• Ново
Моден Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Barbell Dangle 3 Боја Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

Моден Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Barbell Dangle 3 Боја Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

DEN 737.28
DEN 700.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Инсекти
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
DQK979
Повод:
Ангажирање Подарок Партијата На Благосостојбата
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина

Купувачите избираат и

Златна Водител На Папокот Пирсинг Панк Pirsing Ombligo, Секси Уво Прстен Папокот Прстени Тело Пирсинг Nombril, Капка Глазура Pircing

1 Тип : Папокот Прстени, папокот прстен, Папокот пирсинг на Тело Накит2 Карактеристики : АнтиАлергија, мода3...

DEN 95.04

TOPGRILLZ Еден Крст Заби Grillz Жолто Злато Боја Галвански Кучешки Еден Заб Скари Горниот дел од Хип Хоп Топ Песјаци Шупливи Скара

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност...

DEN 192.00 239.52

Цвет Стил Tragus Earring [ Титаниум G23] Labret Усна Пирсинг Tragus Прстен Тело Накит

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТCUSTOMER REVIEWSПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

DEN 191.04

Нова Панталони Синџир Жан Синџири Со Исус Парче Крстот Шарм 64cm Панк Половината Бело, Жолто Злато Боја Спречување на Синџир За Мажи 2017 BC2319

Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани За Жените Подарок 18 K Злато / Платина Позлатен Ѓердан трговија на Големо Циркони Мода Накит P166Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани Циркони Стил : мода накит боја синџир Материјал : животната средина легура Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 наслика синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаКупи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следнава сликаБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 480.00 799.20

Showlove - Нова Пристигнување 16G Внатрешно Тема Циркон Labret Усна Студ Прстени Пирсинг Хируршки Челик Labret Бесплатен Превозот

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик, Имплант+ААА Циркони*Бруто Тежина : 47g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 8мм,*Топка со Дијаметар : 3мм*Циркон тип : изборен Круг*Боја : Роуз, Auqa, Јасно, Виолетова, Peridot Избрани*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs Внатрешно Тема Labret Прстен*Гаранција : 12 месеци гаранција*Подарок Кутија : Слободно Јасен СлучајДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 1233.12

Showlove-8pcs Нови Desgin Месинг Бакар Уво Тунелот Приклучоци Пирсинг Еден Одблесокот Проширувач Носилки Мерач Earring Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : Месинг, Бакар*Бруто Тежина : 142g*Големина : 10мм25мм, Chossable*Боја : Бакар*Ова Многу вклучувајќи : 4 Pairs, 1pair по собата, големината треба да изберат*Гаранција : 12 месеци гаранција*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачатеДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 623.52

Трговија на големо Мода папокот Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик Dangle 3 Боја Кристал Срцето Папокот Тело Пирсинг Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Компанијата воведе : Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.Ние испорака на производи толку брзо .ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .Можете да ме контактирате на email,можеме да соработуваме ,ви благодариме

DEN 574.00 604.32

Мажи/Жени 316L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик папокот Прстени Унисекс Кристал Поморски Пирсинг Накит

17 G 19 G Тело Пирсинг Накит Кристал Sigle Гем Веѓа Labert Усна Стомак Папокот Прстен За Жени МажиОпис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Папокот Усна Веѓа Пирсинг НакитМатеријал : Не ' Рѓосувачки SteeМатични Мерач / кол : 17g / 1.4 mm,Матични должина : 10мм(+)1mm,Топката големина : 5mm / 8мм,Гем големина : 3мм / 6mmБоја : Комбинација Од БоиКоличина : 1 ПарчињаПакет Се Вклучени : 1 x Папокот ПрстениНема Мало Кутија, Спакувани Безбедност Во Меур Торба.Трговија на големо 24pcs / многу Модни Кристал Носот Прстен Коска Студ Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / многупарчиња / многуТрговија на големо Многу 120pcs 18 G Скок & Топката Веѓа Прстени Носот / Стомакот / Јазикот на Телото Пирсинг Накит[BA12BA17*120] многупарчиња / многу12 Pcs / многу Imixlot Пирсинг Накит Акрилик Конус Меур Жито Уво Проширување Уво Приклучок За Жени Мажи 6pair / set многупарчиња / многуТрговија на големо многу 14g 100x тело пирсинг накит папокот поморски папокот прстени многупарчиња / многу48 Pairs Нови Акрилик Цврсти / Транспарентен Уво Приклучоци Коси Мерачи Проширувач Носила Пирсинг[BA27 BA28*96] многупарчиња / многуМоден 18g Криви Веѓа Прстени Бар TragBarbell Тело Пирсинг 60pcs / многу Веѓа Накит многупарчиња / многуНајновата Мода 60pcs / многу TragLabret Усна Пирсинг на Тело Пирсинг Накит многупарчиња / многуБесплатен Превозот Гем Носот Прстени Мешани Бои Nostril Носот Прстен Завртка Studs Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу многупарчиња / многу

DEN 15.00 16.32

нови пристигнување уво пирсинг лажни earring 1 ПАР хируршки Нерѓосувачки Челик диносаурус шема ласерски сече лажни приклучок

*Детали1.материјали : хируршки нерѓосувачки челик2 Пакување : сребро 1 Пар / многуцрна 1 Пар / многузлато 1 пар / многу3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : диносаурус , o прстен , сребрена боја,ласерски сече8...

DEN 157.92

Моден Градиенти Боја Папокот Пирсинг Прстени 14g Папокот Пирсинг Бар Накит Кристална Топка папокот Прстени За Жените/Девојка

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Pendant Големина на : 1.6*10*6 / 12mm Кристал Боја : 6 бои,како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 173.00 240.48

1PC 2017 Новодојдените Носот Прстен Носната Вежба Прстени Sashimi Носната Лажен Накит трговија на Големо Суспензија Клип

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

DEN 14.00 16.32

НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ Златна боја СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ Синџирите за НАКИТ 3 БОИ WRB10

НОВ СТИЛ НА МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ ТЕЛО СИНЏИРИТЕ ЗА НАКИТ 3 БОИ WRB10ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 3311.52

10 Бои Бела/Жолто Злато Боја ААА+ Циркон CZ Цвеќиња Пирсинг на Тело Накит Bijoux Мода папокот Прстен за Жените Партија

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бела / Жолто Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 13мм за Грешка.2...

DEN 184.00 335.52

Шарм титаниум бои 1 пар 1.2*6*4/8мм зајакот хируршки Нерѓосувачки Челик уво tragus пирсинг earring бесплатен превозот

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.пакување : 1 Пар / многу бојата како што сликите покажуваат засвири!3.Тип : trague пирсинг , пирсинг на тело , тело накит earring4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : зајакот8.големина на : 1.264 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

DEN 71.52

ТЕЛОТО ПАНК 6 Бои Брадавица Пирсинг Трендовски Секси 14g Индустриски Barbell Срце облик на Опал Брадавица Shield Прстени

6 Бои Трендовски Секси Barbell Срце облик на Опал Брадавица Прстени Полиран Тело Пирсинг НакитНерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот НакитБесплатен Превозот EПакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100 Опис : Предмет : Брадавица Прстени Точка Законик : NP007 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 14g Количина : 1 Pair Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др...

DEN 202.00 215.04

12 Компјутери/Многу Топло Носот прстени 12mm*8мм Носот пирсинг Акрилик Индискиот Носот Прстен Септумот Брадавица Прстени Тело Jewelrys

12 Компјутери / Многу Топло Носот прстени 12mm*8мм Носот пирсинг Акрилик Индискиот Носот Прстен Носот Прстен Септумот Брадавица Прстени Тело Jewelrys1...

DEN 95.04

1pc Нерѓосувачки Челик Злато Сребро Црна Боја Веѓа Прстени Рака Ноктот Уво Tragus Черепот Ноктот StudBody Пирсинг Накит

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро Злато ЦрнаГолемина : Одговара на повеќето луѓеПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Компјутер тело Накит (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

DEN 78.00 105.60

Showlove-2 парчиња Опал Гем Уво ' Рскавица Хеликс Studs Прстени Пирсинг Рака&Waterdrop&Ѕвезда&Срце За да изберете

Опис*Материјал : 316 L Хируршки ЧеликИмплант Одделение, Опал Гем*Бруто Тежина : 9g*Бар Diamater : 1.2 mm*Бар Lengh : 6mm*Боја : Како на Сликата шоу*Пакување : Opp вреќа по 2 парчиња*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 287.52

316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Усна Прстени Пирсинг Labret Бар Со Досадна полски Топката Studs Percing Labret Усна Studs Тело Накит

316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Усна Прстени Пирсинг Labret Бар Обложено Со Злато Топка Studs Percing Labret Усна Студ Тело НакитКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Злато и челик Големина : 1.2*10*3мм Камен Боја : како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 77.00 90.24

24pcs/Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени Tragus Уво Пирсинг на Нос Помине Тело Накит За Жените

200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстени Тело Накит За Мажи / Жени многупарчиња / многу24pcs / Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени TragУвоПирсинг На Нос Помине Тело Накит За ЖенитеОпис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Кутија 6.8*6.8 cm , Носот Студ 9*4mmБоја : Multicolor , Како Што Е ПрикажаноКоличина : 36pcs / МногуМоден Пирсинг Накит Мешани трговија на Големо 240pcs / многу Arcrylic Веѓа / Папокот Стомак / Носот Пирсинг Папокот Стомак Прстен многупарчиња / многуМешан Стил Wholesales 120pcs Акрилик Стомак / Веѓа / Јазик / Носот Тело Пирсинг Накит Топла Продажба многупарчиња / многуДиректно Бар Labrets Monroes Усна Прстени Папокот Пирсинг многупарчиња / многуТрговија на големо 55 X Barbell Бар Брадавица Tounge Тело Пирсинг многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Уво Пирсинг / Носот Прстени Labret Усна Tougue Пирсинг Веѓа папокот Прстен Поморски многупарчиња / многу20 Pcs / многу Imixlot Уво expender приклучоци Тело Пирсинг 8 / 10ММ Акрилик Лажни Измамник Plug Коси Тунели Уво Студ Extender Носила многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многу1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.

DEN 140.00 167.04

Showlove-1pairs Сини Кристал се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Акрилик Plug Уво Проширувач Уво пирсинг на Тело накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Сина *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

1piece Просторни 3D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha

цената е за едно парче, ако сакате 1 пар, ве молиме да се купи 2 парчиња,ви благодаримеиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 94.00 104.64

18Pcs/многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Колекции Уво Tragus Пирсинг на Тело Jewlery Микс Големина

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 18 Pcs / многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Лента Пирсинг на Тело JewleryОпис : 1)Тип : Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки 2)Материјал : акрилик 3)Големина : Уво expender приклучоци големина : 1.6 2 2.5 3 4 5 6 8 10мм lenght : околу 3056mm 4)Количеството : 18pcs(микс големини случајно испорака) 5)Конверзија : 1 инчи=25.4 mm / 1mm=0.0393 6 инчи)боја : види слика Пакување : 18 Pcs во кесаBC73 ABC73 BBC73 CBC73 DBC73 EBC73 FBC73 GBC73 HМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Barball Јазик Прстени Уво Пирсинг Студ Прстени Тело Накит Пирсинг Tougue многупарчиња / многуМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Men Women многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Носот Прстени У Облик на Нос Прстени И Studs Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Скок Носот Прстени У Облик на Нос Прстен И Студ Уво Прстени Усна Пирсинг Labret Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Пирсинг Поморски Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Јазик Прстен Акрилик Скок Јазик Уво Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу Хируршки Акрилик Скок Усна Пирсинг Labret TragТело Пирсинг Накит Носот Студ Прстени

DEN 142.00 162.72