• Ново
Бесплатен Превозот Тетоважа додатоци 50pcs Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Носители/Капи

Бесплатен Превозот Тетоважа додатоци 50pcs Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Носители/Капи

DEN 336.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот Тетоважа додатоци 50pcs Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Носители/Капи
Материјал : пластика
Количина : 50pcs
Оваа шминка мастило капи е специјално наменета за искусни професионалци.
Тоа обезбедува крајната сила,прецизност и стабилност ќе бараат.
Апликација за веѓа ,eyeliner,усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи.
Целосно расположливиот accesories обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.
Производот Се Покаже :
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Пакет :
ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор
Превозот :
1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврда
Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!
превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.
2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука
2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П. не Прави никаква гаранција за производите?
А, Да, сите производи се качил преку строга тест пред пратката. ако постои било каков квалитет проблем за производи, треба да контактирате со нас во рок од 7 дена, треба да направите фотографија на предмети за нас. По нашето миропомазание, ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П. Ако не сум го примените стоки, она што можам да направам?
А Ако не се примени предмети во рок од 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас, и ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации. По сите, пост е надвор од нашата контрола, нели? Ви благодариме
П. Ако сакам да купам повеќе, има попуст на располагање?
A.

Особините

Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
1
Материјал:
1
Класа:
тетоважа додатоци
Употреба:
тетоважа прстен мастило
боја:
wihte
Материјал:
Пластични

Купувачите избираат и

1200pcs веѓа додатоци трајна шминка тетоважа материјали microblading чист памук

1200pcs тетоважа материјали microblading accesories задебелување на чист памук за трајна шминкачиста cottons за трајна шминка;Тоа е со висок квалитет и добри за користење.Овој објект include1200pcs една кеса .microblading cottons;Политика На Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

DEN 703.20

100pcs 2 Size Опција Тетоважа Мастило Чаши За Трајна Тетоважа Шминка Веѓа Шминка Пигмент Сад Капи Прибор за Еднократна употреба

8632 Професионални Убавина ПродавницаГолемина на : Мали димензии : 0.8 cm(внатрешен дијаметар)x1.2cm(висина) Големи димензии : 1.3 см(внатрешен дијаметар)x1.4(висина) Материјал : силикон Боја : како што покажа во слика Површина : U форма купот на дното Избор : две опција (мали или големи димензии) Пакет : 100pcs / пакет Спецификација : Меки силиконски материјал, У форма купот на дното Не им наштети на microblading игли, може да се направи подобра употреба на пигмент Супериорен квалитет, за еднократна употреба, бришење мастило капи за професионални тетоважа уметници Совршен за користи за да се одржи пигмент или мастило за тетоважа Лесно да се чисти и да ги чува Овие првенство е задолжително за тековен или иден Совршен за tattoo студио за Плаќање & ПревозотПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

DEN 157.00 191.52

Топла продажба 10pcs Трајна Шминка Веѓа Усни 20 x 15cm Празно Тетоважа Пракса Кожата Лист за Игла Машина Снабдување Комплет

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСинтетички материјал, безбедно, без штетни супстанцииФлексибилни, автентичен се чувствувамПогоден за почетници и искусни уметници.Ја прави работата на тетоважа уметник полесно.Производ Карактеристики : Број На Модел : Тетоважа Пракса На КожатаМатеријал : Вештачки Мека КожаТип : Тетоважа accesoriesБоја : Крем БелаСпецификации : Состојба : новаБоја : Крем Бела,Материјал : Вештачки Мека КожаДимензии : 20 х 15 смКоличина : 10pcsПакет се вклучени : 10pcs× Тетоважа Пракса на Кожата

DEN 550.00 631.68

Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало за microblading ножеви бесплатен превозот

Најнов дизајн, целосна функции, професионални заклучувањеpin уред, главните алатки за веѓа операција, висок квалитет на гаранција; не треба на сила кога го прави тетоважа убавина работата, одговара за сите pin на ножот; Употреба со паста пигмент, во различни бои; Работат повеќе лесно неограничена власт brushwork, долгорочна употреба, Главно за дама, лесно да се справи со не е лесно да се оштети; Црвена бојаПакување Листа : 1pcs

DEN 134.00 141.12

Новата Тетоважа Машина Пиштол Калеми 10 Обвива Поставите Делови Снабдување Со Тетоважа & Телото Уметност, Професионални Тетоважа Accesories

Специфичности : 1 висок квалитет и лесен за употреба 2 Тип : тетоважа додаток Објект Вклучуваат : тетоважа калеми1pcsПревозот 1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата...

DEN 161.00 199.20

5Pcs Мини Микро Хексадецимален Хексагонални Ален Клуч Сет Клуч Шрафцигер Алатка за Полнење Црн или Зелен Тетоважа Машина Пиштол Прилагоди Алатка

Превозот 1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата 2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно...

DEN 86.00 99.84

5 компјутери Microblading Хируршки Кожата Маркер Веѓа Маркер Пенкало Со Мерка за Мерење Владетел Тетоважа на Кожата Писарот Алатка Бесплатен Превозот

Функција : Големина : Пенкало : 14cm;Владетел : 15cmБоја : БелаДобар за обележување и лоцирање на кожата јасно Означени, безбедно користење на кожатаНашата кожа маркери содржат медицински одделение, неиритирачки gentian (линцур) виолетова мастило.Голем мастило во резервоарот овозможува подолг производ живот, а исто така помага да се обезбеди постојана мастило тек за јасно означување.Кога марк е отстранет, тоа може да бидат избришани со ниска концентрација киселина и алкохолТоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа, eyeline и усна.Тоа може да им помогне на оние кои обично се најде никаква веѓа позиција и имаат шминка проред проблеми да се добие еден пар на симетрични задоволство веѓатаЧекор : 1...

DEN 313.00 447.84

6 Двојна Совет Тетоважа Пирс Кожата Маркер Медицински Писарот Сино Пенкало

6 Двојна Совет Тетоважа Пирс Пирсинг На Кожата Маркер Медицински Хируршки Писарот ПенСпецификации : 1 Dualсовет, нестерилни, за еднократна употреба кожата означување пенкала, што се користи за да demarcate сајтови за да се тетовирани или пирс.2 Пенкала имаат совети на двата краја; редовна совет (малку пофини од маркер), и ултрафини совет за детали работа...

DEN 264.00

Бесплатен Превозот 5Pcs Силикон Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно Пракса Синтетички Кожа за Почетници

Бесплатен Превозот 5 Pcs Силикон Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно Пракса Синтетички Кожа за ПочетнициКарактер : 1) Перат, многу мека.2) Лесно да се добие со мастило.3) Реален,слични со вистински човечки чувство на кожатаFuncations : 1) За Трајна Шминка Пракса Кожата ви нуди лажни на кожата која е подобар избор за нов стартер2) Тоа е мека и удобна за да ви помогне да го контролираат чувство на tattooing3) Тоа може да биде постојано тетовирани за неколку пати според вашата потребаголемина : 18.5*14.5 cmПакување : 5 x Тетоважа Пракса Лажни Кожата (2 бои испратени по случаен избор)

DEN 612.00 719.52

3pcs/Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи

3pcs / Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи Карактеристики : 1.материјалот е акрил и пластика...

DEN 437.00 513.60

600pcs Помине Уметност Ракавици Латекс Гума Прст Cots Прсти Покрие Заштитни Гумени Ракавици Antislip Заштита Antistatic Ракавици

600pcs Помине Уметност Ракавици Латекс Гума Прст Cots Прсти Покрие Заштитни Гумени Ракавици Antislip Заштита AntistaticРакавициФункција 1...

DEN 702.00 806.40

Боја на Тркала за Веѓа Усна Microblading Пигмент Мастило Мешавина Палета на Бои Maincure Боја Картичка Салон Алатка

Microblading Боја Тркала за Пигмент Мастило и Maincure Боја Мешавина ПалетаФункција : Преземање на тајната надвор од боја теорија, боја тркала објаснува боја поврзани со условите и покажува колку бои се погодени од едни на други да ви помогне да се избере совршена мешавина на пигменти за вашите постапки.​Користете Чекор : Изберете боја за надворешниот тркала...

DEN 388.00 431.52

Нов Висок Квалитет Хируршки Нерѓосувачки Челик Уво Усна Папокот Носот Јазик Септумот Форцепс Менгеме Plier Алатка За Трајна Шминка Додатоци

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Телото Пирсинг Накит Алатка.Материјал : хируршки нерѓосувачки челик.Големина : За 17.8*7.8 cm(7.01*3.07 во).Пакет Листата : 1 x Plier1...

DEN 399.00 532.32

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 3RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна Шминка

Бесплатен Превозот 500 Компјутери Висок Квалитет 3 RL игла совети Тетоважа Машина Капи За Трајна ШминкаСпецификација : Добар квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барањата за пакување детали : 500pcs / торба Игла Тип : 3Р игли совети за Појавување на машина модели : традиционалната шминка машинаПлаќање обично ќе биде потврдено по првите 24 часа...

DEN 1094.00 1176.00

10Pcs Трајна Шминка Stencils Пластични Веѓа Владетел KMC Тетоважа Козметички Обликувањето Алатка За Најавете

10 Pcs Трајна Шминка Stencils Пластични Веѓа Владетел KMC Тетоважа Козметички Обликувањето Алатка За НајаветеЗабелешка : имаме црна, црвена и сина боја,ние ќе ви го испратиме по случаен изборПакување Вклучува : кожа маркер × 10pcs

DEN 680.00 790.08

Уво, Нос Усна Папокот Јазик Септумот Forcep Менгеме Клешти Алатка Хируршки Челик Тело Пирсинг Колекции Обрачот Прстен Заробеништво Мушка Отворање Plier

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Телото пирсинг алатка.Материјал : хируршки нерѓосувачки челик.Големина : За 13.1*6.6 cm(5.16*во 2.60).Пакет Листата : 1 x Plier1...

DEN 471.00 871.68