• Ново
Бесплатен превозот 10pcs Трајна Шминка Веѓа/Усна тетоважа Пракса на Кожата За Почетници Одлична Тетоважа Веѓа Снабдување

Бесплатен превозот 10pcs Трајна Шминка Веѓа/Усна тетоважа Пракса на Кожата За Почетници Одлична Тетоважа Веѓа Снабдување

DEN 864.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот 10pcs Трајна Шминка Веѓа/Усна тетоважа Пракса на Кожата За Почетници Одлична Тетоважа Веѓа Снабдување
Количина : 10 компјутери Веѓа/Усна тетоважа Пракса на Кожата
Материјал : Природен Каучук,мека и лесно да се добие, мастило
Големина : 15*10*1cm
Трајна шминка пракса на кожата :
1.Одлично за работата на трајна шминка веѓа и усна пракса
2. Направени од добри qualtiy материјал, го користите долго време
3.Направи да се чувствуваат реалноста додека практика на производот
4.Подобрување на вештини за ефективно преку пракса без вистинска кожа пракса
Слики покажуваат :
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Пакет :
ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор
Превозот :
1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврда
Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!
превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.
2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука
2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П. не Прави никаква гаранција за производите?
А, Да, сите производи се качил преку строга тест пред пратката. ако постои било каков квалитет проблем за производи, треба да контактирате со нас во рок од 7 дена, треба да направите фотографија на предмети за нас. По нашето миропомазание, ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П. Ако не сум го примените стоки, она што можам да направам?
А Ако не се примени предмети во рок од 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас, и ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации.

Особините

Тип:
Тетоважа матрицата
Број На Модел На:
С-03
Име на производ:
тетоважа пракса на кожата
Материјал:
Гума
Количина:
10pcs Веѓа/Усна тетоважа Пракса на Кожата
користат за:
Веѓа / Усна тетоважа пракса

Купувачите избираат и

1 Парче Нозе Хена Тетоважа Stencils За Тело Бои,Голем Цвет Сјајот Airbrush Mehndi Нога Тетоважа Матрицата Шаблони 24*16.5 cm

Нови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни ЗАБЕЛЕШКА : L стои на левата Нога Р стои за десната Нога при купување ве молиме оставете порака, се Најде на модели ви се допаѓа од различни стилови и забелешка...

DEN 84.00 105.12

Зебра Дизајни Лажни Хена Тетоважа Образец Жените Тело Раце Рака Нозе Уметност Хена Тетоважа Stencils За Airbrush Сликарство Tatoo

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Зебра Дизајни Лажни Хена Тетоважа Образец Жените Тело Раце Рака Нозе Уметност Хена Тетоважа Stencils За Airbrush Сликарство TatooГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

DEN 33.12

F Stencils За Panting Хартија 24pcs/многу Тетоважа Образец Сјајот Тетоважа Матрицата Водоотпорен 6.8*3.4 Инчен F199-392

ЗабелешкаПостојат 24pcs во многу,можете да одберете број и забележете во својата цел.Производите се Прикаже Опис Име на Производ : матрицата за panting ;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 24pcs / пакет;Тежина : 0.006 kg / еез,0.204 kg / многу; Должина : 185mm; width : 95mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

DEN 1053.12

Убавина Девојка Нова Жешка 4PC Microblading Обновливи Шминка Мерка Веѓа Водич Владетел Постојан Алатки Oct 27

4 PC Microblading Обновливи Шминка Мерка Веѓа Водич Владетел Постојан АлаткиФункција : 100% Сосема Нов Најновата новина дизајнот, најновиот форма добра алатка за веѓата уметници се обидува да се обезбеди дури и должина форма и поставување на веѓите за своите клиенти Идеален да се користи пред да microblading и постојан направи се за да се обезбеди веѓите, eyeliner и усна се симетрични точни, исто Така, служи како вообичаените мерење предмети, особено погоден за криви и заоблени периметар Еколошки материјали, висока издржливост, одлична мекост може да биде свиткан...

DEN 122.00 187.20

50 компјутери Тетоважа Матрицата За Рака Прст Сликарство,Mehndi Индискиот Привремен Сјајот Airbrush Хена Тетоважа Матрицата Шаблони трговија на Големо

Ве Молиме Означена На Производот, Код И Квантитетот Во Ред Детали Тип : Тетоважа Матрицата Бренд Име : индискиот хена Број на Модел : хена тетоважа матрицата Големина : 18.5 cm 9.5 cm Количина : 5 компјутери различен Дизајн Шаблон тип : колекции Предмет тип : дефиниција, карактеристики на Производот : жешка, Секси жени Функција : тетоважа stenciling / хена за тело Pasting позиција : body paint Број на употреба : 13 пати Материјал : ПВЦ Име : Mehndi Хена Тетоважа Stencils 5pcs Многу, Привремено Сјајот Airbrush Индискиот Хена Tatoo Големи Шаблони Матрицата За Сликарство КомплетAnswer : ___________________________ Note : кога купувате ве молам оставете порака...

DEN 1152.00 1439.52

Хена Цвет Тетоважа Stencils Чипка Круг Тетоважа Образец Водоотпорен Лажни Tatoo Матрицата За Airbrush Алатки За Сликање Телото Уметност Нозе

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Хена Цвет Тетоважа Stencils Чипка Круг Тетоважа Образец Водоотпорен Лажни Tatoo Матрицата За Airbrush Алатки За Сликање Телото Уметност НозеГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"Контакт со нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

DEN 33.12

10 Парчиња Воздух Четка Сјајот Тетоважа Матрицата Мачка Ангел Срцето Цвет Пеперутка Симпатична Шаблони,Жена Женски Airbrush Тетоважа Stencils

Производ Големина на Забелешка : 11 см*8 cm Тип : Тетоважа Матрицата Бренд Име : body paint Број на Модел : матрицата образец Предмет тип : шаблонот Шаблон тип : airbrush тетоважи карактеристики на Производот : жешка, Секси жена човек Pasting позиција : боја на телото Број на употреба : 13 пати Големина : 11*8cm Материјал : црна ПВЦ Количина : 10pcs Дизајни : Мешани дизајни Функција : тетоважа stenciling Име : 10pcs Сјајот Тетоважа Матрицата Мачка Ангел Срцето Цвет Пеперутка Симпатична Цртање Шаблони, Жена Женски Airbrush Тетоважа Stencils Забелешка : Купувачот ќе добие 10pcs на висок квалитет stencils,Тетоважа Stencils може да се користи постојано...

DEN 142.00 202.56