• Ново
Бесплатен Превозот Мода Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Сини Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

Бесплатен Превозот Мода Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Сини Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

DEN 671.52
DEN 638.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!
Известување
Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни производи,повеќето повластен цена.Како ви благодариме,ние ви даде подароци.Ако постои различна боја производи,може да се меша бојата,ве молиме оставете порака.Се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница.Ви благодариме!

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Број На Модел На:
DQK980
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Is_customized:
yes

Купувачите избираат и

бесплатен превозот илузија измамници earring 30pcs Нерѓосувачки Челик мешани бои Месинг стави на запалената ласерски сече уво пирсинг лажни приклучоци

*Detial1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.30 компјутери / многу3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници,lllusion пирсинг4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : Месинг стави на запалената , o прстен , сребрена боја,ласерски сече8.големина : 1.2*6*5 / (6*10)мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати12.пакување : а) сребрена 30pcsб) црна 30pcsв) злато 30pcsг) мулти сребрена , црна,златна 10pcs / боја* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

DEN 652.00 652.32

ТЕЛОТО ПАНК 6 Бои Брадавица Пирсинг Трендовски Секси 14g Индустриски Barbell Срце облик на Опал Брадавица Shield Прстени

6 Бои Трендовски Секси Barbell Срце облик на Опал Брадавица Прстени Полиран Тело Пирсинг НакитНерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот НакитБесплатен Превозот EПакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100 Опис : Предмет : Брадавица Прстени Точка Законик : NP007 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 14g Количина : 1 Pair Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др...

DEN 202.00 215.04

2 парчиња, изберете големина на 5-18mm Мода трговија на Големо Скок уво тунелот панк Занитвам Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач

2 парчиња, изберете големина на 620mm Мода трговија на Големо СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА уво тунелот панк половината тапан Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња, изберете големина на 625мм Мода трговија на Големо око, уво тунелот панк Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња / број 416mm Јасно Циркон Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Месо Уво Тунели Приклучоци,Уво Мерачи за Полнење,Проширувач Носила многупарчиња / многу1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче

DEN 85.00 95.04

2 ПАРЧИЊА Силиконски Уво Приклучоци Tear Drop Приклучоци и Тунели Уво Проширувач Уво Приклучоци Мерачи Обетки Носилки Секси Тело Накит пирсинг

2 ПАРЧИЊА Силиконски Уво Приклучоци Tear Drop Приклучоци и Тунели Уво Проширувач Уво Приклучоци Мерачи Обетки Носилки Секси Тело Накит пирсингГолемина : 8мм,11m,13mm,16mm,19mm,22mm,24mm,27mm,29mm,33mmБоја : Црна , БелаПакување : се Продаваат како 1 Пар

DEN 25.00 27.36

Брадавица Пирсинг Трендовски Секси Barbell Shield Брадавица Прстени Полиран Тело Лажни Пирсинг Накит Tragus ' Рскавица Barbell Обетки

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 103.00 114.72

бесплатен превозот илузија измамници 20pcs 1.2*6*8/8мм Нерѓосувачки Челик двојно страна капка масло ветерници пирсинг лажни приклучоци

1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.20 компјутери / многу стил како на слика покаже засвири3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници,lllusion пирсинг4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.боја : челик боја7.стил : ветерници ,двојно страна ги кородираат потоа капка црно масло8.големина на : 1.2*6*8 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати12.пакување : а) мешан 2 стилови , секој стил 10pcs !* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

DEN 575.52

1PC Челик Стрелка Директно Barbells Опал Камен Уво Tragus ' Рскавица Хеликс Обетки Индустриски Пирсинг Barbell Брадавица Прстен

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 125.00 138.72

Моден Тело Jewelrys Кристал Единствен Цвет Dangle Копчето Barbell папокот Прстени,Секси Хируршки Челик Бесплатен превозот BLE525

1 Тип : Папокот Накит2 Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик & Цинк Легура & Кристално3 Боја : Како на фотографии покажуваат4...

DEN 52.32

1piece Просторни 3D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha

цената е за едно парче, ако сакате 1 пар, ве молиме да се купи 2 парчиња,ви благодаримеиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 94.00 104.64

Showlove-8pcs Нови Desgin Месинг Бакар Уво Тунелот Приклучоци Пирсинг Еден Одблесокот Проширувач Носилки Мерач Earring Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : Месинг, Бакар*Бруто Тежина : 142g*Големина : 10мм25мм, Chossable*Боја : Бакар*Ова Многу вклучувајќи : 4 Pairs, 1pair по собата, големината треба да изберат*Гаранција : 12 месеци гаранција*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачатеДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 623.52

нови пристигнување уво пирсинг лажни earring 1 ПАР хируршки Нерѓосувачки Челик диносаурус шема ласерски сече лажни приклучок

*Детали1.материјали : хируршки нерѓосувачки челик2 Пакување : сребро 1 Пар / многуцрна 1 Пар / многузлато 1 пар / многу3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : диносаурус , o прстен , сребрена боја,ласерски сече8...

DEN 157.92

24pcs/Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени Tragus Уво Пирсинг на Нос Помине Тело Накит За Жените

200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстени Тело Накит За Мажи / Жени многупарчиња / многу24pcs / Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени TragУвоПирсинг На Нос Помине Тело Накит За ЖенитеОпис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Кутија 6.8*6.8 cm , Носот Студ 9*4mmБоја : Multicolor , Како Што Е ПрикажаноКоличина : 36pcs / МногуМоден Пирсинг Накит Мешани трговија на Големо 240pcs / многу Arcrylic Веѓа / Папокот Стомак / Носот Пирсинг Папокот Стомак Прстен многупарчиња / многуМешан Стил Wholesales 120pcs Акрилик Стомак / Веѓа / Јазик / Носот Тело Пирсинг Накит Топла Продажба многупарчиња / многуДиректно Бар Labrets Monroes Усна Прстени Папокот Пирсинг многупарчиња / многуТрговија на големо 55 X Barbell Бар Брадавица Tounge Тело Пирсинг многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Уво Пирсинг / Носот Прстени Labret Усна Tougue Пирсинг Веѓа папокот Прстен Поморски многупарчиња / многу20 Pcs / многу Imixlot Уво expender приклучоци Тело Пирсинг 8 / 10ММ Акрилик Лажни Измамник Plug Коси Тунели Уво Студ Extender Носила многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многу1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.

DEN 140.00 167.04

Цвет Стил Tragus Earring [ Титаниум G23] Labret Усна Пирсинг Tragus Прстен Тело Накит

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТCUSTOMER REVIEWSПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

DEN 191.04

Бесплатен превозот на големо 100pcs 16G скок хируршки Нерѓосувачки Челик позлатен титаниум бои усна пирсинг labret monroes прстен

Detial : 1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.100 компјутери / многу3.Тип : јазик прстен,усна прстен,усна пирсинг,labret пирсинг,labret monroes, пирсинг на тело накит4.цена : фабрика цена5.скок големина : 3мм 4mm6.род вратило големина : 6mm 8мм 10мм7.стил : позлатен бои,скок конус8.големина : 1.2*6*3мм 1.2*6*4mm 1.2*8*3мм 1.2*8*4mm 1.2*10*3мм 1.2*10*4mm9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

DEN 767.52

2 парчиња Црно Белата Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo, Симпатична Брадавица Прстени Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon

Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo Брадавица Прстени Лето Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon1...

DEN 95.04

1Pc Висок Квалитет Златна циркон Капки папокот Прстен Секси Папокот Тело Пирсинг Бесплатен превозот

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многу1 Pc Висок Квалитет Златна циркон Капки папокот Прстен Секси Папокот Тело Пирсинг Бесплатен превозот Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Тело Пирсинг Накит Материјал : Алуминиум Боја : Злато Количина : 1pc Големина : 8.5*0.7 cm / 3.340.27"

DEN 68.00 78.24

Европски И Американски Хип-хоп Трендсетер Љубов Roper Декорација Скари Две Врвни Еден Скари Со Различни Дното Скари

Најпопуларните најпопуларниотСОСЕМА НОВ!! НИКОГАШ НЕ СЕ НОСАТ ИЛИ КОРИСТАТПоловина Песјаци Врвот и Дното Скари СЕТПрилагодлив На Една Големина Одговара на Сите Врвот и на дното скари Вклучува променливи во големина Врвот и Дното Скари & 4 Silicones Калапи Барови За Сопствени Лесно Монтирање што може да се види инструкции за совршено го обликува вашето скари во минути Дното скара : Должина 1 / 2" x Ширина 1 1 / 2" Врвот скара : Должина 5 / 8 x Ширина 2"Скари се дизајнирани за Дното и на Врвот на забите и е една големина одговара на сите...

DEN 344.00 497.76