• Ново
Бесплатен Превозот Мода Брадавица Прстени Хируршки Челик Barbell Гроздобер Змеј Градите Тело Пирсинг Накит

Бесплатен Превозот Мода Брадавица Прстени Хируршки Челик Barbell Гроздобер Змеј Градите Тело Пирсинг Накит

DEN 318.72
DEN 303.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Број На Модел На:
RHK1032
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

лажни септумот пирсинг nombril faux хируршки челик септумот прстен потковица CZ Носот Прстени за жените луксузни тело накит

Опис Име : лажен септумот пирсинг nombril faux хируршки челик септумот прстен потковица CZ Носот Прстени за жените луксузни тело накит Внатрешен дијаметар : за 10мм (0.397 инчи) Надворешниот дијаметар : 14mm Материјал : Алуминиумски +Кубни циркони Точка Законик : DLBH300001 Тежина : 2 G Количина : 1 парче Боја : розова / езеро сино / избриши / злато Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x септумот Производ сликаКомпанијаDuolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис...

DEN 86.00 96.00

Showlove Пар Брадавица Прстени Не-Пирсинг Клип На Брадавица Прстен Тројно Ѕвезда Брадавица Обрачот Пирсинг Бесплатен Превозот

Опис*Материјал : 316l хируршки челик, имплант одделение+++ААА CZ Гем*Бруто Тежина : 25g*Боја : Сребрена*Мерач : 14 G / 1.6 mm*Бар Lengh : 14mm*Desgin : фитили ѕвезда*Ова Многу вклучувајќи : 2 парчиња / многу*Пакување : 1pcs со Opp Вреќа, вкупно 2 парчиња*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 162.72

PINKSEE 2 ПАРЧИЊА Хируршки Челик Цвет Кристал CZ Носот Прстени 20G Завртката Свртување Студ Прстен Тело Пирсинг Накит За Жените

Опис 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на сликиГолемина : Бар кол 1mm Кристал Кол 4mmСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПакет се вклучени : 2 парчиња1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Производи ПокажеНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПлаќање1...

DEN 62.00 80.16

Цвет Стил Tragus Earring [ Титаниум G23] Labret Усна Пирсинг Tragus Прстен Тело Накит

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТCUSTOMER REVIEWSПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

DEN 191.04

Showlove - Нова Пристигнување 16G Внатрешно Тема Циркон Labret Усна Студ Прстени Пирсинг Хируршки Челик Labret Бесплатен Превозот

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик, Имплант+ААА Циркони*Бруто Тежина : 47g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 8мм,*Топка со Дијаметар : 3мм*Циркон тип : изборен Круг*Боја : Роуз, Auqa, Јасно, Виолетова, Peridot Избрани*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs Внатрешно Тема Labret Прстен*Гаранција : 12 месеци гаранција*Подарок Кутија : Слободно Јасен СлучајДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

DEN 1233.12

Мажи/Жени 316L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик папокот Прстени Унисекс Кристал Поморски Пирсинг Накит

17 G 19 G Тело Пирсинг Накит Кристал Sigle Гем Веѓа Labert Усна Стомак Папокот Прстен За Жени МажиОпис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Папокот Усна Веѓа Пирсинг НакитМатеријал : Не ' Рѓосувачки SteeМатични Мерач / кол : 17g / 1.4 mm,Матични должина : 10мм(+)1mm,Топката големина : 5mm / 8мм,Гем големина : 3мм / 6mmБоја : Комбинација Од БоиКоличина : 1 ПарчињаПакет Се Вклучени : 1 x Папокот ПрстениНема Мало Кутија, Спакувани Безбедност Во Меур Торба.Трговија на големо 24pcs / многу Модни Кристал Носот Прстен Коска Студ Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / многупарчиња / многуТрговија на големо Многу 120pcs 18 G Скок & Топката Веѓа Прстени Носот / Стомакот / Јазикот на Телото Пирсинг Накит[BA12BA17*120] многупарчиња / многу12 Pcs / многу Imixlot Пирсинг Накит Акрилик Конус Меур Жито Уво Проширување Уво Приклучок За Жени Мажи 6pair / set многупарчиња / многуТрговија на големо многу 14g 100x тело пирсинг накит папокот поморски папокот прстени многупарчиња / многу48 Pairs Нови Акрилик Цврсти / Транспарентен Уво Приклучоци Коси Мерачи Проширувач Носила Пирсинг[BA27 BA28*96] многупарчиња / многуМоден 18g Криви Веѓа Прстени Бар TragBarbell Тело Пирсинг 60pcs / многу Веѓа Накит многупарчиња / многуНајновата Мода 60pcs / многу TragLabret Усна Пирсинг на Тело Пирсинг Накит многупарчиња / многуБесплатен Превозот Гем Носот Прстени Мешани Бои Nostril Носот Прстен Завртка Studs Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу многупарчиња / многу

DEN 15.00 16.32

2 ПАРЧИЊА Силиконски Уво Приклучоци Tear Drop Приклучоци и Тунели Уво Проширувач Уво Приклучоци Мерачи Обетки Носилки Секси Тело Накит пирсинг

2 ПАРЧИЊА Силиконски Уво Приклучоци Tear Drop Приклучоци и Тунели Уво Проширувач Уво Приклучоци Мерачи Обетки Носилки Секси Тело Накит пирсингГолемина : 8мм,11m,13mm,16mm,19mm,22mm,24mm,27mm,29mm,33mmБоја : Црна , БелаПакување : се Продаваат како 1 Пар

DEN 25.00 27.36

1Pc Висок Квалитет Златна циркон Капки папокот Прстен Секси Папокот Тело Пирсинг Бесплатен превозот

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многу1 Pc Висок Квалитет Златна циркон Капки папокот Прстен Секси Папокот Тело Пирсинг Бесплатен превозот Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Тело Пирсинг Накит Материјал : Алуминиум Боја : Злато Количина : 1pc Големина : 8.5*0.7 cm / 3.340.27"

DEN 68.00 78.24

Панк Микс 9 Стилови/Многу Хируршки Нерѓосувачки Челик Веѓа Носот Усна Јазик Прстени Пирсинг Tragus ' Рскавица Earring Тело Накит

9 Стилови / Многу Титаниум Нерѓосувачки Челик Веѓа Носот Усна Заробеништво Мушка Прстен Јазик Пирсинг Trag' Рскавица Earring Тело Накит1...

DEN 95.04

2 парчиња Црно Белата Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo, Симпатична Брадавица Прстени Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon

Ангел Крило Брадавица Пирсинг Mamilo Брадавица Прстени Лето Тело Tepel Пирсинг Ombligo, Секси Брадавица Пирсинг Mamelon1...

DEN 95.04

Златна Водител На Папокот Пирсинг Панк Pirsing Ombligo, Секси Уво Прстен Папокот Прстени Тело Пирсинг Nombril, Капка Глазура Pircing

1 Тип : Папокот Прстени, папокот прстен, Папокот пирсинг на Тело Накит2 Карактеристики : АнтиАлергија, мода3...

DEN 95.04

24pcs бонбони боја Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик магнетни earring Лажни Уво Приклучоци Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси

испрати од Кина Пост Воздух Mail потреба за 1835 работни дена да пристигнат.1piece црна Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Plug Приклучоци Завртки Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси парче1piece Сребро 614mm Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Plug Приклучоци Завртки Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси парче1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче48pcs бесплатен превозот на големо мода Уво Barbell Прстени Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Тело Лажни Уво plug Earring Накит пирсинг многупарчиња / многу

DEN 216.00 239.52

Шарм титаниум бои 1 пар 1.2*6*4/8мм зајакот хируршки Нерѓосувачки Челик уво tragus пирсинг earring бесплатен превозот

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.пакување : 1 Пар / многу бојата како што сликите покажуваат засвири!3.Тип : trague пирсинг , пирсинг на тело , тело накит earring4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : зајакот8.големина на : 1.264 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

DEN 71.52

Showlove-1pairs Сини Кристал се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Акрилик Plug Уво Проширувач Уво пирсинг на Тело накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Сина *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

Нова Панталони Синџир Жан Синџири Со Исус Парче Крстот Шарм 64cm Панк Половината Бело, Жолто Злато Боја Спречување на Синџир За Мажи 2017 BC2319

Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани За Жените Подарок 18 K Злато / Платина Позлатен Ѓердан трговија на Големо Циркони Мода Накит P166Музички Забелешка Приврзоци & Ѓердани Циркони Стил : мода накит боја синџир Материјал : животната средина легура Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 наслика синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаКупи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следнава сликаБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 480.00 799.20

1 Buc Нови Пристигнување Чипка Crytal Носот Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Clicker Не Пирсинг Закачалка Клип На Накит

Опис Името : 1 Buc Нови Пристигнување Чипка Crytal Носот Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Clicker Не Пирсинг Закачалка Клип На Накит Внатрешен дијаметар : за 10мм (0.397 инчи) Надворешниот дијаметар : 14mm Материјал : Алуминиум Точка Законик : DLBH300015 Тежина : 2 G Количина : 1 парче Боја : злато / сребрена / бронза Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x септумот Производ сликаКомпанијаDuolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис...

DEN 86.00 96.00

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и Женски

Кул Црна Акрилна Тело Пирсинг Накит Спирална Форма Уво Месо Тунел за Машки и ЖенскиОпис : Состојба : 100% Нов рачно изработени модни накитМатеријал : АкриликБоја : ЦрнаПакет : 1 парГолемина : 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.2.Како крупен ги преземат слики, слики е зголемена, Детални димензии ве молиме погледнете го објектот за опис.

DEN 48.00 50.88

Shellhard Јазик Брадавица Barbell Прстен Мода Директно од не ' Рѓосувачки Челик Barbells Барови Тело Пирсинг Накит За Жените и Мажите 10pcs

JA0021391Спецификација : Материјал : акрил + хируршки челикБоја : случајниБар Големина : 1.6 mm(14 G), 18mm(Должина)Топка со Дијаметар : прибл...

DEN 72.00 109.92

Showlove-2 парчиња Акрилик да се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Уво Plug Носила Проширувач Тело Пирсинг Накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Црвена *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

Моден Градиенти Боја Папокот Пирсинг Прстени 14g Папокот Пирсинг Бар Накит Кристална Топка папокот Прстени За Жените/Девојка

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Pendant Големина на : 1.6*10*6 / 12mm Кристал Боја : 6 бои,како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 173.00 240.48

16pcs/многу Бесплатен Превозот 8 големини 5-18mm сина боја Мода Двојно Разгореа Тунел со Внатрешноста Завртка Уво Plug Месо Тунелот УВ

големина : 5mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm 2 парчиња секоја големина, ако изберете голема големина, цена е повисока, ве молиме контактирајте со нас пред да ја плати цел.испрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1848days да пристигнат.САД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 29.99 / многу160 парчиња / многуСАД$ 14.99 / многу20 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многумногу60 парчиња / многуСАД$ 32.98 / многу140 парчиња / многу

DEN 648.00 719.52