• Ново
Мини 3D серија * * Фондан бебе Шетач силиконски калап * заболување на паста мувла * сладолед мувла

Мини 3D серија * * Фондан бебе Шетач силиконски калап * заболување на паста мувла * сладолед мувла

DEN 72.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Име : Фондан бебе Шетач силиконски калап * lollipop мувла * сладолед мувла
Материјал : силикон (безбедност, отпорност на топлина, без мирис)
Спецификација : 3.4*4*1 CM
тежина : 11g
Боја : слика боја
Answer : ___________________________ Note : во согласност со сад ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 степен на +230 степен
На мувла големина погодни за чоколадо . Фондан . lollipop . Сладолед.
Напомена : Оваа мувла е многу мал, но мислам дека фондан мувла не е поголем, толку подобро, најдобро е да ја пронајдете вистинската големина за да се вклопи во вашиот торта, па Пред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

Особините

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
силиконски калап

Купувачите избираат и

силиконски калап фондан калапи два стилови Ангели бебе мувла силиконски форми чоколадна торта декорација бебе арома камен габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.силиконски калап фондан калапи два стилови Ангели бебе мувла силиконски форми чоколадна торта декорација бебе арома камен габи,Мувла Материјал Силикони производ големинаcm Сапун тежина g Мувла големина 11*8.2*2.3 cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 444.00 493.92

Печење Алатки 3Pcs/Set Елка Пролет Врежана Бисквит Желе Бонбони Фондан Колаче Машина Diy Алатки Мувла Торта Декорација

11Бесплатен превозот за Печење алатки 3pcs поставите елка пролет врежана бисквит modulшеќер торта декорација алатка 04099Бренд име : BEIGUANТип : торта алаткиТорта алатка тип : мувлаМатеријал : пластикаЕкориснички : даКарактеристики : екопријателски ,порибеноБрој на модел : 04099Тежина : околу 80gако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

DEN 112.00 132.00

8pcs/многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

8pcs / многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

DEN 300.00 374.40

2 различни куќи силикони торта мувла bakeware постави силикони габи, за торта декорација чоколадо мувла

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред...

DEN 943.00 1035.84

Мини Seashell Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Алатки Торта Декоративни Мувла Алатка Cupcake Topper Мувла СМ-083

Фондан силиконски калапи ќе произведува личности кои изгледаат како рака направено, што го прави брзо и лесно за почетници...

DEN 570.72

Голем Пеперутка Торта Декорирање Мувла Силиконски Калап Фондан Торта Декорација Калап за Печење Фондан Мувла Алатка СМ-055

Фондан силиконски калапи ќе произведува личности кои изгледаат како рака направено, што го прави брзо и лесно за почетници...

DEN 164.64

Нови Пристигнување Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoito

Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoitoТип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 55мм(L),40mm (W)Боја : Сребрена1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Продавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

DEN 3840.00 4800.00

180106 Пердув Цвет Пеперутка Чипка Suagr Мувла Торта Гребенот Декорација Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта DIY Алатка

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.1...

DEN 423.00 729.60

До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655

Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница : Посебен линк за правење копии на превозот цена $2До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655име на производ : Пеперутка фондан мувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM655Силиконски Големина : 11*5.5*1cmСиликонски Тежина : 80gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM655Објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози

DEN 164.00 172.80

Mac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници Подарок

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac 10 КОМПЈУТЕРИ Пудинг Млазницата +1 Шприц Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки за Поставување на Цевки Совети руската Декорација Млазници ПодарокТип : торта алатки Торта алатки тип : пудинг мувла Metarial : пластични+ ' рѓосувачки челик Боја : случајно Функција : Екопријателски ,порибено Екориснички : да се Вклучени : 10pcs Млазницата 1 шприц Опис : се Создаде маестрално и импресивна цветни дизајни, без да се расправаме...

DEN 410.00 585.60

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки​Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Широк опсег на температурата на толеранција : 40~230 C...

DEN 72.00 96.48

1PC LONGMING Не Држи Пан Торта Леб Мувла Јаглероден Челик Bakeware Големи Тост Правоаголен Калап Леб Кујна Торта Алатки LB 060

Член Име : Торта Мувла Материјал : ФДУ Јаглероден Челик Големина : 25x14x8cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 310g / pc Пакет се Вклучени : 1x Cake мувла Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 527.52

5000 компјутери Мода Топла 5cm Силикони Cupcake лагер Торта Чоколадна Торта Кифла Облоги Пудинг Желе Печење Првенство Мувла

5cm Силикони Cupcake лагер Торта Чоколадна Торта Кифла Облоги Пудинг Желе Печење Првенство МувлаИме : Кифла чаша торта,100% сосема нов и висок квалитет, уживајте во вашата шопинг време, имате убав ден!Боја : инаку ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина : 5*2.5 CMМатеријал : храна одделение силиконскиНоминална температура : 40 степени на +210 степениТоа е мека, лесна за употреба, трајни, перат, еднократно, лесен за ракување, лесно да се чисти.Умре модел е срцето на љубовта, можете да направите повеќе убава торта.Атрактивен стил, е добар помошник за печење DIY.Совршен за украсување торти, фондан, паста, шеќер, бисквити, шеќер и така натаму...

DEN 26458.00 33072.00

30*4.4*1.1 cm Нови пристигне Бисер Синџир Форма за силиконски фондан торта алатка. Чипка мувла колаче, чоколадо, шеќерот bakeware мувла D333

30*4.4*1.1 cm Нови пристигне Бисер Синџир Форма за силиконски фондан торта алатка Чипка мувла колаче, чоколадо, шеќерот bakeware мувла D333Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD333 Производ Големина304.41.1 cm тежина на Производот130g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 208.00 218.88

Слон Форма на Силиконски Калап Калап за Смола Накит Одлуки DIY Занает 50-303

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

DEN 49.92

Лилјак меки бонбони торта силиконски калап рачно изработени чоколадо мувла десерт колачи декорација gadget DIY кујна колачи, бисквити печење алатка

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 252.00 335.04

Бебе Чевли Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони Сапун,Фондан Украсување Алатки Додатоци

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 42gБоја : објектот боја ќе ја испрати по случаен изборH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade​ПревозотНие ќе брод in13 дена по уплатата .ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!Повратни информацииНие се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек...

DEN 58.00 71.04

Свадба Декорација Шеќер Чипка Мат Силикони Фондан Мувла Впечаток Граница Декоративни Цвет Торта Чипка Калап За Печење Алатки За Торта

Свадба Декорација Шеќер Чипка Мат Силикони Фондан Мувла Впечаток Граница Декоративни Цвет Торта Чипка Калап за Печење Алатки За Торта Безбедно Материјал 100% храна одделение силиконски Флексибилни,трајни и обновливи Создаде неверојатни торта laces брзо Лесна употреба и чисти Големина 17*6*0.3 cm направи можете да креирате laces во исто време Температура Опсег : 40~230 степен

DEN 121.00 142.08

12pcs/многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла

12pcs / многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство МувлаДетали за производотТип : Изборен Круг Меки Силиконски Торта МувлаМатеријал : Висок Квалитет Со Силиконска ГумаБоја : Црвена,Зелена,Сина,Жолта,ВиолетоваМакс temperatre : 40 ~ +230 CГолемина : 7cm * 4cm * 3.5 смНето Тежина : 7gМесто : Рерна , Фрижидер , Микробранова ПечкаПредности : Лесно за чистење ; Најдобра рамнотежа помеѓу стереотипите & мекостПроизвод сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

DEN 191.04

silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калапи Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок Габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калап Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок МувлаМувла Материјал Силикони производ големинавиди слика Сапун тежина g Мувла големина види слика Мувла боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 388.00 431.52

55 дупки 1.5 Мини срцето силикони торта мувла Чоколадо Фондан Желе, Cookie Кифла мраз мувла Флексибилни габи cupcake се пече алатки

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетПогоден за правење колачи,леб,косата,желе,приготвена храна,чоколадо и сл.Содржи 55 мини срца.Погодни за употреба со печки и микробрановите и може да се мијат во машина за миење садови.Топлина температура тестирани од 40 до 230 целзиусови степениМувла големина на : 18*11*1.2 cmТипичен индивидуални празнина големина : 1.5x1.2x1.4cmБоја : СлучајниПакетот вклучува : 1 x Мини Срцето Силикони Торта Мувла

DEN 100.32