• Ново
Најновите Розова Лажни Кристал Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Папокот Тело Пирсинг Накит

Најновите Розова Лажни Кристал Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Папокот Тело Пирсинг Накит

DEN 729.12
DEN 693.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Особините

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
1028
Метали Тип:
Цинк Легура
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
боја:
Пинк
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Пакет:
OPP Пена Картон
ocassion:
бар/ballroom/партија
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Моден Тело Jewelrys Кристал Единствен Цвет Dangle Копчето Barbell папокот Прстени,Секси Хируршки Челик Бесплатен превозот BLE525

1 Тип : Папокот Накит2 Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик & Цинк Легура & Кристално3 Боја : Како на фотографии покажуваат4...

DEN 52.32

Шик 36PCS Црна Акрилна Черепот Лажни Уво Тунели Завртка Уво Приклучоци Earlets Мерачи Пирсинг на Тело накит

36 PCS Црна Микс Стил Акрилик Черепот Лажни Уво Тунели Завртка Уво Приклучоци Earlets Мерачи Пирсинг Бесплатен Превозот [BA38*36]Опис : Тип : Мода Уво Expanders ПриклучоциМатеријал : акриликКоличина : 36pcs(18pairs)Големина на : Вратило кол*Должина на : 1*6mmкруг кол*должина : 10*1416mmСостојба : 100% Сосема нов5)Конверзија : 1 инчи=25.4 mm / 1mm=0.0393 инчи6)боја : Комбинација од боиСликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина.Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Повеќе Предмети : 16pcs Акрилик Уво Студ Приклучоци Коси Мерачи Проширувач Носила се Протега Уво Пирсинг Мода Тело накит Бесплатен Превозот САД$ 7.90 / многу16 парчиња / многу110pcs трговија на Големо Јазик Бар / Ѕвони За Тело Накит Пирсинг многу110 парчиња / многуМногу 118 X Тело Накит Пеперутка Срцето Кристал Dangle Стомак Папокот Бар Прстен Тело Пирс Унисекс Накит Бесплатен Превозот САД$ 55.64 / многу118 парчиња / многуТрговија на големо Бренд Нови 150 Pcs Транспарентен Nostril Носот Прстен Тело Накит Бесплатен Превозот САД$ 19.07 / многу150 парчиња / многуБесплатен Превозот 20 X Тело Накит Многу Лажни Уво Earring Plug Измамник Expanders трговија на Големо многу20 парчиња / многу10 PCS Розова Кристал делфин Dangle Папокот Бар Стомак Прстен Тело Пирсинг Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот САД$ 7.94 / многу10 парчиња / многу310pcs 31styles трговија на големо тело Титан накит Челик Топката Коска Носот Студ Прстени Мода Нерѓосувачки челик пирсинг Бесплатен Превозот САД$ 36.69 / многу310 парчиња / многу10pc Акрилик Полжав Спирала Коси Уво Plug Месо Тунелот Носила Проширувач Earring Мода Уво Накит Бесплатен Превозот САД$ 7.67 / многу10 парчиња / многуОдобрението за промет на големо се Меша 70 X 7 Sytles Акрилик Спирала Мерач Уво Plug Лажни Измамник Носила Месо Earring Пирсинг Мода Уво Приклучоци многу70 парчиња / многуПревозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

DEN 470.00 559.20

Брадавица Пирсинг Трендовски Секси Barbell Shield Брадавица Прстени Полиран Тело Лажни Пирсинг Накит Tragus ' Рскавица Barbell Обетки

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 103.00 114.72

24pcs/Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени Tragus Уво Пирсинг на Нос Помине Тело Накит За Жените

200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстени Тело Накит За Мажи / Жени многупарчиња / многу24pcs / Многу Големо Сребро Позлатен Кристал Носот Студ Прстени TragУвоПирсинг На Нос Помине Тело Накит За ЖенитеОпис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Кутија 6.8*6.8 cm , Носот Студ 9*4mmБоја : Multicolor , Како Што Е ПрикажаноКоличина : 36pcs / МногуМоден Пирсинг Накит Мешани трговија на Големо 240pcs / многу Arcrylic Веѓа / Папокот Стомак / Носот Пирсинг Папокот Стомак Прстен многупарчиња / многуМешан Стил Wholesales 120pcs Акрилик Стомак / Веѓа / Јазик / Носот Тело Пирсинг Накит Топла Продажба многупарчиња / многуДиректно Бар Labrets Monroes Усна Прстени Папокот Пирсинг многупарчиња / многуТрговија на големо 55 X Barbell Бар Брадавица Tounge Тело Пирсинг многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Уво Пирсинг / Носот Прстени Labret Усна Tougue Пирсинг Веѓа папокот Прстен Поморски многупарчиња / многу20 Pcs / многу Imixlot Уво expender приклучоци Тело Пирсинг 8 / 10ММ Акрилик Лажни Измамник Plug Коси Тунели Уво Студ Extender Носила многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многу1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.

DEN 140.00 167.04

Шарм титаниум бои 1 пар 1.2*6*4/8мм зајакот хируршки Нерѓосувачки Челик уво tragus пирсинг earring бесплатен превозот

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.пакување : 1 Пар / многу бојата како што сликите покажуваат засвири!3.Тип : trague пирсинг , пирсинг на тело , тело накит earring4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : зајакот8.големина на : 1.264 / 8мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

DEN 71.52

Трговија на големо Мода папокот Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик Dangle 3 Боја Кристал Срцето Папокот Тело Пирсинг Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Компанијата воведе : Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.Ние испорака на производи толку брзо .ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .Можете да ме контактирате на email,можеме да соработуваме ,ви благодариме

DEN 574.00 604.32

Моден Градиенти Боја Папокот Пирсинг Прстени 14g Папокот Пирсинг Бар Накит Кристална Топка папокот Прстени За Жените/Девојка

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Pendant Големина на : 1.6*10*6 / 12mm Кристал Боја : 6 бои,како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

DEN 173.00 240.48

Европски И Американски Хип-хоп Трендсетер Љубов Roper Декорација Скари Две Врвни Еден Скари Со Различни Дното Скари

Најпопуларните најпопуларниотСОСЕМА НОВ!! НИКОГАШ НЕ СЕ НОСАТ ИЛИ КОРИСТАТПоловина Песјаци Врвот и Дното Скари СЕТПрилагодлив На Една Големина Одговара на Сите Врвот и на дното скари Вклучува променливи во големина Врвот и Дното Скари & 4 Silicones Калапи Барови За Сопствени Лесно Монтирање што може да се види инструкции за совршено го обликува вашето скари во минути Дното скара : Должина 1 / 2" x Ширина 1 1 / 2" Врвот скара : Должина 5 / 8 x Ширина 2"Скари се дизајнирани за Дното и на Врвот на забите и е една големина одговара на сите...

DEN 344.00 497.76

Бесплатен Превозот Мода Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Сини Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!ИзвестувањеНие гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката...

DEN 638.00 671.52

TOPGRILLZ Еден Крст Заби Grillz Жолто Злато Боја Галвански Кучешки Еден Заб Скари Горниот дел од Хип Хоп Топ Песјаци Шупливи Скара

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност...

DEN 192.00 239.52

1PC Челик Стрелка Директно Barbells Опал Камен Уво Tragus ' Рскавица Хеликс Обетки Индустриски Пирсинг Barbell Брадавица Прстен

Pls забелешка : Поради новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад ...

DEN 125.00 138.72

1pc Нерѓосувачки Челик Злато Сребро Црна Боја Веѓа Прстени Рака Ноктот Уво Tragus Черепот Ноктот StudBody Пирсинг Накит

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро Злато ЦрнаГолемина : Одговара на повеќето луѓеПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Компјутер тело Накит (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

DEN 78.00 105.60

Моден Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Barbell Dangle 3 Боја Кристал Пеперутка Папокот Тело Пирсинг Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Компанијата воведе : Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.Ние испорака на производи толку брзо .ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .Можете да ме контактирате на email,можеме да соработуваме ,ви благодариме

DEN 700.00 737.28

24pcs бонбони боја Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик магнетни earring Лажни Уво Приклучоци Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси

испрати од Кина Пост Воздух Mail потреба за 1835 работни дена да пристигнат.1piece црна Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Plug Приклучоци Завртки Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси парче1piece Сребро 614mm Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Plug Приклучоци Завртки Уво expanders Earring Уво Нокти Лажни Уво Коси парче1piece Просторни 3 D Черепот Уво Plug Акрилик Скелет artilage уво приклучоци earring приклучоци уво мерачи уво носила пирсинг orelha парче48pcs бесплатен превозот на големо мода Уво Barbell Прстени Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Тело Лажни Уво plug Earring Накит пирсинг многупарчиња / многу

DEN 216.00 239.52

18Pcs/многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Колекции Уво Tragus Пирсинг на Тело Jewlery Микс Големина

Трговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Прстен Носот Студ Носот Пирсинг на Тело Накит Жени / Мажи многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Веѓа Накит Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Кристално Rhinestione Бар Labret Усна Уво Пирсинг TragТело Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Кристална Топка Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Кристал Нерѓосувачки Челик Веѓа Пирсинг Накит Кристал Скок Уво Студ Прстени Тело Jewlery многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа Накит многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 18 Pcs / многу Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки Лента Пирсинг на Тело JewleryОпис : 1)Тип : Акрилик Уво Tapers се Протега Приклучоци Тунели Уво Проширувач Носилки 2)Материјал : акрилик 3)Големина : Уво expender приклучоци големина : 1.6 2 2.5 3 4 5 6 8 10мм lenght : околу 3056mm 4)Количеството : 18pcs(микс големини случајно испорака) 5)Конверзија : 1 инчи=25.4 mm / 1mm=0.0393 6 инчи)боја : види слика Пакување : 18 Pcs во кесаBC73 ABC73 BBC73 CBC73 DBC73 EBC73 FBC73 GBC73 HМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Barball Јазик Прстени Уво Пирсинг Студ Прстени Тело Накит Пирсинг Tougue многупарчиња / многуМикс на Големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Men Women многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Носот Прстени У Облик на Нос Прстени И Studs Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Скок Носот Прстени У Облик на Нос Прстен И Студ Уво Прстени Усна Пирсинг Labret Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Пирсинг Поморски Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Јазик Прстен Акрилик Скок Јазик Уво Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 200 Pcs / многу Хируршки Акрилик Скок Усна Пирсинг Labret TragТело Пирсинг Накит Носот Студ Прстени

DEN 142.00 162.72

ТЕЛОТО ПАНК 6 Бои Брадавица Пирсинг Трендовски Секси 14g Индустриски Barbell Срце облик на Опал Брадавица Shield Прстени

6 Бои Трендовски Секси Barbell Срце облик на Опал Брадавица Прстени Полиран Тело Пирсинг НакитНерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот НакитБесплатен Превозот EПакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100 Опис : Предмет : Брадавица Прстени Точка Законик : NP007 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 14g Количина : 1 Pair Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др...

DEN 202.00 215.04

Showlove-2 парчиња Акрилик да се Загрози Дизајн Бомбичка Двојно Разгореа Уво Plug Носила Проширувач Тело Пирсинг Накит

Опис *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Акрилик *Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm *Боја : Црвена *Стил : Мода * Пакување : Многу Од 1 Парови,1 Пар на секоја opp вреќа*Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *12 месеци гаранција, купи со доверба!Плаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

DEN 52.00 57.12

PINKSEE 2 ПАРЧИЊА Хируршки Челик Цвет Кристал CZ Носот Прстени 20G Завртката Свртување Студ Прстен Тело Пирсинг Накит За Жените

Опис 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на сликиГолемина : Бар кол 1mm Кристал Кол 4mmСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПакет се вклучени : 2 парчиња1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Производи ПокажеНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПлаќање1...

DEN 62.00 80.16

Сосема Нова Мода Папокот Прстени Од Не ' Рѓосувачки Челик Бар Кристал Двојно Топката Папокот Тело Пирсинг Накит

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Компанијата воведе : Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.Ние испорака на производи толку брзо .ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .Можете да ме контактирате на email,можеме да соработуваме ,ви благодариме

DEN 420.00 441.60

Showlove Кутија На 40Pcs Нови 316L Хируршки Челик Лажни Пирсинг на Нос Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот Студ

*100% Сосема Нов*Без Штета за Човечкото Тело*Стил : Носот Прстен Мал Обичен Отвори Обрачот*Материјал : 316l Хируршки Челик*Метална Боја : Опционални(Aaaorted,Сребро,Злато,Црна)*Мерач : 16g / 1.2 mm*Прстенот со Дијаметар : Choosable(6mm,8mm,10мм,12mm)*Големина : Опционални(1.2x6mm,1.2x8mm,1.2x10mm,1.2x12mm)*Пакување : 40 Компјутери*Професионални Пакување за да се заштити вашата предметиПлаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

DEN 546.72