• Ново
Модни додатоци Накит Нови Пристигнување Неонски Памук Конец Метални Синџир Краток Ѓердан 2013 жените ХТ-95

Модни додатоци Накит Нови Пристигнување Неонски Памук Конец Метални Синџир Краток Ѓердан 2013 жените ХТ-95

DEN 181.44
DEN 145.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Функција :
1)Материјал : Алуминиум,Кожа
2)Боја : Како на сликата шоу
3)Пакет : OPP кеси, Надворешниот картон

Особините

Метална боја:
Зелена, Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ХТ-95
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Бренд Име:
olaru
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
q17 падне

Купувачите избираат и

10pcs Сребро Нерѓосувачки Челик Куче Ознака Синџири,2.3 mm Топката Мушка Синџир Топката Синџири за Ѓердани Keychains 20 22 24 30 трговија на Големо

10pcs Сребро Нерѓосувачки Челик Куче Ознака Синџири,2.3 mm Топката Мушка Синџир Топката Синџири за Ѓердани Keychains 20" 22" 24" 30" трговија на Големовистински сликиЗабележи1...

DEN 192.00 220.80

Нови DJ0096 Убавина шарени јаже Snap ѓердан јаки 45см Магнет тока одговара DIY 18MM snap копчиња jewlery

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

DEN 69.00 72.00

47 микс сјај образован слатководни бисер ѓердани блистер монистра

wyприклучокstartЖешка Стока$6.64 $6.99$120.65 $127$18.04 $18.99$42.75 $45$568.10 $598$399.00 $420$151.99 $159.99$90.25 $95wyприклучоккрај********************************************************************************************************************************

DEN 864.00

Топла продажба 13mm 12-34 инчен Злато на Ѕвонење Спречување на Кубанската Куче Јака Доведе Трајни NK Линк Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Куче Синџир Ѓердан Јака

​ Материјал : нерѓосувачки челикСинџир ширина : 15mmАко вашето куче Вратот големина е од 8 инчен pls за избор на 12 инчен синџирАко вашето куче вратот size 12 инчен pls одберете 16 инчен синџирДеталиПревозот1...

DEN 592.00 623.52

YUKAM Мода Претерани Етничка Гроздобер Ѓердан Ѓердан Паун Двоен Змеј Torques Макси Изјава Ѓердани Кинески Collares

YUKAM Мода Претерани Етничка Гроздобер Ѓердан Ѓердан Паун Двоен Змеј Torques Макси Изјава Ѓердани Кинески CollaresБРЕНД : YUKAMМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура на ЖелезоГОЛЕМИНА : Како на сликатаБОЈА : Сребрена / MulticolorКОЛИЧИНА : 1 X вртежен момент ЃерданГЛАВНИОТ КАМЕН : НикојПОГОДНИ ЗА : Дами / Љубители / Жени / Пријател / Девојка / Жена / ЌеркаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

DEN 347.00 495.84

JOUVAL Мода Големите Ѓердани 2017 Жените Torques Кристал Ѓердан Кристал Изјава Chocker Ѓердан Колиер Femme Накит N1639

JOUVAL Мода Големите Ѓердани 2016 Година Жените Torques Кристал Ѓердан Кристал Изјава Chocker Ѓердан Колиер Femme Накит за Подарок N1639 Производ Тежина : Околу 80g Пол : Жените Ѓердан Тип : Изјава Ѓердани, Torques , Ѓердан Жени, Модата Големите Ѓердани 2016 Година, Кристално Ѓердан Стил : Трендовски

DEN 272.64

Лето Колокација Накит Пирамида Камео во Облик на Приврзоци Ѓердан Восок Лен Кабелот Ѓердани за Мажи Жени Цинк Легура Ѓердани

Лето Колокација Накит Пирамида скапоцен камен во Облик на Приврзоци Ѓердан Восок Лен Кабелот Ѓердан за Мажи Жени Цинк Легура ЃерданиNO : 170414111531Тежина : грамГолемина : 38mmНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПревозот1...

DEN 111.00 158.40

Јужна Кореја Bijoux парична казна едноставна ѕвезда синџир clavicle краток дел бран ѓердан производители на големо Изјава Ѓердан 2018

[xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][45753][xlmodel][производи][8888]Почитувани купувачи : 1.Бесплатни Поморски Транспорт политика> $ 7, Пост Воздух Mail / Epacket> $ 150, Превозот од DHL / ФЕДЕКС / UPS / Aramex ( освен оддалечена област ,pls контактирајте со нас за детали...

DEN 59.00 114.72