боја* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

DEN 652.00 652.32

1Pc Висок Квалитет Златна циркон Капки папокот Прстен Секси Папокот Тело Пирсинг Бесплатен превозот

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многу1 Pc Висок Квалитет Златна циркон Капки папокот Прстен Секси Папокот Тело Пирсинг Бесплатен превозот Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Тело Пирсинг Накит Материјал : Алуминиум Боја : Злато Количина : 1pc Големина : 8.5*0.7 cm / 3.340.27"

DEN 68.00 78.24

Showlove-2 парчиња Акрилик да се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Уво Plug Носила Проширувач Тело Пирсинг Накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Црвена *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

PINKSEE 2 ПАРЧИЊА Хируршки Челик Цвет Кристал CZ Носот Прстени 20G Завртката Свртување Студ Прстен Тело Пирсинг Накит За Жените

Опис 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на сликиГолемина : Бар кол 1mm Кристал Кол 4mmСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПакет се вклучени : 2 парчиња1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Производи ПокажеНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПлаќање1...

DEN 62.00 80.16

2 парчиња, изберете големина на 5-18mm Мода трговија на Големо Скок уво тунелот панк Занитвам Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач

2 парчиња, изберете големина на 620mm Мода трговија на Големо СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА уво тунелот панк половината тапан Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња, изберете големина на 625мм Мода трговија на Големо око, уво тунелот панк Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња / број 416mm Јасно Циркон Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Месо Уво Тунели Приклучоци,Уво Мерачи за Полнење,Проширувач Носила многупарчиња / многу1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче

DEN 85.00 95.04

Шарм титаниум бои 1 пар 1.2*6*4/8мм зајакот хируршки Нерѓосувачки Челик уво tragus пирсинг earring бесплатен превозот

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.пакување : 1 Пар / многу бојата како што сликите покажуваат засвири!3.Тип : trague пирсинг , пирсинг на тело , тело накит earring4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : зајакот8.големина на : 1.264 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

DEN 71.52

Showlove-8pcs Нови Desgin Месинг Бакар Уво Тунелот Приклучоци Пирсинг Еден Одблесокот Проширувач Носилки Мерач Earring Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : Месинг, Бакар*Бруто Тежина : 142g*Големина : 10мм25мм, Chossable*Боја : Бакар*Ова Многу вклучувајќи : 4 Pairs, 1pair по собата, големината треба да изберат*Гаранција : 12 месеци гаранција*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачатеДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 623.52

Брадавица Пирсинг Трендовски Секси Barbell Shield Брадавица Прстени Полиран Тело Лажни Пирсинг Накит Tragus ' Рскавица Barbell Обетки

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 103.00 114.72

TOPGRILLZ Еден Крст Заби Grillz Жолто Злато Боја Галвански Кучешки Еден Заб Скари Горниот дел од Хип Хоп Топ Песјаци Шупливи Скара

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност...

DEN 192.00 239.52

Моден Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Barbell Dangle 3 Боја Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Компанијата воведе : Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.Ние испорака на производи толку брзо .ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .Можете да ме контактирате на email,можеме да соработуваме ,ви благодариме

DEN 700.00 737.28

316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Усна Прстени Пирсинг Labret Бар Со Досадна полски Топката Studs Percing Labret Усна Studs Тело Накит

316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Усна Прстени Пирсинг Labret Бар Обложено Со Злато Топка Studs Percing Labret Усна Студ Тело НакитКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Злато и челик Големина : 1.2*10*3мм Камен Боја : како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 77.00 90.24

Showlove Пар Брадавица Прстени Не-Пирсинг Клип На Брадавица Прстен Тројно Ѕвезда Брадавица Обрачот Пирсинг Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : 316l хируршки челик, имплант одделение+++ААА CZ Гем*Бруто Тежина : 25g*Боја : Сребрена*Мерач : 14 G / 1.6 mm*Бар Lengh : 14mm*Desgin : фитили ѕвезда*Ова Многу вклучувајќи : 2 парчиња / многу*Пакување : 1pcs со Opp Вреќа, вкупно 2 парчиња*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 162.72

18Pcs/многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Колекции Уво Tragus Пирсинг на Тело Jewlery Микс Големина

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 18 Pcs / многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Лента Пирсинг на Тело JewleryОпис : 1)Тип : Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки 2)Материјал : акрилик 3)Големина : Уво expender приклучоци големина : 1.6 2 2.5 3 4 5 6 8 10мм lenght : околу 3056mm 4)Количеството : 18pcs(микс големини случајно испорака) 5)Конверзија : 1 инчи=25.4 mm / 1mm=0.0393 6 инчи)боја : види слика Пакување : 18 Pcs во кесаBC73 ABC73 BBC73 CBC73 DBC73 EBC73 FBC73 GBC73 HМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Barball Јазик Прстени Уво Пирсинг Студ Прстени Тело Накит Пирсинг Tougue многупарчиња / многуМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Men Women многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Носот Прстени У Облик на Нос Прстени И Studs Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Скок Носот Прстени У Облик на Нос Прстен И Студ Уво Прстени Усна Пирсинг Labret Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Пирсинг Поморски Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Јазик Прстен Акрилик Скок Јазик Уво Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу Хируршки Акрилик Скок Усна Пирсинг Labret TragТело Пирсинг Накит Носот Студ Прстени

DEN 142.00 162.72

10 Бои Бела/Жолто Злато Боја ААА+ Циркон CZ Цвеќиња Пирсинг на Тело Накит Bijoux Мода папокот Прстен за Жените Партија

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бела / Жолто Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 13мм за Грешка.2...

DEN 184.00 335.52

Showlove-1pairs Сини Кристал се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Акрилик Plug Уво Проширувач Уво пирсинг на Тело накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Сина *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

Showlove Кутија На 40Pcs Нови 316L Хируршки Челик Лажни Пирсинг на Нос Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот Студ

*100% Сосема Нов*Без Штета за Човечкото Тело*Стил : Носот Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот*Материјал : 316l Хируршки Челик*Метална Боја : Опционални(Aaaorted,Сребро,Злато,Црна)*Мерач : 16g / 1.2 mm*Прстенот со Дијаметар : Choosable(6mm,8mm,10мм,12mm)*Големина : Опционални(1.2x6mm,1.2x8mm,1.2x10mm,1.2x12mm)*Пакување : 40 Компјутери*Професионални Пакување за да се заштити вашата предметиПлаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

DEN 546.72

2 парчиња Црно Белата Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo, Симпатична Брадавица Прстени Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon

Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo Брадавица Прстени Лето Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon1...

DEN 95.04

1pc Нерѓосувачки Челик Злато Сребро Црна Боја Веѓа Прстени Рака Ноктот Уво Tragus Черепот Ноктот StudBody Пирсинг Накит

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро Злато ЦрнаГолемина : Одговара на повеќето луѓеПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Компјутер тело Накит (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

DEN 78.00 105.60

16pcs/многу Бесплатен Превозот 8 големини 5-18mm сина боја Мода Двојно Разгореа Тунел со Внатрешноста Завртка Уво Plug Месо Тунелот УВ

големина : 5mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm 2 парчиња секоја големина, ако изберете голема големина, цена е повисока, ве молиме контактирајте со нас пред да ја плати цел.испрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 648.00 719.52

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и Женски

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и ЖенскиОпис : Состојба : 100% Нов рачно изработени модни накитМатеријал : АкриликБоја : ЦрнаПакет : 1 парГолемина : 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.2.Како крупен ги преземат слики, слики е зголемена, Детални димензии ве молиме погледнете го објектот за опис.

DEN 48.00 50.88

Нова Панталони Синџир Жан Синџири Со Исус Парче Крстот Шарм 64cm Панк Половината Бело, Жолто Злато Боја Спречување на Синџир За Мажи 2017 BC2319

Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани За Жените Подарок 18 K Злато / Платина Позлатен Ѓердан трговија на Големо Циркони Мода Накит P166Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани Циркони Стил : мода накит боја синџир Материјал : животната средина легура Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 наслика синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаКупи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следнава сликаБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 480.00 799.20

Моден Градиенти Боја Папокот Пирсинг Прстени 14g Папокот Пирсинг Бар Накит Кристална Топка папокот Прстени За Жените/Девојка

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Pendant Големина на : 1.6*10*6 / 12mm Кристал Боја : 6 бои,како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 173.00 240.48

1piece Просторни 3D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha

цената е за едно парче, ако сакате 1 пар, ве молиме да се купи 2 парчиња,ви благодаримеиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 94.00 104.64

НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ Златна боја СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ Синџирите за НАКИТ 3 БОИ WRB10

НОВ СТИЛ НА МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ ТЕЛО СИНЏИРИТЕ ЗА НАКИТ 3 БОИ WRB10ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 3311.52

нови пристигнување уво пирсинг лажни earring 1 ПАР хируршки Нерѓосувачки Челик диносаурус шема ласерски сече лажни приклучок

*Детали1.материјали : хируршки нерѓосувачки челик2 Пакување : сребро 1 Пар / многуцрна 1 Пар / многузлато 1 пар / многу3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : диносаурус , o прстен , сребрена боја,ласерски сече8...

DEN 157.92

1PC Челик Стрелка Директно Barbells Опал Камен Уво Tragus ' Рскавица Хеликс Обетки Индустриски Пирсинг Barbell Брадавица Прстен

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 125.00 138.72