• Ново
Трговија на големо Мода папокот Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик Dangle 3 Боја Кристал Срцето Папокот Тело Пирсинг Накит

Трговија на големо Мода папокот Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик Dangle 3 Боја Кристал Срцето Папокот Тело Пирсинг Накит

DEN 604.32
DEN 574.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DQ916
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Пакет:
OPP Пена Картон
is_customized :
yes

Купувачите избираат и

1 Buc Нови Пристигнување Чипка Crytal Носот Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Clicker Не Пирсинг Закачалка Клип На Накит

Опис Името : 1 Buc Нови Пристигнување Чипка Crytal Носот Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Clicker Не Пирсинг Закачалка Клип На Накит Внатрешен дијаметар : за 10мм (0.397 инчи) Надворешниот дијаметар : 14mm Материјал : Алуминиум Точка Законик : DLBH300015 Тежина : 2 G Количина : 1 парче Боја : злато / сребрена / бронза Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x септумот Производ сликаКомпанијаDuolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис...

DEN 86.00 96.00

10 Бои Бела/Жолто Злато Боја ААА+ Циркон CZ Цвеќиња Пирсинг на Тело Накит Bijoux Мода папокот Прстен за Жените Партија

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бела / Жолто Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1...

DEN 184.00 335.52

Showlove - Нова Пристигнување 16G Внатрешно Тема Циркон Labret Усна Студ Прстени Пирсинг Хируршки Челик Labret Бесплатен Превозот

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик, Имплант+ААА Циркони*Бруто Тежина : 47g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 8мм,*Топка со Дијаметар : 3мм*Циркон тип : изборен Круг*Боја : Роуз, Auqa, Јасно, Виолетова, Peridot Избрани*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs Внатрешно Тема Labret Прстен*Гаранција : 12 месеци гаранција*Подарок Кутија : Слободно Јасен СлучајДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 1233.12

Моден Градиенти Боја Папокот Пирсинг Прстени 14g Папокот Пирсинг Бар Накит Кристална Топка папокот Прстени За Жените/Девојка

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Pendant Големина на : 1.6*10*6 / 12mm Кристал Боја : 6 бои,како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 173.00 240.48

Моден Тело Jewelrys Кристал Единствен Цвет Dangle Копчето Barbell папокот Прстени,Секси Хируршки Челик Бесплатен превозот BLE525

1 Тип : Папокот Накит2 Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик & Цинк Легура & Кристално3 Боја : Како на фотографии покажуваат4...

DEN 52.32

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и Женски

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и ЖенскиОпис : Состојба : 100% Нов рачно изработени модни накитМатеријал : АкриликБоја : ЦрнаПакет : 1 парГолемина : 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.2.Како крупен ги преземат слики, слики е зголемена, Детални димензии ве молиме погледнете го објектот за опис.

DEN 48.00 50.88

Бесплатен превозот на големо 100pcs 16G скок хируршки Нерѓосувачки Челик позлатен титаниум бои усна пирсинг labret monroes прстен

Detial : 1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.100 компјутери / многу3.Тип : јазик прстен,усна прстен,усна пирсинг,labret пирсинг,labret monroes, пирсинг на тело накит4.цена : фабрика цена5.скок големина : 3мм 4mm6.род вратило големина : 6mm 8мм 10мм7.стил : позлатен бои,скок конус8.големина : 1.2*6*3мм 1.2*6*4mm 1.2*8*3мм 1.2*8*4mm 1.2*10*3мм 1.2*10*4mm9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

DEN 767.52

Европски И Американски Хип-хоп Трендсетер Љубов Roper Декорација Скари Две Врвни Еден Скари Со Различни Дното Скари

Најпопуларните најпопуларниотСОСЕМА НОВ!! НИКОГАШ НЕ СЕ НОСАТ ИЛИ КОРИСТАТПоловина Песјаци Врвот и Дното Скари СЕТПрилагодлив На Една Големина Одговара на Сите Врвот и на дното скари Вклучува променливи во големина Врвот и Дното Скари & 4 Silicones Калапи Барови За Сопствени Лесно Монтирање што може да се види инструкции за совршено го обликува вашето скари во минути Дното скара : Должина 1 / 2" x Ширина 1 1 / 2" Врвот скара : Должина 5 / 8 x Ширина 2"Скари се дизајнирани за Дното и на Врвот на забите и е една големина одговара на сите...

DEN 344.00 497.76

16pcs/многу Бесплатен Превозот 8 големини 5-18mm сина боја Мода Двојно Разгореа Тунел со Внатрешноста Завртка Уво Plug Месо Тунелот УВ

големина : 5mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm 2 парчиња секоја големина, ако изберете голема големина, цена е повисока, ве молиме контактирајте со нас пред да ја плати цел.испрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 648.00 719.52

Мажи/Жени 316L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик папокот Прстени Унисекс Кристал Поморски Пирсинг Накит

17 G 19 G Тело Пирсинг Накит Кристал Sigle Гем Веѓа Labert Усна Стомак Папокот Прстен За Жени МажиОпис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Папокот Усна Веѓа Пирсинг НакитМатеријал : Не ' Рѓосувачки SteeМатични Мерач / кол : 17g / 1.4 mm,Матични должина : 10мм(+)1mm,Топката големина : 5mm / 8мм,Гем големина : 3мм / 6mmБоја : Комбинација Од БоиКоличина : 1 ПарчињаПакет Се Вклучени : 1 x Папокот ПрстениНема Мало Кутија, Спакувани Безбедност Во Меур Торба.Трговија на големо 24pcs / многу Модни Кристал Носот Прстен Коска Студ Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / многупарчиња / многуТрговија на големо Многу 120pcs 18 G Скок & Топката Веѓа Прстени Носот / Стомакот / Јазикот на Телото Пирсинг Накит[BA12BA17*120] многупарчиња / многу12 Pcs / многу Imixlot Пирсинг Накит Акрилик Конус Меур Жито Уво Проширување Уво Приклучок За Жени Мажи 6pair / set многупарчиња / многуТрговија на големо многу 14g 100x тело пирсинг накит папокот поморски папокот прстени многупарчиња / многу48 Pairs Нови Акрилик Цврсти / Транспарентен Уво Приклучоци Коси Мерачи Проширувач Носила Пирсинг[BA27 BA28*96] многупарчиња / многуМоден 18g Криви Веѓа Прстени Бар TragBarbell Тело Пирсинг 60pcs / многу Веѓа Накит многупарчиња / многуНајновата Мода 60pcs / многу TragLabret Усна Пирсинг на Тело Пирсинг Накит многупарчиња / многуБесплатен Превозот Гем Носот Прстени Мешани Бои Nostril Носот Прстен Завртка Studs Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу многупарчиња / многу

DEN 15.00 16.32

нови пристигнување уво пирсинг лажни earring 1 ПАР хируршки Нерѓосувачки Челик диносаурус шема ласерски сече лажни приклучок

*Детали1.материјали : хируршки нерѓосувачки челик2 Пакување : сребро 1 Пар / многуцрна 1 Пар / многузлато 1 пар / многу3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : диносаурус , o прстен , сребрена боја,ласерски сече8...

DEN 157.92

24pcs/Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени Tragus Уво Пирсинг на Нос Помине Тело Накит За Жените

200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстени Тело Накит За Мажи / Жени многупарчиња / многу24pcs / Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени TragУвоПирсинг На Нос Помине Тело Накит За ЖенитеОпис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Кутија 6.8*6.8 cm , Носот Студ 9*4mmБоја : Multicolor , Како Што Е ПрикажаноКоличина : 36pcs / МногуМоден Пирсинг Накит Мешани трговија на Големо 240pcs / многу Arcrylic Веѓа / Папокот Стомак / Носот Пирсинг Папокот Стомак Прстен многупарчиња / многуМешан Стил Wholesales 120pcs Акрилик Стомак / Веѓа / Јазик / Носот Тело Пирсинг Накит Топла Продажба многупарчиња / многуДиректно Бар Labrets Monroes Усна Прстени Папокот Пирсинг многупарчиња / многуТрговија на големо 55 X Barbell Бар Брадавица Tounge Тело Пирсинг многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Уво Пирсинг / Носот Прстени Labret Усна Tougue Пирсинг Веѓа папокот Прстен Поморски многупарчиња / многу20 Pcs / многу Imixlot Уво expender приклучоци Тело Пирсинг 8 / 10ММ Акрилик Лажни Измамник Plug Коси Тунели Уво Студ Extender Носила многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многу1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.

DEN 140.00 167.04

Showlove-2 парчиња Опал Гем Уво ' Рскавица Хеликс Studs Прстени Пирсинг Рака&Waterdrop&Ѕвезда&Срце За да изберете

Опис*Материјал : 316 L Хируршки ЧеликИмплант Одделение, Опал Гем*Бруто Тежина : 9g*Бар Diamater : 1.2 mm*Бар Lengh : 6mm*Боја : Како на Сликата шоу*Пакување : Opp вреќа по 2 парчиња*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 287.52

Shellhard Јазик Брадавица Barbell Прстен Мода Директно од не ' Рѓосувачки Челик Barbells Барови Тело Пирсинг Накит За Жените и Мажите 10pcs

JA0021391Спецификација : Материјал : акрил + хируршки челикБоја : случајниБар Големина : 1.6 mm(14 G), 18mm(Должина)Топка со Дијаметар : прибл...

DEN 72.00 109.92

316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Усна Прстени Пирсинг Labret Бар Со Досадна полски Топката Studs Percing Labret Усна Studs Тело Накит

316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Усна Прстени Пирсинг Labret Бар Обложено Со Злато Топка Studs Percing Labret Усна Студ Тело НакитКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Злато и челик Големина : 1.2*10*3мм Камен Боја : како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 77.00 90.24

2 парчиња, изберете големина на 5-18mm Мода трговија на Големо Скок уво тунелот панк Занитвам Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач

2 парчиња, изберете големина на 620mm Мода трговија на Големо СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА уво тунелот панк половината тапан Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња, изберете големина на 625мм Мода трговија на Големо око, уво тунелот панк Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач многупарчиња / многу2 парчиња / број 416mm Јасно Циркон Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Месо Уво Тунели Приклучоци,Уво Мерачи за Полнење,Проширувач Носила многупарчиња / многу1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче

DEN 85.00 95.04

НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ Златна боја СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ Синџирите за НАКИТ 3 БОИ WRB10

НОВ СТИЛ НА МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ ТЕЛО СИНЏИРИТЕ ЗА НАКИТ 3 БОИ WRB10ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 3311.52

1piece Просторни 3D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha

цената е за едно парче, ако сакате 1 пар, ве молиме да се купи 2 парчиња,ви благодаримеиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 94.00 104.64

Showlove-2 парчиња Акрилик да се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Уво Plug Носила Проширувач Тело Пирсинг Накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Црвена *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

Showlove Кутија На 40Pcs Нови 316L Хируршки Челик Лажни Пирсинг на Нос Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот Студ

*100% Сосема Нов*Без Штета за Човечкото Тело*Стил : Носот Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот*Материјал : 316l Хируршки Челик*Метална Боја : Опционални(Aaaorted,Сребро,Злато,Црна)*Мерач : 16g / 1.2 mm*Прстенот со Дијаметар : Choosable(6mm,8mm,10мм,12mm)*Големина : Опционални(1.2x6mm,1.2x8mm,1.2x10mm,1.2x12mm)*Пакување : 40 Компјутери*Професионални Пакување за да се заштити вашата предметиПлаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

DEN 546.72

JINAO Новиот Обичај се Вклопуваат Златна Боја Галвански Хип Хоп Заби Скари Капи Врвот и Дното Скара Поставите Злато Четири лице надвор Grillz Брод од НАС

JINAO НОВИ GrillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzБренд воведJINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите...

DEN 307.00 383.52

бесплатен превозот илузија измамници 20pcs 1.2*6*8/8мм Нерѓосувачки Челик двојно страна капка масло ветерници пирсинг лажни приклучоци

1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.20 компјутери / многу стил како на слика покаже засвири3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници,lllusion пирсинг4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.боја : челик боја7.стил : ветерници ,двојно страна ги кородираат потоа капка црно масло8.големина на : 1.2*6*8 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати12.пакување : а) мешан 2 стилови , секој стил 10pcs !* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

DEN 575.52

Showlove Пар Брадавица Прстени Не-Пирсинг Клип На Брадавица Прстен Тројно Ѕвезда Брадавица Обрачот Пирсинг Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : 316l хируршки челик, имплант одделение+++ААА CZ Гем*Бруто Тежина : 25g*Боја : Сребрена*Мерач : 14 G / 1.6 mm*Бар Lengh : 14mm*Desgin : фитили ѕвезда*Ова Многу вклучувајќи : 2 парчиња / многу*Пакување : 1pcs со Opp Вреќа, вкупно 2 парчиња*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 162.72