• Ново
Мини 3D серија * Фондан бебе силиконски калап * заболување на паста мувла * сладолед мувла

Мини 3D серија * Фондан бебе силиконски калап * заболување на паста мувла * сладолед мувла

DEN 57.60

Износот
Во форма достапна за нарачката


Име : Happpy деца Фондан силиконски калап * lollipop мувла * сладолед мувла
Спецификација : 3.4*4*1 CM
тежина : 10g
Боја : случајни
Answer : ___________________________ Note : во согласност со сад ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина,мувла големина погодни за чоколадо . Фондан . lollipop . Сладолед.
Напомена : Оваа мувла е многу мал, но мислам дека фондан мувла не е поголем, толку подобро, најдобро е да ја пронајдете вистинската големина за да се вклопи во вашиот торта, па Пред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

Особините

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
фондан мувла

Купувачите избираат и

Нови Пристигнување 65 Кругови Круг DIY Силикони macarons мат или не-стап фду силикони fiberglass печење мат,macaron силиконски калап

65 Кругови Круг DIY Силикони macarons мат или нестап фду силикони fiberglass печење мат,macaron силиконски калап65 Кругови·Име : Macaron печење мат·Материјал : силикон·Големина : 26*60см·Отпорни на топлина : 40°c ~ +230°cSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

DEN 10560.00 13200.00

Голема Големина Цвет Форма на Силиконски Калап Торта Алатки, Фондан Bakeware Украсување, Бонбони, Cookie Силиконски Калап SQ17153

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина на : Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.​Совети : 1...

DEN 768.00 959.52

1pcs Нов стил на Мала Мечка & Слива Цвет Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Желе/Пудинг/Мраз/Бонбони DIY Мувла

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 21.5*10.8*1.5 cm (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротc ommitment : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

DEN 318.00 353.76

Фондан Лента Лента Машина Sugarcraft Подарок Украсување Алатки Пластични Подарок Возен Pin Embosser Ролери Поставите Печење Алатки

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаФондан Машина Лента Машина Ролери Embosser Торта Becorating Торта Embosser

DEN 360.00 450.72

12pcs/многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла

12pcs / многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство МувлаДетали за производотТип : Изборен Круг Меки Силиконски Торта МувлаМатеријал : Висок Квалитет Со Силиконска ГумаБоја : Црвена,Зелена,Сина,Жолта,ВиолетоваМакс temperatre : 40 ~ +230 CГолемина : 7cm * 4cm * 3.5 смНето Тежина : 7gМесто : Рерна , Фрижидер , Микробранова ПечкаПредности : Лесно за чистење ; Најдобра рамнотежа помеѓу стереотипите & мекостПроизвод сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

DEN 191.04

Слон Форма на Силиконски Калап Калап за Смола Накит Одлуки DIY Занает 50-303

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

DEN 49.92

Триаголник Знаме Силиконски Калап рачно изработени Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Bakeware CA206

Детали За Производот : Тип : Торта Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски со висок квалитет со СиликонскаГолемина на : 11.2*10.6*0.7 cmБоја : СлучајниПакет Внатрешноста : 1pcКарактеристики На Производот : 1...

DEN 224.00 238.56

Бебе Чевли Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони Сапун,Фондан Украсување Алатки Додатоци

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 42gБоја : објектот боја ќе ја испрати по случаен изборH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade​ПревозотНие ќе брод in13 дена по уплатата .ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!Повратни информацииНие се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек...

DEN 58.00 71.04

2 парчиња/set Свадба Торта Матрицата Пластични Cookie Торта Матрицата Фондан Торта Алатка за Декорација За Торта Свадба Цвет Cookie Матрицата

.Материјал : пластикаТип : торта алаткаТорта алатка тип : торта мувла алаткиКоличина : 2 парчиња / setБоја : автоматскиИспорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

DEN 119.00 215.52

Mac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници Подарок

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници ПодарокТип : торта алатки Торта алатки тип : пудинг мувла Metarial : пластични+ ' рѓосувачки челик Боја : случајно Функција : Екопријателски ,порибено Екориснички : да се Вклучени : 10pcs Млазницата 1 шприц Опис : се Создаде маестрално и импресивна цветни дизајни, без да се расправаме...

DEN 410.00 585.60

2 различни куќи силикони торта мувла bakeware постави силикони габи, за торта декорација чоколадо мувла

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред...

DEN 943.00 1035.84

8pcs/многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

8pcs / многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

DEN 300.00 374.40

силиконски калап фондан калапи два стилови Ангели бебе мувла силиконски форми чоколадна торта декорација бебе арома камен габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.силиконски калап фондан калапи два стилови Ангели бебе мувла силиконски форми чоколадна торта декорација бебе арома камен габи,Мувла Материјал Силикони производ големинаcm Сапун тежина g Мувла големина 11*8.2*2.3 cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 444.00 493.92

6 компјутери/set Ракопис Фондан Торта Embosser Печатарски Букви Мувла Среќен Роденден, се Најдобро Годишнината колаче машина мувла

Карактеристики : сосема нов и висок квалитетСовршен за украсување дома направени или продавницакупи колачи, фондан колачи.Тоа може да се направи леб, торта, бисквит, куки, чоколадо како така натаму.Тоа е лесен за употреба и чистењеСпецификации : Должина : Околу 5.514cm / 2.175.51 воШирина : Околу 3cm / 1.18 воМатеријал : Храна Одделение ПластикаБоја : СинаНето Тежина : околу 48gПакетот вклучува : 6 компјутери / set Cookie Торта КалапиПРЕВОЗОТ : 1) Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 83.00 90.72

Африкански Daisy Торта силиконски калап, Фондан Торта Декорирање Алатки, врежана силиконски калап, Силикони Торта Мувла Цвет Форма SQ15352

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 40mm*35mm*20mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

DEN 115.00 143.52