• Ново
Шик 36PCS Црна Акрилна Черепот Лажни Уво Тунели Завртка Уво Приклучоци Earlets Мерачи Пирсинг на Тело накит

Шик 36PCS Црна Акрилна Черепот Лажни Уво Тунели Завртка Уво Приклучоци Earlets Мерачи Пирсинг на Тело накит

DEN 559.20
DEN 470.00 -16 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


36 PCS Црна Микс Стил Акрилик Черепот Лажни Уво Тунели Завртка Уво Приклучоци Earlets Мерачи Пирсинг Бесплатен Превозот [BA38*36]
Опис :
Тип : Мода Уво Expanders Приклучоци
Материјал : акрилик
Количина : 36pcs(18pairs)
Големина на :
Вратило кол*Должина на : 1*6mm
круг кол*должина : 10*14-16mm
Состојба : 100% Сосема нов
5)Конверзија : 1 инчи=25.4 mm / 1mm=0.0393 инчи
6)боја : Комбинација од бои
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Повеќе Предмети :
16pcs Акрилик Уво Студ Приклучоци Коси Мерачи Проширувач Носила се Протега Уво Пирсинг Мода Тело накит Бесплатен Превозот САД$ 7.90 /многу
16 парчиња / многу
110pcs трговија на Големо Јазик Бар/Ѕвони За Тело Накит Пирсинг US$ 11.21 /многу
110 парчиња / многу
Многу 118 X Тело Накит Пеперутка Срцето Кристал Dangle Стомак Папокот Бар Прстен Тело Пирс Унисекс Накит Бесплатен Превозот САД$ 55.64 /многу
118 парчиња / многу
Трговија на големо Бренд Нови 150 Pcs Транспарентен Nostril Носот Прстен Тело Накит Бесплатен Превозот САД$ 19.07 /многу
150 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 20 X Тело Накит Многу Лажни Уво Earring Plug Измамник Expanders трговија на Големо US$ 16.03 /многу
20 парчиња / многу
10 PCS Розова Кристал делфин Dangle Папокот Бар Стомак Прстен Тело Пирсинг Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот САД$ 7.94 /многу
10 парчиња / многу
310pcs 31styles трговија на големо тело Титан накит Челик Топката Коска Носот Студ Прстени Мода Нерѓосувачки челик пирсинг Бесплатен Превозот САД$ 36.69 /многу
310 парчиња / многу
10pc Акрилик Полжав Спирала Коси Уво Plug Месо Тунелот Носила Проширувач Earring Мода Уво Накит Бесплатен Превозот САД$ 7.67 /многу
10 парчиња / многу
Одобрението за промет на големо се Меша 70 X 7 Sytles Акрилик Спирала Мерач Уво Plug Лажни Измамник Носила Месо Earring Пирсинг Мода Уво Приклучоци US$ 34.49 /многу
70 парчиња / многу
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Pinksee
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BA38/sun
Метали Тип:
Акрилик
клучен збор:
Телото Накит
Клучни зборови:
трговија на големо мода накит
клучен збор :
нерѓосувачки челик тело накит
клучни зборови:
трговија на големо earring
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

18Pcs/многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Колекции Уво Tragus Пирсинг на Тело Jewlery Микс Големина

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 18 Pcs / многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Лента Пирсинг на Тело JewleryОпис : 1)Тип : Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки 2)Материјал : акрилик 3)Големина : Уво expender приклучоци големина : 1.6 2 2.5 3 4 5 6 8 10мм lenght : околу 3056mm 4)Количеството : 18pcs(микс големини случајно испорака) 5)Конверзија : 1 инчи=25.4 mm / 1mm=0.0393 6 инчи)боја : види слика Пакување : 18 Pcs во кесаBC73 ABC73 BBC73 CBC73 DBC73 EBC73 FBC73 GBC73 HМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Barball Јазик Прстени Уво Пирсинг Студ Прстени Тело Накит Пирсинг Tougue многупарчиња / многуМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Men Women многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Носот Прстени У Облик на Нос Прстени И Studs Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Скок Носот Прстени У Облик на Нос Прстен И Студ Уво Прстени Усна Пирсинг Labret Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Пирсинг Поморски Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Јазик Прстен Акрилик Скок Јазик Уво Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу Хируршки Акрилик Скок Усна Пирсинг Labret TragТело Пирсинг Накит Носот Студ Прстени

DEN 142.00 162.72

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и Женски

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и ЖенскиОпис : Состојба : 100% Нов рачно изработени модни накитМатеријал : АкриликБоја : ЦрнаПакет : 1 парГолемина : 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.2.Како крупен ги преземат слики, слики е зголемена, Детални димензии ве молиме погледнете го објектот за опис.

DEN 48.00 50.88

10 Бои Бела/Жолто Злато Боја ААА+ Циркон CZ Цвеќиња Пирсинг на Тело Накит Bijoux Мода папокот Прстен за Жените Партија

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бела / Жолто Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 13мм за Грешка.2...

DEN 184.00 335.52

2 парчиња, изберете големина на 5-18mm Мода трговија на Големо Скок уво тунелот панк Занитвам Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач

2 парчиња, изберете големина на 620mm Мода трговија на Големо СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА уво тунелот панк половината тапан Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња, изберете големина на 625мм Мода трговија на Големо око, уво тунелот панк Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња / број 416mm Јасно Циркон Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Месо Уво Тунели Приклучоци,Уво Мерачи за Полнење,Проширувач Носила многупарчиња / многу1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче

DEN 85.00 95.04

1pc Нерѓосувачки Челик Злато Сребро Црна Боја Веѓа Прстени Рака Ноктот Уво Tragus Черепот Ноктот StudBody Пирсинг Накит

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро Злато ЦрнаГолемина : Одговара на повеќето луѓеПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Компјутер тело Накит (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

DEN 78.00 105.60

24pcs бонбони боја Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик магнетни earring Лажни Уво Приклучоци Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси

испрати од Кина Пост Воздух Mail потреба за 1835 работни дена да пристигнат.1piece црна Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Plug Приклучоци Завртки Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси парче1piece Сребро 614mm Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Plug Приклучоци Завртки Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси парче1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче48pcs бесплатен превозот на големо мода Уво Barbell Прстени Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Тело Лажни Уво plug Earring Накит пирсинг многупарчиња / многу

DEN 216.00 239.52

Шарм титаниум бои 1 пар 1.2*6*4/8мм зајакот хируршки Нерѓосувачки Челик уво tragus пирсинг earring бесплатен превозот

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.пакување : 1 Пар / многу бојата како што сликите покажуваат засвири!3.Тип : trague пирсинг , пирсинг на тело , тело накит earring4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : зајакот8.големина на : 1.264 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

DEN 71.52

Европски И Американски Хип-хоп Трендсетер Љубов Roper Декорација Скари Две Врвни Еден Скари Со Различни Дното Скари

Најпопуларните најпопуларниотСОСЕМА НОВ!! НИКОГАШ НЕ СЕ НОСАТ ИЛИ КОРИСТАТПоловина Песјаци Врвот и Дното Скари СЕТПрилагодлив На Една Големина Одговара на Сите Врвот и на дното скари Вклучува променливи во големина Врвот и Дното Скари & 4 Silicones Калапи Барови За Сопствени Лесно Монтирање што може да се види инструкции за совршено го обликува вашето скари во минути Дното скара : Должина 1 / 2" x Ширина 1 1 / 2" Врвот скара : Должина 5 / 8 x Ширина 2"Скари се дизајнирани за Дното и на Врвот на забите и е една големина одговара на сите...

DEN 344.00 497.76

Нова Панталони Синџир Жан Синџири Со Исус Парче Крстот Шарм 64cm Панк Половината Бело, Жолто Злато Боја Спречување на Синџир За Мажи 2017 BC2319

Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани За Жените Подарок 18 K Злато / Платина Позлатен Ѓердан трговија на Големо Циркони Мода Накит P166Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани Циркони Стил : мода накит боја синџир Материјал : животната средина легура Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 наслика синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаКупи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следнава сликаБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 480.00 799.20

Showlove Пар Брадавица Прстени Не-Пирсинг Клип На Брадавица Прстен Тројно Ѕвезда Брадавица Обрачот Пирсинг Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : 316l хируршки челик, имплант одделение+++ААА CZ Гем*Бруто Тежина : 25g*Боја : Сребрена*Мерач : 14 G / 1.6 mm*Бар Lengh : 14mm*Desgin : фитили ѕвезда*Ова Многу вклучувајќи : 2 парчиња / многу*Пакување : 1pcs со Opp Вреќа, вкупно 2 парчиња*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 162.72

Брадавица Пирсинг Трендовски Секси Barbell Shield Брадавица Прстени Полиран Тело Лажни Пирсинг Накит Tragus ' Рскавица Barbell Обетки

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 103.00 114.72

1PC 2017 Новодојдените Носот Прстен Носната Вежба Прстени Sashimi Носната Лажен Накит трговија на Големо Суспензија Клип

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

DEN 14.00 16.32

2 парчиња Црно Белата Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo, Симпатична Брадавица Прстени Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon

Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo Брадавица Прстени Лето Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon1...

DEN 95.04