• Ново
бесплатен превозот илузија измамници earring 30pcs Нерѓосувачки Челик мешани бои Месинг стави на запалената ласерски сече уво пирсинг лажни приклучоци

бесплатен превозот илузија измамници earring 30pcs Нерѓосувачки Челик мешани бои Месинг стави на запалената ласерски сече уво пирсинг лажни приклучоци

DEN 652.32
DEN 652.00 -0 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


*Detial
1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик
2.30 компјутери/многу
3.Тип : уво пирсинг,earring,лажни приклучоци,измамници,lllusion пирсинг
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : Месинг стави на запалената , o прстен , сребрена боја,ласерски сече
8.големина : 1.2*6*5/(6*10)мм
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-15days
11.Голем за да може да се прифати
12.пакување :
а) сребрена 30pcs
б) црна 30pcs
в) злато 30pcs
г) мулти сребрена , црна,златна 10pcs/боја
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Особините

Главниот Камен Боја:
црна, сребро, злато, мешани 3 бои
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
С-С-С-П-В-001
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
meterials:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
earring, лажни приклучоци,измамници,lllusion
Стил:
Дувачкиот стави на запалената ,o прстен,ласерски сече
боја:
сребрена,црна,златна
Големина:
1.2*6*5/(6*10)мм
моден или парична казна:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Моден Тело Jewelrys Кристал Единствен Цвет Dangle Копчето Barbell папокот Прстени,Секси Хируршки Челик Бесплатен превозот BLE525

1 Тип : Папокот Накит2 Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик & Цинк Легура & Кристално3 Боја : Како на фотографии покажуваат4...

DEN 52.32

Showlove Кутија На 40Pcs Нови 316L Хируршки Челик Лажни Пирсинг на Нос Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот Студ

*100% Сосема Нов*Без Штета за Човечкото Тело*Стил : Носот Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот*Материјал : 316l Хируршки Челик*Метална Боја : Опционални(Aaaorted,Сребро,Злато,Црна)*Мерач : 16g / 1.2 mm*Прстенот со Дијаметар : Choosable(6mm,8mm,10мм,12mm)*Големина : Опционални(1.2x6mm,1.2x8mm,1.2x10mm,1.2x12mm)*Пакување : 40 Компјутери*Професионални Пакување за да се заштити вашата предметиПлаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

DEN 546.72

12 Компјутери/Многу Топло Носот прстени 12mm*8мм Носот пирсинг Акрилик Индискиот Носот Прстен Септумот Брадавица Прстени Тело Jewelrys

12 Компјутери / Многу Топло Носот прстени 12mm*8мм Носот пирсинг Акрилик Индискиот Носот Прстен Носот Прстен Септумот Брадавица Прстени Тело Jewelrys1...

DEN 95.04

ТЕЛОТО ПАНК 6 Бои Брадавица Пирсинг Трендовски Секси 14g Индустриски Barbell Срце облик на Опал Брадавица Shield Прстени

6 Бои Трендовски Секси Barbell Срце облик на Опал Брадавица Прстени Полиран Тело Пирсинг НакитНерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот НакитБесплатен Превозот EПакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100 Опис : Предмет : Брадавица Прстени Точка Законик : NP007 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 14g Количина : 1 Pair Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др...

DEN 202.00 215.04

Моден Градиенти Боја Папокот Пирсинг Прстени 14g Папокот Пирсинг Бар Накит Кристална Топка папокот Прстени За Жените/Девојка

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Pendant Големина на : 1.6*10*6 / 12mm Кристал Боја : 6 бои,како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 173.00 240.48

Европски И Американски Хип-хоп Трендсетер Љубов Roper Декорација Скари Две Врвни Еден Скари Со Различни Дното Скари

Најпопуларните најпопуларниотСОСЕМА НОВ!! НИКОГАШ НЕ СЕ НОСАТ ИЛИ КОРИСТАТПоловина Песјаци Врвот и Дното Скари СЕТПрилагодлив На Една Големина Одговара на Сите Врвот и на дното скари Вклучува променливи во големина Врвот и Дното Скари & 4 Silicones Калапи Барови За Сопствени Лесно Монтирање што може да се види инструкции за совршено го обликува вашето скари во минути Дното скара : Должина 1 / 2" x Ширина 1 1 / 2" Врвот скара : Должина 5 / 8 x Ширина 2"Скари се дизајнирани за Дното и на Врвот на забите и е една големина одговара на сите...

DEN 344.00 497.76

Мажи/Жени 316L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик папокот Прстени Унисекс Кристал Поморски Пирсинг Накит

17 G 19 G Тело Пирсинг Накит Кристал Sigle Гем Веѓа Labert Усна Стомак Папокот Прстен За Жени МажиОпис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Папокот Усна Веѓа Пирсинг НакитМатеријал : Не ' Рѓосувачки SteeМатични Мерач / кол : 17g / 1.4 mm,Матични должина : 10мм(+)1mm,Топката големина : 5mm / 8мм,Гем големина : 3мм / 6mmБоја : Комбинација Од БоиКоличина : 1 ПарчињаПакет Се Вклучени : 1 x Папокот ПрстениНема Мало Кутија, Спакувани Безбедност Во Меур Торба.Трговија на големо 24pcs / многу Модни Кристал Носот Прстен Коска Студ Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / многупарчиња / многуТрговија на големо Многу 120pcs 18 G Скок & Топката Веѓа Прстени Носот / Стомакот / Јазикот на Телото Пирсинг Накит[BA12BA17*120] многупарчиња / многу12 Pcs / многу Imixlot Пирсинг Накит Акрилик Конус Меур Жито Уво Проширување Уво Приклучок За Жени Мажи 6pair / set многупарчиња / многуТрговија на големо многу 14g 100x тело пирсинг накит папокот поморски папокот прстени многупарчиња / многу48 Pairs Нови Акрилик Цврсти / Транспарентен Уво Приклучоци Коси Мерачи Проширувач Носила Пирсинг[BA27 BA28*96] многупарчиња / многуМоден 18g Криви Веѓа Прстени Бар TragBarbell Тело Пирсинг 60pcs / многу Веѓа Накит многупарчиња / многуНајновата Мода 60pcs / многу TragLabret Усна Пирсинг на Тело Пирсинг Накит многупарчиња / многуБесплатен Превозот Гем Носот Прстени Мешани Бои Nostril Носот Прстен Завртка Studs Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу многупарчиња / многу

DEN 15.00 16.32

1PC Челик Стрелка Директно Barbells Опал Камен Уво Tragus ' Рскавица Хеликс Обетки Индустриски Пирсинг Barbell Брадавица Прстен

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 125.00 138.72

TOPGRILLZ Еден Крст Заби Grillz Жолто Злато Боја Галвански Кучешки Еден Заб Скари Горниот дел од Хип Хоп Топ Песјаци Шупливи Скара

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност...

DEN 192.00 239.52

10 Бои Бела/Жолто Злато Боја ААА+ Циркон CZ Цвеќиња Пирсинг на Тело Накит Bijoux Мода папокот Прстен за Жените Партија

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бела / Жолто Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 13мм за Грешка.2...

DEN 184.00 335.52

Showlove-2 парчиња Акрилик да се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Уво Plug Носила Проширувач Тело Пирсинг Накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Црвена *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

Showlove - Нова Пристигнување 16G Внатрешно Тема Циркон Labret Усна Студ Прстени Пирсинг Хируршки Челик Labret Бесплатен Превозот

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик, Имплант+ААА Циркони*Бруто Тежина : 47g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 8мм,*Топка со Дијаметар : 3мм*Циркон тип : изборен Круг*Боја : Роуз, Auqa, Јасно, Виолетова, Peridot Избрани*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs Внатрешно Тема Labret Прстен*Гаранција : 12 месеци гаранција*Подарок Кутија : Слободно Јасен СлучајДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 1233.12

Shellhard Јазик Брадавица Barbell Прстен Мода Директно од не ' Рѓосувачки Челик Barbells Барови Тело Пирсинг Накит За Жените и Мажите 10pcs

JA0021391Спецификација : Материјал : акрил + хируршки челикБоја : случајниБар Големина : 1.6 mm(14 G), 18mm(Должина)Топка со Дијаметар : прибл...

DEN 72.00 109.92

24pcs/Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени Tragus Уво Пирсинг на Нос Помине Тело Накит За Жените

200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстени Тело Накит За Мажи / Жени многупарчиња / многу24pcs / Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени TragУвоПирсинг На Нос Помине Тело Накит За ЖенитеОпис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Кутија 6.8*6.8 cm , Носот Студ 9*4mmБоја : Multicolor , Како Што Е ПрикажаноКоличина : 36pcs / МногуМоден Пирсинг Накит Мешани трговија на Големо 240pcs / многу Arcrylic Веѓа / Папокот Стомак / Носот Пирсинг Папокот Стомак Прстен многупарчиња / многуМешан Стил Wholesales 120pcs Акрилик Стомак / Веѓа / Јазик / Носот Тело Пирсинг Накит Топла Продажба многупарчиња / многуДиректно Бар Labrets Monroes Усна Прстени Папокот Пирсинг многупарчиња / многуТрговија на големо 55 X Barbell Бар Брадавица Tounge Тело Пирсинг многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Уво Пирсинг / Носот Прстени Labret Усна Tougue Пирсинг Веѓа папокот Прстен Поморски многупарчиња / многу20 Pcs / многу Imixlot Уво expender приклучоци Тело Пирсинг 8 / 10ММ Акрилик Лажни Измамник Plug Коси Тунели Уво Студ Extender Носила многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многу1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.

DEN 140.00 167.04