• Ново
12pcs/многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла

12pcs/многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла

DEN 191.04

Износот
Во форма достапна за нарачката


12pcs/многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла
Детали за производот
Тип : Изборен Круг Меки Силиконски Торта Мувла
Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска Гума
Боја : Црвена,Зелена,Сина,Жолта,Виолетова
Макс temperatre : -40 ~ +230 C
Големина : 7cm * 4cm * 3.5 см
Нето Тежина : 7g
Место : Рерна , Фрижидер , Микробранова Печка
Предности : Лесно за чистење ; Најдобра рамнотежа помеѓу стереотипите & мекост
Производ слики
Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Особините

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
Кифла Печење Првенство Мувла
сертификација:
SGS
Големина:
7*4*3.5cm
Тежина:
7g
Температура:
-40-230 степени

Купувачите избираат и

silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калапи Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок Габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калап Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок МувлаМувла Материјал Силикони производ големинавиди слика Сапун тежина g Мувла големина види слика Мувла боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 388.00 431.52

180106 Пердув Цвет Пеперутка Чипка Suagr Мувла Торта Гребенот Декорација Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта DIY Алатка

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.1...

DEN 423.00 729.60

До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655

Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница : Посебен линк за правење копии на превозот цена $2До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655име на производ : Пеперутка фондан мувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM655Силиконски Големина : 11*5.5*1cmСиликонски Тежина : 80gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM655Објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози

DEN 164.00 172.80

Нови 160 Мини Коцки Мраз Со Силиконска Лента Кујна Бар Пудинг Мувла Мувла Алатка

Спецификации : Се направи совршен 160 коцки мраз во исто време.Коцки се лесно да се отстранат со флексибилни силикони мраз лентаЗдрав и безбеден силикони конструкција за совршен коцки мраз.Издржливи и безбедни за замрзнувач, микробранова печка.Тип : Ice Cube ЛентаМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРаботна Температура : 40°C 230°CКарактеристики : 160 Коцки Мраз, машина за миење Садови Безбедно, Здраво Материјалот, Лесно за ЧистењеДимензии : Должина : 24cm / 9.45", Ширина : 12cm / 4.72", Завршувањето на Ice Cube Големина : 1cm x 1cm x 1cm / 0.39" x 0.39" x 0.39" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мраз бикарбоната

DEN 111.00 111.36

Фондан Лента Лента Машина Sugarcraft Подарок Украсување Алатки Пластични Подарок Возен Pin Embosser Ролери Поставите Печење Алатки

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаФондан Машина Лента Машина Ролери Embosser Торта Becorating Торта Embosser

DEN 360.00 450.72

Нови Пристигнување Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoito

Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoitoТип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 55мм(L),40mm (W)Боја : Сребрена1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Продавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

DEN 3840.00 4800.00

Mac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници Подарок

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници ПодарокТип : торта алатки Торта алатки тип : пудинг мувла Metarial : пластични+ ' рѓосувачки челик Боја : случајно Функција : Екопријателски ,порибено Екориснички : да се Вклучени : 10pcs Млазницата 1 шприц Опис : се Создаде маестрално и импресивна цветни дизајни, без да се расправаме...

DEN 410.00 585.60

Нови Пристигнување 65 Кругови Круг DIY Силикони macarons мат или не-стап фду силикони fiberglass печење мат,macaron силиконски калап

65 Кругови Круг DIY Силикони macarons мат или нестап фду силикони fiberglass печење мат,macaron силиконски калап65 Кругови·Име : Macaron печење мат·Материјал : силикон·Големина : 26*60см·Отпорни на топлина : 40°c ~ +230°cSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

DEN 10560.00 13200.00

6 компјутери/set Ракопис Фондан Торта Embosser Печатарски Букви Мувла Среќен Роденден, се Најдобро Годишнината колаче машина мувла

Карактеристики : сосема нов и висок квалитетСовршен за украсување дома направени или продавницакупи колачи, фондан колачи.Тоа може да се направи леб, торта, бисквит, куки, чоколадо како така натаму.Тоа е лесен за употреба и чистењеСпецификации : Должина : Околу 5.514cm / 2.175.51 воШирина : Околу 3cm / 1.18 воМатеријал : Храна Одделение ПластикаБоја : СинаНето Тежина : околу 48gПакетот вклучува : 6 компјутери / set Cookie Торта КалапиПРЕВОЗОТ : 1) Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 83.00 90.72

Безбедност На Силиконски Калап 4-Шуплина Waffles Чоколадо Торта Тава За Печење Мувла Готвење Алатки Бисквит Cookie Мувла 51060

100% За Храна Одделение Силиконски Материјал Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно нестап...

DEN 216.00 254.40

Слон Форма на Силиконски Калап Калап за Смола Накит Одлуки DIY Занает 50-303

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

DEN 49.92

Свадба Декорација Шеќер Чипка Мат Силикони Фондан Мувла Впечаток Граница Декоративни Цвет Торта Чипка Калап За Печење Алатки За Торта

Свадба Декорација Шеќер Чипка Мат Силикони Фондан Мувла Впечаток Граница Декоративни Цвет Торта Чипка Калап за Печење Алатки За Торта Безбедно Материјал 100% храна одделение силиконски Флексибилни,трајни и обновливи Создаде неверојатни торта laces брзо Лесна употреба и чисти Големина 17*6*0.3 cm направи можете да креирате laces во исто време Температура Опсег : 40~230 степен

DEN 121.00 142.08

8pcs/set Пластични Торта Stencils Декорација за Денот на Вљубените Cappuccino Кафе Образец Мувла Печатење Мувла D34

8pcs / set Пластични Торта Stencils Декорација за Денот на Вљубените Cappuccino Кафе Образец Мувла Печатење Мувла D34Големина : 8.5 cmМатеријал : пластика(тенки)стил : Како слик шоуПакет содржи : 1 Сет на Кафе Мувла (8 Парчиња)Совет : 1...

DEN 75.84

Божиќ Материјали Дедо Мраз силиконски калап елка Бел Шапка фондан торта декорација за печење Партија калап за Печење Алатки

Божиќ Материјали Дедо Мраз силиконски калап елка Бел Шапка фондан торта декорација за печење Партија мувла кујнски алаткиГолемина На : (Approxi.)Како на сликата покажуваБоја : Случајно Испорака!!!Safe Материјал 100% храна одделение СиликонскиЛесно користење и обновливиНето тежина : Approxi.126 gРејтинг на температура : 40 centigrade на +230 centigradeКоличина : 1pcsФункција : 100% за Храна одделение силиконскиНестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклираЕдноставна и корисна, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекостНе е лесно да се оштетиS afety ,Нетоксични, Без мирисAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

DEN 321.00 356.64

4PCS/МНОГУ Проектили возило,Резервоар, Оклопни автомобил Примерок Пластични Колаче Машина, Фондан Торта Алатки, Торта Декорирање DIY Калапи E246

4 PCS / МНОГУ Проектили возило,Резервоар, Оклопни автомобил Примерок Пластични Колаче Машина, Фондан Торта Алатки, Торта Декорирање DIY Калапи E246Карактеристики на производот : 1 : 100% Хранаодделение пластика , ФДУ / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат5 : s afety , Нетоксични , Без мирисВетувам : Доколку скршени кога примате, ние ќе ја.Производ M odelE246 Производ Големина5.5 CM Производ Материјал Хранаодделение пластикаПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 107.00 112.32

1pc Симпатична Тиква Главата Силиконски Калап рачно изработени Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Bakeware

Детали За Производот : Тип : Торта Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски со висок квалитет со СиликонскаБоја : РозеваГолемина : 6.8*6.2.4 cmТежина : 50gПакет Внатрешноста : 1pcКарактеристики На Производот : 1...

DEN 225.00 239.04

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење Алатки

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење АлаткиГолемина : 9x9x1cm / 3.6x3.6x0.4inchБоја : Случајно испоракаЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 58gПакет содржи : 1x МувлаAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

DEN 135.00 207.36

6 Празнина 3D Цвет Фондан Торта DIY Мувла Силиконски Калап Sugarcraft Печење Украсување Алатка

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина : 7.7*1cm / 3.03*0.39" Боја : Розова Облик : Цвет Оценка на температура : 40 C на +210 C Функција : Brand new висок квалитет...

DEN 112.80

Девет Conjoined Загатка Форма Торта Декорирање Алатки,Откако Може Да Се Печати 9 Мали Парчиња Бисквити Во Исто Време,Директна Продажба

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

DEN 437.00 672.00