• Ново
10pcs Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа тетоважа пракса на кожата за microblading

10pcs Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа тетоважа пракса на кожата за microblading

DEN 766.08

Износот
Во форма достапна за нарачката


Тетоважа Пракса Кожата Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа тетоважа пракса на кожата
Количина : 2 buc Веѓа Тетоважа Пракса Кожа /торба
Материјал : Синтетички Кожа,мека и лесно да се добие, мастило
Големина : 195*145*1mm
Трајна шминка пракса на кожата :
1.Одлично за работата на трајна шминка веѓа и усна пракса
2. Направени од добри qualtiy материјал, го користите долго време
3.Направи да се чувствуваат реалноста додека практика на производот
4.Подобрување на вештини за ефективно преку пракса без вистинска кожа пракса
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Пакет :
ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор
Превозот :
1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврда
Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!
превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.
2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука
2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П. не Прави никаква гаранција за производите?
А, Да, сите производи се качил преку строга тест пред пратката. ако постои било каков квалитет проблем за производи, треба да контактирате со нас во рок од 7 дена, треба да направите фотографија на предмети за нас. По нашето миропомазание, ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П. Ако не сум го примените стоки, она што можам да направам?
А Ако не се примени предмети во рок од 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас, и ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации.

Особините

Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
S-2
Материјал:
Синтетички Кожа
Име на производ:
Пракса Кожата за Веѓа Тетоважа
Употреба:
пракса веѓа,усните тетоважа
користат за:
Почетници тетоважа уметник
Количина:
10pcs обука на кожата за Трајна Шминка Веѓа
Големина:
195*145*1mm

Купувачите избираат и

0.20 мм Laminas Agulhas Tebori Microblading 21Pins игли Трајна Шминка Тетоважа Игла 21 Flex Ножеви за Веѓа Прирачник Пен

200 КОМПЈУТЕРИ Laminas Agulhas Tebori Microblading 21 flex игли Трајна Шминка Тетоважа Игла 21 Flex Ножеви за Веѓа Прирачник ПенФункција : Microblading Игла21 flex microblading иглиЗа Веѓа Microblading21 Pin НожевиИгла Дијаметар : 0.20 mmПакет : за Еднократна употреба во поединечни торбаПакет : 200pcs 21 Flex игли

DEN 1152.00 3840.00

100pcs 2 Size Опција Тетоважа Мастило Чаши За Трајна Тетоважа Шминка Веѓа Шминка Пигмент Сад Капи Прибор за Еднократна употреба

8632 Професионални Убавина ПродавницаГолемина на : Мали димензии : 0.8 cm(внатрешен дијаметар)x1.2cm(висина) Големи димензии : 1.3 см(внатрешен дијаметар)x1.4(висина) Материјал : силикон Боја : како што покажа во слика Површина : U форма купот на дното Избор : две опција (мали или големи димензии) Пакет : 100pcs / пакет Спецификација : Меки силиконски материјал, У форма купот на дното Не им наштети на microblading игли, може да се направи подобра употреба на пигмент Супериорен квалитет, за еднократна употреба, бришење мастило капи за професионални тетоважа уметници Совршен за користи за да се одржи пигмент или мастило за тетоважа Лесно да се чисти и да ги чува Овие првенство е задолжително за тековен или иден Совршен за tattoo студио за Плаќање & ПревозотПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

DEN 157.00 191.52

Бесплатен Превозот 10Pcs 26.5 cm x 14.5 см Трајна Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно 3D Пракса на Кожата за Почетници

Бесплатен Превозот 5 Pcs 26.5 cm x 14.5 см Трајна Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно 3 D Пракса на Кожата за ПочетнициКарактер : 1) Перат, многу мека.2) Лесно да се добие со мастило.3) Реален,слични со вистински човечки чувство на кожатаFuncations : 1) За Трајна Шминка Пракса Кожата ви нуди лажни на кожата која е подобар избор за нов стартер2) Тоа е мека и удобна за да ви помогне да го контролираат чувство на tattooing3) Тоа може да биде постојано тетовирани за неколку пати според вашата потребаГолемина : 26.5*14.5 cmПакување : 5 x Тетоважа Пракса Лажни Кожата ПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање...

DEN 1568.64

3 ЕЕЗ Тетоважа Веѓа И Усна Пракса на Кожата За Тетоважа Машина Пенкало Снабдување 16x22cm Кожата

Опис На Производот3 ЕЕЗ Тетоважа Веѓа И Усна Пракса на Кожата За Тетоважа Машина Пенкало Снабдување 16x22cmСпецификации : 1.Тетоважа пракса на кожата од која нема отров и нема гајле2.Синтетички кожакако материјал3.Идеални за почетници и искусни уметници4.Ќе ви овозможи да се подобрат вашите вештини без практикување на вистинска кожа5.Без разлика дали сте или да се тетоважа експерт, оваа тетоважа пракса кожата е неопходна за вас6...

DEN 335.52

Нови 2015 Тетоважа Материјали Референтна Книга Слика Настава На Состојба Флеш Уметност Змеј Сирена Ѓаволот Шема

Опис Ова е тетоважа дизајн референца доаѓаат од уметници, Кина популарни тетоважа фотографии книга флеш скица списание Голема референтна книга за тетоважа работи креативен дизајн На фотографии само се покаже на некои страници, се уште има содржина кулер слика за вашата тетоважа...

DEN 497.00 578.40

5Pcs Мини Микро Хексадецимален Хексагонални Ален Клуч Сет Клуч Шрафцигер Алатка за Полнење Црн или Зелен Тетоважа Машина Пиштол Прилагоди Алатка

Превозот 1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата 2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно...

DEN 86.00 99.84

50 PcsDragon Тетоважа Машина Пренос Вратило Трајна Шминка Пенкало Компонента Тетоважа Accesories

Dragon Tattoo Машина Компонента Пренос ОкноСпецификации1.тоа е да се користи за развој на планински иглата.2 тоа е направено во пластика.3.тоа е може да се повтори употребаСупериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.Поединечно спакувана.

DEN 1824.00

Еластична Компресија Рака Ракави Warmers Лето Ладење Рака на Нога потоплите Тетоважа Покрие УВ Заштита Бејзбол Кошарка Долги Ракавици

Опис : Боја : Црна / КожатаИме : Тетоважа Ракав ОпфаќаМатеријал : Lycra еластични влакна + полиестер аминСостојба : 100% Сосема Ne wГолемина : 27cm*11 см*8cm28cm*11.8 cm*8.5 cm29cm*9.5 cm*12.8 cmФункција : 1.Совршен за тетоважа одржување, aftercare и прикривање...

DEN 528.00 586.08

Уво, Нос Усна Папокот Јазик Септумот Forcep Менгеме Клешти Алатка Хируршки Челик Тело Пирсинг Колекции Обрачот Прстен Заробеништво Мушка Отворање Plier

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Телото пирсинг алатка.Материјал : хируршки нерѓосувачки челик.Големина : За 13.1*6.6 cm(5.16*во 2.60).Пакет Листата : 1 x Plier1...

DEN 471.00 871.68

3pcs/Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи

3pcs / Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи Карактеристики : 1.материјалот е акрил и пластика...

DEN 437.00 513.60

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 3RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна Шминка

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 3 RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна ШминкаСпецификација : Добар квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барањата за пакување детали : 500pcs / торба Игла Тип : 3Р игли совети за Појавување на машина модели : традиционалната шминка машинаПлаќање обично ќе биде потврдено по првите 24 часа...

DEN 1094.00 1176.00

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 1RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна Шминка

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 1 R игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна ШминкаСпецификација : Добар квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барањата за пакување детали : 500pcs / торба Игла Тип : 1 R игли совети за Појавување на машина модели : традиционалната шминка машинаПлаќање обично ќе биде потврдено по првите 24 часа...

DEN 1094.00 1176.00

трајна шминка microblading accesories за еднократна употреба вклучуваат Резервоарот Плоча Пинцети Алатки за Чистење на Стерилизатори Тенџере microblading памук

трајна шминка microblading accesories за еднократна употреба вклучуваат Резервоарот Плоча Пинцети Алатки за Чистење на Стерилизатори Тенџере microblading памукmicroblading комплет тетоважа inlcude како што е подолу8cm Дезинфекција на Резервоар9cm Дезинфекција на Резервоар1pcs од не ' Рѓосувачки челикУкажа помош на пинцета100pcs microblading памукзлато владетел за веѓа Microblading комплет

DEN 2187.00 2302.08

5 компјутери Microblading Хируршки Кожата Маркер Веѓа Маркер Пенкало Со Мерка за Мерење Владетел Тетоважа на Кожата Писарот Алатка Бесплатен Превозот

Функција : Големина : Пенкало : 14cm;Владетел : 15cmБоја : БелаДобар за обележување и лоцирање на кожата јасно Означени, безбедно користење на кожатаНашата кожа маркери содржат медицински одделение, неиритирачки gentian (линцур) виолетова мастило.Голем мастило во резервоарот овозможува подолг производ живот, а исто така помага да се обезбеди постојана мастило тек за јасно означување.Кога марк е отстранет, тоа може да бидат избришани со ниска концентрација киселина и алкохолТоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа, eyeline и усна.Тоа може да им помогне на оние кои обично се најде никаква веѓа позиција и имаат шминка проред проблеми да се добие еден пар на симетрични задоволство веѓатаЧекор : 1...

DEN 313.00 447.84