• Ново
Тетоважа Пракса Кожата Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа тетоважа пракса на кожата

Тетоважа Пракса Кожата Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа тетоважа пракса на кожата

DEN 139.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


Тетоважа Пракса Кожата Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа тетоважа пракса на кожата
Количина : 2 buc Веѓа Тетоважа Пракса Кожа /торба
Материјал : Синтетички Кожа,мека и лесно да се добие, мастило
Големина : 15*10*1cm
Трајна шминка пракса на кожата :
1.Одлично за работата на трајна шминка веѓа и усна пракса
2. Направени од добри qualtiy материјал, го користите долго време
3.Направи да се чувствуваат реалноста додека практика на производот
4.Подобрување на вештини за ефективно преку пракса без вистинска кожа пракса
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Пакет :
ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор
Превозот :
1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврда
Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!
превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.
2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука
2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П. не Прави никаква гаранција за производите?
А, Да, сите производи се качил преку строга тест пред пратката. ако постои било каков квалитет проблем за производи, треба да контактирате со нас во рок од 7 дена, треба да направите фотографија на предмети за нас. По нашето миропомазание, ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П. Ако не сум го примените стоки, она што можам да направам?
А Ако не се примени предмети во рок од 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас, и ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации.

Особините

Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
S-2
Материјал:
Синтетички Кожа
Име на производ:
веѓа тетоважа пракса на кожата
Употреба:
пракса веѓа,усните тетоважа
користат за:
Почетници тетоважа уметник
Големина:
15*10*1cm
Количина:
2 парчиња обука на кожата за Трајна Шминка Веѓа

Купувачите избираат и

Новата Тетоважа Машина Пиштол Калеми 10 Обвива Поставите Делови Снабдување Со Тетоважа & Телото Уметност, Професионални Тетоважа Accesories

Специфичности : 1 висок квалитет и лесен за употреба 2 Тип : тетоважа додаток Објект Вклучуваат : тетоважа калеми1pcsПревозот 1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата...

DEN 161.00 199.20

10pcs Високо Еластична Водоотпорен Фластер за Еднократна употреба самолепливи Еластичен Завој за да се Справи со Притисокот Цевка Тетоважа Додаток

Бесплатен Превозот 10pcs Високо Еластична Водоотпорен Фластер за Еднократна употреба самолепливи Еластичен Завој за да се Справи со Притисокот Цевка Тетоважа Додаток Функција : 1.Пристап до удобен, Рендан се truncated, во согласност со индивидуалните потреби...

DEN 576.00 720.00

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 1RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна Шминка

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 1 R игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна ШминкаСпецификација : Добар квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барањата за пакување детали : 500pcs / торба Игла Тип : 1 R игли совети за Појавување на машина модели : традиционалната шминка машинаПлаќање обично ќе биде потврдено по првите 24 часа...

DEN 1094.00 1176.00

YILONG 5pcs Трајна Шминка Веѓа Усни Празно Тетоважа Пракса Кожата Лист за Игла Машина Снабдување Комплет Топла Продажба

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСинтетички материјал, безбедно, без штетни супстанцииФлексибилни, автентичен се чувствувамПогоден за почетници и искусни уметници.Ја прави работата на тетоважа уметник полесно.Производ Карактеристики : Број На Модел : Тетоважа Пракса На КожатаМатеријал : Вештачки Мека КожаТип : Тетоважа accesoriesБоја : Крем БелаСпецификации : Состојба : новаДимензии : 20cm х 15 см ,дебелина 0.4 cmКоличина : 5pcsНето Тежина : 120gПакет се вклучени : 5pcs× Тетоважа Пракса на Кожата

DEN 326.00 383.52

Уво, Нос Усна Папокот Јазик Септумот Forcep Менгеме Клешти Алатка Хируршки Челик Тело Пирсинг Колекции Обрачот Прстен Заробеништво Мушка Отворање Plier

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Телото пирсинг алатка.Материјал : хируршки нерѓосувачки челик.Големина : За 13.1*6.6 cm(5.16*во 2.60).Пакет Листата : 1 x Plier1...

DEN 471.00 871.68

Нов Висок Квалитет Хируршки Нерѓосувачки Челик Уво Усна Папокот Носот Јазик Септумот Форцепс Менгеме Plier Алатка За Трајна Шминка Додатоци

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Телото Пирсинг Накит Алатка.Материјал : хируршки нерѓосувачки челик.Големина : За 17.8*7.8 cm(7.01*3.07 во).Пакет Листата : 1 x Plier1...

DEN 399.00 532.32

YILONG 5pcs Трајна Шминка Веѓа Усни Празно Тетоважа Пракса Кожата Лист за Игла Машина Снабдување Комплет Топла Продажба

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСинтетички материјал, безбедно, без штетни супстанцииФлексибилни, автентичен се чувствувамПогоден за почетници и искусни уметници.Ја прави работата на тетоважа уметник полесно.Производ Карактеристики : Број На Модел : Тетоважа Пракса На КожатаМатеријал : Вештачки Мека КожаТип : Тетоважа accesoriesБоја : Крем БелаСпецификации : Состојба : новаДимензии : 20cm x 30 cm ,дебелината 0.4 cmКоличина : 5pcsНето Тежина : 220gПакет се вклучени : 5pcs× Тетоважа Пракса на Кожата

DEN 448.00 527.52

Нови 2015 Тетоважа Материјали Референтна Книга Слика Настава На Состојба Флеш Уметност Змеј Сирена Ѓаволот Шема

Опис Ова е тетоважа дизајн референца доаѓаат од уметници, Кина популарни тетоважа фотографии книга флеш скица списание Голема референтна книга за тетоважа работи креативен дизајн На фотографии само се покаже на некои страници, се уште има содржина кулер слика за вашата тетоважа...

DEN 497.00 578.40

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 3RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна Шминка

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 3 RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна ШминкаСпецификација : Добар квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барањата за пакување детали : 500pcs / торба Игла Тип : 3Р игли совети за Појавување на машина модели : традиционалната шминка машинаПлаќање обично ќе биде потврдено по првите 24 часа...

DEN 1094.00 1176.00

3pcs/Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи

3pcs / Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи Карактеристики : 1.материјалот е акрил и пластика...

DEN 437.00 513.60

1 тркалаат 40MM*200M Пластични Заврши Покрие Конзерванс Филм Полу Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Додатоци Веѓа Маска

8632 Професионални Убавина ПродавницаСостојба : 100% сосема нова Боја : Транспарентна Одговараат за професионални тетоважа салон Користат за Око Линија Веѓа Лагер Tattooing Обликувањето Шминка Големина : 42mm x 200m Тежина : app 70g Количина : 1 кутија 42mmx200m конзерванс филм Спецификација : Неопходен елемент за Веѓа тетоважа работи Подобро цврстина Нетоксични и без мирис Enviromentally пријателски Со машина во кутија, лесен и лесно да се отсечени Пред веѓа везови започнува, користете конзерванс филм на тетовирани дел ако се применуваат крем за тоаПлаќање & ПревозотПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

DEN 192.00 234.72

Бесплатен Превозот 5Pcs Силикон Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно Пракса Синтетички Кожа за Почетници

Бесплатен Превозот 5 Pcs Силикон Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно Пракса Синтетички Кожа за ПочетнициКарактер : 1) Перат, многу мека.2) Лесно да се добие со мастило.3) Реален,слични со вистински човечки чувство на кожатаFuncations : 1) За Трајна Шминка Пракса Кожата ви нуди лажни на кожата која е подобар избор за нов стартер2) Тоа е мека и удобна за да ви помогне да го контролираат чувство на tattooing3) Тоа може да биде постојано тетовирани за неколку пати според вашата потребаголемина : 18.5*14.5 cmПакување : 5 x Тетоважа Пракса Лажни Кожата (2 бои испратени по случаен избор)

DEN 612.00 719.52

100Pcs/многу & D Анти Лузна Тетоважа Aftercare Крем Тетоважа Старечки Маст Трајна Шминка Веѓа Усни Гел

А & D Анти Лузна Тетоважа Aftercare Крем за Веѓа и УснитеОписсе лекува брзо*се задржи влагата*без лузна, без промена на бојатаАпликации : употреба по постојани шминка операцијаСпецификации : Зајакнување на веѓите за да помогне да се спречи оштетување и кршењеПромовира природно подебели, целосни изглед на очите веѓитеСпецијално формулиран и избалансирано да биде неиритирачки за очиЧувајте ги веѓите во добра состојбаЕКСТЕНЗИИ : 3 години

DEN 1836.00 2040.00

Бесплатен Превозот 10Pcs 26.5 cm x 14.5 см Трајна Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно 3D Пракса на Кожата за Почетници

Бесплатен Превозот 5 Pcs 26.5 cm x 14.5 см Трајна Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно 3 D Пракса на Кожата за ПочетнициКарактер : 1) Перат, многу мека.2) Лесно да се добие со мастило.3) Реален,слични со вистински човечки чувство на кожатаFuncations : 1) За Трајна Шминка Пракса Кожата ви нуди лажни на кожата која е подобар избор за нов стартер2) Тоа е мека и удобна за да ви помогне да го контролираат чувство на tattooing3) Тоа може да биде постојано тетовирани за неколку пати според вашата потребаГолемина : 26.5*14.5 cmПакување : 5 x Тетоважа Пракса Лажни Кожата ПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање...

DEN 1568.64

6 Двојна Совет Тетоважа Пирс Кожата Маркер Медицински Писарот Сино Пенкало

6 Двојна Совет Тетоважа Пирс Пирсинг На Кожата Маркер Медицински Хируршки Писарот ПенСпецификации : 1 Dualсовет, нестерилни, за еднократна употреба кожата означување пенкала, што се користи за да demarcate сајтови за да се тетовирани или пирс.2 Пенкала имаат совети на двата краја; редовна совет (малку пофини од маркер), и ултрафини совет за детали работа...

DEN 264.00