• Ново
55 дупки 1.5 Мини срцето силикони торта мувла Чоколадо Фондан Желе, Cookie Кифла мраз мувла Флексибилни габи cupcake се пече алатки

55 дупки 1.5 Мини срцето силикони торта мувла Чоколадо Фондан Желе, Cookie Кифла мраз мувла Флексибилни габи cupcake се пече алатки

DEN 100.32

Износот
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Погоден за правење колачи,леб,косата,желе,приготвена храна,чоколадо и сл.Содржи 55 мини срца.
Погодни за употреба со печки и микробрановите и може да се мијат во машина за миење садови.
Топлина температура тестирани од -40 до 230 целзиусови степени
Мувла големина на : 18*11*1.2 cm
Типичен индивидуални празнина големина : 1.5x1.2x1.4cm
Боја : Случајни
Пакетот вклучува :
1 x Мини Срцето Силикони Торта Мувла

Особините

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
Нови
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
MOONBIFFY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Купувачите избираат и

30*4.4*1.1 cm Нови пристигне Бисер Синџир Форма за силиконски фондан торта алатка. Чипка мувла колаче, чоколадо, шеќерот bakeware мувла D333

30*4.4*1.1 cm Нови пристигне Бисер Синџир Форма за силиконски фондан торта алатка Чипка мувла колаче, чоколадо, шеќерот bakeware мувла D333Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD333 Производ Големина304.41.1 cm тежина на Производот130g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 208.00 218.88

Нови 160 Мини Коцки Мраз Со Силиконска Лента Кујна Бар Пудинг Мувла Мувла Алатка

Спецификации : Се направи совршен 160 коцки мраз во исто време.Коцки се лесно да се отстранат со флексибилни силикони мраз лентаЗдрав и безбеден силикони конструкција за совршен коцки мраз.Издржливи и безбедни за замрзнувач, микробранова печка.Тип : Ice Cube ЛентаМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРаботна Температура : 40°C 230°CКарактеристики : 160 Коцки Мраз, машина за миење Садови Безбедно, Здраво Материјалот, Лесно за ЧистењеДимензии : Должина : 24cm / 9.45", Ширина : 12cm / 4.72", Завршувањето на Ice Cube Големина : 1cm x 1cm x 1cm / 0.39" x 0.39" x 0.39" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мраз бикарбоната

DEN 111.00 111.36

Божиќ Шапка И Божиќ Стари Лица Форма Торта Декорирање Алатки,Божиќни Подароци Cookie Калапи За Печење,Директна Продажба

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

DEN 31.00 48.00

1PC LONGMING Не Држи Пан Торта Леб Мувла Јаглероден Челик Bakeware Големи Тост Правоаголен Калап Леб Кујна Торта Алатки LB 060

Член Име : Торта Мувла Материјал : ФДУ Јаглероден Челик Големина : 25x14x8cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 310g / pc Пакет се Вклучени : 1x Cake мувла Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 527.52

6 компјутери/set Ракопис Фондан Торта Embosser Печатарски Букви Мувла Среќен Роденден, се Најдобро Годишнината колаче машина мувла

Карактеристики : сосема нов и висок квалитетСовршен за украсување дома направени или продавницакупи колачи, фондан колачи.Тоа може да се направи леб, торта, бисквит, куки, чоколадо како така натаму.Тоа е лесен за употреба и чистењеСпецификации : Должина : Околу 5.514cm / 2.175.51 воШирина : Околу 3cm / 1.18 воМатеријал : Храна Одделение ПластикаБоја : СинаНето Тежина : околу 48gПакетот вклучува : 6 компјутери / set Cookie Торта КалапиПРЕВОЗОТ : 1) Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 83.00 90.72

До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655

Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница : Посебен линк за правење копии на превозот цена $2До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655име на производ : Пеперутка фондан мувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM655Силиконски Големина : 11*5.5*1cmСиликонски Тежина : 80gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM655Објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози

DEN 164.00 172.80

љубовен срце облик инстант фондан силикони чипка мувла торта калап за печење алатки торта декорирање алатки D326

Бесплатен Превозот љубов срце облик инстант фондан силикони чипка мувла торта калап за печење алатки торта декорирање алатки D326Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD326 Производ Големина12.6*7.3*1.5 cm тежина на Производот129.5 g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 203.00 213.12

Триаголник Знаме Силиконски Калап рачно изработени Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Bakeware CA206

Детали За Производот : Тип : Торта Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски со висок квалитет со СиликонскаГолемина на : 11.2*10.6*0.7 cmБоја : СлучајниПакет Внатрешноста : 1pcКарактеристики На Производот : 1...

DEN 224.00 238.56

Африкански Daisy Торта силиконски калап, Фондан Торта Декорирање Алатки, врежана силиконски калап, Силикони Торта Мувла Цвет Форма SQ15352

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 40mm*35mm*20mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

DEN 115.00 143.52

Бебе Чевли Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони Сапун,Фондан Украсување Алатки Додатоци

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 42gБоја : објектот боја ќе ја испрати по случаен изборH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade​ПревозотНие ќе брод in13 дена по уплатата .ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!Повратни информацииНие се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек...

DEN 58.00 71.04

5000 компјутери Мода Топла 5cm Силикони Cupcake лагер Торта Чоколадна Торта Кифла Облоги Пудинг Желе Печење Првенство Мувла

5cm Силикони Cupcake лагер Торта Чоколадна Торта Кифла Облоги Пудинг Желе Печење Првенство МувлаИме : Кифла чаша торта,100% сосема нов и висок квалитет, уживајте во вашата шопинг време, имате убав ден!Боја : инаку ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина : 5*2.5 CMМатеријал : храна одделение силиконскиНоминална температура : 40 степени на +210 степениТоа е мека, лесна за употреба, трајни, перат, еднократно, лесен за ракување, лесно да се чисти.Умре модел е срцето на љубовта, можете да направите повеќе убава торта.Атрактивен стил, е добар помошник за печење DIY.Совршен за украсување торти, фондан, паста, шеќер, бисквити, шеќер и така натаму...

DEN 26458.00 33072.00

Безбедност На Силиконски Калап 4-Шуплина Waffles Чоколадо Торта Тава За Печење Мувла Готвење Алатки Бисквит Cookie Мувла 51060

100% За Храна Одделение Силиконски Материјал Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно нестап...

DEN 216.00 254.40

180106 Пердув Цвет Пеперутка Чипка Suagr Мувла Торта Гребенот Декорација Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта DIY Алатка

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.1...

DEN 423.00 729.60

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење Алатки

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење АлаткиГолемина : 9x9x1cm / 3.6x3.6x0.4inchБоја : Случајно испоракаЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 58gПакет содржи : 1x МувлаAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

DEN 135.00 207.36

Нови Пристигнување Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoito

Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoitoТип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 55мм(L),40mm (W)Боја : Сребрена1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Продавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

DEN 3840.00 4800.00

silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калапи Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок Габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калап Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок МувлаМувла Материјал Силикони производ големинавиди слика Сапун тежина g Мувла големина види слика Мувла боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 388.00 431.52

Слон Форма на Силиконски Калап Калап за Смола Накит Одлуки DIY Занает 50-303

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

DEN 49.92

Нови 7pcs/set Кујна Печење Мувла Фондан Партија Оркестарот Вода Капки/Роуз Petal Cookie Торта Секачи Бисквит Тесто Мувла Симпатична

7pcs / set Кујна Печење Мувла Фондан Партија Свадба Оркестарот Вода Капки / Роуз Petal Cookie Торта Секачи Бисквит Тесто Мувла СимпатичнаКарактеристики : 100% сосема нов и Висок квалитетИзработени од нерѓосувачки челик, трајни и лесни да се чистат.Можете да ги користите за да DIY торта бисквит, леб,и дрPeony форма може да се направи добар изглед за вашата хранаСпецификации : Боја : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки челикГолемина : 7different големина од мали до големи : (Должина) 1.5 / 2 / 3 / 4 / 5.5 / 6 / 7cm * 2cm(Висина)Нето тежина : 36gAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 8064.00 10080.00

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки​Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Широк опсег на температурата на толеранција : 40~230 C...

DEN 72.00 96.48

2 парчиња/set Свадба Торта Матрицата Пластични Cookie Торта Матрицата Фондан Торта Алатка за Декорација За Торта Свадба Цвет Cookie Матрицата

.Материјал : пластикаТип : торта алаткаТорта алатка тип : торта мувла алаткиКоличина : 2 парчиња / setБоја : автоматскиИспорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

DEN 119.00 215.52

Голем Пеперутка Торта Декорирање Мувла Силиконски Калап Фондан Торта Декорација Калап за Печење Фондан Мувла Алатка СМ-055

Фондан силиконски калапи ќе произведува личности кои изгледаат како рака направено, што го прави брзо и лесно за почетници...

DEN 164.64

Mac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници Подарок

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници ПодарокТип : торта алатки Торта алатки тип : пудинг мувла Metarial : пластични+ ' рѓосувачки челик Боја : случајно Функција : Екопријателски ,порибено Екориснички : да се Вклучени : 10pcs Млазницата 1 шприц Опис : се Создаде маестрално и импресивна цветни дизајни, без да се расправаме...

DEN 410.00 585.60

Свадба Декорација Шеќер Чипка Мат Силикони Фондан Мувла Впечаток Граница Декоративни Цвет Торта Чипка Калап За Печење Алатки За Торта

Свадба Декорација Шеќер Чипка Мат Силикони Фондан Мувла Впечаток Граница Декоративни Цвет Торта Чипка Калап за Печење Алатки За Торта Безбедно Материјал 100% храна одделение силиконски Флексибилни,трајни и обновливи Создаде неверојатни торта laces брзо Лесна употреба и чисти Големина 17*6*0.3 cm направи можете да креирате laces во исто време Температура Опсег : 40~230 степен

DEN 121.00 142.08