• Ново
1pcs Нов стил на Мала Мечка & Слива Цвет Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Желе/Пудинг/Мраз/Бонбони DIY Мувла

1pcs Нов стил на Мала Мечка & Слива Цвет Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Желе/Пудинг/Мраз/Бонбони DIY Мувла

DEN 353.76
DEN 318.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики На Производот :
*Силикон
*Обновливи
*Микробранова безбедно
*Комора за безбедно
*Машина за миење садови безбедно
*фурна безбедно да-65 F на +400 F (-40c на +230c)
*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови
*Флексибилен за лесно отстранување на печива
*Лесен за користење и брзо да се исчисти
*Усогласеност со FDA/SGS
*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла
*Бои : случајни
*Големина(cm) : 21.5*10.8*1.5 cm (прибл.)
*пакување : 1pcs/opp
* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот
c ommitment : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;
1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.
превозот :
1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС. Зелена Добар Квалитет 100% Храна Одделение Силиконски 39*29cm Macaron/ Десерт Посебно Печење Мат и Декоративни Алатка US$ 16.99 /парче
Зелена Добар Квалитет 100% Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Една Голема Зголеми Мувла US$ 8.78 /парче
Зелена Добар Квалитет 100% Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Биг Цвет DIY Мувла US$ 9.52 /парче
Зелена Добар Квалитет 100% Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Голем Замок DIY Мувла US$ 12.05 /парче
Hotsale!!! Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан НОВИ Чоколадо (БР.4) DIY Мувла US$ 4.98 /парче
Бесплатен превозот!!!Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Животни (БР.6) DIY Мувла US$ 4.98 /парче
Зелена Добар Квалитет 100% Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан 15-Стил Мода DIY Мувла(БР.2) САД$ 4.98 /парче
Зелена Добар Квалитет 100% Храна Одделение Силиконски Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Нов Повеќе Стил Мода DIY Мувла(БР.1) САД$ 4.98 /парче

Особините

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
TYY-Мала Мечка & Слива Цвет
боја:
случаен
Големина:
21.5*10.8*1.5 cm
Тежина:
82g/еез
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

2 различни куќи силикони торта мувла bakeware постави силикони габи, за торта декорација чоколадо мувла

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред...

DEN 943.00 1035.84

8pcs/set Пластични Торта Stencils Декорација за Денот на Вљубените Cappuccino Кафе Образец Мувла Печатење Мувла D34

8pcs / set Пластични Торта Stencils Декорација за Денот на Вљубените Cappuccino Кафе Образец Мувла Печатење Мувла D34Големина : 8.5 cmМатеријал : пластика(тенки)стил : Како слик шоуПакет содржи : 1 Сет на Кафе Мувла (8 Парчиња)Совет : 1...

DEN 75.84

8pcs/многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

8pcs / многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

DEN 300.00 374.40

Мини Seashell Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Алатки Торта Декоративни Мувла Алатка Cupcake Topper Мувла СМ-083

Фондан силиконски калапи ќе произведува личности кои изгледаат како рака направено, што го прави брзо и лесно за почетници...

DEN 570.72

6 Празнина 3D Цвет Фондан Торта DIY Мувла Силиконски Калап Sugarcraft Печење Украсување Алатка

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина : 7.7*1cm / 3.03*0.39" Боја : Розова Облик : Цвет Оценка на температура : 40 C на +210 C Функција : Brand new висок квалитет...

DEN 112.80

Кујна DIY Креативни 3D Топола Лист Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Торта Алатка A762

Кујна DIY Креативни 3 D Топола Лист Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Торта Алатка A762Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина:0.5(H)*3.7(W)*9.5(L)cmБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeЗошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

DEN 97.00 137.28

љубовен срце облик инстант фондан силикони чипка мувла торта калап за печење алатки торта декорирање алатки D326

Бесплатен Превозот љубов срце облик инстант фондан силикони чипка мувла торта калап за печење алатки торта декорирање алатки D326Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD326 Производ Големина12.6*7.3*1.5 cm тежина на Производот129.5 g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 203.00 213.12

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки​Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Широк опсег на температурата на толеранција : 40~230 C...

DEN 72.00 96.48

Бебе Чевли Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони Сапун,Фондан Украсување Алатки Додатоци

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 42gБоја : објектот боја ќе ја испрати по случаен изборH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade​ПревозотНие ќе брод in13 дена по уплатата .ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!Повратни информацииНие се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек...

DEN 58.00 71.04

Лилјак меки бонбони торта силиконски калап рачно изработени чоколадо мувла десерт колачи декорација gadget DIY кујна колачи, бисквити печење алатка

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 252.00 335.04

Африкански Daisy Торта силиконски калап, Фондан Торта Декорирање Алатки, врежана силиконски калап, Силикони Торта Мувла Цвет Форма SQ15352

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 40mm*35mm*20mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

DEN 115.00 143.52

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење Алатки

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење АлаткиГолемина : 9x9x1cm / 3.6x3.6x0.4inchБоја : Случајно испоракаЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 58gПакет содржи : 1x МувлаAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

DEN 135.00 207.36

Нови 160 Мини Коцки Мраз Со Силиконска Лента Кујна Бар Пудинг Мувла Мувла Алатка

Спецификации : Се направи совршен 160 коцки мраз во исто време.Коцки се лесно да се отстранат со флексибилни силикони мраз лентаЗдрав и безбеден силикони конструкција за совршен коцки мраз.Издржливи и безбедни за замрзнувач, микробранова печка.Тип : Ice Cube ЛентаМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРаботна Температура : 40°C 230°CКарактеристики : 160 Коцки Мраз, машина за миење Садови Безбедно, Здраво Материјалот, Лесно за ЧистењеДимензии : Должина : 24cm / 9.45", Ширина : 12cm / 4.72", Завршувањето на Ice Cube Големина : 1cm x 1cm x 1cm / 0.39" x 0.39" x 0.39" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мраз бикарбоната

DEN 111.00 111.36

2 парчиња/set Свадба Торта Матрицата Пластични Cookie Торта Матрицата Фондан Торта Алатка за Декорација За Торта Свадба Цвет Cookie Матрицата

.Материјал : пластикаТип : торта алаткаТорта алатка тип : торта мувла алаткиКоличина : 2 парчиња / setБоја : автоматскиИспорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

DEN 119.00 215.52

Девет Conjoined Загатка Форма Торта Декорирање Алатки,Откако Може Да Се Печати 9 Мали Парчиња Бисквити Во Исто Време,Директна Продажба

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

DEN 437.00 672.00

Силиконски Калапи Сапун Мувла рачно изработени Овошје Папаја форми на сапуни мувла силиконски форми калапи направени од силикон арома камен габи,

добредојдесапун тежина за : 100gКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

DEN 530.00 623.52

Фондан Лента Лента Машина Sugarcraft Подарок Украсување Алатки Пластични Подарок Возен Pin Embosser Ролери Поставите Печење Алатки

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаФондан Машина Лента Машина Ролери Embosser Торта Becorating Торта Embosser

DEN 360.00 450.72

5000 компјутери Мода Топла 5cm Силикони Cupcake лагер Торта Чоколадна Торта Кифла Облоги Пудинг Желе Печење Првенство Мувла

5cm Силикони Cupcake лагер Торта Чоколадна Торта Кифла Облоги Пудинг Желе Печење Првенство МувлаИме : Кифла чаша торта,100% сосема нов и висок квалитет, уживајте во вашата шопинг време, имате убав ден!Боја : инаку ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина : 5*2.5 CMМатеријал : храна одделение силиконскиНоминална температура : 40 степени на +210 степениТоа е мека, лесна за употреба, трајни, перат, еднократно, лесен за ракување, лесно да се чисти.Умре модел е срцето на љубовта, можете да направите повеќе убава торта.Атрактивен стил, е добар помошник за печење DIY.Совршен за украсување торти, фондан, паста, шеќер, бисквити, шеќер и така натаму...

DEN 26458.00 33072.00

Жирафа / мајмун / зајакот / мечка / слон животински облик на силиконски торта мувла торта декорирање алатка кујна додатоци SQ16252-56

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : Слики прикажаниУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

DEN 252.00 315.84

silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калапи Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок Габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.silicoen мувла шест дупка Восок Силиконски Калап Арома камен Мувла Арома DIY гипс калапи Цвет рачно изработени Украси Восок МувлаМувла Материјал Силикони производ големинавиди слика Сапун тежина g Мувла големина види слика Мувла боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 388.00 431.52

1Pcs ABC форма Чоколадни Бонбони Jello 3D силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware Тесто бар Сапун Мувла 50-147

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

DEN 45.00 52.80

30*4.4*1.1 cm Нови пристигне Бисер Синџир Форма за силиконски фондан торта алатка. Чипка мувла колаче, чоколадо, шеќерот bakeware мувла D333

30*4.4*1.1 cm Нови пристигне Бисер Синџир Форма за силиконски фондан торта алатка Чипка мувла колаче, чоколадо, шеќерот bakeware мувла D333Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD333 Производ Големина304.41.1 cm тежина на Производот130g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 208.00 218.88

силиконски калап фондан калапи два стилови Ангели бебе мувла силиконски форми чоколадна торта декорација бебе арома камен габи,

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.силиконски калап фондан калапи два стилови Ангели бебе мувла силиконски форми чоколадна торта декорација бебе арома камен габи,Мувла Материјал Силикони производ големинаcm Сапун тежина g Мувла големина 11*8.2*2.3 cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 444.00 493.92

Печење Алатки 3Pcs/Set Елка Пролет Врежана Бисквит Желе Бонбони Фондан Колаче Машина Diy Алатки Мувла Торта Декорација

11Бесплатен превозот за Печење алатки 3pcs поставите елка пролет врежана бисквит modulшеќер торта декорација алатка 04099Бренд име : BEIGUANТип : торта алаткиТорта алатка тип : мувлаМатеријал : пластикаЕкориснички : даКарактеристики : екопријателски ,порибеноБрој на модел : 04099Тежина : околу 80gако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

DEN 112.00 132.00

180106 Пердув Цвет Пеперутка Чипка Suagr Мувла Торта Гребенот Декорација Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта DIY Алатка

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.1...

DEN 423.00 729.60